Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost Prima stavebniny a partnerem Restaurace By The Way. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení a ve spolupráci s Restaurací By The Way také polední obědové menu za zvýhodněnou cenu.
Live stream a záznamy z kurtu č. 1 naleznete ZDE
G11 - předpokládané ukončení zápasů 12:40 hod.
B11 - předpokládané ukončení zápasů 14:40 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 18:15 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 16:30 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 18:15 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 18:30 hod.
G13 - předpokládané ukončení zápasů 15:00 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 16:50 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 15:40 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 16:30 hod.
G11 (6)G13 (13)G15 (12)G17 (8)G19 (7)B11 (9)B13 (14)B15 (22)B17 (19)B19 (18)
Zoubek, Michal Noel | Jašek ml., Jan | Kvěch, Tadeáš | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Zoubek, Michal Noel | Skupina o 1. - 3. místo | 3/11, 2/11, 2/11 | 4/11, 5/11, 6/11 | 3 |
Jašek ml., Jan | 11/3, 11/2, 11/2 | Skupina o 1. - 3. místo | 7/11, 11/4, 11/5, 11/0 | 1 |
Kvěch, Tadeáš | 11/4, 11/5, 11/6 | 11/7, 4/11, 5/11, 0/11 | Skupina o 1. - 3. místo | 2 |
Moltaš, Filip | Humlíček , Oskar | Zoubek, Martin Leon | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Moltaš, Filip | Skupina o 4. - 6. místo | 11/6, 11/6, 8/11, 8/11, 12/10 | 11/0, 11/1, 11/1 | 4 |
Humlíček , Oskar | 6/11, 6/11, 11/8, 11/8, 10/12 | Skupina o 4. - 6. místo | 11/3, 11/0, 11/3 | 5 |
Zoubek, Martin Leon | 0/11, 1/11, 1/11 | 3/11, 0/11, 3/11 | Skupina o 4. - 6. místo | 6 |
Pekárek, Antonín | Tománek, Tobiáš | Drapák, Jonáš | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Pekárek, Antonín | Skupina o 7. - 9. místo | 4/11, 2/11, 2/11 | 16/14, 9/11, 11/5, 13/11 | 8 |
Tománek, Tobiáš | 11/4, 11/2, 11/2 | Skupina o 7. - 9. místo | 11/2, 11/1, 11/2 | 7 |
Drapák, Jonáš | 14/16, 11/9, 5/11, 11/13 | 2/11, 1/11, 2/11 | Skupina o 7. - 9. místo | 9 |
Jašek ml., Jan | Humlíček , Oskar | Tománek, Tobiáš | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Jašek ml., Jan | Skupina 1 | 11/2, 11/6, 11/6 | 11/1, 11/3, 11/3 | 1 |
Humlíček , Oskar | 2/11, 6/11, 6/11 | Skupina 1 | 11/5, 11/5, 11/7 | 2 |
Tománek, Tobiáš | 1/11, 3/11, 3/11 | 5/11, 5/11, 7/11 | Skupina 1 | 3 |
Kvěch, Tadeáš | Moltaš, Filip | Pekárek, Antonín | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Kvěch, Tadeáš | Skupina 2 | 11/4, 11/6, 11/2 | 11/3, 11/3, 11/4 | 1 |
Moltaš, Filip | 4/11, 6/11, 2/11 | Skupina 2 | 11/1, 11/2, 11/0 | 2 |
Pekárek, Antonín | 3/11, 3/11, 4/11 | 1/11, 2/11, 0/11 | Skupina 2 | 3 |
Zoubek, Michal Noel | Zoubek, Martin Leon | Drapák, Jonáš | Pořadí | |
---|---|---|---|---|
Zoubek, Michal Noel | Skupina 3 | 11/2, 11/3, 11/2 | 11/2, 11/0, 11/2 | 1 |
Zoubek, Martin Leon | 2/11, 3/11, 2/11 | Skupina 3 | 11/4, 11/9, 11/3 | 2 |
Drapák, Jonáš | 2/11, 0/11, 2/11 | 4/11, 9/11, 3/11 | Skupina 3 | 3 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.