G11 (7)G13 (8)G15 (14)G17 (14)G19 (9)B11 (14)B13 (14)B15 (17)B17 (16)B19 (17)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Martin Štěpán ml. | ||||
bye | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Matěj Kolpak | ||||
Matěj Kolpak | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Matěj Kolpak | ||||
Dominik Wojtucki | 11/3, 11/8, 11/9 | |||
David Linhart | ||||
Bedřich Beneš | 11/2, 11/2, 11/3 | |||
Miloslav Vaněrka | ||||
Miloslav Vaněrka | 17/15, 11/5, 12/14, 11/9 | |||
David Linhart | ||||
Mikuláš Dufek | 11/1, 11/0, 11/1 | |||
David Linhart | ||||
David Linhart | 11/5, 11/4, 11/7 | |||
David Linhart | ||||
Alfréd Nezveda | 7/11, 11/9, 11/8, 11/8 | |||
Alfréd Nezveda | ||||
Matěj Bomba | 10/12, 9/11, 11/8, 11/3, 11/8 | |||
Alfréd Nezveda | ||||
Jan Bravenec | 11/4, 11/9, 11/3 | |||
Šimon Rynt | ||||
Šimon Rynt | 11/3, 11/7, 11/3 | |||
Alfréd Nezveda | ||||
Mikuláš Janda | 11/9, 11/9, 11/9 | |||
Filip Walter | ||||
Filip Walter | 11/4, 11/4, 11/4 | |||
Filip Walter | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
bye | ||||
Vojtěch Martinovský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Matěj Kolpak | ||||
Filip Walter | ||||
11/6, 11/6, 11/8 | ||||
Filip Walter | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
bye | ||||
Miloslav Vaněrka | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Miloslav Vaněrka | ||||
Šimon Rynt | ||||
11/7, 11/5, 12/10 | ||||
Šimon Rynt | ||||
Šimon Rynt | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
bye | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
11/3, 11/7, 11/5 | ||||
Bedřich Beneš | ||||
Bedřich Beneš | ||||
11/8, 11/13, 12/10, 11/8 | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
Matěj Bomba | ||||
11/2, 11/5, 11/1 | ||||
Matěj Bomba | ||||
Matěj Bomba | ||||
11/1, 11/4, 11/2 | ||||
Jan Bravenec | ||||
Matěj Bomba | ||||
11/6, 11/4, 7/11, 11/4 | ||||
Mikuláš Janda | ||||
Mikuláš Janda | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Bedřich Beneš | ||||
Mikuláš Janda | ||||
11/8, 11/9, 11/6 | ||||
Mikuláš Janda | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
Jan Bravenec | ||||
8/11, 11/3, 11/3, 11/9 | ||||
Jan Bravenec | ||||
Jan Bravenec | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.