Ročník: 2000
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2023 | 264 | (0) | 1983 | (0) | ||
01.08.2023 | 264 | (0) | 1983 | (0) | ||
01.07.2023 | 264 | (-3) | 1983 | (0) | ||
01.06.2023 | 261 | (1) | 1983 | (0) | ||
01.05.2023 | 262 | (-39) | 1983 | (-560) | ||
01.04.2023 | 223 | (3) | 2543 | (0) | ||
01.03.2023 | 226 | (-5) | 2543 | (0) | ||
01.02.2023 | 221 | (7) | 2543 | (0) | ||
01.01.2023 | 228 | (-11) | 2543 | (0) | ||
01.12.2022 | 217 | (4) | 2543 | (0) | ||
01.11.2022 | 221 | (0) | 2543 | (0) | ||
01.10.2022 | 221 | (212) | 2543 | (1983) | ||
01.09.2022 | 433 | (3) | 560 | (0) | ||
01.08.2022 | 436 | (-2) | 560 | (0) | ||
01.07.2022 | 434 | (6) | 560 | (0) | ||
01.06.2022 | 440 | (15) | 560 | (0) | ||
01.05.2022 | 455 | (-237) | 560 | (-2178) | ||
01.01.2022 | 218 | (-52) | 2738 | (-1757) | ||
01.12.2021 | 166 | (-62) | 4495 | (-3720) | ||
01.11.2021 | 104 | (-41) | 8215 | (-3711) | ||
01.10.2021 | 63 | (-12) | 11926 | (-3018) | ||
01.09.2021 | 51 | (-3) | 14944 | (0) | ||
01.08.2021 | 48 | (0) | 14944 | (0) | ||
01.07.2021 | 48 | (-12) | 14944 | (-2918) | ||
01.06.2021 | 36 | (0) | 17862 | (0) | ||
01.03.2021 | 36 | (0) | 17862 | (0) | ||
01.11.2020 | 36 | (-9) | 17862 | (-830) | ||
01.10.2020 | 27 | (-2) | 18692 | (0) | ||
01.04.2020 | 25 | (-2) | 18692 | (-1250) | ||
01.03.2020 | 23 | (2) | 19942 | (-360) | ||
01.02.2020 | 25 | (0) | 20302 | (480) | ||
01.01.2020 | 25 | (0) | 19822 | (-332) | ||
01.12.2019 | 25 | (0) | 20154 | (785) | ||
01.11.2019 | 25 | (-4) | 19369 | (-2794) | ||
01.10.2019 | 21 | (0) | 22163 | (-18) | ||
01.09.2019 | 21 | (0) | 22181 | (0) | ||
01.08.2019 | 21 | (0) | 22181 | (0) | ||
01.07.2019 | 21 | (0) | 22181 | (0) | ||
01.06.2019 | 21 | (2) | 22181 | (331) | ||
01.05.2019 | 23 | (-1) | 21850 | (-943) | ||
01.04.2019 | 22 | (-2) | 22793 | (-83) | ||
01.03.2019 | 20 | (0) | 22876 | (-312) | ||
01.02.2019 | 20 | (4) | 23188 | (1822) | ||
01.01.2019 | 24 | (-4) | 21366 | (-2439) | ||
01.12.2018 | 20 | (1) | 23805 | (-201) | ||
01.11.2018 | 21 | (4) | 24006 | (3165) | ||
01.10.2018 | 25 | (-4) | 20841 | (-1497) | ||
01.09.2018 | 21 | (0) | 22338 | (0) | ||
01.08.2018 | 21 | (0) | 22338 | (0) | ||
01.07.2018 | 21 | (0) | 22338 | (0) | ||
01.06.2018 | 21 | (-3) | 22338 | (-1044) | ||
01.05.2018 | 18 | (1) | 23382 | (45) | ||
01.04.2018 | 19 | (1) | 23337 | (1139) | ||
01.03.2018 | 20 | (-1) | 22198 | (4) | ||
01.02.2018 | 19 | (4) | 22194 | (1603) | ||
01.01.2018 | 23 | (7) | 20591 | (459) | ||
01.12.2017 | 30 | (1) | 20132 | (1196) | ||
01.11.2017 | 31 | (9) | 18936 | (1320) | ||
01.10.2017 | 40 | (-1) | 17616 | (515) | ||
01.09.2017 | 39 | (0) | 17101 | (0) | ||
01.07.2017 | 39 | (0) | 17101 | (0) | ||
01.06.2017 | 39 | (0) | 17101 | (273) | ||
01.05.2017 | 39 | (3) | 16828 | (965) | ||
01.04.2017 | 42 | (3) | 15863 | (0) | ||
01.03.2017 | 45 | (-1) | 15863 | (190) | ||
01.02.2017 | 44 | (3) | 15673 | (780) | ||
01.01.2017 | 47 | (-4) | 14893 | (-443) | ||
01.12.2016 | 43 | (3) | 15336 | (528) | ||
01.11.2016 | 46 | (0) | 14808 | (250) | ||
01.10.2016 | 46 | (6) | 14558 | (1247) | ||
01.09.2016 | 52 | (0) | 13311 | (0) | ||
01.06.2016 | 52 | (12) | 13311 | (2014) | ||
01.05.2016 | 64 | (0) | 11297 | (540) | ||
01.04.2016 | 64 | (-1) | 10757 | (0) | ||
01.03.2016 | 63 | (18) | 10757 | (2218) | ||
01.02.2016 | 81 | (-3) | 8539 | (0) | ||
01.01.2016 | 78 | (6) | 8539 | (4655) | ||
01.12.2015 | 84 | (8) | 3884 | (565) | ||
01.11.2015 | 92 | (30) | 3319 | (856) | ||
01.10.2015 | 122 | (71) | 2463 | (1018) | ||
01.09.2015 | 193 | (0) | 1445 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 228 | 221 | 226 | 223 | 262 | 261 | 264 | 264 | 264 | 2023 | |||
2022 | 218 | 455 | 440 | 434 | 436 | 433 | 221 | 221 | 217 | 2022 | |||
2021 | 36 | 36 | 48 | 48 | 51 | 63 | 104 | 166 | 2021 | ||||
2020 | 25 | 25 | 23 | 25 | 27 | 36 | 2020 | ||||||
2019 | 24 | 20 | 20 | 22 | 23 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 25 | 25 | 2019 |
2018 | 23 | 19 | 20 | 19 | 18 | 21 | 21 | 21 | 21 | 25 | 21 | 20 | 2018 |
2017 | 47 | 44 | 45 | 42 | 39 | 39 | 39 | 39 | 40 | 31 | 30 | 2017 | |
2016 | 78 | 81 | 63 | 64 | 64 | 52 | 52 | 46 | 46 | 43 | 2016 | ||
2015 | 193 | 122 | 92 | 84 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1865 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1983 |
Rudolf Korbelář | 3 : 0 wo. | 24.8 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Roman Kujawa | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5680 |
Alex Kelar | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Adam Gacek | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
František Gurecký | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Extraliga muži 2021/2022, 17.04.2022 | Body celkem: 280 | ||
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 280 | |
Extraliga muži 2021/2022, 16.04.2022 | Body celkem: 280 | ||
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 280 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 2 wo. | 0 | 33. - 64. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 26.01.2020 | Body celkem: 480 | ||
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | |
Radek Hlobik | 3 : 1 | 480 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 04.01.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2258 |
Petr Kopecký | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 6. |
Michal Vaněk | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 9.84 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Petr Nesládek | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1541 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 1757 |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 34. |
Miloš Liška | 2 : 0 | 54 | 33. - 36. |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 54 | 33. - 40. |
Pavel Jakubů | 2 : 0 | 54 | 33. - 48. |
bye | 2 : 0 wo. | 27 | 33. - 64. |
Jaroslav Cerman | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2019/2020, 17.11.2019 | Body celkem: 350 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 350 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 16.11.2019 | Body celkem: 280 | ||
Lukáš Tužinčin | 2 : 3 | 280 | |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 243 | Body celkem: 3090 |
Matouš Sochůrek | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Petr Nohel ml. | 1 : 2 | 36 | 9. - 12. |
Petr Veselý st. | 2 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Marek Koutník | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 2711 |
Jaroslav Cerman | 2 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Filip Kočárek | 2 : 0 | 70 | 9. - 12. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 1 | 44.8 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 05.10.2019 | Body celkem: 1000 | ||
Martin Schuller | 3 : 0 | 500 | |
Vítězslav Lazar | 3 : 0 | 500 | |
Prima stavebniny Cup muži "A", 14.09.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2730 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3018 |
Dan Teuchner | 2 : 0 | 80 | 17. - 18. |
Vojtěch Hanzal | 2 : 0 | 80 | 17. - 20. |
Petr Kopecký | 2 : 1 | 48 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Muži A - BÁSTR CUP, 11.05.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2761 | Body za soupeře: 157 | Body celkem: 2918 |
Michal Jadrníček | 3 : 0 wo. | 42 | 7. - 8. |
Petr Marek | 1 : 3 | 16.8 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Miloš Liška | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Muži A - Poděbrady Open, 13.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2587 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Petr Nohel ml. | 3 : 1 | 57.6 | 5. - 8. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kristián Mraček | 3 : 1 | 48 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 32. |
MČR žen, mužů a masters 2019, 07.03.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3269 | Body za soupeře: 239 | Body celkem: 3508 |
Petr Veselý st. | 3 : 0 wo. | 52 | 19. - 20. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Michal Kareš | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 24. |
Jaroslav Cerman | 3 : 0 | 104 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Extraliga Muži 2018/2019, 17.02.2019 | Body celkem: 360 | ||
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Stupka | 2 : 3 | 360 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 16.02.2019 | Body celkem: 0 | ||
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 302 | Body celkem: 6758 |
Petr Nohel ml. | 1 : 3 | 41.6 | 3. - 4. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 12.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 4054 |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Martin Brňák | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Matěj Černý | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 2919 |
Marek Panáček | 0 : 2 | 0 | 9. - 10. |
Jakub Vavřík | 2 : 1 | 48 | 9. - 12. |
Ladislav Procházka | 2 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jaroslav Cerman | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5573 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Macíček | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2018/2019, 18.11.2018 | Body celkem: 0 | ||
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Erik Jakobsson | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 | Body celkem: 220 | ||
David Zeman | 1 : 3 | 220 | |
Ondřej Ertl | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 2715 |
Michal Jirka | 2 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Michal Bodiš | 2 : 1 | 42 | 9. - 12. |
Petr Marek | 2 : 0 | 70 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2018/2019, 21.10.2018 | Body celkem: 140 | ||
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 140 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 20.10.2018 | Body celkem: 700 | ||
Matyáš Dufek | 3 : 1 | 560 | |
Petr Marek | 1 : 3 | 140 | |
1. liga muži B, 14.10.2018 | Body celkem: 1000 | ||
Tomáš Herold | 3 : 0 | 500 | |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži B, 13.10.2018 | Body celkem: 1080 | ||
Jiří Vlček | 3 : 1 | 480 | |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 600 | |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 06.10.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 3177 | Body za soupeře: 408 | Body celkem: 3585 |
Jakub Zapala | 2 : 0 | 96 | 17. - 18. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 96 | 17. - 20. |
Petr Steiner | 2 : 0 | 96 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 48 | 17. - 32. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 72 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3036 |
Petr Marek | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Filip Kočárek | 2 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Extraliga Muži 2017/2018, 22.04.2018 | Body celkem: 350 | ||
bye | 3 : 0 wo. | 350 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 21.04.2018 | Body celkem: 0 | ||
Joseph White | 0 : 3 | 0 | |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 07.04.2018 | Body celkem: 1680 | ||
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 600 | |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 480 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
MR ženy, muži, masters, 01.03.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 3269 | Body za soupeře: 322 | Body celkem: 3591 |
Pavel Jakubů | 3 : 0 wo. | 52 | 19. - 20. |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 41.6 | 17. - 20. |
Petr Veselý | 3 : 1 | 83.2 | 17. - 24. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 104 | 17. - 32. |
Michal Kareš | 2 : 3 | 41.6 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2018 II.ročník - Muž, 10.02.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 2452 |
Petr Veselý st. | 2 : 0 | 64 | 17. - 18. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 64 | 17. - 20. |
Filip Nosek | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 0 | 48 | 17. - 32. |
Tomáš Tóth | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovství republiky juniorů, (B19), 02.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 6794 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Vorlíček | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Matouš Sochůrek | 3 : 1 | 124.8 | čtvrtfinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
1. liga muži C, 28.01.2018 | Body celkem: 120 | ||
Petr Zatřepálek | 1 : 3 | 120 | |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 27.01.2018 | Body celkem: 1200 | ||
Jakub Zapala | 3 : 0 | 600 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 600 | |
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2666 |
Martin Ředina | 2 : 1 | 39.36 | 3. - 4. |
Jakub Šichnárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Milan Hamřík | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 5000 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
1. liga muži C, 03.12.2017 | Body celkem: 600 | ||
Petr Zatřepálek | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži C, 02.12.2017 | Body celkem: 1080 | ||
Jaroslav Kaleta | 3 : 1 | 480 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 600 | |
HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4485 |
Adam Sinkule | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 6. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Kahle | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 2645 | Body za soupeře: 271 | Body celkem: 2916 |
Jaroslav Cerman | 2 : 1 | 52.8 | 21. - 22. |
Dan Teuchner | 2 : 0 wo. | 44 | 21. - 24. |
Jaroslav Kaleta | 1 : 2 | 35.2 | 17. - 24. |
Matouš Sochůrek | 2 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 17.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 22.10.2017 | Body celkem: 1200 | ||
Tomáš Herold | 3 : 0 | 600 | |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 600 | |
1. liga muži C, 21.10.2017 | Body celkem: 720 | ||
Petr Zatřepálek | 3 : 2 | 360 | |
Jakub Wasilewski | 3 : 2 | 360 | |
Extraliga Muži 2017/2018, 14.10.2017 | Body celkem: 900 | ||
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 900 | |
HRADECKO - PARDUBICKÝ CUP , (B19), 30.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5573 |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2584 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 2870 |
Matouš Sochůrek | 2 : 0 | 80 | 19. - 20. |
Harry Londy | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 80 | 17. - 24. |
Martin Volf | 2 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Jaroslav Čech | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Marek Panáček | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Karím Farrag | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1545 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1663 |
Jakub Slavíček | 2 : 0 | 37.2 | 5. - 6. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 37.2 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
HANYA MR U23, (), 27.05.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | |
Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 | Body celkem: 960 | ||
Lukáš Matoušek | 3 : 0 | 600 | |
Martin Ředina | 3 : 2 | 360 | |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 2707 |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 16.8 | 7. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
Petr Rohun | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
Albatros Media - junioři "A", (B19), 06.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4943 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 70 | |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 70 | |
Karím Farrag | 3 : 1 | 89.6 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 22.4 | |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 2887 |
Petr Steiner | 2 : 3 | 36 | 13. - 14. |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Marek Wojnarski | 1 : 3 | 18 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 43.2 | 1. - 32. |
2. Liga Muži E, 09.04.2017 | Body celkem: 300 | ||
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži E, 08.04.2017 | Body celkem: 600 | ||
Martin Vaněk | 3 : 0 | 300 | |
Petr Rohun | 3 : 0 | 300 | |
HANYA CUP junioři A, (B23), 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 77 | Body celkem: 3956 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Dominik Knap | 3 : 1 | 76.8 | |
HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 4930 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2017, 11.02.2017 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2148 | Body za soupeře: 300 | Body celkem: 2448 |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 80 | 25. - 26. |
Ladislav Burián | 3 : 0 | 80 | 25. - 28. |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 64 | 25. - 32. |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Marek Hlaváč | 3 : 0 | 60 | 1. - 64. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 5302 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 473 | Body celkem: 6317 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
2. Liga Muži E, 29.01.2017 | Body celkem: 600 | ||
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 | 300 | |
Roman Moravec | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži E, 28.01.2017 | Body celkem: 600 | ||
Lumír Klímek | 3 : 0 | 300 | |
Miroslav Sikora | 3 : 0 | 300 | |
Velká cena Prahy 2016, (B19), 17.12.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 304 | Body celkem: 4501 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 43.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (B17), 17.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 496 | Body celkem: 7041 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 160 | finále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 27 |
Body za pořadí: 1849 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 1984 |
Aleš Kubíček | 3 : 0 wo. | 36 | 27. - 28. |
Martin Ředina | 1 : 3 | 14.4 | 25. - 28. |
Vlastimil Kozák | 3 : 2 | 43.2 | 25. - 32. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 04.12.2016 | Body celkem: 600 | ||
Martin Vaněk | 3 : 0 | 300 | |
Roman Moravec | 3 : 0 | 300 | |
Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 253 | Body celkem: 4287 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 4962 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 2 : 3 | 51.2 | semifinále |
Filip Strouhal | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 41 |
Body za pořadí: 1489 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 1720 |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 39.6 | 41. - 42. |
Radim Valášek | 3 : 0 | 66 | 41. - 48. |
David Orálek | 3 : 0 | 66 | 41. - 48. |
Petr Volný | 2 : 3 | 26.4 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 33. - 64. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. |
2. Liga Muži E, 23.10.2016 | Body celkem: 600 | ||
Martin Vaněk | 3 : 0 | 300 | |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 300 | |
2. Liga Muži E, 22.10.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jiří Kašpárek | 3 : 0 | 300 | |
Roman Moravec | 3 : 0 | 300 | |
Morenda Brno JA, (B19), 01.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 3573 |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 84 | 5. - 8. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 84 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 84 | |
Morenda Brno JA, (B17), 01.10.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 5609 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2150 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 2355 |
Marek Koutník | 2 : 3 | 28.8 | 21. - 22. |
Karel Kudláček | 3 : 0 wo. | 36 | 21. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Jan Ryba | 1 : 3 | 14.4 | 1. - 32. |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Chodovské A, (B19), 17.09.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 3454 |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Chodovské A, (B17), 17.09.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5761 |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | finále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 1622 |
Radim Valášek | 3 : 2 | 24 | 19. - 20. |
Petr Steiner | 2 : 3 | 16 | 17. - 20. |
Martin Volf | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 24. |
Martin Štěpán | 3 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
HANYA CUP, 14.05.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2343 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 2434 |
Marek Lapáček | 3 : 0 wo. | 40 | 15. - 16. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 51.2 | 1. - 32. |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B19), 07.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 4871 |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 96 | |
Jan Fiedler | 3 : 0 | 96 | |
OPAVSKÝ AB SQUASH CUP , (B17), 07.05.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4991 |
Michal Macíček | 3 : 0 | 60 | |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 60 | |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 96 | |
Tadeáš Lestly | 3 : 0 | 96 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 0 | ||
Daniel Kantor | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 720 | ||
Petr Kopecký | 1 : 3 | 120 | |
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 600 | |
Multipower Junior "A", (B19), 02.04.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Dřevíkovský | 0 : 3 | 0 | |
Multipower Junior "A", (B17), 02.04.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2592 |
Filip Šarboch | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Adam Sinkule | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Marek Panáček | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
1. liga Muži C 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
Josef Šebek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Róbert Trnovec | 0 : 3 wo. | 0 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
Radovan Kojecký | 0 : 3 wo. | 0 | |
Roman Moravec | 0 : 3 wo. | 0 | |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2258 |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 25. - 26. |
Petr Kopecký | 3 : 0 wo. | 40 | 25. - 28. |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 64 | 25. - 32. |
Štěpán Václavek | 0 : 3 | 0 | 17. - 32. |
Marek Lapáček | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B19), 05.02.2016 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5271 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 156 | 7. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Schuller | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B17), 05.02.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5613 | Body za soupeře: 455 | Body celkem: 6068 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 150 | 5. - 6. |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 150 | 5. - 8. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 30 | čtvrtfinále |
Matěj Příman | 3 : 0 | 125 | 1. - 16. |
junioři A, (B19), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4373 |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 90 | |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 1 | 86.4 | |
junioři A, (B17), 09.01.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 407 | Body celkem: 5638 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B19), 19.12.2015 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3572 |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Jaroslav Janda | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B17), 19.12.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 6461 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | finále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
1. liga Muži C 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 480 | ||
Jakub Novák | 3 : 0 | 400 | |
Tomáš Hanzelka | 1 : 3 | 80 | |
1. liga Muži C 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 800 | ||
Patrik Pelech | 3 : 0 | 400 | |
Richard Taranda | 3 : 0 | 400 | |
muži C, 05.12.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1747 |
Dan Teuchner | 3 : 1 | 33.6 | finále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Wrona | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
junioři A, (B19), 28.11.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 310 | Body celkem: 4507 |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Jakub Strouhal | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Martin Sochůrek | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
junioři A, (B17), 28.11.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5534 | Body za soupeře: 231 | Body celkem: 5765 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1131 | Body za soupeře: 61 | Body celkem: 1192 |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 29.6 | 3. - 4. |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jiří Kašpárek | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. |
2. liga Muži F 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 500 | ||
Pavel Řehák | 3 : 0 | 250 | |
Martin Dvořáček | 3 : 0 | 250 | |
2. liga Muži F 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 450 | ||
Jakub Trličík | 3 : 0 | 250 | |
Michal Zoubek | 3 : 1 | 200 | |
junioři A, (B19), 03.10.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2526 |
Jaroslav Janda | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
junioři A, (B17), 03.10.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 368 | Body celkem: 5793 |
Matouš Sochůrek | 2 : 3 | 64 | finále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Marek Panáček | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1484 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 1580 |
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 20 | 19. - 20. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | 17. - 20. |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 24. |
Dan Teuchner | 3 : 2 | 24 | 17. - 32. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Milan Vlasák | 3 : 1 | 24 | 1. - 64. |
"MatchToMe.com Cup 2015", 12.09.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1078 | Body za soupeře: 72 | Body celkem: 1150 |
Michal Štěpán | 3 : 0 | 25.2 | 5. - 6. |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 20.16 | 5. - 8. |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Dvořáček | 3 : 1 | 16.8 | 1. - 16. |
Vítězslav Lazar | 3 : 2 | 10.08 | 1. - 32. |
Hradecko - Pardubický Cup, (B19), 05.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 3874 |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 21.6 | |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | |
Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 3409 |
Filip Šipoš | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 10. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 30.05.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 252 | Body celkem: 4131 |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 30.05.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 128 | Body celkem: 3464 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Adam Urban | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 1 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 10.05.2015 | Body celkem: 0 | ||
Josef Šebek | 0 : 3 | 0 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 600 | ||
Martin Honek | 1 : 3 | 100 | |
Pavel Krajsa | 3 : 0 | 500 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 25.04.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 247 | Body celkem: 4913 |
bye | 3 : 0 | ||
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Vojtěch Ryba | 1 : 3 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU19, (B19), 25.04.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2031 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2189 |
Dominik Knap | 1 : 3 | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Filip Sváček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 21.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4870 |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 0 | |
1. LIGA MUŽI C 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 120 | ||
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | |
Stanislav Jurčík | 2 : 3 | 120 | |
2. liga muži F, 14.02.2015 | Body celkem: 0 | ||
Patrik Rohun | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 05.02.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 412 | Body celkem: 7114 |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 05.02.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5152 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 5402 |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 470 | Body celkem: 6128 |
bye | 3 : | 0 | |
Filip Šipoš | 3 : 0 | 0 | |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 0 | |
Filip Strouhal | 3 : 0 | 0 | |
Maksymilian Wielgus | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 24.01.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 199 | Body celkem: 4078 |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Filip Šipoš | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 479 | Body celkem: 6723 |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 20.12.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 5773 |
bye | 3 : 0 | ||
bye | 3 : 0 | ||
David Zeman | 0 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 0 | |
2. LIGA MUŽI F 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 200 | ||
Pavel Řehák | 3 : 1 | 200 | |
Bogdan Staszko | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 431 | Body celkem: 6189 |
bye | 3 : 0 | ||
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 22.11.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 3435 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Martin Sochůrek | 2 : 3 | 0 | |
Dávid Dvonč | 0 : 3 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 0 | |
2.liga F, 19.10.2014 | Body celkem: 450 | ||
bye | 3 : 0 | 250 | |
Vítězslav Lazar | 3 : 1 | 200 | |
2.liga - muži F, 18.10.2014 | Body celkem: 240 | ||
David Hálek | 1 : 3 | 40 | |
Vlastimil Vyroubal | 3 : 0 | 200 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4943 |
Marek Panáček | 3 : 1 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Karím Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 04.10.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 223 | Body celkem: 4463 |
bye | 3 : | 0 | |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Marek Koutník | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Josef Maťas | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5722 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU17, (B17), 06.09.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 203 | Body celkem: 3947 |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Marek Koutník | 1 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 17.05.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 381 | Body celkem: 5047 |
bye | 3 : 0 | ||
Matyáš Smetana | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 2 : 3 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU15, (B15), 06.02.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 321 | Body celkem: 5684 |
Jan Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 2 : 3 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU17, (B17), 06.02.2014 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 148 | Body celkem: 4827 |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 0 | |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 1 : 3 | 0 | |
Martin Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 21.12.2013 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 3851 |
bye | 3 : | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
Matěj Příman | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 09.11.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4587 |
bye | 3 : 0 | ||
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Béna | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 09.11.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 4065 |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 0 | |
Ondřej Vorlíček | 3 : 1 | 0 | |
Šimon Josef Maťas | 1 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 744 | Body za soupeře: 19 | Body celkem: 763 |
Martin Hučka | 3 : 0 | 0 | |
Patrik Žák | 0 : 3 | 0 | |
Roman Marek | 3 : 2 | 0 | |
Petr Stryja | 3 : 1 | 0 | |
Miroslav Ondruška | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 05.10.2013 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 141 |
Šimon Josef Maťas | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Marek Panáček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 05.10.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 258 | Body celkem: 3495 |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
Jan Šlehofer | 3 : 0 | 0 | |
Adam Urban | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 891 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 911 |
Klára Doležalová | 3 : 0 wo. | 0 | |
Viktor Byrtus | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Drozd | 3 : 0 | 0 | |
Petr Stryja | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 07.09.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 329 | Body celkem: 4526 |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 0 | |
Dávid Dvonč | 0 : 3 | 0 | |
Filip Sváček | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Příman | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B17, (B17), 07.09.2013 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3794 |
Martin Schuller | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | |
Dávid Dvonč | 0 : 3 | 0 | |
Adam Urban | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.