Profil hráče

Roman Moravec

Ročník: 1975
Klub: SC Squash Třinec z.s.
Družstvo:SC Squash Třinec
Registrační číslo: 2282

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 114.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 96. (04/2018)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 36. (10/2015)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 24.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 19. (04/2020)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 21.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 20. (03/2021)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.10.2021 114 (9) 7423 (136)
01.09.2021 123 (-3) 7287 (0)
01.08.2021 120 (-2) 7287 (0)
01.07.2021 118 (-7) 7287 (-130)
01.06.2021 111 (0) 7417 (0)
01.03.2021 111 (0) 7417 (0)
01.11.2020 111 (-2) 7417 (-70)
01.10.2020 109 (10) 7487 (660)
01.04.2020 119 (1) 6827 (-468)
01.03.2020 120 (6) 7295 (0)
01.02.2020 126 (-11) 7295 (-129)
01.01.2020 115 (-3) 7424 (-290)
01.12.2019 112 (4) 7714 (487)
01.11.2019 116 (-12) 7227 (-664)
01.10.2019 104 (1) 7891 (-4)
01.09.2019 105 (0) 7895 (0)
01.08.2019 105 (0) 7895 (0)
01.07.2019 105 (0) 7895 (0)
01.06.2019 105 (0) 7895 (0)
01.05.2019 105 (2) 7895 (-240)
01.04.2019 107 (-3) 8135 (106)
01.03.2019 104 (1) 8029 (0)
01.02.2019 105 (0) 8029 (-153)
01.01.2019 105 (1) 8182 (92)
01.12.2018 106 (5) 8090 (299)
01.11.2018 111 (5) 7791 (472)
01.10.2018 116 (-10) 7319 (-592)
01.09.2018 106 (0) 7911 (0)
01.08.2018 106 (0) 7911 (0)
01.07.2018 106 (0) 7911 (0)
01.06.2018 106 (-7) 7911 (-530)
01.05.2018 99 (-3) 8441 (-180)
01.04.2018 96 (10) 8621 (732)
01.03.2018 106 (0) 7889 (-213)
01.02.2018 106 (-7) 8102 (-537)
01.01.2018 99 (4) 8639 (120)
01.12.2017 103 (-1) 8519 (0)
01.11.2017 102 (2) 8519 (64)
01.10.2017 104 (-1) 8455 (90)
01.09.2017 103 (0) 8365 (0)
01.07.2017 103 (2) 8365 (0)
01.06.2017 105 (-4) 8365 (401)
01.05.2017 101 (5) 7964 (320)
01.04.2017 106 (-1) 7644 (0)
01.03.2017 105 (4) 7644 (-124)
01.02.2017 109 (23) 7768 (1828)
01.01.2017 132 (9) 5940 (480)
01.12.2016 141 (16) 5460 (606)
01.11.2016 157 (31) 4854 (1264)
01.10.2016 188 (-4) 3590 (-173)
01.09.2016 184 (17) 3763 (494)
01.06.2016 201 (25) 3269 (384)
01.05.2016 226 (15) 2885 (417)
01.04.2016 241 (-4) 2468 (0)
01.03.2016 237 (-37) 2468 (-540)
01.02.2016 200 (-42) 3008 (-1190)
01.01.2016 158 (5) 4198 (2255)
01.12.2015 163 (-18) 1943 (-225)
01.11.2015 145 (12) 2168 (526)
01.10.2015 157 (-10) 1642 (-464)
01.09.2015 147 (0) 2106 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
20211111111181201231142021
20201151261201191091112020
20191051051041071051051051051051041161122019
20189910610696991061061061061161111062018
20171321091051061011051031031041021032017
20161582002372412262011841881571412016
20151471571451632015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 IMPEXTA ČRO Cup 2021, 09.10.2021
Pořadí: 14
Body za pořadí:
757
Body za soupeře:
23
Body celkem:
780
Ondřej Ryšavý  1 : 3 4.2 13. - 14.
Petr Rohun  3 : 0 wo. 10.5 13. - 16.
Pavel Chodura  1 : 3 4.2 9. - 16.
Michal Farník  1 : 3 4.2 1. - 16.
 FAJNE Céčko muži, 18.09.2021
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1233
Martin Kantor  2 : 3 13.44 3. - 4.
Patrik Pelech  0 : 3 0 semifinále
Petr Nesládek  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Milan Hamřík  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Impexta ČRO Cup 2020, 10.10.2020
Pořadí: 18
Body za pořadí:
688
Body za soupeře:
57
Body celkem:
745
Lumír Klímek  1 : 2 6.72 17. - 18.
Tomáš Hrubý  2 : 0 16.8 17. - 20.
Petr Nesládek  2 : 0 16.8 17. - 24.
Michal Šoman  2 : 0 16.8 17. - 32.
Jakub Šichnárek  0 : 3 0 1. - 32.
 OLZA CUP, 15.02.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
55
Body celkem:
873
Pavel Chodura  3 : 0 21 11. - 12.
Alex Kelar  1 : 3 4.2 9. - 12.
Petr Nesládek  3 : 0 21 9. - 16.
Petr Hlisnikovský  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
60
Body celkem:
960
Pavel Holík  2 : 1 14.4 13. - 14.
Petr Šimeček  2 : 0 wo. 12 13. - 16.
Robert Svrlansky  1 : 2 9.6 9. - 16.
Petr Rohun  1 : 3 4.8 1. - 16.
Pavel Holinka  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 OLZA CUP, 09.11.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
49
Body celkem:
1057
Marcel Ujfaluši  0 : 3 0 5. - 6.
Petr Hlisnikovský  3 : 2 15.12 5. - 8.
Jan Ryba  0 : 3 0 čtvrtfinále
Robert Svrlansky  3 : 1 16.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 16.8 1. - 32.
 IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
775
Body za soupeře:
55
Body celkem:
830
Pavel Cigánek  3 : 0 21 13. - 14.
Michal Tůma  3 : 0 21 13. - 16.
Viktor Urban  1 : 3 4.2 9. - 16.
Roman Kujawa  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
37
Body celkem:
960
Veronika Malinowská  0 : 2 0 11. - 12.
Marcel Ujfaluši  0 : 2 0 9. - 12.
Lukáš  Kamp  2 : 1 14.4 9. - 16.
Radovan Kojecký  0 : 3 0 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
900
Body za soupeře:
43
Body celkem:
943
Petr Rohun  3 : 0 wo. 12 13. - 14.
 bye  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Lumír Klímek  2 : 3 9.6 9. - 16.
Vojtěch Mohelník  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1093
Kristýna Vykouřilová  2 : 1 14.4 9. - 10.
Petr Hlisnikovský  2 : 0 24 9. - 12.
Miroslav Ondruška  2 : 0 24 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Michal Šoman ml.  3 : 0 19.2 1. - 32.
 OLZA CUP, 09.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
908
Body za soupeře:
33
Body celkem:
941
Marek Holuša  1 : 3 5.04 7. - 8.
Alex Kelar  1 : 3 5.04 5. - 8.
Roman Marek  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Marián Hauser  3 : 2 12.6 1. - 16.
 CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
60
Body celkem:
1012
Marcel Ujfaluši  2 : 0 25.2 7. - 8.
Lukáš  Kamp  0 : 2 0 5. - 8.
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 čtvrtfinále
David Neugebauer  3 : 0 21 1. - 16.
Miroslav Ondruška  3 : 1 13.44 1. - 32.
 Muži C, 08.12.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1250
Petr Rohun  1 : 2 11.52 5. - 6.
Alex Kelar  2 : 0 28.8 5. - 8.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Kateřina Pavlusová  3 : 0 24 1. - 16.
Lumír Klímek  3 : 1 15.36 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
818
Body za soupeře:
47
Body celkem:
865
Marcel Ujfaluši  2 : 1 12.6 11. - 12.
Miroslav Sikora  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Šimeček  2 : 0 21 9. - 16.
Roman Kujawa  0 : 3 0 1. - 16.
Ondřej  Grabiáš  3 : 1 13.44 1. - 32.
 impexta Cup 2018, 22.09.2018
Pořadí: 11
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1016
Petr Stryja  2 : 0 24 11. - 12.
Vítězslav Lazar  1 : 2 9.6 9. - 12.
Miroslav Ondruška  2 : 0 24 9. - 16.
Tomáš Hanzelka  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1237
Roman Marek  0 : 2 0 5. - 6.
Alex Kelar  2 : 0 28.8 5. - 8.
Jakub Slavíček  0 : 3 0 čtvrtfinále
Jiří Pinka  3 : 1 19.2 1. - 16.
Martin Janečka  3 : 0 19.2 1. - 32.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017
Pořadí: 21
Body za pořadí:
641
Body za soupeře:
50
Body celkem:
691
Petr Hlisnikovský  2 : 0 16.8 21. - 22.
Pavel Cigánek  2 : 0 16.8 21. - 24.
Martin Honek  0 : 2 0 17. - 24.
Jiří Pinka  2 : 1 10.08 17. - 32.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 RT TORAX CUP 2017, 23.09.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1072
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 5. - 6.
Miroslav Ondruška  2 : 0 25.2 5. - 8.
Miroslav Sikora  1 : 3 5.04 čtvrtfinále
Roman Marek  3 : 1 16.8 1. - 16.
Michal Dvořák  3 : 0 16.8 1. - 32.
 AB Squash Cup - muži "C", 13.05.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1221
Lukáš  Kamp  1 : 3 6.72 3. - 4.
Roman Marek  0 : 3 0 semifinále
Jiří Pinka  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Michal Dvořák  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Vyškovský squash turnaj C, 15.04.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
60
Body celkem:
764
Pavel Krajsa  3 : 0 16.8 17. - 18.
Miroslav Ondruška  3 : 0 16.8 17. - 20.
Robert Šťastný  3 : 1 13.44 17. - 24.
Michal Šoman ml.  3 : 0 12.6 17. - 32.
Michal Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
47
Body celkem:
719
Jakub Strauss  3 : 0 16.8 19. - 20.
Daniel Vojtovič  0 : 3 0 17. - 20.
Marek Holuša  3 : 1 13.44 17. - 24.
Lumír Klímek  3 : 1 10.08 17. - 32.
Pavel Sládeček  2 : 3 6.72 1. - 32.
 Veem Trading Cup, 11.02.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
879
Body za soupeře:
53
Body celkem:
932
Tomáš Sigmund  0 : 3 wo. 0 13. - 14.
Tomáš Citnar  3 : 0 wo. 12 13. - 16.
Rudolf Náprstek  2 : 3 9.6 9. - 16.
Kamil Jankovič  1 : 3 4.8 1. - 16.
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
93
Body celkem:
1344
Jaroslav Štěpař  3 : 0 wo. 14.4 5. - 6.
Libor Přibyl  3 : 1 23.04 5. - 8.
Miroslav Sikora  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Miroslav Ondruška  3 : 0 24 1. - 16.
Marek Holuša  3 : 2 11.52 1. - 32.
Michal Šoman  3 : 0 14.4 1. - 64.
 PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA VE FAJNE, 12.11.2016
Pořadí: 21
Body za pořadí:
744
Body za soupeře:
76
Body celkem:
820
Petr Hlisnikovský  3 : 2 11.52 21. - 22.
Miroslav Ondruška  3 : 0 19.2 21. - 24.
Tomáš Sigmund  1 : 3 3.84 17. - 24.
Tomáš Vysloužil  3 : 0 19.2 17. - 32.
Tomáš Havlík  2 : 3 7.68 1. - 32.
Ladislav Švábek  3 : 0 14.4 1. - 64.
 SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1238
Marek Holuša  1 : 3 5.76 5. - 6.
Petr Stryja  3 : 0 28.8 5. - 8.
Tomáš Bajgar  0 : 3 0 čtvrtfinále
Lukáš  Kamp  3 : 2 14.4 1. - 16.
Miroslav Šenkeřík  3 : 0 19.2 1. - 32.
 CNC PRODUKT CUP 2016, 24.09.2016
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1008
Martin Dvořáček  3 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Martin Vaněk  0 : 3 0 5. - 8.
Lukáš  Kamp  2 : 3 10.08 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 1 16.8 1. - 16.
Jaroslav Bělohlávek  3 : 0 16.8 1. - 32.
 SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
52
Body celkem:
756
Martin Kantor  3 : 2 10.08 17. - 18.
Marián Hauser  3 : 1 13.44 17. - 20.
Adam Špánik  3 : 0 16.8 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 17. - 32.
Jiří Kašpárek  1 : 3 3.36 1. - 32.
 "MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015
Pořadí: 19
Body za pořadí:
672
Body za soupeře:
17
Body celkem:
689
Pavel Dziak  3 : 2 10.08 19. - 20.
Vítězslav Lazar  0 : 3 0 17. - 20.
Petr Šimeček  2 : 3 6.72 1. - 32.
 Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
25
Body celkem:
1190
Pavel Dziak  3 : 1 0
 bye  3 :  0
Lumír Klímek  3 : 2 0
David Hálek  1 : 3 0
Martin Sládeček  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014
Pořadí: 17
Body za pořadí:
704
Body za soupeře:
58
Body celkem:
762
Milan Matějka  2 : 3 0
Martin Němec  3 : 0 0
Petr Hlisnikovský  3 : 0 0
Robert Turský  3 : 0 0
Lukáš  Kamp  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014
Pořadí: 22
Body za pořadí:
625
Body za soupeře:
14
Body celkem:
639
Martin Němec  3 : 0 wo. 0
Lumír Klímek  0 : 3 0
Martin Dvořáček  0 : 3 wo. 0
 bye  3 : 0
Lukáš  Kamp  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1008
Body za soupeře:
26
Body celkem:
1034
Milan Matějka  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Natalija Zoubková  3 : 0 0
Aleš Kubíček  3 : 0 0
Michal Zoubek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1030
Body za soupeře:
21
Body celkem:
1051
Martin David  3 : 1 0
Aleš Kubíček  3 : 1 0
Robert Turský  3 : 2 0
Karolína Holinková  1 : 3 0
Radovan Kojecký  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 16
Body za pořadí:
638
Body za soupeře:
11
Body celkem:
649
 bye  3 : 0
Petr Stryja  3 : 1 0
Patrik Pelech  0 : 3 0
Miroslav Sikora  1 : 3 0
Petr Smékal  2 : 3 0
Roman Šišák  0 : 3 0

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot