Profil hráče

Daniel Stypa

Ročník: 2008
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7127

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 4. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 6. (10/2020)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 15 let: 30. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 02.11.2019
Pořadí: 2
Body za pořadí:
3444
Body za soupeře:
165
Body celkem:
3609
Mikuláš Dufek  0 : 3 0 finále
Matěj Kročil  3 : 0 80 semifinále
Václav Holuša  3 : 0 60 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 25 1. - 16.
  Junioři B, (B13), 14.09.2019
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4144
Matěj Kročil  3 : 2 36
Dominik Hrušecký  3 : 0 60
Max Pelikán  3 : 0 100
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
140
Body celkem:
3196
Josef Fanc  3 : 0 80 3. - 4.
Radek Ďurán  0 : 3 0 semifinále
Andrej Hausknotz  3 : 0 60 čtvrtfinále
 Juniorské Béčko - Brno, (B13), 05.01.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
146
Body celkem:
2493
Jiří Hartmann  2 : 3 24 5. - 6.
Andrej Hausknotz  3 : 0 60 5. - 8.
Radek Ďurán  1 : 3 12 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B13), 03.11.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1979
Body za soupeře:
145
Body celkem:
2124
Antonín Beneš  3 : 0 50 9. - 10.
Jan Gerstdorf  3 : 0 50 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 25 9. - 16.
Adam Burget  2 : 3 20 1. - 16.
 BÁSTR Cup junioři B, (B11), 26.05.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3056
Body za soupeře:
222
Body celkem:
3278
Andrej Hausknotz  3 : 0 80 3. - 4.
Adam Burget  2 : 3 32 semifinále
Max Pelikán  3 : 0 60 čtvrtfinále
Sebastien Šíma  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B13), 25.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
86
Body celkem:
2283
Martin Kovář  3 : 2 36 7. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 5. - 8.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 čtvrtfinále
Maxmilián Pišček  3 : 0 50 1. - 16.
 HRADECKÝ CUP, (B11), 24.03.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2197
Body za soupeře:
84
Body celkem:
2281
Max Pelikán  3 : 0 60 7. - 8.
Mikuláš Dufek  1 : 3 12 5. - 8.
Jiří Hartmann  1 : 3 12 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B13), 18.02.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
2347
Body za soupeře:
48
Body celkem:
2395
Patrik Závacký  0 : 3 0 5. - 6.
David Kniezek  3 : 1 48 5. - 8.
Jan Bravenec  0 : 3 0 čtvrtfinále
 junioři B FAJNE OSTRAVA, (B11), 17.02.2018
Pořadí: 5
Body za pořadí:
2532
Body za soupeře:
190
Body celkem:
2722
David Kniezek  3 : 0 60 5. - 6.
Max Pelikán  3 : 0 60 5. - 8.
Bedřich Beneš  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martin Porzer  3 : 0 50 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2017, (B11), 04.11.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1901
Body za soupeře:
160
Body celkem:
2061
Ondřej Hazucha  2 : 3 20 9. - 10.
Ondřej Hazucha  2 : 3 20 9. - 10.
Filip Stuchlík  3 : 0 50 9. - 12.
Štěpán Škurek  3 : 0 50 9. - 16.
Martin Hloch  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 20 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot