Ročník: 2002
Klub: OSTRAVA SQUASH KLUB z.s.
Družstvo:
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2022 | 460 | (-252) | 540 | (-2362) | ||
01.01.2022 | 208 | (-27) | 2902 | (-1000) | ||
01.12.2021 | 181 | (-22) | 3902 | (-1000) | ||
01.11.2021 | 159 | (-48) | 4902 | (-2749) | ||
01.10.2021 | 111 | (2) | 7651 | (0) | ||
01.09.2021 | 113 | (-1) | 7651 | (0) | ||
01.08.2021 | 112 | (-2) | 7651 | (0) | ||
01.07.2021 | 110 | (-2) | 7651 | (0) | ||
01.06.2021 | 108 | (0) | 7651 | (0) | ||
01.03.2021 | 108 | (0) | 7651 | (0) | ||
01.11.2020 | 108 | (-9) | 7651 | (-900) | ||
01.10.2020 | 99 | (-5) | 8551 | (0) | ||
01.04.2020 | 94 | (3) | 8551 | (-220) | ||
01.03.2020 | 97 | (4) | 8771 | (300) | ||
01.02.2020 | 101 | (24) | 8471 | (1702) | ||
01.01.2020 | 125 | (-28) | 6769 | (-2061) | ||
01.12.2019 | 97 | (2) | 8830 | (460) | ||
01.11.2019 | 99 | (-20) | 8370 | (-1500) | ||
01.10.2019 | 79 | (-15) | 9870 | (-1595) | ||
01.09.2019 | 64 | (0) | 11465 | (0) | ||
01.08.2019 | 64 | (0) | 11465 | (0) | ||
01.07.2019 | 64 | (0) | 11465 | (0) | ||
01.06.2019 | 64 | (0) | 11465 | (0) | ||
01.05.2019 | 64 | (1) | 11465 | (60) | ||
01.04.2019 | 65 | (-7) | 11405 | (-1201) | ||
01.03.2019 | 58 | (-1) | 12606 | (0) | ||
01.02.2019 | 57 | (2) | 12606 | (-300) | ||
01.01.2019 | 59 | (3) | 12906 | (326) | ||
01.12.2018 | 62 | (-5) | 12580 | (-1389) | ||
01.11.2018 | 57 | (24) | 13969 | (3709) | ||
01.10.2018 | 81 | (-1) | 10260 | (269) | ||
01.09.2018 | 80 | (0) | 9991 | (0) | ||
01.08.2018 | 80 | (0) | 9991 | (0) | ||
01.07.2018 | 80 | (0) | 9991 | (0) | ||
01.06.2018 | 80 | (1) | 9991 | (0) | ||
01.05.2018 | 81 | (5) | 9991 | (510) | ||
01.04.2018 | 86 | (18) | 9481 | (1441) | ||
01.03.2018 | 104 | (4) | 8040 | (0) | ||
01.02.2018 | 108 | (11) | 8040 | (950) | ||
01.01.2018 | 119 | (55) | 7090 | (2435) | ||
01.12.2017 | 174 | (53) | 4655 | (1389) | ||
01.11.2017 | 227 | (5) | 3266 | (190) | ||
01.10.2017 | 232 | (82) | 3076 | (1326) | ||
01.09.2017 | 314 | (0) | 1750 | (0) | ||
01.07.2017 | 314 | (0) | 1750 | (0) | ||
01.06.2017 | 314 | (4) | 1750 | (0) | ||
01.05.2017 | 318 | (4) | 1750 | (30) | ||
01.04.2017 | 322 | (6) | 1720 | (0) | ||
01.03.2017 | 328 | (4) | 1720 | (-80) | ||
01.02.2017 | 332 | (4) | 1800 | (170) | ||
01.01.2017 | 336 | (84) | 1630 | (625) | ||
01.12.2016 | 420 | (-4) | 1005 | (0) | ||
01.11.2016 | 416 | (182) | 1005 | (680) | ||
01.10.2016 | 598 | (-9) | 325 | (0) | ||
01.09.2016 | 589 | (11) | 325 | (0) | ||
01.06.2016 | 600 | (15) | 325 | (0) | ||
01.05.2016 | 615 | (-10) | 325 | (0) | ||
01.04.2016 | 605 | (-10) | 325 | (0) | ||
01.03.2016 | 595 | (100) | 325 | (250) | ||
01.02.2016 | 695 | (3) | 75 | (0) | ||
01.01.2016 | 698 | (-178) | 75 | (-188) | ||
01.09.2015 | 520 | (0) | 263 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2022 | 208 | 460 | 2022 | ||||||||||
2021 | 108 | 108 | 110 | 112 | 113 | 111 | 159 | 181 | 2021 | ||||
2020 | 125 | 101 | 97 | 94 | 99 | 108 | 2020 | ||||||
2019 | 59 | 57 | 58 | 65 | 64 | 64 | 64 | 64 | 64 | 79 | 99 | 97 | 2019 |
2018 | 119 | 108 | 104 | 86 | 81 | 80 | 80 | 80 | 80 | 81 | 57 | 62 | 2018 |
2017 | 336 | 332 | 328 | 322 | 318 | 314 | 314 | 314 | 232 | 227 | 174 | 2017 | |
2016 | 698 | 695 | 595 | 605 | 615 | 600 | 589 | 598 | 416 | 420 | 2016 | ||
2015 | 520 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Extraliga Muži 2019/2020, 02.02.2020 | Body celkem: 540 | ||
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | |
Petr Zatřepálek | 3 : 2 | 540 | |
Extraliga Muži 2019/2020, 01.02.2020 | Body celkem: 0 | ||
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 26.01.2020 | Body celkem: 600 | ||
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 300 | |
Jan Svoboda | 3 : 0 | 300 | |
CNC PRODUKT CUP 2020 Muži C, 18.01.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 1762 |
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Sigmund | 3 : 0 | 38.4 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 01.12.2019 | Body celkem: 1000 | ||
Martin Volf | 3 : 0 | 500 | |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži B, 30.11.2019 | Body celkem: 1000 | ||
Adam Sinkule | 3 : 0 | 500 | |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 500 | |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (B19), 23.11.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 4991 |
Lukáš Stupka | 3 : 0 | 60 | |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 60 | |
Jan Netolička | 3 : 0 | 96 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 96 | |
Strahov Muži B, 26.10.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 2349 |
Petr Veselý | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Martin Volf | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Filip Kočárek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Adolf Středa | 3 : 0 | 30 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 05.10.2019 | Body celkem: 400 | ||
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | |
Petr Volný | 3 : 0 | 400 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 07.04.2019 | Body celkem: 720 | ||
Jaroslav Čech | 3 : 1 | 720 | |
Extraliga Muži 2018/2019, 06.04.2019 | Body celkem: 180 | ||
Matej Hrnčiřík | 0 : 3 | 0 | |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 180 | |
1. liga muži B, 31.03.2019 | Body celkem: 400 | ||
Jan Chudoba | 3 : 0 | 400 | |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži B, 30.03.2019 | Body celkem: 240 | ||
Radovan Kojecký | 3 : 2 | 240 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2019, (B19), 01.02.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 3555 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3555 |
Martin Brňák | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Matěj Černý | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Michal Macíček | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 27.01.2019 | Body celkem: 600 | ||
Hana Vavříková | 3 : 0 | 300 | |
bye | 3 : 0 | 300 | |
1. liga muži B, 26.01.2019 | Body celkem: 600 | ||
Ondřej Jánský | 3 : 0 | 300 | |
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 300 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (B19), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 287 | Body celkem: 4978 |
Jakub Gogol | 2 : 3 | 56 | finále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2361 |
Jakub Stupka | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Michal Kareš | 2 : 0 | 64 | 17. - 20. |
Lukáš Matoušek | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
Martin Volf | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Ondřej Pavelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 48 | 1. - 64. |
1. liga muži B, 02.12.2018 | Body celkem: 540 | ||
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 300 | |
Jan Svoboda | 3 : 1 | 240 | |
1. liga muži B, 01.12.2018 | Body celkem: 560 | ||
Radovan Kojecký | 3 : 0 | 400 | |
Pavel Jakubů | 2 : 3 | 160 | |
PNEUKOMPLET Cup, (B19), 24.11.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 112 | Body celkem: 3472 |
Michal Macíček | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Jakub Slavíček | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Daniel Burkart | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Extraliga Muži 2018/2019, 17.11.2018 | Body celkem: 0 | ||
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. |
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2102 | Body za soupeře: 143 | Body celkem: 2245 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 49.6 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 1764 |
Jakub Gogol | 3 : 1 | 33.6 | finále |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Jaroslav Štěpař | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Lumír Klímek | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Pavel Cigánek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1485 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1595 |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 38.4 | 3. - 4. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Alex Kelar | 3 : 0 | 28.8 | čtvrtfinále |
Vítězslav Lazar | 3 : 0 | 24 | 1. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (B19), 15.09.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 340 | Body celkem: 4960 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 120 | 5. - 6. |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Černý | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
1. liga muži C, 07.04.2018 | Body celkem: 1000 | ||
Marek Panáček | 1 : 3 | 100 | |
Patrik Neuwirth | 3 : 0 | 500 | |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 400 | |
CNC PRODUKT CUP 2018, 24.03.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1341 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1441 |
Michal Macíček | 2 : 0 | 37.2 | 7. - 8. |
Jan Ryba | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Wasilewski | 1 : 3 | 7.44 | čtvrtfinále |
Petr Šimeček | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
Marek Holuša | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Albatros Media - Junior "A", (B19), 17.03.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3879 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 4023 |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 72 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 72 | |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů, (B17), 02.02.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 7695 |
Petr Nohel ml. | 3 : 2 | 124.8 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Tomáš Hrubý | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
1. liga muži C, 28.01.2018 | Body celkem: 900 | ||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 500 | |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 400 | |
1. liga muži C, 27.01.2018 | Body celkem: 500 | ||
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | |
Martin Kubát | 3 : 0 | 500 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B17), 14.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 406 | Body celkem: 6064 |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 140 | finále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Daniel Ivanco | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Jan Netolička | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B19), 13.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 290 | Body celkem: 4956 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B17), 17.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 7678 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (B19), 16.12.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 5104 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 5428 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 64 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
"C" turnaj SQ Haná Vyškov pořádaný na Viktorce v B, 09.12.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 1535 |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 33.6 | semifinále |
Martin Kollár | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Pavel Brichta | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 03.12.2017 | Body celkem: 900 | ||
Petr Kopecký | 3 : 0 | 500 | |
Štěpán Marko | 3 : 1 | 400 | |
1. liga muži C, 02.12.2017 | Body celkem: 700 | ||
Josef Šebek | 3 : 1 | 400 | |
Tomáš Hanzelka | 3 : 2 | 300 | |
HUSLÍK Cup, (B17), 26.11.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 6380 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (B19), 25.11.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 3490 |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Petr Kahle | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1280 | Body za soupeře: 109 | Body celkem: 1389 |
Jakub Slavíček | 2 : 0 | 33.6 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Vaněk | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále |
Marek Holuša | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. |
Martin Honek | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. |
David Neugebauer | 3 : 0 | 12.6 | 1. - 64. |
1. liga muži C, 22.10.2017 | Body celkem: 80 | ||
Štěpán Marko | 1 : 3 | 80 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži C, 21.10.2017 | Body celkem: 640 | ||
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 400 | |
Ladislav Burián | 3 : 2 | 240 | |
TECOM CUP JA, (B19), 16.09.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 3612 |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 20 | 9. - 10. |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 100 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 100 | 9. - 16. |
Karím Farrag | 2 : 3 | 40 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (B17), 16.09.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 342 | Body celkem: 5573 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš Roznětinský | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1208 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 1326 |
Petr Rohun | 2 : 0 | 31 | 9. - 10. |
Jaroslav Kaleta | 2 : 0 | 31 | 9. - 12. |
Marek Holuša | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. |
Baráž o 1. ligu muži 2016/2017, 20.05.2017 | Body celkem: 360 | ||
Ondřej Manďák | 3 : 0 | 300 | |
Dominik Šácha | 1 : 3 | 60 | |
Albatros Media - junioři "A", (B17), 06.05.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 496 | Body celkem: 7041 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 160 | finále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Vojtěch Mohelník | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
2. Liga Muži E, 09.04.2017 | Body celkem: 150 | ||
Jiří Bilík | 3 : 0 | 150 | |
2. Liga Muži E, 08.04.2017 | Body celkem: 300 | ||
Tomáš Satke | 3 : 0 | 150 | |
Adam Janíček | 3 : 0 | 150 | |
HANYA CUP junioři A, (B19), 01.04.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 2920 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 80 | |
HANYA CUP junioři A, (B17), 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 305 | Body celkem: 4996 |
Marek Panáček | 2 : 3 | 56 | finále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Šimon Makovský | 3 : 1 | 67.2 | čtvrtfinále |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B19), 03.02.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 351 | Body celkem: 4785 |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Matěj Sezemský | 3 : 0 wo. | 65 | 9. - 12. |
Vojtěch Dřevíkovský | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Marek Koutník | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (B17), 03.02.2017 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 4798 |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Petr Nohel ml. | 3 : 1 | 104 | 9. - 12. |
Michal Macíček | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2. Liga Muži E, 29.01.2017 | Body celkem: 225 | ||
Josef Promný | 3 : 0 | 150 | |
bye | 3 : 0 wo. | 75 | |
2. Liga Muži E, 28.01.2017 | Body celkem: 270 | ||
Adam Janíček | 3 : 1 | 120 | |
Sebastian Wolf | 3 : 0 | 150 | |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B19), 14.01.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4485 |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
junioři A - Prima stavebniny Cup, (B17), 14.01.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 292 | Body celkem: 5523 |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Slavíček | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (B19), 07.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 4108 |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 80 | |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 80 | |
junioři B FAJNE OSTRAVA , (B17), 07.01.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 260 | Body celkem: 4208 |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 50 | |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 50 | |
Michal Macíček | 3 : 0 | 80 | |
Ladislav Švábek | 3 : 0 | 80 | |
2. Liga Muži E, 04.12.2016 | Body celkem: 300 | ||
Josef Promný | 3 : 0 | 150 | |
Tomáš Satke | 3 : 0 | 150 | |
2. Liga Muži E, 03.12.2016 | Body celkem: 400 | ||
Michal Kubíček | 3 : 0 | 200 | |
Pavel Řehák | 3 : 0 | 200 | |
Pohár Olomouckého kraje, (B19), 26.11.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 2631 |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 70 | 9. - 10. |
Jakub Slavíček | 3 : 0 | 70 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (B17), 26.11.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 291 | Body celkem: 4035 |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 96 | 5. - 6. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
2. Liga Muži E, 23.10.2016 | Body celkem: 280 | ||
Tomáš Satke | 3 : 0 | 200 | |
Adam Janíček | 2 : 3 | 80 | |
2. Liga Muži E, 22.10.2016 | Body celkem: 400 | ||
Roman Kujawa | 3 : 0 | 200 | |
Pavel Řehák | 3 : 0 | 200 | |
Multipower Junior "A", (B15), 02.04.2016 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3472 |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 90 | 9. - 10. |
František Procházka | 3 : 0 | 90 | 9. - 12. |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Filip Šipoš | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 50 | ||
Jakub Trličík | 1 : 3 | 50 | |
2. liga Muži F 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 200 | ||
Roman Marek | 3 : 1 | 200 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (B15), 05.02.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 6742 |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karím Farrag | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Kristián Mraček | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
junioři A, (B15), 09.01.2016 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 378 | Body celkem: 5609 |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Matyáš Smetana | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 19.12.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 540 | Body celkem: 7877 |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 180 | finále |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Kristián Mraček | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
3. liga Muži E 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 75 | ||
Veronika Malinowská | 0 : 3 | 0 | |
Bogdan Janiczek | 3 : 0 | 75 | |
junioři A, (B15), 28.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 420 | Body celkem: 7115 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Nohel ml. | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
junioři A, (B15), 03.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 404 | Body celkem: 6162 |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 160 | 3. - 4. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 32 | semifinále |
Filip Šipoš | 3 : 2 | 72 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Hradecko - Pardubický Cup, (B17), 05.09.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4503 |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Kůla | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Hradecko - Pardubický Cup, (B15), 05.09.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 306 | Body celkem: 4503 |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Jakub Gogol | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Matúš Maťas | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Matyáš Dufek | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 25.04.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 152 | Body celkem: 3851 |
bye | 3 : | 0 | |
Karím Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | |
Jáchym Mraček | 0 : 3 wo. | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 21.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 278 | Body celkem: 4957 |
Jáchym Mraček | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 24.01.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 197 | Body celkem: 3773 |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 0 | |
Benjamin Bergel | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Matúš Maťas | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 20.12.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 296 | Body celkem: 4893 |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 75 | ||
Vaclav Šťastný | 3 : 0 | 75 | |
3. LIGA MUŽI D 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 150 | ||
Ján Kupec | 3 : 0 | 75 | |
Denis Žáček | 3 : 0 | 75 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 22.11.2014 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3352 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 3640 |
Filip Šarboch | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Tadeáš Lestly | 3 : 0 | 0 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Mikuláš Pekárek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 04.10.2014 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2018 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 2059 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Lukáš Michalů | 0 : 3 wo. | 0 | |
Lukáš Bělor | 0 : 3 wo. | 0 | |
Ladislav Švábek | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - BU15, (B15), 06.09.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 4334 |
Ondřej Vorlíček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Hübscher | 3 : 0 | 0 | |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 26.04.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 379 | Body celkem: 6037 |
Karím Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Mikuláš Pekárek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B15, (B15), 22.03.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 3531 |
Jan Jiroušek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 0 | |
Lukáš Michalů | 3 : 0 | 0 | |
Matěj Sezemský | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - BU13, (B13), 06.02.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 6720 |
Luboš Walter ml. | 3 : 0 | 0 | |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 25.01.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 316 | Body celkem: 4982 |
Filip Franc | 3 : 0 | 0 | |
Tadeáš Lestly | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Vojtěch Hanzal | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 21.12.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 437 | Body celkem: 5668 |
bye | 3 : 0 | ||
Pavel Konrád | 3 : 0 | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 0 | |
Marek Panáček | 1 : 3 | 0 | |
Faríd Farrag | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 09.11.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 5569 |
Marek Panáček | 0 : 3 | 0 | |
Karím Farrag | 3 : 0 wo. | 0 | |
Šimon Makovský | 3 : 0 | 0 | |
Matúš Maťas | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 05.10.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 397 | Body celkem: 5628 |
Karel Matoušek | 3 : 0 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 0 | |
Petr Nohel ml. | 1 : 3 | 0 | |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - B13, (B13), 07.09.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 6070 |
Karím Farrag | 3 : 1 | 0 | |
Marek Panáček | 1 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Luboš Walter ml. | 3 : 1 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.