Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že turnaj bude začínat již ve čtvrtek 1.3.2018 pro kategorii mužů, bude uzávěrka přihlášek do všech kategorií posunuta oproti standardnímu termínu ve středu v 10:00 o 1 den na úterý 27.2.2018 v 10:00. Ženy a masters budou turnaj začínat v pátek 2.3.2018.
Časový rozvrh jednotlivých kategorií:
muži - čtvrtek 1. kolo, 2. kolo, pátek čtvrtfinále, sobota semifinále, neděle finále (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráči budou hrát 2 zápasy ve čtvrtek, 2 zápasy v pátek a 1 zápas v sobotu)
- ženy - pátek 1. kolo, 2. kolo, sobota čtvrtfinále, semifinále, neděle finále (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráčky budou hrát 2 zápasy v pátek a 3 zápasy v sobotu)
- masters - pátek 1. kolo, 2. kolo, čtvrtfinále, sobota semifinále, finále
Veřejné losování hlavních kategorií žen a mužů se uskuteční na skleněném kurtu v GaleriiHarfa ve středu 28.2.2018 před tiskovou konferenci a to od 10:00 hodin.
Současně Vám opětovně přinášíme pavouky mužů, žen a masters s hracími časy všech utkání na následující hrací dny.
SK ČASQ udělila divoké karty pro účast v turnaji hráčům:
Marika Doubravová - kategorie ženy
Hrubý Přemysl - kategorie masters 65+
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
MČR - muži (32)MČR - ženy (32)M35+ (17)M40+ (20)M45+ (15)M50+ (13)M55+ (9)M60+ (4)Z35+ (6)
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Anna Serme | SK Squash Modrý svět | 1 |
2. | Eva Feřteková | Squash Stará Praha, z.s. | 2 |
3. | Olga Kolářová | Squash club Praha, z.s. | 3 |
4. | Tereza Svobodová | SC Otec | 4 |
5. | Natálie Babjuková | Squashclub Strahov z.s. | 5 |
6. | Tereza Elznicová | SK Squash Modrý svět | 7 |
7. | Michaela Čepová | Squash Viktoria, z.s. | 8 |
8. | Denisa Rohunová | Spolek sportu Ostrava | 9 |
9. | Nikola Věříšová | 11 | |
10. | Kateřina Muchová | SK Prague United, z.s. | 12 |
11. | Lucie Luksová | SK Prague United, z.s. | 13 |
12. | Kristýna Hrnčiříková | Squash Viktoria, z.s. | 14 |
13. | Lenka Füzy | Squashclub Strahov z.s. | 15 |
14. | Tereza Šlehoferová | SK Squash Modrý svět | 16 |
15. | Denisa Linhartová | SK HAMR, z.s. | 17 |
16. | Michaela Doležalová | SK Prague United, z.s. | 18 |
17. | Sonja Schwarzer | Squash club Háje z.s. | 19 |
18. | Klára Mihulová | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 20 |
19. | Anežka Stöckelová | SK Prague United, z.s. | 21 |
20. | Romana Adámková | AB Squash klub, z.s. | 23 |
21. | Tereza Siegelová | SK Prague United, z.s. | 24 |
22. | Petra Václavková | SC Stroke Znojmo, z.s. | 27 |
23. | Sabina Karafiátová | SK Prague United, z.s. | 28 |
24. | Lucie Kiliánová | Squashclub Strahov z.s. | 30 |
25. | Michaela Vrbová | SK Prague United, z.s. | 31 |
26. | Marika Doubravová | Squash Viktoria, z.s. | 32 |
27. | Veronika Gaultier | SC Otec | 36 |
28. | Aneta Kumstová | SK HAMR, z.s. | 37 |
29. | Eliška Jičínská | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 38 |
30. | Kristýna Vohánková | SK Squash Modrý svět | 40 |
31. | Vanda Lukavcová | 49 | |
32. | Marie Jičínská | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 57 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.