Profil hráče

Tereza Široká

Ročník: 2002
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy A
Registrační číslo: 4287

umístění

Aktuální umístění v žebříčku žen: 6.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 6. (11/2021)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 1. (06/2017)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 1. (01/2019)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 1. (01/2019)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 2. (11/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 6 (2) 38969 (2094)
01.10.2021 8 (-1) 36875 (580)
01.09.2021 7 (0) 36295 (0)
01.08.2021 7 (0) 36295 (0)
01.07.2021 7 (1) 36295 (0)
01.06.2021 8 (0) 36295 (0)
01.03.2021 8 (0) 36295 (0)
01.11.2020 8 (0) 36295 (1592)
01.10.2020 8 (0) 34703 (1620)
01.04.2020 8 (1) 33083 (2054)
01.03.2020 9 (7) 31029 (10956)
01.02.2020 16 (-1) 20073 (0)
01.01.2020 15 (-1) 20073 (-1673)
01.12.2019 14 (5) 21746 (3892)
01.11.2019 19 (9) 17854 (6076)
01.10.2019 28 (4) 11778 (3265)
01.09.2019 32 (0) 8513 (0)
01.08.2019 32 (0) 8513 (0)
01.07.2019 32 (0) 8513 (0)
01.06.2019 32 (2) 8513 (0)
01.05.2019 34 (-4) 8513 (-2400)
01.04.2019 30 (0) 10913 (0)
01.03.2019 30 (1) 10913 (0)
01.02.2019 31 (-1) 10913 (-840)
01.01.2019 30 (3) 11753 (2749)
01.12.2018 33 (4) 9004 (-18)
01.11.2018 37 (2) 9022 (-120)
01.10.2018 39 (-8) 9142 (-3610)
01.09.2018 31 (0) 12752 (0)
01.08.2018 31 (0) 12752 (0)
01.07.2018 31 (0) 12752 (0)
01.06.2018 31 (0) 12752 (0)
01.05.2018 31 (-2) 12752 (-780)
01.04.2018 29 (0) 13532 (0)
01.03.2018 29 (-3) 13532 (-2508)
01.02.2018 26 (1) 16040 (0)
01.01.2018 27 (0) 16040 (-588)
01.12.2017 27 (5) 16628 (2042)
01.11.2017 32 (1) 14586 (1260)
01.10.2017 33 (6) 13326 (3610)
01.09.2017 39 (0) 9716 (0)
01.07.2017 39 (0) 9716 (0)
01.06.2017 39 (0) 9716 (0)
01.05.2017 39 (4) 9716 (1700)
01.04.2017 43 (2) 8016 (0)
01.03.2017 45 (5) 8016 (1308)
01.02.2017 50 (-2) 6708 (0)
01.01.2017 48 (10) 6708 (2308)
01.12.2016 58 (-12) 4400 (-1286)
01.11.2016 46 (5) 5686 (-100)
01.10.2016 51 (1) 5786 (0)
01.09.2016 52 (0) 5786 (0)
01.06.2016 52 (-3) 5786 (0)
01.05.2016 49 (5) 5786 (720)
01.04.2016 54 (2) 5066 (0)
01.03.2016 56 (8) 5066 (1200)
01.02.2016 64 (-2) 3866 (0)
01.01.2016 62 (-11) 3866 (456)
01.12.2015 51 (31) 3410 (2530)
01.11.2015 82 (-82) 880 (880)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
202188777862021
2020151698882020
20193031303034323232322819142019
20182726292931313131313937332018
201748504543393939393332272017
2016626456544952525146582016
201582512015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
512
Body celkem:
7796
Riana Alexová  3 : 0 208 3. - 4.
Tamara Holzbauerová  2 : 3 83.2 semifinále
Klára Hamáčková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
530
Body celkem:
8606
Tamara Holzbauerová  3 : 0 200 finále
Riana Alexová  3 : 0 160 semifinále
Eliška Mecová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
8076
Body za soupeře:
450
Body celkem:
8526
Eliška Jičínská  3 : 2 120 finále
Tamara Holzbauerová  3 : 0 160 semifinále
Valerie Hradilová  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6083
Body za soupeře:
369
Body celkem:
6452
Eliška Jičínská  2 : 3 72 finále
Riana Alexová  3 : 0 144 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
10216
Body za soupeře:
585
Body celkem:
10801
Tereza Šlehoferová  3 : 2 156 finále
Barbora Brodová  3 : 0 208 semifinále
Sarah Bala  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
218
Body celkem:
4252
Kateřina Pavlusová  3 : 0 112 3. - 4.
Eliška Jičínská  1 : 3 22.4 semifinále
Vendula Boháčová  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
4597
Body za soupeře:
251
Body celkem:
4848
Tamara Holzbauerová  2 : 3 52.8 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 132 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Eliška Jičínská  3 : 2 66 1. - 16.
 TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
341
Body celkem:
6886
Tereza Zdubová  3 : 2 96 finále
Markéta Zemanová  3 : 0 128 semifinále
Ella Gálová  3 : 1 76.8 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 1
Body za pořadí:
7337
Body za soupeře:
441
Body celkem:
7778
Eliška Jičínská  3 : 1 144 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 0 144 semifinále
Alžběta Dufková  3 : 0 108 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
7284
Body za soupeře:
317
Body celkem:
7601
Barbora Brodová  3 : 0 130
Tereza Zdubová  3 : 1 104
Michaela Čepová  1 : 3 41.6
Tereza Šlehoferová  1 : 3 41.6
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 2
Body za pořadí:
6695
Body za soupeře:
410
Body celkem:
7105
Tereza Šlehoferová  2 : 3 80 finále
Vanda Lukavcová  3 : 0 160 semifinále
Nela Reková  3 : 0 120 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 50 1. - 16.
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
232
Body celkem:
3976
Klára Köhlerová  3 : 2 57.6 5. - 6.
Barbora Brodová  3 : 0 96 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  2 : 3 38.4 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 1
Body za pořadí:
6545
Body za soupeře:
373
Body celkem:
6918
Tereza Zdubová  3 : 0 160 finále
Tereza Šlehoferová  3 : 2 76.8 semifinále
Barbora Brodová  3 : 0 96 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
411
Body celkem:
6255
Markéta Zemanová  3 : 1 124.8 5. - 6.
Patricie Petriľáková  3 : 0 156 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Nela Reková  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (G17), 09.01.2016
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
288
Body celkem:
4485
Markéta Zemanová  3 : 0 108 5. - 6.
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 8.
Michaela Čepová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Anežka Stöckelová  3 : 1 72 1. - 16.
 junioři A, (G17), 28.11.2015
Pořadí: 3
Body za pořadí:
5231
Body za soupeře:
299
Body celkem:
5530
Tereza Zdubová  3 : 1 115.2 3. - 4.
Denisa Rohunová  1 : 3 28.8 semifinále
Anežka Stöckelová  3 : 2 64.8 čtvrtfinále
Markéta Zemanová  3 : 0 90 1. - 16.
 junioři A, (G17), 03.10.2015
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
263
Body celkem:
4460
Tereza Zdubová  3 : 0 108 5. - 6.
Marie Jičínská  3 : 2 64.8 5. - 8.
Anežka Stöckelová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vanda Lukavcová  3 : 0 90 1. - 16.
 Hradecko - Pardubický Cup, (G17), 05.09.2015
Pořadí: 2
Body za pořadí:
5425
Body za soupeře:
186
Body celkem:
5611
Kristýna Fialová  0 : 3 0 finále
Zuzana Bartíková  3 : 0 128 semifinále
Patricie Petriľáková  3 : 2 57.6 čtvrtfinále

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot