Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost HANYA a partnerem SALMING.
Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení. Program turnaje bude upřesněn po vylosování
Sobota (bude odehráno celkem 119 utkání):
G11 - předpokládané ukončení zápasů 13,00 hod
B11 - předpokládané ukončení zápasů 13,30 hod
G15 - předpokládané ukončení zápasů 18,00 hod
B15 - předpokládané ukončení zápasů 18,00 hod
G19 - předpokládané ukončení zápasů 17,00 hod
B19 - předpokládané ukončení zápasů 14,30 hod
Neděle (bude odehráno celkem 96 utkání):
G13 - předpokládané ukončení zápasů 15,30 hod
B13 - předpokládané ukončení zápasů 15,00 hod
G17 - předpokládané ukončení zápasů 17,00 hod
B17 - předpokládané ukončení zápasů 16,30 hod
G23 - předpokládané ukončení zápasů 17,00 hod
B23 - předpokládané ukončení zápasů 17,00 hod
Těšíme se na vaši účast !!!!!!!!!
G11 (4)G13 (11)G15 (6)G17 (12)G19 (9)G23 (3)B11 (13)B13 (14)B15 (19)B17 (13)B19 (11)B23 (3)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Alex Kelar | |||||
Alex Kelar | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Alex Kelar | |||||
Leoš Gjumija ml. | 11/2, 11/2, 11/0 | ||||
Ondřej Malina | |||||
Ondřej Malina | 11/9, 11/3, 11/3 | ||||
Alex Kelar | |||||
Marek Padyšák | 11/7, 11/4, 11/6 | ||||
bye | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Daniel Svoboda | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Daniel Svoboda | |||||
Daniel Svoboda | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Alex Kelar | |||||
Lukáš Krejčí | 11/2, 9/11, 11/9, 11/6 | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
bye | 11/2, 11/1, 11/4 | ||||
Vojtěch Haluza | |||||
Vojtěch Haluza | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
Martin Veselý | 11/3, 11/2, 11/1 | ||||
Martin Veselý | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Daniel Ivanco | |||||
bye | 11/0, 11/1, 11/2 | ||||
Daniel Ivanco | |||||
Daniel Ivanco | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
František Procházka | |||||
Faríd Farrag | 11/4, 13/11, 14/12 | ||||
Faríd Farrag | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Matěj Bomba | 11/2, 11/5, 11/5 | ||||
Daniel Burkart | |||||
Daniel Burkart | 11/8, 11/5, 11/6 | ||||
Faríd Farrag | |||||
Šimon Škurek | 11/8, 11/5, 11/1 | ||||
Šimon Škurek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Čepelák | |||||
bye | 11/2, 11/2, 11/2 | ||||
Filip Čepelák | |||||
Filip Čepelák | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
František Procházka | |||||
Martin Štěpán ml. | 11/5, 14/12, 11/3 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/1, 11/1, 11/2 | ||||
Tomáš Holinka | |||||
Tomáš Holinka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
František Procházka | |||||
Sean Vittek | 11/3, 11/8, 11/8 | ||||
Sean Vittek | |||||
Matyáš Hrubý | 11/3, 12/10, 11/7 | ||||
František Procházka | |||||
bye | 11/2, 11/6, 11/2 | ||||
František Procházka | |||||
František Procházka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
Faríd Farrag | |||||
12/10, 11/8, 11/8 | |||||
Faríd Farrag | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Daniel Svoboda | |||||
Daniel Svoboda | |||||
11/8, 11/2, 11/2 | |||||
Daniel Ivanco | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
11/4, 11/2, 11/7 | |||||
Filip Čepelák | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
11/2, 11/7, 11/6 | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Daniel Ivanco | |||||
Filip Čepelák | |||||
12/10, 11/6, 7/11, 12/10 | |||||
Filip Čepelák | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Ondřej Malina | |||||
Ondřej Malina | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Ondřej Malina | |||||
9/11, 4/11, 11/7, 11/7, 11/6 | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
11/3, 11/3, 11/2 | |||||
Martin Veselý | |||||
Daniel Burkart | |||||
11/2, 10/12, 11/7, 11/7 | |||||
Daniel Burkart | |||||
Daniel Burkart | |||||
11/7, 11/6, 11/4 | |||||
Šimon Škurek | |||||
Daniel Burkart | |||||
6/11, 8/11, 11/8, 11/4, 11/7 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
Sean Vittek | |||||
11/8, 11/6, 11/7 | |||||
Sean Vittek | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Vojtěch Haluza | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
9/11, 12/10, 11/5, 11/9 | |||||
Sean Vittek | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
bye | |||||
Martin Veselý | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Martin Veselý | |||||
Tomáš Holinka | |||||
11/4, 11/3, 11/8 | |||||
Šimon Škurek | |||||
Tomáš Holinka | |||||
11/4, 11/5, 11/6 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
bye | |||||
Šimon Škurek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Šimon Škurek | |||||
Gjumija ml., Leoš | Hrubý, Matyáš | Bomba, Matěj | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Gjumija ml., Leoš | Skupina o 17. - 19. místo | 4/11, 3/11, 6/11 | 19 | |
Hrubý, Matyáš | Skupina o 17. - 19. místo | 18 | ||
Bomba, Matěj | 11/4, 11/3, 11/6 | Skupina o 17. - 19. místo | 17 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.