Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost Prima stavebniny a partnerem Restaurace By The Way. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení a ve spolupráci s Restaurací By The Way také polední obědové menu za zvýhodněnou cenu.
Live stream a záznamy z kurtu č. 1 naleznete ZDE
G11 - předpokládané ukončení zápasů 12:40 hod.
B11 - předpokládané ukončení zápasů 14:40 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 18:15 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 16:30 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 18:15 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 18:30 hod.
G13 - předpokládané ukončení zápasů 15:00 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 16:50 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 15:40 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 16:30 hod.
G11 (6)G13 (13)G15 (12)G17 (8)G19 (7)B11 (9)B13 (14)B15 (22)B17 (19)B19 (18)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Martin Jašek | ||||
Martin Jašek | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Martin Jašek | ||||
Matěj Šádek | 11/3, 11/2, 11/5 | |||
Benedikt Bořil | ||||
Benedikt Bořil | 11/3, 11/4, 11/5 | |||
Martin Jašek | ||||
Jan Jašek ml. | 11/9, 11/6, 11/9 | |||
Jan Jašek ml. | ||||
Tadeáš Kvěch | 11/9, 11/6, 11/5 | |||
Jan Jašek ml. | ||||
Matěj Kudr | 12/10, 11/7, 11/5 | |||
Matyáš Závacký | ||||
Matyáš Závacký | 11/3, 11/4, 11/1 | |||
Max Pelikán | ||||
Kryštof Drapák | 11/6, 11/8, 11/9 | |||
Kryštof Drapák | ||||
Matěj Pospíšil | 11/3, 11/5, 11/5 | |||
Kryštof Drapák | ||||
Ondřej Němec | 12/10, 11/3, 11/6 | |||
Thomas Koukola | ||||
Thomas Koukola | 11/2, 11/1, 11/4 | |||
Max Pelikán | ||||
Jakub Schorník | 11/5, 12/10, 11/8 | |||
Přemysl Prokop | ||||
Přemysl Prokop | 11/3, 11/7, 11/0 | |||
Max Pelikán | ||||
bye | 11/5, 11/5, 11/7 | |||
Max Pelikán | ||||
Max Pelikán | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Jan Jašek ml. | ||||
Kryštof Drapák | ||||
12/10, 11/6, 8/11, 14/12 | ||||
Kryštof Drapák | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Benedikt Bořil | ||||
Matyáš Závacký | ||||
11/3, 11/5, 11/5 | ||||
Matyáš Závacký | ||||
Matyáš Závacký | ||||
11/7, 11/8, 11/4 | ||||
Thomas Koukola | ||||
Thomas Koukola | ||||
11/5, 11/6, 11/9 | ||||
Přemysl Prokop | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Benedikt Bořil | ||||
Přemysl Prokop | ||||
11/4, 11/7, 13/11 | ||||
Přemysl Prokop | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Matěj Šádek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matěj Šádek | ||||
Tadeáš Kvěch | ||||
11/2, 11/9, 11/5 | ||||
Tadeáš Kvěch | ||||
Tadeáš Kvěch | ||||
11/5, 11/1, 11/1 | ||||
Matěj Kudr | ||||
Tadeáš Kvěch | ||||
11/7, 11/6, 11/3 | ||||
Matěj Pospíšil | ||||
Matěj Pospíšil | ||||
11/3, 11/1, 11/0 | ||||
Ondřej Němec | ||||
Matěj Pospíšil | ||||
11/5, 11/3, 11/6 | ||||
Jakub Schorník | ||||
Jakub Schorník | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Matěj Šádek | ||||
Matěj Šádek | ||||
11/6, 11/9, 11/6 | ||||
Jakub Schorník | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
Matěj Kudr | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matěj Kudr | ||||
Ondřej Němec | ||||
11/9, 6/11, 11/5, 11/5 | ||||
Ondřej Němec | ||||
Ondřej Němec | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.