Ročník: 1982
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.10.2021 | 755 | (-1) | 60 | (0) | ||
01.09.2021 | 754 | (-5) | 60 | (0) | ||
01.08.2021 | 749 | (3) | 60 | (0) | ||
01.07.2021 | 752 | (-308) | 60 | (-889) | ||
01.06.2021 | 444 | (0) | 949 | (0) | ||
01.03.2021 | 444 | (0) | 949 | (0) | ||
01.11.2020 | 444 | (-167) | 949 | (-1244) | ||
01.10.2020 | 277 | (-16) | 2193 | (0) | ||
01.04.2020 | 261 | (-64) | 2193 | (-1669) | ||
01.03.2020 | 197 | (-18) | 3862 | (-989) | ||
01.02.2020 | 179 | (-24) | 4851 | (-927) | ||
01.01.2020 | 155 | (-42) | 5778 | (-1792) | ||
01.12.2019 | 113 | (-6) | 7570 | (-246) | ||
01.11.2019 | 107 | (-4) | 7816 | (-190) | ||
01.10.2019 | 103 | (-1) | 8006 | (-40) | ||
01.09.2019 | 102 | (0) | 8046 | (0) | ||
01.08.2019 | 102 | (0) | 8046 | (0) | ||
01.07.2019 | 102 | (0) | 8046 | (0) | ||
01.06.2019 | 102 | (-2) | 8046 | (-298) | ||
01.05.2019 | 100 | (2) | 8344 | (-123) | ||
01.04.2019 | 102 | (5) | 8467 | (678) | ||
01.03.2019 | 107 | (4) | 7789 | (27) | ||
01.02.2019 | 111 | (-9) | 7762 | (-637) | ||
01.01.2019 | 102 | (0) | 8399 | (180) | ||
01.12.2018 | 102 | (6) | 8219 | (224) | ||
01.11.2018 | 108 | (-4) | 7995 | (-283) | ||
01.10.2018 | 104 | (-8) | 8278 | (-167) | ||
01.09.2018 | 96 | (0) | 8445 | (0) | ||
01.08.2018 | 96 | (0) | 8445 | (0) | ||
01.07.2018 | 96 | (0) | 8445 | (0) | ||
01.06.2018 | 96 | (8) | 8445 | (322) | ||
01.05.2018 | 104 | (1) | 8123 | (160) | ||
01.04.2018 | 105 | (5) | 7963 | (268) | ||
01.03.2018 | 110 | (4) | 7695 | (-3) | ||
01.02.2018 | 114 | (0) | 7698 | (103) | ||
01.01.2018 | 114 | (-14) | 7595 | (-1196) | ||
01.12.2017 | 100 | (-3) | 8791 | (-223) | ||
01.11.2017 | 97 | (-13) | 9014 | (-642) | ||
01.10.2017 | 84 | (4) | 9656 | (108) | ||
01.09.2017 | 88 | (-1) | 9548 | (0) | ||
01.07.2017 | 87 | (0) | 9548 | (0) | ||
01.06.2017 | 87 | (-2) | 9548 | (0) | ||
01.05.2017 | 85 | (3) | 9548 | (180) | ||
01.04.2017 | 88 | (-2) | 9368 | (-64) | ||
01.03.2017 | 86 | (-7) | 9432 | (-585) | ||
01.02.2017 | 79 | (4) | 10017 | (370) | ||
01.01.2017 | 83 | (11) | 9647 | (1206) | ||
01.12.2016 | 94 | (2) | 8441 | (156) | ||
01.11.2016 | 96 | (4) | 8285 | (834) | ||
01.10.2016 | 100 | (6) | 7451 | (-6) | ||
01.09.2016 | 106 | (0) | 7457 | (0) | ||
01.06.2016 | 106 | (-9) | 7457 | (-325) | ||
01.05.2016 | 97 | (-2) | 7782 | (19) | ||
01.04.2016 | 95 | (1) | 7763 | (137) | ||
01.03.2016 | 96 | (6) | 7626 | (717) | ||
01.02.2016 | 102 | (2) | 6909 | (187) | ||
01.01.2016 | 104 | (7) | 6722 | (3717) | ||
01.12.2015 | 111 | (-7) | 3005 | (0) | ||
01.11.2015 | 104 | (28) | 3005 | (777) | ||
01.10.2015 | 132 | (10) | 2228 | (-43) | ||
01.09.2015 | 142 | (0) | 2271 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021 | 444 | 444 | 752 | 749 | 754 | 755 | 2021 | ||||||
2020 | 155 | 179 | 197 | 261 | 277 | 444 | 2020 | ||||||
2019 | 102 | 111 | 107 | 102 | 100 | 102 | 102 | 102 | 102 | 103 | 107 | 113 | 2019 |
2018 | 114 | 114 | 110 | 105 | 104 | 96 | 96 | 96 | 96 | 104 | 108 | 102 | 2018 |
2017 | 83 | 79 | 86 | 88 | 85 | 87 | 87 | 88 | 84 | 97 | 100 | 2017 | |
2016 | 104 | 102 | 96 | 95 | 97 | 106 | 106 | 100 | 96 | 94 | 2016 | ||
2015 | 142 | 132 | 104 | 111 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 858 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 889 |
Petr Stryja | 2 : 0 wo. | 12 | 15. - 16. |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vojtěch Mohelník | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1244 |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Roman Marek | 3 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
David Juráň | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 1169 |
Marcel Ujfaluši | 2 : 0 wo. | 14.4 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. |
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
OLZA CUP, 09.02.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 989 |
Roman Moravec | 3 : 1 | 20.16 | 7. - 8. |
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Farník | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 927 |
Petr Rohun | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 10. |
Petr Šimeček | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 12. |
Milan Hamřík | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Filip Rozprým | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 1092 |
Alex Kelar | 0 : 2 | 0 | 7. - 8. |
Petr Rohun | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Petr Stryja | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Matěj Černý | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
Muži C, 10.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 1135 |
Vítězslav Lazar | 2 : 0 wo. | 12.6 | 5. - 6. |
Alex Kelar | 2 : 1 | 15.12 | 5. - 8. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 859 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 911 |
David Neugebauer | 2 : 0 | 24.8 | 21. - 22. |
Michal Farník | 2 : 1 | 14.88 | 21. - 24. |
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 830 |
Lumír Klímek | 2 : 1 | 12.6 | 13. - 14. |
Vojtěch Mohelník | 2 : 0 | 21 | 13. - 16. |
Petr Nesládek | 1 : 2 | 8.4 | 9. - 16. |
Jakub Gogol | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Farník | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 967 |
Jiří Pinka | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. |
Miroslav Ondruška | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. |
Vítězslav Lazar | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 16. |
Alex Kelar | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
, 12.05.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1170 | Body za soupeře: 95 | Body celkem: 1265 |
Petr Šimeček | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 6. |
Petr Rohun | 2 : 0 | 28.8 | 5. - 8. |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 11.52 | čtvrtfinále |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 930 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 991 |
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Aleš Tchuř | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 20. |
Michal Šoman | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. |
Lumír Klímek | 2 : 1 | 11.16 | 17. - 32. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 962 |
Tomáš Tauš | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Petr Hlisnikovský | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Martin Vaněk | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. |
Petr Stryja | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
3. kolo D-TOUR FAJNE, 03.02.2018 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 244 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 244 |
GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 1049 |
Martin Honek | 0 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Havlík | 2 : 1 | 15.12 | 5. - 8. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Stryja | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Tomáš Vysloužil | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 44 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 655 |
Michal Šoman ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 43. - 44. |
Aleš Tchuř | 0 : 2 wo. | 0 | 41. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 41. - 48. |
Jakub Slavíček | 0 : 2 | 0 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 12.3 | 33. - 64. |
Roman Moravec | 1 : 3 | 4.92 | 1. - 64. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 892 |
Roman Pross | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Hynek Jičínský | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 12. |
Jaroslav Bělohlávek | 2 : 1 | 12.6 | 9. - 16. |
Rudolf Náprstek | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
2. kolo D-TOUR FAJNE, 25.11.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 793 |
Robert Svrlansky | 0 : 2 | 0 | 13. - 14. |
Martin Němec | 2 : 1 | 12.6 | 13. - 16. |
Martin David | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Filip Strouhal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Alex Kelar | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
, 07.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1074 |
Tomáš Sigmund | 2 : 3 | 10.08 | 5. - 6. |
Josef Nakládal | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 8. |
Róbert Trnovec | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Michal Vaněk | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 7 | Body celkem: 601 |
Pavel Sládeček | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Lumír Klímek | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Petr Šimeček | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 24. |
Martin Vaněk | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 1134 |
Libor Přibyl | 2 : 1 | 18.6 | 13. - 14. |
Petr Stryja | 2 : 0 | 31 | 13. - 16. |
Filip Strouhal | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 908 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 943 |
Petr Šimeček | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Roman Marek | 2 : 3 | 10.08 | čtvrtfinále |
Ladislav Němeček | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 22.04.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 610 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 641 |
Marián Hauser | 3 : 0 wo. | 8.4 | 23. - 24. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 wo. | 0 | 21. - 24. |
Roman Moravec | 1 : 3 | 3.36 | 17. - 24. |
Michal Macíček | 3 : 0 | 12.6 | 17. - 32. |
Jiří Pinka | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. |
Veem Trading Cup, 11.02.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 762 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 796 |
Hynek Jičínský | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Aleš Tchuř | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Sebastian Wolf | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 24. |
Vít Zachodil | 3 : 2 | 11.52 | 17. - 32. |
Rudolf Náprstek | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 689 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 727 |
Lumír Klímek | 0 : 3 wo. | 0 | 23. - 24. |
Jaroslav Bělohlávek | 1 : 3 | 3.84 | 21. - 24. |
Petr Stryja | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 24. |
Michal Macíček | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 32. |
Roman Moravec | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 1026 |
Tomáš Kuchovský | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Petr Stryja | 2 : 3 | 12.4 | 13. - 16. |
Roman Marek | 2 : 3 | 12.4 | 9. - 16. |
Jaroslav Bělohlávek | 1 : 3 | 6.2 | 1. - 16. |
Pavel Sládeček | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
muži B - Olomouc, 17.12.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1090 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 1123 |
Lukáš Krupička | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Tomáš Havlík | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 12. |
Viktor Urban | 3 : 2 | 18.6 | 9. - 16. |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Sigmund | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
muži C, 10.12.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1751 |
Jaroslav Kaleta | 0 : 3 | 0 | finále |
Hynek Jičínský | 3 : 1 | 30.72 | semifinále |
Libor Přibyl | 3 : 2 | 17.28 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Jaroslav Krátký | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1166 |
Michal Štěpán | 3 : 1 | 23.04 | 7. - 8. |
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Aleš Tchuř | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 56 | Body celkem: 1346 |
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 23. - 24. |
Jiří Borovička | 1 : 3 | 8 | 21. - 24. |
Miloš Liška | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 24 | 17. - 32. |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Radomír Ungr | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1336 |
Roman Moravec | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 6. |
David Juráň | 3 : 1 | 23.04 | 5. - 8. |
Miroslav Ondruška | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále |
Martin Kantor | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 872 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 933 |
Jiří Bilík | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 10. |
Jiří Pinka | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Robert Svrlansky | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.06.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
"CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 862 |
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 wo. | 10.5 | 11. - 12. |
Jaroslav Štěpař | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Petr Stryja | 3 : 0 | 21 | 9. - 16. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 830 |
Viktor Urban | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Vlastimil Vyroubal | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 12. |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 16. |
Roman Marek | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 1010 |
Jaroslav Bělohlávek | 0 : 3 | 0 | 15. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Zdeněk Suchan | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Šenkeřík | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. |
Céčko FAJNE OSTRAVA, 12.03.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 1090 |
Michal Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Josef Fanta | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Němec | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. |
Adrian Sobisz | 3 : 1 | 15.36 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. |
Velká Cena Moravské Slavie 2016, 13.02.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 90 | Body celkem: 1575 |
Jiří Borovička | 3 : 1 | 30.72 | 3. - 4. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Leoš Gjumija st. | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. |
Martin Filip | 3 : 2 | 11.52 | 1. - 32. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 40 |
Body za pořadí: 849 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 873 |
Martin Němec | 0 : 3 wo. | 0 | 39. - 40. |
Miroslav Sikora | 0 : 3 wo. | 0 | 37. - 40. |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | 33. - 40. |
Roman Marek | 3 : 1 | 24 | 33. - 48. |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 39 | Body celkem: 991 |
Michal Kubíček | 3 : 0 wo. | 12.6 | 7. - 8. |
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 12.6 | 1. - 16. |
Jiří Křeček | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
muži B, 19.12.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 953 |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 19. - 20. |
Robert Michalec | 1 : 3 | 4.96 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 17. - 32. |
Michal Štěpán | 1 : 3 | 4.96 | 1. - 32. |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1138 |
Lumír Klímek | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 6. |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 8. |
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Marián Hauser | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 770 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 840 |
Tomáš Havlík | 3 : 1 | 14.8 | 9. - 10. |
Matěj Dohnal | 3 : 1 | 14.8 | 9. - 12. |
Filip Rozprým | 3 : 0 | 18.5 | 13. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 1 | 14.8 | 9. - 16. |
Jiří Knap | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 7.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů D, 07.11.2015 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 290 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 290 |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 1115 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1177 |
Petr Podaný | 1 : 3 | 6.56 | 21. - 22. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 21. - 24. |
Martin Schuller | 1 : 3 | 6.56 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Jakub Vaněk | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 837 |
Martin Kollár | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Petr Šimeček | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 12. |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 12.6 | 9. - 16. |
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Blaha | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
"MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 45 | Body celkem: 997 |
Aleš Kubíček | 3 : 2 | 15.12 | 7. - 8. |
Michal Štěpán | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Patrik Rohun | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále |
Klára Mihulová | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 796 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 834 |
Tadeáš Lestly | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Rohun | 1 : 3 | 0 | |
Luděk Král | 2 : 3 | 0 | |
Lukáš Kamp | 0 : 3 | 0 | |
Richard Červinka | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů D, 04.04.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 514 |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 834 |
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 0 | |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Tomáš Wrona | 0 : 3 | 0 | |
Marek Červek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 21.02.2015 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 5 | Body celkem: 762 |
Patrik Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Vlastimil Vyroubal | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Ondřej Šedek | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 533 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 568 |
Jan Hlavička | 3 : 1 | 0 | |
Michal Viktora | 3 : 0 wo. | 0 | |
Eva Vedralová | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Zach | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 43 |
Body za pořadí: 421 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 458 |
Pavel Brož | 2 : 3 | 0 | |
Oldřich Václavek | 3 : 1 | 0 | |
Stanislav Popelka | 1 : 3 | 0 | |
Martin Richter | 3 : 0 | 0 | |
Jaroslav Filip | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.