Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 17 |
2. | Michal Bodiš | SC Otec | 20 |
3. | Marek Lapáček | 21 | |
4. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 22 |
5. | Petr Zlámal | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 23 |
6. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 25 |
7. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 29 |
8. | Roman Kubričan | Squash klub Poděbrady, z.s. | 38 |
9. | Jakub Zapala | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 39 |
10. | Karel Kudláček | 40 | |
11. | Pavel Jakubů | SC Otec | 42 |
12. | Martin Volf | SC Otec | 43 |
13. | Lukáš Jelínek | Squashclub Strahov z.s. | 48 |
14. | Aleš Kubíček | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 52 |
15. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 54 |
16. | Kamil Staněk | SquashYard | 57 |
17. | Tomáš Strmiska | 58 | |
18. | Petr Volný | 63 | |
19. | Martin Sochůrek | 64 | |
20. | Filip Nosek | Squash centrum club HK z.s. | 66 |
21. | Michal Valenta | SK HAMR, z.s. | 69 |
22. | Tomáš Holub | 71 | |
23. | Pavel Beneš | Squash klub Poděbrady, z.s. | 74 |
24. | Petr Podaný | Squash Stará Praha, z.s. | 75 |
25. | Lukáš Matoušek | SK HAMR, z.s. | 81 |
26. | Libor Přibyl | LA Squash Gang | 83 |
27. | Jan Ryšavý | Squash Stará Praha, z.s. | 85 |
28. | Robert Michalec | 90 | |
29. | Tomáš Tlustý | SK HAMR, z.s. | 91 |
30. | Miloš Liška | SK Squash Modrý svět | 92 |
31. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 97 |
32. | Tomáš Pluhař | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 98 |
33. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 106 |
34. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 112 |
35. | Jiří Pinka | Squash Viktoria, z.s. | 113 |
36. | Alexander Kuklovský | 118 | |
37. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 125 |
38. | Matěj Slabý | SC Otec | 129 |
39. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 130 |
40. | Pavel Popelka | Squash Stará Praha, z.s. | 131 |
41. | Martin Němec | 132 | |
42. | Pavel Bodiš | SC Otec | 138 |
43. | Michal Šoman | Squash Viktoria, z.s. | 141 |
44. | Dan Teuchner | Corkers Ostrava | 142 |
45. | Jaroslav Sezemský | Squash Especial, z.s. | 145 |
46. | Chris Owen | SK HAMR, z.s. | 147 |
47. | Martin Paroulek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 164 |
48. | Radomír Ungr | SquashYard | 169 |
49. | Ján Fecák | SquashYard | 170 |
50. | Tomáš Zach | Squashová akademie, z.s. | 210 |
51. | Milan Vlasák | ixi club (TJ Čechie Cihelna) | 234 |
52. | Jakub Vaněk | 310 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.