Profil hráče

Barbora Brodová

Ročník: 2001
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:SC FAJNE - ženy B
Registrační číslo: 5007

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 371. (12/2018)
Aktuální umístění v žebříčku žen: 26.
Nejlepší umístění v žebříčku žen: 26. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 15 let: 7. (02/2016)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 19 let: 2. (02/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 17 let: 4. (12/2017)
Aktuální umístění v žebříčku dívek do 23 let: 10.
Nejlepší umístění v žebříčku dívek do 23 let: 10. (11/2020)
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 23 let: 58. (02/2019)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2020 26 (0) 13320 (0)
01.10.2020 26 (0) 13320 (0)
01.04.2020 26 (5) 13320 (2691)
01.03.2020 31 (6) 10629 (3552)
01.02.2020 37 (-3) 7077 (-1100)
01.01.2020 34 (-4) 8177 (-2000)
01.12.2019 30 (7) 10177 (3283)
01.11.2019 37 (-7) 6894 (-3823)
01.10.2019 30 (3) 10717 (2594)
01.09.2019 33 (0) 8123 (0)
01.08.2019 33 (0) 8123 (0)
01.07.2019 33 (0) 8123 (0)
01.06.2019 33 (2) 8123 (0)
01.05.2019 35 (3) 8123 (-200)
01.04.2019 38 (-1) 8323 (200)
01.03.2019 37 (-1) 8123 (0)
01.02.2019 36 (-1) 8123 (140)
01.01.2019 35 (5) 7983 (440)
01.12.2018 40 (2) 7543 (0)
01.11.2018 42 (16) 7543 (3703)
01.10.2018 58 (1) 3840 (0)
01.09.2018 59 (0) 3840 (0)
01.08.2018 59 (0) 3840 (0)
01.07.2018 59 (1) 3840 (0)
01.06.2018 60 (-2) 3840 (0)
01.05.2018 58 (12) 3840 (1160)
01.04.2018 70 (2) 2680 (0)
01.03.2018 72 (1) 2680 (0)
01.02.2018 73 (-6) 2680 (-880)
01.01.2018 67 (12) 3560 (1560)
01.12.2017 79 (0) 2000 (0)
01.11.2017 79 (-3) 2000 (-240)
01.10.2017 76 (-2) 2240 (0)
01.09.2017 74 (0) 2240 (0)
01.07.2017 74 (0) 2240 (0)
01.06.2017 74 (1) 2240 (0)
01.05.2017 75 (3) 2240 (400)
01.04.2017 78 (2) 1840 (0)
01.03.2017 80 (-2) 1840 (0)
01.02.2017 78 (13) 1840 (880)
01.01.2017 91 (1) 960 (0)
01.12.2016 92 (5) 960 (0)
01.11.2016 97 (-97) 960 (960)
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20203437312626262020
20193536373835333333333037302019
20186773727058605959595842402018
201791788078757474747679792017
201697922016

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 MČR U23 2020, (), 12.09.2020
Pořadí: 6
Body za pořadí:
5363
Body za soupeře:
62
Body celkem:
5425
Michaela Čepová  0 : 3 0
Sofie Hausknotzová  1 : 3 31.2
Riana Alexová  1 : 3 31.2
 PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4985
Body za soupeře:
174
Body celkem:
5159
Daniela Dohnalová  3 : 0 wo. 78 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  1 : 3 31.2 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
210
Body celkem:
4901
Markéta Zemanová  3 : 0 84
Marie Kubíková  3 : 0 wo. 42
Tereza Široká  0 : 3 0
Daniela Dohnalová  3 : 0 84
 ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
2761
Body za soupeře:
101
Body celkem:
2862
Klára Hamáčková  3 : 0 84 7. - 8.
Tereza Široká  1 : 3 16.8 5. - 8.
Riana Alexová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (G19), 26.10.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
4197
Body za soupeře:
239
Body celkem:
4436
Vendula Boháčová  3 : 1 86.4 5. - 6.
Kateřina Pavlusová  3 : 0 108 5. - 8.
Ella Gálová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
3744
Body za soupeře:
184
Body celkem:
3928
Sofie Hausknotzová  3 : 0 96 5. - 6.
Riana Alexová  3 : 0 wo. 48 5. - 8.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 MČR juniorů 2019, (G19), 01.02.2019
Pořadí: 5
Body za pořadí:
5844
Body za soupeře:
260
Body celkem:
6104
Markéta Zemanová  3 : 1 104
Michaela Čepová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 156
 AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 12.01.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
3576
Body za soupeře:
123
Body celkem:
3699
Markéta Zemanová  1 : 3 16.8
Vanda Lukavcová  3 : 0 84
Tereza Zdubová  1 : 3 22.4
 PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
162
Body celkem:
3522
Markéta Zemanová  2 : 3 36
Tereza Široká  0 : 3 0
Ella Gálová  2 : 3 36
Terezie Martinková  3 : 0 90
 Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
6456
Body za soupeře:
221
Body celkem:
6677
Eliška Jičínská  0 : 3 0 3. - 4.
Tereza Široká  0 : 3 0 semifinále
Nela Reková  3 : 0 156 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 65 1. - 16.
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
4691
Body za soupeře:
196
Body celkem:
4887
Eliška Jičínská  0 : 3 0 finále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 112 semifinále
Terezie Martinková  3 : 0 84 čtvrtfinále
 MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G19), 13.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
3336
Body za soupeře:
158
Body celkem:
3494
Tereza Široká  0 : 3 0
Marie Jičínská  1 : 3 14.4
Vanda Lukavcová  3 : 0 72
Kateřina Pavlusová  3 : 0 72
 HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3801
Body za soupeře:
275
Body celkem:
4076
Anna Karina Moreno Kopp  3 : 0 110 9. - 10.
Kateřina Pavlusová  3 : 0 110 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 55 9. - 16.
Tamara Holzbauerová  0 : 3 0 1. - 16.
 HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017
Pořadí: 9
Body za pořadí:
3184
Body za soupeře:
126
Body celkem:
3310
Marie Jičínská  2 : 3 36 1. - 16.
Eliška Jičínská  3 : 0 90
Ella Gálová  0 : 3 0
 HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (G17), 01.10.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4034
Body za soupeře:
174
Body celkem:
4208
Sarah Bala  3 : 2 67.2 3. - 4.
Ella Gálová  1 : 3 22.4 semifinále
Eliška Jičínská  3 : 0 84 čtvrtfinále
 Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
153
Body celkem:
4005
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 5. - 6.
Zuzana Janošíková  3 : 0 108 5. - 8.
Denisa Rohunová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tereza Široká  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Albatros Media - junioři "A", (G17), 06.05.2017
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
128
Body celkem:
4794
Vanda Lukavcová  3 : 2 48
Tamara Holzbauerová  3 : 0 80
Ella Gálová  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3535
Vanda Lukavcová  3 : 0 80
Denisa Rohunová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  1 : 3 19.2
Marie Jičínská  0 : 3 0
 HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
176
Body celkem:
4813
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 3. - 4.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 semifinále
Vanda Lukavcová  3 : 1 86.4 čtvrtfinále
Veronika Bušková  3 : 0 90 1. - 16.
 Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
104
Body celkem:
4783
Tereza Široká  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
Nela Reková  3 : 1 104
Sarah Bala  0 : 3 0
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
Tereza Zdubová   : 
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G19), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
58
Body celkem:
3494
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
Karolína  Füzy  0 : 3 0
Tereza Urbanová  3 : 2 57.6
 junioři A - Prima stavebniny Cup, (G17), 14.01.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3852
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3982
Ella Gálová  0 : 3 0 5. - 6.
Sarah Bala  3 : 0 108 5. - 8.
Markéta Zemanová  1 : 3 21.6 čtvrtfinále
 Pohár Olomouckého kraje, (G19), 26.11.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3581
Body za soupeře:
153
Body celkem:
3734
Sarah Bala  3 : 0 108 7. - 8.
Tereza Zdubová  0 : 3 0 5. - 8.
Hana Matoušková  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 45 1. - 16.
 Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3352
Body za soupeře:
80
Body celkem:
3432
Vanda Lukavcová  2 : 3 40 1. - 16.
Sarah Bala  2 : 3 40
 Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
98
Body celkem:
3292
Sarah Bala  3 : 2 57.6 7. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
 bye  3 : 0 wo. 40 1. - 16.
 Chodovské A, (G17), 17.09.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
2997
Body za soupeře:
99
Body celkem:
3096
Veronika Bušková  0 : 3 0 7. - 8.
Ella Gálová  1 : 3 19.2 5. - 8.
Tereza Široká  0 : 3 0 čtvrtfinále
Sarah Bala  3 : 0 80 1. - 16.
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G19), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
86
Body celkem:
3043
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Kristýna Fialová  0 : 3 0
Vanda Lukavcová  3 : 0 72
Zuzana Bartíková  1 : 3 14.4
 OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (G17), 07.05.2016
Pořadí: 4
Body za pořadí:
2957
Body za soupeře:
72
Body celkem:
3029
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Nela Reková  3 : 0 72
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
 Multipower Junior "A", (G17), 02.04.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3194
Body za soupeře:
160
Body celkem:
3354
Markéta Zemanová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Tereza Urbanová  3 : 0 80
Veronika Bušková  3 : 0 80
 Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4679
Body za soupeře:
161
Body celkem:
4840
Sarah Bala  0 : 3 0 7. - 8.
Nela Reková  1 : 3 31.2 5. - 8.
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Martina Prokšová  3 : 0 130 1. - 16.
 junioři A, (G15), 09.01.2016
Pořadí: 10
Body za pořadí:
3634
Body za soupeře:
242
Body celkem:
3876
Sarah Bala  2 : 3 44 9. - 10.
Kateřina Konečná  3 : 0 110 9. - 12.
Kateřina Drábiková  3 : 1 88 9. - 16.
Eliška Jičínská  0 : 3 0 1. - 16.
 junioři A, (G15), 28.11.2015
Pořadí: 8
Body za pořadí:
4011
Body za soupeře:
110
Body celkem:
4121
Nela Reková  0 : 3 0 7. - 8.
Klára Köhlerová  0 : 3 0 5. - 8.
Markéta Zemanová  0 : 3 0 čtvrtfinále
Alžběta Dufková  3 : 0 110 1. - 16.
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
4637
Body za soupeře:
155
Body celkem:
4792
Kateřina Konečná  3 : 0 0
 bye  3 :  0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
129
Body celkem:
3889
Tereza Zdubová  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Sarah Bala  1 : 3 0
Veronika Bušková  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015
Pořadí: 7
Body za pořadí:
3941
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4167
Simona Jarošová  3 : 0 0
Zuzana Bartíková  0 : 3 0
Klára Köhlerová  0 : 3 0
Natálie Kolarczyková  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 22.03.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
3436
Body za soupeře:
83
Body celkem:
3519
Tereza Šlehoferová  0 : 3 0
Tereza Zdubová  0 : 3 0
Štěpánka Vránová  3 : 0 0
Denisa Rohunová  0 : 3 0
 Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014
Pořadí: 7
Body za pořadí:
4381
Body za soupeře:
226
Body celkem:
4607
Natálie Friedlová  3 : 0 0
Tereza Široká  0 : 3 0
Eliška Jičínská  0 : 3 0
Klára Hamáčková  3 : 0 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot