Pro první tři hráče budou připraveny poháry, vítězové jednotlivých kategorií obdrží knihu z nakladatelství Albatros Media, pro hráče bude připraveno občerstvení v ceně startovného.. :-)
G11 (8)G13 (9)G15 (12)G17 (2)G19 (1)B11 (21)B13 (15)B15 (13)B17 (12)B19 (6)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
David Linhart | ||||
David Linhart | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
David Linhart | ||||
Miloslav Vaněrka | 11/4, 11/3, 11/0 | |||
Miloslav Vaněrka | ||||
Bedřich Beneš | 9/11, 2/11, 13/11, 11/7, 11/8 | |||
David Linhart | ||||
Mikuláš Janda | 11/4, 11/3, 11/2 | |||
Mikuláš Janda | ||||
Daniel Stypa | 11/5, 11/4, 11/4 | |||
Šimon Rynt | ||||
Martin Kovář | 12/10, 9/11, 11/3, 11/7 | |||
Šimon Rynt | ||||
Šimon Rynt | 11/5, 11/4, 11/3 | |||
David Linhart | ||||
Filip Walter | 11/3, 11/3, 9/11, 11/3 | |||
Filip Walter | ||||
Maxmilián Pišček | 11/2, 11/4, 11/4 | |||
Filip Walter | ||||
Jan Gerstdorf | 11/4, 11/6, 11/4 | |||
Dominik Wojtucki | ||||
Dominik Wojtucki | 11/1, 11/0, 12/10 | |||
Vojtěch Martinovský | ||||
Mikuláš Dufek | 11/4, 11/6, 12/14, 11/3 | |||
Mikuláš Dufek | ||||
Antonín Beneš | 11/2, 11/5, 11/4 | |||
Vojtěch Martinovský | ||||
Jan Víšek ml. | 11/3, 11/0, 11/5 | |||
Vojtěch Martinovský | ||||
Vojtěch Martinovský | 11/2, 11/1, 11/1 | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Šimon Rynt | ||||
Filip Walter | ||||
11/9, 11/5, 19/17 | ||||
Filip Walter | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Miloslav Vaněrka | ||||
Miloslav Vaněrka | ||||
11/3, 11/13, 11/5, 7/11, 11/6 | ||||
Mikuláš Janda | ||||
Miloslav Vaněrka | ||||
11/4, 11/9, 9/11, 8/11, 11/5 | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
Dominik Wojtucki | ||||
11/5, 11/4, 11/6 | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Mikuláš Janda | ||||
Mikuláš Janda | ||||
11/8, 11/6, 11/3 | ||||
Mikuláš Dufek | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Bedřich Beneš | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Bedřich Beneš | ||||
Bedřich Beneš | ||||
11/9, 11/8, 8/11, 11/2 | ||||
Daniel Stypa | ||||
Daniel Stypa | ||||
11/4, 11/3, 11/7 | ||||
Martin Kovář | ||||
Bedřich Beneš | ||||
11/5, 13/11, 4/11, 11/8 | ||||
Maxmilián Pišček | ||||
Maxmilián Pišček | ||||
11/4, 11/7, 11/8 | ||||
Jan Gerstdorf | ||||
Maxmilián Pišček | ||||
8/11, 11/6, 11/6, 11/8 | ||||
Antonín Beneš | ||||
Jan Víšek ml. | ||||
11/7, 11/9, 11/9 | ||||
Jan Víšek ml. | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Daniel Stypa | ||||
Daniel Stypa | ||||
6/11, 11/8, 11/5, 11/5 | ||||
Jan Víšek ml. | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
bye | ||||
Martin Kovář | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Kovář | ||||
Martin Kovář | ||||
11/9, 10/12, 11/9, 11/8 | ||||
Jan Gerstdorf | ||||
Jan Gerstdorf | ||||
10/12, 11/5, 11/9, 11/6 | ||||
Antonín Beneš | ||||
15. - 16. | 16. místo | |||
bye | ||||
Antonín Beneš | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Antonín Beneš | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.