Profil hráče

Tereza Široká

Ročník: 2002
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 4287

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 6. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (01/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 6 (2) 38969 (2094)
01.10.2021 8 (-1) 36875 (580)
01.09.2021 7 (0) 36295 (0)
01.08.2021 7 (0) 36295 (0)
01.07.2021 7 (1) 36295 (0)
01.06.2021 8 (0) 36295 (0)
01.03.2021 8 (0) 36295 (0)
01.11.2020 8 (0) 36295 (1592)
01.10.2020 8 (0) 34703 (1620)
01.04.2020 8 (1) 33083 (2054)
01.03.2020 9 (7) 31029 (10956)
01.02.2020 16 (-1) 20073 (0)
01.01.2020 15 (-1) 20073 (-1673)
01.12.2019 14 (5) 21746 (3892)
01.11.2019 19 (9) 17854 (6076)
01.10.2019 28 (4) 11778 (3265)
01.09.2019 32 (0) 8513 (0)
01.08.2019 32 (0) 8513 (0)
01.07.2019 32 (0) 8513 (0)
01.06.2019 32 (2) 8513 (0)
01.05.2019 34 (-4) 8513 (-2400)
01.04.2019 30 (0) 10913 (0)
01.03.2019 30 (1) 10913 (0)
01.02.2019 31 (-1) 10913 (-840)
01.01.2019 30 (3) 11753 (2749)
01.12.2018 33 (4) 9004 (-18)
01.11.2018 37 (2) 9022 (-120)
01.10.2018 39 (-8) 9142 (-3610)
01.09.2018 31 (0) 12752 (0)
01.08.2018 31 (0) 12752 (0)
01.07.2018 31 (0) 12752 (0)
01.06.2018 31 (0) 12752 (0)
01.05.2018 31 (-2) 12752 (-780)
01.04.2018 29 (0) 13532 (0)
01.03.2018 29 (-3) 13532 (-2508)
01.02.2018 26 (1) 16040 (0)
01.01.2018 27 (0) 16040 (-588)
01.12.2017 27 (5) 16628 (2042)
01.11.2017 32 (1) 14586 (1260)
01.10.2017 33 (6) 13326 (3610)
01.09.2017 39 (0) 9716 (0)
01.07.2017 39 (0) 9716 (0)
01.06.2017 39 (0) 9716 (0)
01.05.2017 39 (4) 9716 (1700)
01.04.2017 43 (2) 8016 (0)
01.03.2017 45 (5) 8016 (1308)
01.02.2017 50 (-2) 6708 (0)
01.01.2017 48 (10) 6708 (2308)
01.12.2016 58 (-12) 4400 (-1286)
01.11.2016 46 (5) 5686 (-100)
01.10.2016 51 (1) 5786 (0)
01.09.2016 52 (0) 5786 (0)
01.06.2016 52 (-3) 5786 (0)
01.05.2016 49 (5) 5786 (720)
01.04.2016 54 (2) 5066 (0)
01.03.2016 56 (8) 5066 (1200)
01.02.2016 64 (-2) 3866 (0)
01.01.2016 62 (-11) 3866 (456)
01.12.2015 51 (31) 3410 (2530)
01.11.2015 82 (-82) 880 (880)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202188777862021
2020151698882020
20193031303034323232322819142019
20182726292931313131313937332018
201748504543393939393332272017
2016626456544952525146582016
201582512015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
374
Body celkem:
7658
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
Eliška Jičínská  2 : 3 62.4
Marie Kubíková  3 : 0 156
 MČR U23 2021, (), 11.09.2021
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
364
Body celkem:
8833
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 finále
Karolína Šrámková  3 : 0 208 semifinále
Klára Nováková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
281
Body celkem:
8750
Riana Alexová  3 : 0 156
Tamara Holzbauerová  3 : 1 124.8
Michaela Čepová  0 : 3 0
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
473
Body celkem:
6317
Veronika Vejrostová  3 : 0 156 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 156 5. - 8.
Eliška Jičínská  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
Sofie Hausknotzová  3 : 0 130 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
336
Body celkem:
5994
Daniela Dohnalová  3 : 0 84
Marie Kubíková  3 : 0 84
Barbora Brodová  3 : 0 84
Markéta Zemanová  3 : 0 84
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3237
Body za soupeře:
168
Body celkem:
3405
Sofie Hausknotzová  3 : 0 84 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 1 67.2 5. - 8.
Tamara Holzbauerová  1 : 3 16.8 čtvrtfinále
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
88
Body celkem:
3282
Riana Alexová  3 : 0 wo. 48 7. - 8.
Sofie Hausknotzová  0 : 3 wo. 0 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
156
Body celkem:
6612
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  3 : 0 156
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
512
Body celkem:
7796
Riana Alexová  3 : 0 208 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 83.2 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
189
Body celkem:
5614
Tereza Šlehoferová  2 : 3 64 finále
Eliška Jičínská  3 : 2 76.8 semifinále
 bye  3 : 0 wo. 48 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Tamara Holzbauerová  3 : 0 200 finále
Riana Alexová  3 : 0 160 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
353
Body celkem:
7690
Markéta Zemanová  3 : 0 90
Barbora Brodová  3 : 0 90
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144
Tereza Zdubová  1 : 3 28.8
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
450
Body celkem:
8526
Eliška Jičínská  3 : 2 120 finále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 160 semifinále
Valerie Hradilová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
288
Body celkem:
6371
Tereza Zdubová  3 : 1 72
Riana Alexová  3 : 1 72
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Eliška Jičínská  2 : 3 72 finále
Riana Alexová  3 : 0 144 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
585
Body celkem:
10801
Tereza Šlehoferová  3 : 2 156 finále
Barbora Brodová  3 : 0 208 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4252
Kateřina Pavlusová  3 : 0 112 3. - 4.
Eliška Jičínská  1 : 3 22.4 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G19), 13.01.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4967
Barbora Brodová  3 : 0 72
Kateřina Pavlusová  3 : 0 72
Marie Jičínská  3 : 0 72
Vanda Lukavcová  3 : 0 72
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4848
Tamara Holzbauerová  2 : 3 52.8 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 132 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 2 66 1. - 16.
 Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
297
Body celkem:
5955
Kateřina Pavlusová  3 : 0 70
Markéta Zemanová  3 : 0 70
Tereza Šlehoferová  3 : 1 89.6
Eliška Jičínská  3 : 2 67.2
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
220
Body celkem:
4857
Tereza Zdubová  2 : 3 57.6 3. - 4.
Michaela Čepová  0 : 3 0 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 108 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 2 54 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
284
Body celkem:
4481
Marie Jičínská  3 : 1 86.4 5. - 6.
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 8.
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Markéta Zemanová  3 : 0 90 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
341
Body celkem:
6886
Tereza Zdubová  3 : 2 96 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 128 semifinále
Ella Gálová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
221
Body celkem:
5646
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Tereza Zdubová  3 : 1 64
Denisa Rohunová  3 : 2 76.8
Michaela Čepová  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Eliška Jičínská  3 : 1 144 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144 semifinále
Alžběta Dufková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
317
Body celkem:
7601
Barbora Brodová  3 : 0 130
Tereza Zdubová  3 : 1 104
Michaela Čepová  1 : 3 41.6
Tereza Šlehoferová  1 : 3 41.6
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
696
Body celkem:
10096
Eliška Jičínská  3 : 0 240 finále
Kateřina Drábiková  3 : 0 192 semifinále
Martina Prokšová  3 : 0 144 čtvrtfinále
Julie Trollerová  3 : 0 120 1. - 16.
 Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
456
Body celkem:
8532
Eliška Jičínská  3 : 2 120 finále
Klára Köhlerová  3 : 2 96 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 120 čtvrtfinále
Ella Gálová  3 : 1 80 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 32.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7105
Tereza Šlehoferová  2 : 3 80 finále
Vanda Lukavcová  3 : 0 160 semifinále
Nela Reková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
493
Body celkem:
7830
Eliška Jičínská  3 : 0 180 finále
Klára Köhlerová  3 : 1 115.2 semifinále
Adéla Mastná  3 : 0 108 čtvrtfinále
Kateřina Konečná  3 : 0 90 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3976
Klára Köhlerová  3 : 2 57.6 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
424
Body celkem:
6969
Eliška Jičínská  3 : 0 160 finále
Klára Hamáčková  3 : 0 128 semifinále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
Tereza Zdubová  3 : 0 160 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 2 76.8 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G15), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
477
Body celkem:
7814
Eliška Jičínská  3 : 0 180 finále
Klára Hamáčková  3 : 0 144 semifinále
Kateřina Konečná  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Markéta Zemanová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Patricie Petriľáková  3 : 0 156 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nela Reková  3 : 0 130 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
8469
Body za soupeře:
346
Body celkem:
8815
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 finále
Markéta Zemanová  3 : 2 124.8 semifinále
Veronika Bušková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 junioři A, (G17), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Markéta Zemanová  3 : 0 108 5. - 6.
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Stöckelová  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
451
Body celkem:
7711
Tereza Šlehoferová  2 : 3 88 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 176 semifinále
Martina Prokšová  3 : 0 132 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 55 1. - 16.
 junioři A, (G17), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
299
Body celkem:
5530
Tereza Zdubová  3 : 1 115.2 3. - 4.
Denisa Rohunová  1 : 3 28.8 semifinále
Anežka Stöckelová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Markéta Zemanová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
7260
Body za soupeře:
471
Body celkem:
7731
Tereza Šlehoferová  1 : 3 44 finále
Tereza Zdubová  3 : 1 140.8 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 0 132 čtvrtfinále
Klára Hamáčková  3 : 0 110 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 44 1. - 32.
 junioři A, (G17), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 6.
Marie Jičínská  3 : 2 64.8 5. - 8.
Anežka Stöckelová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G15), 03.10.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4790
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 semifinále
Veronika Bušková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G17), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
186
Body celkem:
5611
Kristýna Fialová  0 : 3 0 finále
Zuzana Bartíková  3 : 0 128 semifinále
Patricie Petriľáková  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
 Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Tereza Šlehoferová  2 : 3 72 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 144 semifinále
Nela Reková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
443
Body celkem:
7780
Sarah Bala  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 1 0
Zuzana Bartíková  3 : 1 0
 bye  3 :  0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
402
Body celkem:
6060
 bye  3 :  0
Riana Alexová  3 : 0 0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
5658
Body za soupeře:
407
Body celkem:
6065
Tereza Zdubová  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Sarah Bala  3 : 0 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
9400
Body za soupeře:
576
Body celkem:
9976
 bye  3 :  0
Julie Trollerová  3 : 0 0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
6702
Body za soupeře:
343
Body celkem:
7045
Sarah Bala  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
521
Body celkem:
8597
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Anežka Stöckelová  3 : 1 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 20.12.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
360
Body celkem:
6905
Veronika Bušková  3 : 0 0
Tereza Branná  3 : 0 0
Klára Köhlerová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 20.12.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5758
Body za soupeře:
262
Body celkem:
6020
 bye  3 :  0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 04.10.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
502
Body celkem:
7839
 bye  3 :  0
Kateřina Drábiková  3 : 0 0
Eliška Jičínská  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
370
Body celkem:
5601
 bye  3 : 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
Tereza Zdubová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
478
Body celkem:
7023
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Ella Gálová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 17.05.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
333
Body celkem:
6878
Sarah Bala  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
435
Body celkem:
7772
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 2 0
 bye  3 :  0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4789
Body za soupeře:
182
Body celkem:
4971
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Sarah Bala  3 : 0 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  3 : 0 wo. 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8977
Body za soupeře:
544
Body celkem:
9521
 bye  3 :  0
Barbora Brodová  3 : 0 0
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Tereza Šlehoferová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013
Pořadí: 9
Body za pořadí:
2840
Body za soupeře:
0
Body celkem:
2840
Tamara Holzbauerová  0 : 3 wo. 0
Eliška Jičínská  0 : 3 wo. 0
Sarah Bala  0 : 3 wo. 0
Klára Hamáčková  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 21.12.2013
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
259
Body celkem:
3453
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Marie Jičínská  1 : 3 0
Anežka Stöckelová  1 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 09.11.2013
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4136
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4312
Markéta Zemanová  3 : 0 0
Marie Jičínská  3 : 1 0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
357
Body celkem:
6440
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tamara Holzbauerová  3 : 0 0
Paula Procházková  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
354
Body celkem:
4302
Nela Reková  3 : 0 0
Tereza Jelínková  3 : 0 0
Vendula Boháčová  3 : 0 0
Barbora Brodová  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 12.10.2013
Pořadí: 1
Body za pořadí:
3948
Body za soupeře:
193
Body celkem:
4141
Vanda Lukavcová  3 : 0 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Nela Reková  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
319
Body celkem:
5550
 bye  3 : 0
Tereza Jelínková  3 : 0 0
Michaela Čepová  0 : 3 0
Nela Reková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 05.10.2013
Pořadí: 13
Body za pořadí:
2474
Body za soupeře:
153
Body celkem:
2627
Zuzana Bartíková  1 : 3 0
Anežka Stöckelová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot