SK ČASQ ve spolupráci s reprezentačními trenéry juniorů udělila divoké karty pro nasazení do turnaje následujícím hráčům:
Karím Farrag - nasazení na pozici č.1 v kategorii B17
Riana Alexová - nasazení na pozici č.2 v kategorii G17
Martin Štěpán - nasazení na pozici č.1 v kategorii B15
Martin Štěpán - nasazení na pozici č.1 v kategorii B13
Karolína Šrámková - nasazení na pozici č.1 v kategorii G13
G11 (11)G13 (16)G15 (12)G17 (13)G19 (11)B11 (16)B13 (16)B15 (16)B17 (16)B19 (16)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Karím Farrag | ||||
Karím Farrag | ||||
Faríd Farrag | 11/7, 11/8, 11/3 | |||
Karím Farrag | ||||
Svatopluk Kreidl | 11/4, 11/6, 11/3 | |||
Tomáš Holinka | ||||
Tomáš Holinka | 11/6, 11/3, 11/8 | |||
Karím Farrag | ||||
Alex Kelar | 11/3, 11/7, 11/5 | |||
Alex Kelar | ||||
Adam Horák | 11/2, 11/2, 11/0 | |||
Alex Kelar | ||||
Dominik Wojtucki | 11/2, 11/5, 11/4 | |||
Daniel Svoboda | ||||
Daniel Svoboda | 3/11, 11/8, 11/4, 4/11, 11/6 | |||
Karím Farrag | ||||
Karel Matoušek | 11/6, 11/3, 11/4 | |||
Karel Matoušek | ||||
Mojmír Zálešák | 11/3, 11/2, 11/2 | |||
Karel Matoušek | ||||
Radim Jurášek | 11/5, 11/7, 15/13 | |||
Matyáš Hrubý | ||||
Matyáš Hrubý | 11/7, 11/6, 11/2 | |||
František Procházka | ||||
Michal Jurášek | 11/3, 7/11, 11/1, 11/7 | |||
Michal Jurášek | ||||
Matěj Bomba | 12/10, 12/10, 7/11, 11/7 | |||
František Procházka | ||||
Šimon Rynt | 11/4, 11/1, 11/2 | |||
František Procházka | ||||
František Procházka | 11/6, 11/2, 11/4 | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Alex Kelar | ||||
Karel Matoušek | ||||
11/9, 10/12, 7/11, 11/9, 11/8 | ||||
Karel Matoušek | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Tomáš Holinka | ||||
Daniel Svoboda | ||||
11/9, 11/6, 11/3 | ||||
Daniel Svoboda | ||||
Daniel Svoboda | ||||
11/2, 11/6, 11/2 | ||||
Matyáš Hrubý | ||||
Matyáš Hrubý | ||||
11/9, 5/11, 11/9, 11/7 | ||||
Michal Jurášek | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Tomáš Holinka | ||||
Tomáš Holinka | ||||
11/7, 11/8, 6/11, 7/11, 11/9 | ||||
Michal Jurášek | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
Faríd Farrag | ||||
Faríd Farrag | ||||
11/5, 11/1, 11/1 | ||||
Svatopluk Kreidl | ||||
Faríd Farrag | ||||
11/0, 11/3, 11/1 | ||||
Adam Horák | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
11/4, 11/4, 11/4 | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
7/11, 4/11, 13/11, 11/4, 11/8 | ||||
Radim Jurášek | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
11/1, 11/5, 11/9 | ||||
Matěj Bomba | ||||
Matěj Bomba | ||||
6/11, 11/7, 11/7, 7/11, 11/9 | ||||
Šimon Rynt | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Dominik Wojtucki | ||||
Matěj Bomba | ||||
11/5, 10/12, 11/9, 12/10 | ||||
Matěj Bomba | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
Svatopluk Kreidl | ||||
Svatopluk Kreidl | ||||
6/11, 11/8, 10/12, 11/9, 12/10 | ||||
Adam Horák | ||||
Svatopluk Kreidl | ||||
11/7, 8/11, 11/6, 12/10 | ||||
Radim Jurášek | ||||
Radim Jurášek | ||||
11/5, 11/6, 5/11, 12/10 | ||||
Šimon Rynt | ||||
15. - 16. | 16. místo | |||
Adam Horák | ||||
Šimon Rynt | ||||
9/11, 11/2, 11/7, 11/3 | ||||
Šimon Rynt | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.