Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že turnaj bude začínat již ve čtvrtek 1.3.2018 pro kategorii mužů, bude uzávěrka přihlášek do všech kategorií posunuta oproti standardnímu termínu ve středu v 10:00 o 1 den na úterý 27.2.2018 v 10:00. Ženy a masters budou turnaj začínat v pátek 2.3.2018.
Časový rozvrh jednotlivých kategorií:
muži - čtvrtek 1. kolo, 2. kolo, pátek čtvrtfinále, sobota semifinále, neděle finále (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráči budou hrát 2 zápasy ve čtvrtek, 2 zápasy v pátek a 1 zápas v sobotu)
- ženy - pátek 1. kolo, 2. kolo, sobota čtvrtfinále, semifinále, neděle finále (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráčky budou hrát 2 zápasy v pátek a 3 zápasy v sobotu)
- masters - pátek 1. kolo, 2. kolo, čtvrtfinále, sobota semifinále, finále
Veřejné losování hlavních kategorií žen a mužů se uskuteční na skleněném kurtu v GaleriiHarfa ve středu 28.2.2018 před tiskovou konferenci a to od 10:00 hodin.
Současně Vám opětovně přinášíme pavouky mužů, žen a masters s hracími časy všech utkání na následující hrací dny.
SK ČASQ udělila divoké karty pro účast v turnaji hráčům:
Marika Doubravová - kategorie ženy
Hrubý Přemysl - kategorie masters 65+
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
MČR - muži (32)MČR - ženy (32)M35+ (17)M40+ (20)M45+ (15)M50+ (13)M55+ (9)M60+ (4)Z35+ (6)
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Martin Švec | Squash Viktoria, z.s. | 1 |
2. | Daniel Mekbib | Squash Viktoria, z.s. | 1 |
3. | Ondřej Uherka | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 1 |
4. | Jakub Solnický | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 3 |
5. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 6 |
6. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 7 |
7. | Lukáš Jelínek | Squashclub Strahov z.s. | 8 |
8. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 10 |
9. | Ondřej Ertl | Squash club Praha, z.s. | 11 |
10. | Jan Koukal | Squashová akademie, z.s. | 12 |
11. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 14 |
12. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 15 |
13. | Jiří Vlček | Squash centrum club HK z.s. | 16 |
14. | Petr Zatřepálek | Corkers Ostrava | 18 |
15. | Benjamin Bergel | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 20 |
16. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 22 |
17. | Martin Volf | SC Otec | 23 |
18. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 24 |
19. | Petr Steiner | SK Squash Modrý svět | 25 |
20. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 27 |
21. | Jaroslav Cerman | Squashclub Strahov z.s. | 28 |
22. | Jakub Zapala | Squash Viktoria, z.s. | 29 |
23. | Petr Veselý | SK HAMR, z.s. | 32 |
24. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 36 |
25. | Ladislav Burián | Corkers Ostrava | 38 |
26. | Kamil Staněk | SquashYard | 39 |
27. | Marek Hlaváč | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 40 |
28. | Pavel Jakubů | SC Otec | 41 |
29. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 45 |
30. | Dan Teuchner | Corkers Ostrava | 47 |
31. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 48 |
32. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 51 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.