Ročník: 2010
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7377
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Strahov JD 27.6.2024 G17, (G17), 27.06.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G17), 04.05.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 0 | |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Kamila Poláková | 3 : 0 | 0 | |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (G15), 04.05.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | finále |
Adéla Bendová | 3 : 1 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (G17), 20.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Adéla Bendová | 3 : 0 | 0 | |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | |
Freshbox Cup - Junioři A, (G15), 20.04.2024 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Eliška Hamříková | 1 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Arina Borisová | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (G17), 23.03.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | |
Veronika Šalová | 1 : 3 | 0 | |
Junioři A, (G15), 23.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Janiurková | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Strahov JD 3/24 G15, (G15), 20.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 713 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 3759 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3759 |
Monika Moltašová | 2 : 3 | 0 | 13. - 14. |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | 13. - 16. |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G15), 02.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Hana Klimšová | 3 : 0 wo. | 0 | 7. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G17), 13.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tereza Zápecová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Sofie Hogenová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 13.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Barbora Vavříková | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Romana Diwocková | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři B, (G15), 06.01.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Arina Borisová | 3 : 0 | 0 | |
Marie Zelenková | 1 : 3 | 0 | |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 0 | |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G17), 09.12.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Terezie Weiszová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Denisa Otáhalová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (G15), 09.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 0 | 5. - 6. |
Marie Zelenková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské B-éčko na Morendě, (G15), 02.12.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Arina Borisová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Adéla Bendová | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Anna Plzáková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP, (G15), 04.11.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Hamříková | 3 : 0 | 0 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 0 | |
DR Development Cup - Junioři A, (G15), 14.10.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Marlen Paroulková | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká cena Prahy, (G15), 07.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 0 | |
Barbora Valovičová | 3 : 0 | 0 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - junioři B, (G15), 29.04.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 69 | Body celkem: 2319 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 49.2 | |
Marie Zelenková | 0 : 3 | 0 | |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 9.84 | |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 9.84 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 25.03.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 3847 |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 24 | 7. - 8. |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 24 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michaela Líkařová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2023, (G13), 03.02.2023 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4224 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 130 | |
Marlen Paroulková | 1 : 3 | 26 | |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 78 | |
Romana Diwocková | 1 : 3 | 26 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 07.01.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Carine Maria Fabiánová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Vánoční Strahov JD G13, (G13), 22.12.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 19.11.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3400 |
Romana Diwocková | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Marlen Paroulková | 3 : 2 | 54 | |
Barbora Vavříková | 3 : 1 | 72 | |
Nela Drncová | 3 : 1 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 92 | Body celkem: 2852 |
Barbora Vavříková | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Adéla Bendová | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Valiqa Khan | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Prima stavebniny cup - Junioři A, (G13), 22.10.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3634 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 3898 |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 110 | |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 22 | |
Marlen Paroulková | 3 : 2 | 66 | |
Barbora Vavříková | 3 : 2 | 66 | |
JUNIORSKÝ TURNAJ - B, (G13), 01.10.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3540 |
Nela Drncová | 3 : 0 | 60 | |
Romana Diwocková | 3 : 2 | 36 | |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G13), 17.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Adéla Bendová | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Sára Vaněrková | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Nevřelová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Strahov JD 26.8.2022 G13, (G13), 26.08.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
Strahov junior D 6/22 G13, (G13), 29.06.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 415 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 415 |
MČR juniorů 2022, (G13), 30.05.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 4081 |
Marlen Paroulková | 0 : 3 | 0 | 11. - 12. |
Romana Diwocková | 2 : 3 | 52 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 16. |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Strahov junior D 5/22 G13, (G13), 16.05.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
PJT 4/22 G13, (G13), 03.04.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
AMMBRA CUP junioři B, (G15), 26.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 2245 |
Charlotta Goldamerová | 3 : 1 | 48 | 7. - 8. |
Nela Skopalová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Neya Forgáčová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP junioři B, (G13), 26.03.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 2820 |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | |
Barbora Vavříková | 0 : 3 | 0 | |
Nela Drncová | 3 : 0 | 60 | |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP junioři A, (G13), 12.03.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3194 |
Arina Borisová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Šalová | 0 : 3 | 0 | |
Karolína Wanke | 0 : 3 | 0 | |
Strahov junior D 3/22 G13, (G13), 02.03.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
HRADECKÝ CUP JB, (G15), 26.02.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 12 | Body celkem: 2088 |
Sofie Radoňová | 1 : 3 | 12 | 7. - 8. |
Tina Pokorná | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Hana Klimšová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Strahov Junior D G13 12/21, (G13), 22.12.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 494 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 494 |
Strahov JD 4.12.2019 G11, (G11), 28.12.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
D junior Strahov G11, (G11), 14.12.2019 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 335 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 335 |
Strahov JD 4.12.2019 G11, (G11), 04.12.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 343 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 343 |
Strahov, junioři D - G11, (G11), 29.08.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 319 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 319 |
Turnaj juniorů D G11, Strahov, (G11), 22.05.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 372 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 372 |
Turnaj juniorů D G11, Strahov, (G11), 24.04.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 398 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 398 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.