Brněnský klub Squash Moravská Slavia Brno Vás společně se Sportcentrem Ivanovice zve na první juniorský turnaj kategorie B v roce 2019 - Juniorské Béčko - Brno.Zahájení bude v sobotu i v neděli standardně v 9:00.Během turnaje bude zajištěno občerstvení.Partnery turnaje jsou:
G11 (11)G13 (5)G15 (8)G17 (6)G19 (3)B11 (15)B13 (14)B15 (20)B17 (12)B19 (7)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Andrej Hausknotz | ||||
Andrej Hausknotz | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Andrej Hausknotz | ||||
Martin Jašek | 11/6, 11/6, 11/3 | |||
Sebastien Šíma | ||||
Sebastien Šíma | 10/12, 11/4, 11/2, 11/2 | |||
Andrej Hausknotz | ||||
Dominik Forgač | 11/4, 11/5, 11/4 | |||
Dominik Forgač | ||||
Patrik Cvak | 11/3, 11/0, 11/3 | |||
Max Pelikán | ||||
Lukas Pári | 12/10, 11/8, 7/11, 11/9 | |||
Max Pelikán | ||||
Max Pelikán | 11/2, 11/7, 11/5 | |||
Andrej Hausknotz | ||||
Matěj Kročil | 11/7, 8/11, 11/8, 11/8 | |||
Matěj Kročil | ||||
Filip Sovják | 11/3, 11/0, 11/1 | |||
Matěj Kročil | ||||
Matyáš Zlý | 11/4, 11/3, 8/11, 11/7 | |||
Matyáš Zlý | ||||
Lukáš Hogen | 11/2, 11/4, 11/4 | |||
Antonín Beneš | ||||
Šimon Borovička | 11/9, 9/11, 5/11, 14/12, 11/3 | |||
Šimon Borovička | ||||
Kristian Plánský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Antonín Beneš | ||||
Filip Stuchlík | 11/6, 11/7, 11/6 | |||
Antonín Beneš | ||||
Antonín Beneš | 11/9, 11/9, 9/11, 11/9 | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Max Pelikán | ||||
Matěj Kročil | ||||
11/4, 10/12, 11/3, 12/10 | ||||
Matěj Kročil | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Sebastien Šíma | ||||
Dominik Forgač | ||||
11/8, 7/11, 8/11, 14/12, 11/3 | ||||
Dominik Forgač | ||||
Dominik Forgač | ||||
11/3, 11/7, 11/4 | ||||
Matyáš Zlý | ||||
Šimon Borovička | ||||
12/10, 11/5, 5/11, 14/12 | ||||
Šimon Borovička | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Sebastien Šíma | ||||
Matyáš Zlý | ||||
11/9, 11/8, 13/11 | ||||
Matyáš Zlý | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Martin Jašek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Jašek | ||||
Martin Jašek | ||||
13/11, 11/8, 11/8 | ||||
Patrik Cvak | ||||
Lukas Pári | ||||
10/12, 11/2, 11/8, 11/6 | ||||
Lukas Pári | ||||
Filip Stuchlík | ||||
11/3, 11/4, 11/1 | ||||
Filip Sovják | ||||
Lukáš Hogen | ||||
11/6, 11/3, 14/12 | ||||
Lukáš Hogen | ||||
Filip Stuchlík | ||||
11/6, 11/3, 11/4 | ||||
Kristian Plánský | ||||
Filip Stuchlík | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Stuchlík | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Lukas Pári | ||||
Lukáš Hogen | ||||
11/6, 7/11, 11/6, 17/19, 11/6 | ||||
Lukáš Hogen | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
Patrik Cvak | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Patrik Cvak | ||||
Patrik Cvak | ||||
13/11, 7/11, 12/10, 11/6 | ||||
Filip Sovják | ||||
Filip Sovják | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Kristian Plánský | ||||
15. - 16. | 16. místo | |||
bye | ||||
bye | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Kristian Plánský | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.