Ročník: 1972
Klub: SBA Squash club, z.s.
Družstvo:SBA HORSKÝ HOTEL EXCELSIOR "B"
Registrační číslo: 4822
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.01.2023 | 274 | (-6) | 1808 | (0) | ||
01.12.2022 | 268 | (-34) | 1808 | (-520) | ||
01.11.2022 | 234 | (-19) | 2328 | (-320) | ||
01.10.2022 | 215 | (-7) | 2648 | (0) | ||
01.09.2022 | 208 | (-49) | 2648 | (-1171) | ||
01.08.2022 | 159 | (2) | 3819 | (0) | ||
01.07.2022 | 161 | (5) | 3819 | (0) | ||
01.06.2022 | 166 | (8) | 3819 | (0) | ||
01.05.2022 | 174 | (-3) | 3819 | (0) | ||
01.04.2022 | 171 | (-9) | 3819 | (0) | ||
01.03.2022 | 162 | (17) | 3819 | (320) | ||
01.02.2022 | 179 | (85) | 3499 | (1488) | ||
01.01.2022 | 264 | (-42) | 2011 | (-764) | ||
01.12.2021 | 222 | (-11) | 2775 | (-367) | ||
01.11.2021 | 211 | (-7) | 3142 | (-280) | ||
01.10.2021 | 204 | (-43) | 3422 | (-1877) | ||
01.09.2021 | 161 | (20) | 5299 | (1171) | ||
01.08.2021 | 181 | (-1) | 4128 | (0) | ||
01.07.2021 | 180 | (-17) | 4128 | (-873) | ||
01.06.2021 | 163 | (0) | 5001 | (0) | ||
01.03.2021 | 163 | (0) | 5001 | (0) | ||
01.11.2020 | 163 | (-23) | 5001 | (-1071) | ||
01.10.2020 | 140 | (-9) | 6072 | (0) | ||
01.04.2020 | 131 | (4) | 6072 | (-575) | ||
01.03.2020 | 135 | (-1) | 6647 | (0) | ||
01.02.2020 | 134 | (-13) | 6647 | (-320) | ||
01.01.2020 | 121 | (-6) | 6967 | (-570) | ||
01.12.2019 | 115 | (-9) | 7537 | (-301) | ||
01.11.2019 | 106 | (1) | 7838 | (89) | ||
01.10.2019 | 107 | (2) | 7749 | (133) | ||
01.09.2019 | 109 | (0) | 7616 | (0) | ||
01.08.2019 | 109 | (0) | 7616 | (0) | ||
01.07.2019 | 109 | (0) | 7616 | (0) | ||
01.06.2019 | 109 | (0) | 7616 | (34) | ||
01.05.2019 | 109 | (10) | 7582 | (293) | ||
01.04.2019 | 119 | (-2) | 7289 | (-6) | ||
01.03.2019 | 117 | (3) | 7295 | (0) | ||
01.02.2019 | 120 | (2) | 7295 | (-197) | ||
01.01.2019 | 122 | (6) | 7492 | (576) | ||
01.12.2018 | 128 | (6) | 6916 | (410) | ||
01.11.2018 | 134 | (4) | 6506 | (-36) | ||
01.10.2018 | 138 | (0) | 6542 | (-29) | ||
01.09.2018 | 138 | (0) | 6571 | (0) | ||
01.08.2018 | 138 | (0) | 6571 | (0) | ||
01.07.2018 | 138 | (0) | 6571 | (0) | ||
01.06.2018 | 138 | (-7) | 6571 | (0) | ||
01.05.2018 | 131 | (-4) | 6571 | (-40) | ||
01.04.2018 | 127 | (6) | 6611 | (334) | ||
01.03.2018 | 133 | (4) | 6277 | (0) | ||
01.02.2018 | 137 | (-3) | 6277 | (-91) | ||
01.01.2018 | 134 | (-9) | 6368 | (-250) | ||
01.12.2017 | 125 | (16) | 6618 | (620) | ||
01.11.2017 | 141 | (4) | 5998 | (121) | ||
01.10.2017 | 145 | (-5) | 5877 | (78) | ||
01.09.2017 | 140 | (1) | 5799 | (0) | ||
01.07.2017 | 141 | (0) | 5799 | (0) | ||
01.06.2017 | 141 | (-15) | 5799 | (-811) | ||
01.05.2017 | 126 | (-8) | 6610 | (-495) | ||
01.04.2017 | 118 | (-9) | 7105 | (-376) | ||
01.03.2017 | 109 | (-2) | 7481 | (-373) | ||
01.02.2017 | 107 | (2) | 7854 | (465) | ||
01.01.2017 | 109 | (-2) | 7389 | (50) | ||
01.12.2016 | 107 | (-1) | 7339 | (-462) | ||
01.11.2016 | 106 | (-3) | 7801 | (435) | ||
01.10.2016 | 103 | (7) | 7366 | (106) | ||
01.09.2016 | 110 | (0) | 7260 | (0) | ||
01.06.2016 | 110 | (-7) | 7260 | (-325) | ||
01.05.2016 | 103 | (0) | 7585 | (331) | ||
01.04.2016 | 103 | (6) | 7254 | (300) | ||
01.03.2016 | 109 | (-5) | 6954 | (150) | ||
01.02.2016 | 104 | (1) | 6804 | (156) | ||
01.01.2016 | 105 | (17) | 6648 | (3930) | ||
01.12.2015 | 122 | (-10) | 2718 | (-132) | ||
01.11.2015 | 112 | (-2) | 2850 | (131) | ||
01.10.2015 | 110 | (-8) | 2719 | (-352) | ||
01.09.2015 | 102 | (0) | 3071 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 | 274 | 2023 | |||||||||||
2022 | 264 | 179 | 162 | 171 | 174 | 166 | 161 | 159 | 208 | 215 | 234 | 268 | 2022 |
2021 | 163 | 163 | 180 | 181 | 161 | 204 | 211 | 222 | 2021 | ||||
2020 | 121 | 134 | 135 | 131 | 140 | 163 | 2020 | ||||||
2019 | 122 | 120 | 117 | 119 | 109 | 109 | 109 | 109 | 109 | 107 | 106 | 115 | 2019 |
2018 | 134 | 137 | 133 | 127 | 131 | 138 | 138 | 138 | 138 | 138 | 134 | 128 | 2018 |
2017 | 109 | 107 | 109 | 118 | 126 | 141 | 141 | 140 | 145 | 141 | 125 | 2017 | |
2016 | 105 | 104 | 109 | 103 | 103 | 110 | 110 | 103 | 106 | 107 | 2016 | ||
2015 | 102 | 110 | 112 | 122 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. liga muži C, 27.11.2022 | Body celkem: 0 | ||||||
Miroslav Sikora | 0 : 3 | 0 | |||||
2. liga muži C, 30.01.2022 | Body celkem: 240 | ||||||
Oldřich Václavek | 3 : 0 | 200 | |||||
Tomáš Vysloužil | 1 : 3 | 40 | |||||
2. liga muži C, 29.01.2022 | Body celkem: 80 | ||||||
Pavel Blaha | 2 : 3 | 80 | |||||
ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022, 08.01.2022 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1433 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1488 | ||||
Michal Jurášek | 1 : 3 | 7.44 | 5. - 6. | ||||
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 22.32 | 5. - 8. | ||||
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
Boris Heneš | 3 : 1 | 24.8 | 1. - 16. | ||||
2. liga muži C, 28.11.2021 | Body celkem: 360 | ||||||
Pavel Chodura | 3 : 1 | 160 | |||||
Martin Štěpán | 3 : 0 | 200 | |||||
2. liga muži C, 27.11.2021 | Body celkem: 160 | ||||||
David Neugebauer | 3 : 1 | 160 | |||||
MČR žen, mužů a masters 2021, (M45+), 21.10.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3783 | ||||
David Doležel | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. | ||||
Josef Fanta | 1 : 3 | 21.6 | 5. - 8. | ||||
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále | ||||
Martin Štěpán | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. | ||||
2. liga muži C, 17.10.2021 | Body celkem: 320 | ||||||
Jiří Borovička | 3 : 2 | 120 | |||||
Oldřich Václavek | 3 : 0 | 200 | |||||
Ostrava Muži C, 28.08.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 1131 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1171 | ||||
Michal Dvořák | 3 : 2 | 17.76 | 3. - 4. | ||||
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále | ||||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále | ||||
MČR žen, mužů a masters 2020, (M45+), 05.03.2020 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 4240 | Body za soupeře: 338 | Body celkem: 4578 | ||||
Symon Vongbounthanh | 2 : 3 | 52 | 9. - 10. | ||||
David Doležel | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. | ||||
Robert Jeníček | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. | ||||
Jan Daňsa | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. | ||||
1. liga muži A, 26.01.2020 | Body celkem: 0 | ||||||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | |||||
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | |||||
1. liga muži A, 25.01.2020 | Body celkem: 0 | ||||||
Šimon Makovský | 0 : 3 | 0 | |||||
Martin Vostatek | 0 : 3 | 0 | |||||
Céčko FAJNE OSTRAVA, 07.12.2019 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 707 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 764 | ||||
Michal Šoman | 2 : 0 | 19.2 | 23. - 24. | ||||
Boris Heneš | 1 : 2 | 7.68 | 21. - 24. | ||||
Pavel Cigánek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. | ||||
Lumír Klímek | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 32. | ||||
Jaroslav Štěpař | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. | ||||
1. liga muži A, 01.12.2019 | Body celkem: 0 | ||||||
Lukáš Matoušek | 0 : 3 | 0 | |||||
Petr Steiner | 0 : 3 | 0 | |||||
1. liga muži A, 30.11.2019 | Body celkem: 0 | ||||||
Vojtěch Hanzal | 0 : 3 | 0 | |||||
Miroslav Kolář | 0 : 3 | 0 | |||||
D-TOUR MASTERS 45+ 2.kolo, (), 22.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 | ||||
: | : | ||||||
OLZA CUP, 09.11.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 843 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 887 | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. | ||||
Michal Farník | 3 : 1 | 16.8 | 9. - 12. | ||||
Robert Svrlansky | 3 : 0 wo. | 10.5 | 9. - 16. | ||||
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
bye | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. | ||||
2. liga muži D, 06.10.2019 | Body celkem: 240 | ||||||
Martin Němec | 3 : 1 | 240 | |||||
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | |||||
2. liga muži D, 05.10.2019 | Body celkem: 360 | ||||||
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 300 | |||||
Michal Vaněk | 1 : 3 | 60 | |||||
D-TOUR MASTERS M45+ 1.kolo , (), 27.09.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 | ||||
: | : | ||||||
IMPEXTA ČRO CUP 2019, 14.09.2019 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 768 | ||||
Michal Tůma | 3 : 0 | 21 | 15. - 16. | ||||
Pavel Cigánek | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. | ||||
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. | ||||
GALVA Olomouc Open, 07.09.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1060 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 1109 | ||||
David Neugebauer | 2 : 1 | 18.6 | 13. - 14. | ||||
Roman Moravec | 2 : 0 wo. | 15.5 | 13. - 16. | ||||
Radovan Kojecký | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. | ||||
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Miroslav Ondruška | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. | ||||
Squash Párty s NACHMELENOU OPICÍ a tyčinkami HAVLÍ, 11.05.2019 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 837 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 873 | ||||
Marek Holuša | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. | ||||
Pavel Cigánek | 1 : 2 | 9.6 | 13. - 16. | ||||
Veronika Malinowská | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. | ||||
Filip Nosek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Michal Dvořák | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. | ||||
D-TOUR MASTERS M45+ 6.kolo , (), 26.04.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 537 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 537 | ||||
: | : | ||||||
Céčko FAJNE OSTRAVA, 13.04.2019 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1011 | Body za soupeře: 60 | Body celkem: 1071 | ||||
Petr Hlisnikovský | 3 : 2 | 14.4 | 9. - 10. | ||||
Lumír Klímek | 3 : 2 | 14.4 | 9. - 12. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 12 | 9. - 16. | ||||
Martin Sládeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Michal Farník | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. | ||||
2. liga muži C, 31.03.2019 | Body celkem: 100 | ||||||
Marek Holuša | 2 : 3 | 100 | |||||
2. liga muži C, 30.03.2019 | Body celkem: 400 | ||||||
Patrik Bolf | 3 : 0 | 200 | |||||
Jan Netolička | 3 : 0 | 200 | |||||
D-TOUR MASTERS M45+ 5.kolo , (), 22.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 461 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 | ||||
: | : | ||||||
RT TORAX Cup 2019, 02.03.2019 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 59 | Body celkem: 839 | ||||
Michal Farník | 2 : 0 wo. | 9.6 | 19. - 20. | ||||
Vojtěch Mohelník | 1 : 2 | 7.68 | 17. - 20. | ||||
Martin Pekárek | 2 : 0 | 19.2 | 17. - 24. | ||||
Tomáš Tauš | 2 : 0 | 14.4 | 17. - 32. | ||||
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 3 | 7.68 | 1. - 32. | ||||
D-TOUR MASTERS M45+ 4.kolo , (), 22.02.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 | ||||
: | : | ||||||
2. liga muži C, 27.01.2019 | Body celkem: 200 | ||||||
Miroslav Šenkeřík | 3 : 0 | 200 | |||||
2. liga muži C, 26.01.2019 | Body celkem: 120 | ||||||
Pavel Dziak | 3 : 2 | 120 | |||||
David Juráň | 0 : 3 | 0 | |||||
CNC PRODUKT CUP 2019, 19.01.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 754 | ||||
Miroslav Ondruška | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 18. | ||||
Michal Farník | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 20. | ||||
Pavel Dziak | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 24. | ||||
Martin Pekárek | 2 : 0 | 12.6 | 17. - 32. | ||||
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
D tour Masters M45+ 3.kolo, (), 11.01.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 | ||||
: | : | ||||||
Muži C, 08.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 900 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 958 | ||||
Petr Šimeček | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 14. | ||||
Jan Netolička | 2 : 1 | 14.4 | 13. - 16. | ||||
Lukáš Kamp | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. | ||||
Marek Holuša | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. | ||||
Petr Nezveda | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. | ||||
2. liga muži C, 02.12.2018 | Body celkem: 240 | ||||||
Martin Němec | 3 : 2 | 120 | |||||
Martin Kantor | 3 : 2 | 120 | |||||
2. liga muži C, 01.12.2018 | Body celkem: 250 | ||||||
Jakub Trličík | 1 : 3 | 50 | |||||
Michal Macíček | 3 : 0 | 200 | |||||
CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 66 | Body celkem: 1188 | ||||
Jiří Dušek | 2 : 0 wo. | 15.5 | 11. - 12. | ||||
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. | ||||
Michal Šoman | 2 : 0 | 31 | 9. - 16. | ||||
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Michal Farník | 3 : 1 | 19.84 | 1. - 32. | ||||
AB SQUASH CUP - muži B, 27.10.2018 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 906 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 990 | ||||
Michal Šoman | 2 : 0 | 24.8 | 19. - 20. | ||||
Marcel Ujfaluši | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. | ||||
Michal Farník | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 24. | ||||
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 24.8 | 17. - 32. | ||||
Pavel Holík | 2 : 3 | 9.92 | 1. - 32. | ||||
2. liga muži C, 14.10.2018 | Body celkem: 120 | ||||||
Richard Červinka | 0 : 3 | 0 | |||||
Robert Svrlansky | 3 : 2 | 120 | |||||
2. liga muži C, 13.10.2018 | Body celkem: 280 | ||||||
Michal Kubíček | 3 : 1 | 160 | |||||
Petr Nesládek | 3 : 2 | 120 | |||||
CNC PRODUKT CUP, 06.10.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 704 | Body za soupeře: 74 | Body celkem: 778 | ||||
Pavel Cigánek | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 18. | ||||
Michal Farník | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 20. | ||||
Barbora Brodová | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 24. | ||||
David Neugebauer | 2 : 0 | 16.8 | 17. - 32. | ||||
Vojtěch Mohelník | 2 : 3 | 6.72 | 1. - 32. | ||||
impexta Cup 2018, 22.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 923 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 976 | ||||
Roman Moravec | 0 : 2 | 0 | 11. - 12. | ||||
Lukáš Kamp | 1 : 2 | 9.6 | 9. - 12. | ||||
Jiří Pinka | 2 : 1 | 14.4 | 9. - 16. | ||||
Marcel Ujfaluši | 2 : 3 | 9.6 | 1. - 16. | ||||
Petr Rohun | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. | ||||
2. Liga Muži E, 07.04.2018 | Body celkem: 80 | ||||||
Patrik Bolf | 2 : 3 | 80 | |||||
Vítězslav Lazar | 0 : 3 | 0 | |||||
RT TORAX CUP 2018, 10.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1115 | ||||
Alex Kelar | 1 : 2 | 11.52 | 7. - 8. | ||||
Roman Marek | 1 : 2 | 11.52 | 5. - 8. | ||||
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále | ||||
Marek Holuša | 3 : 2 | 14.4 | 1. - 16. | ||||
Robert Svrlansky | 3 : 0 | 19.2 | 1. - 32. | ||||
2. Liga Muži E, 28.01.2018 | Body celkem: 200 | ||||||
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | |||||
Jaroslav Krátký | 3 : 0 | 200 | |||||
2. Liga Muži E, 27.01.2018 | Body celkem: 200 | ||||||
Bogdan Staszko | 1 : 3 | 40 | |||||
Martin Němec | 3 : 1 | 160 | |||||
GALVA OPEN - Muži C Olomouc, 20.01.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 832 | ||||
Miroslav Šenkeřík | 2 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 14. | ||||
Jaroslav Hemelka | 2 : 0 | 21 | 13. - 16. | ||||
Tomáš Sigmund | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. | ||||
Marek Holuša | 2 : 3 | 8.4 | 1. - 16. | ||||
Michal Šoman | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. | ||||
Béčko FAJNE OSTRAVA, 06.01.2018 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 878 | Body za soupeře: 57 | Body celkem: 935 | ||||
Petr Šimeček | 2 : 0 wo. | 16.4 | 31. - 32. | ||||
Lumír Klímek | 0 : 2 | 0 | 29. - 32. | ||||
Martin Vaněk | 1 : 2 | 13.12 | 25. - 32. | ||||
Josef Nakládal | 1 : 2 | 13.12 | 17. - 32. | ||||
Martin Ředina | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
Michal Macíček | 3 : 2 | 14.76 | 1. - 64. | ||||
PŘEBOR MORAVY A SLEZSKA, 11.11.2017 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 26 | Body celkem: 620 | ||||
Pavel Cigánek | 0 : 2 | 0 | 23. - 24. | ||||
Petr Hlisnikovský | 1 : 2 | 6.72 | 21. - 24. | ||||
Roman Marek | 0 : 2 | 0 | 17. - 24. | ||||
Martin Štěpán ml. | 2 : 1 | 10.08 | 17. - 32. | ||||
Veronika Malinowská | 1 : 3 | 3.36 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. | ||||
Muži B Omega centrum Olomouc, 28.10.2017 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 1122 | Body za soupeře: 62 | Body celkem: 1184 | ||||
Josef Nakládal | 2 : 1 | 18.6 | 11. - 12. | ||||
Tomáš Fecák | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. | ||||
Petr Rohun | 2 : 1 | 18.6 | 9. - 16. | ||||
Martin Honek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Jakub Šťastný | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. | ||||
2. Liga Muži E, 22.10.2017 | Body celkem: 200 | ||||||
Martin Němec | 3 : 0 | 200 | |||||
2. Liga Muži E, 21.10.2017 | Body celkem: 200 | ||||||
Kamil Nezval | 3 : 0 | 200 | |||||
Marcel Ujfaluši | 0 : 3 | 0 | |||||
AB SQUASH CUP - muži "B", 09.09.2017 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 980 | Body za soupeře: 25 | Body celkem: 1005 | ||||
Lumír Klímek | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. | ||||
Marek Holuša | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. | ||||
Jaroslav Kaleta | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. | ||||
Jiří Dušek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Petr Šimeček | 3 : 0 | 24.8 | 1. - 32. | ||||
3. Liga Muži E, 08.04.2017 | Body celkem: 120 | ||||||
Jakub Slavíček | 3 : 1 | 120 | |||||
RT - Torax Cup 2017, 11.03.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 757 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 781 | ||||
Tomáš Wrona | 0 : 3 | 0 | 13. - 14. | ||||
Petr Šimeček | 3 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 16. | ||||
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Ladislav Němeček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 13.44 | 1. - 32. | ||||
3. Liga Muži E, 29.01.2017 | Body celkem: 100 | ||||||
Jan Říha | 0 : 3 | 0 | |||||
Petr Nesládek | 3 : 1 | 100 | |||||
3. Liga Muži E, 28.01.2017 | Body celkem: 250 | ||||||
Pavel Holinka | 3 : 0 | 125 | |||||
Pavel Oswald | 3 : 0 | 125 | |||||
Céčko FAJNE OSTRAVA, 21.01.2017 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 780 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 835 | ||||
Marek Červek | 3 : 0 wo. | 9.6 | 19. - 20. | ||||
Filip Nosek | 1 : 3 | 3.84 | 17. - 20. | ||||
Marek Holuša | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 24. | ||||
Robert Svrlansky | 3 : 1 | 15.36 | 17. - 32. | ||||
Jakub Slavíček | 1 : 3 | 3.84 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 7.2 | 1. - 64. | ||||
AB SQUASH CUP B, 07.01.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1033 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1073 | ||||
Michal Štěpán | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 14. | ||||
Marek Holuša | 3 : 2 | 18.6 | 13. - 16. | ||||
Marcel Ujfaluši | 1 : 3 | 6.2 | 9. - 16. | ||||
Tomáš Hanzelka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Robert Svrlansky | 3 : 2 | 14.88 | 1. - 32. | ||||
3. Liga Muži E, 04.12.2016 | Body celkem: 125 | ||||||
Martin Kantor | 2 : 3 | 50 | |||||
Dominik Riška | 3 : 2 | 75 | |||||
3. Liga Muži E, 03.12.2016 | Body celkem: 125 | ||||||
Jan Říha | 0 : 3 | 0 | |||||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 125 | |||||
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 | ||||
Miloš Liška | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 64. | ||||
3. Liga Muži E, 23.10.2016 | Body celkem: 250 | ||||||
Michal Macíček | 3 : 0 | 125 | |||||
Andrea Strejčková | 3 : 0 | 125 | |||||
3. Liga Muži E, 22.10.2016 | Body celkem: 175 | ||||||
Vladimír Vaněk | 2 : 3 | 50 | |||||
Martin David | 3 : 0 | 125 | |||||
SBA Squash Cup 2016, 08.10.2016 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1053 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 1088 | ||||
David Juráň | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. | ||||
Roman Moravec | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. | ||||
Martin Vaněk | 1 : 3 | 5.76 | čtvrtfinále | ||||
Josef Nakládal | 3 : 1 | 19.2 | 1. - 16. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 9.6 | 1. - 32. | ||||
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 39 |
Body za pořadí: 873 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 927 | ||||
Michal Štěpán | 3 : 1 | 24 | 39. - 40. | ||||
Martin Sochůrek | 0 : 3 | 0 | 37. - 40. | ||||
Roman Kubričan | 0 : 3 | 0 | 33. - 40. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 48. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 33. - 64. | ||||
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. | ||||
"CNC PRODUKT CUP 2016", 14.05.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 811 | ||||
Marián Hauser | 3 : 0 wo. | 10.5 | 13. - 14. | ||||
Roman Marek | 3 : 2 | 12.6 | 13. - 16. | ||||
Marek Holuša | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. | ||||
Adam Janíček | 1 : 3 | 4.2 | 1. - 16. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. | ||||
2. liga Muži F 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 300 | ||||||
Martin Sládeček | 3 : 0 | 300 | |||||
SBA Squash Cup 2016, 09.04.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 41 | Body celkem: 1049 | ||||
David Juráň | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. | ||||
Martin Němec | 3 : 2 | 15.12 | 5. - 8. | ||||
Jan Ryšavý | 1 : 3 | 5.04 | čtvrtfinále | ||||
Patrik Bolf | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. | ||||
Olomoucký pohár, 02.04.2016 Pořadí: 23 |
Body za pořadí: 811 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 858 | ||||
Martin Němec | 3 : 0 wo. | 12.4 | 23. - 24. | ||||
Tomáš Havlík | 0 : 3 | 0 | 21. - 24. | ||||
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. | ||||
Pavel Blaha | 3 : 0 | 24.8 | 17. - 32. | ||||
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 9.3 | 1. - 64. | ||||
muži C, 12.03.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1165 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 1211 | ||||
Radovan Kojecký | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. | ||||
Zdeněk Suchan | 0 : 3 | 0 | semifinále | ||||
Pavel Blaha | 3 : 0 | 25.2 | čtvrtfinále | ||||
Pavel Krajsa | 3 : 0 | 21 | 1. - 16. | ||||
SquashArena muži B, 27.02.2016 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 1147 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 1231 | ||||
Tomáš Strmiska | 3 : 0 wo. | 16.4 | 21. - 22. | ||||
Martin Šetina | 3 : 0 wo. | 16.4 | 21. - 24. | ||||
Tomáš Holub | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. | ||||
Alexander Kuklovský | 3 : 2 | 19.68 | 17. - 32. | ||||
Michal Valenta | 1 : 3 | 6.56 | 1. - 32. | ||||
Martin Němec | 3 : 0 | 24.6 | 1. - 64. | ||||
2. liga Muži F 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 50 | ||||||
Petr Rohun | 0 : 3 | 0 | |||||
Pavel Řehák | 1 : 3 | 50 | |||||
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 49 |
Body za pořadí: 669 | Body za soupeře: 32 | Body celkem: 701 | ||||
Radomír Ungr | 3 : 1 | 16 | 49. - 50. | ||||
Radim Valášek | 3 : 0 wo. | 10 | 41. - 48. | ||||
Ján Forgáč | 1 : 3 | 6 | 33. - 64. | ||||
Matej Polák | 0 : 3 | 0 | 1. - 64. | ||||
muži C, 16.01.2016 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 775 | Body za soupeře: 46 | Body celkem: 821 | ||||
Michal Štěpán | 3 : 2 | 12.6 | 13. - 14. | ||||
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 12.6 | 13. - 16. | ||||
Jiří Pinka | 1 : 3 | 4.2 | 9. - 16. | ||||
Miroslav Šenkeřík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. | ||||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 16.8 | 1. - 32. | ||||
2. liga Muži F 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 100 | ||||||
Vlastimil Vyroubal | 1 : 3 | 50 | |||||
Miroslav Sikora | 1 : 3 | 50 | |||||
2. liga Muži F 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 100 | ||||||
Jan Mutina | 1 : 3 | 50 | |||||
Michal Zoubek | 1 : 3 | 50 | |||||
muži C, 21.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1265 | Body za soupeře: 55 | Body celkem: 1320 | ||||
Pavel Sládeček ml. | 0 : 3 | 0 | finále | ||||
Miroslav Ondruška | 3 : 1 | 23.68 | semifinále | ||||
Jiří Lux | 3 : 0 | 22.2 | čtvrtfinále | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 9.25 | 1. - 16. | ||||
muži B, 31.10.2015 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 | ||||
Štěpán Václavek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. | ||||
2. liga Muži F 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 120 | ||||||
Tomáš Kosíř | 2 : 3 | 120 | |||||
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | |||||
2. liga Muži F 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 100 | ||||||
Michal Zoubek | 0 : 3 | 0 | |||||
Pavel Řehák | 2 : 3 | 100 | |||||
muži C, 10.10.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 688 | Body za soupeře: 53 | Body celkem: 741 | ||||
Tomáš Wrona | 2 : 3 | 6.72 | 17. - 18. | ||||
Lumír Klímek | 3 : 0 | 16.8 | 17. - 20. | ||||
Michal Štěpán | 3 : 2 | 10.08 | 17. - 24. | ||||
Václav Němec | 3 : 1 | 13.44 | 17. - 32. | ||||
Jiří Pinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. | ||||
bye | 3 : 0 wo. | 6.3 | 1. - 64. | ||||
Mistrovský turnaj mužů C, 30.05.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1030 | Body za soupeře: 16 | Body celkem: 1046 | ||||
Aleš Kubíček | 0 : 3 | 0 | |||||
bye | 3 : | 0 | |||||
Pavel Blaha | 3 : 0 | 0 | |||||
Lukáš Kamp | 1 : 3 | 0 | |||||
3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 09.05.2015 | Body celkem: 100 | ||||||
Pavel Dziak | 3 : 1 | 100 | |||||
Ladislav Němeček | 0 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů C, 11.04.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1008 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1055 | ||||
Adam Špánik | 3 : 0 | 0 | |||||
Vlastimil Vyroubal | 0 : 3 | 0 | |||||
bye | 3 : 0 | ||||||
Martin Sládeček | 3 : 0 | 0 | |||||
Martin Dvořáček | 0 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 878 | Body za soupeře: 33 | Body celkem: 911 | ||||
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |||||
Milan Čermák | 0 : 3 | 0 | |||||
Petr Vosátka | 0 : 3 | 0 | |||||
Ivan Eibner | 0 : 3 wo. | 0 | |||||
Tomáš Herold | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Martin Němec | 3 : 0 | 0 | |||||
3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 15.02.2015 | Body celkem: 180 | ||||||
Martin Kantor | 3 : 0 | 150 | |||||
Pavel Oswald | 1 : 3 | 30 | |||||
3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 14.02.2015 | Body celkem: 240 | ||||||
Robert Turský | 3 : 2 | 90 | |||||
Tomáš Jančar | 3 : 0 | 150 | |||||
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 641 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 665 | ||||
Oldřich Kellner | 1 : 3 | 0 | |||||
Filip Juránek | 3 : 0 | 0 | |||||
Jaroslav Štěpař | 2 : 3 | 0 | |||||
Petr Nesládek | 3 : 1 | 0 | |||||
Milan Hamřík | 3 : 0 | 0 | |||||
3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 14.12.2014 | Body celkem: 300 | ||||||
Pavel Oswald | 3 : 0 | 150 | |||||
Martin Němec | 3 : 0 | 150 | |||||
3. LIGA MUŽI I 2014 - 2015, 13.12.2014 | Body celkem: 270 | ||||||
Zdeněk Žák | 3 : 1 | 120 | |||||
Filip Juránek | 3 : 0 | 150 | |||||
Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014 Pořadí: 31 |
Body za pořadí: 1077 | Body za soupeře: 47 | Body celkem: 1124 | ||||
Michal Valenta | 3 : 0 | 0 | |||||
bye | 3 : 0 | ||||||
Aleš Knotek | 0 : 3 | 0 | |||||
Dan Teuchner | 1 : 3 | 0 | |||||
Robert Michalec | 0 : 3 | 0 | |||||
Tomáš Fecák | 0 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů - C, 15.11.2014 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 625 | Body za soupeře: 34 | Body celkem: 659 | ||||
Luděk Král | 1 : 3 | 0 | |||||
Lumír Klímek | 2 : 3 | 0 | |||||
Adam Špánik | 3 : 1 | 0 | |||||
Robert Turský | 1 : 3 | 0 | |||||
Petr Hlisnikovský | 3 : 0 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů - B, 01.11.2014 Pořadí: 30 |
Body za pořadí: 902 | Body za soupeře: 29 | Body celkem: 931 | ||||
Jan Hummel | 0 : 3 | 0 | |||||
Jan Bílý | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Milan Vlasák | 0 : 3 wo. | 0 | |||||
bye | 3 : | 0 | |||||
Libor Přibyl | 1 : 3 | 0 | |||||
David Hálek | 0 : 3 | 0 | |||||
3. liga muži I, 19.10.2014 | Body celkem: 30 | ||||||
Martin Hučka | 1 : 3 | 30 | |||||
Robert Turský | 0 : 3 | 0 | |||||
III. liga muži I, 18.10.2014 | Body celkem: 300 | ||||||
Martin Tesař | 3 : 0 | 150 | |||||
Pavel Oswald | 3 : 0 | 150 | |||||
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 50 |
Body za pořadí: 655 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 679 | ||||
bye | 3 : 0 | ||||||
Chris Owen | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Martin Paroulek | 0 : 3 | 0 | |||||
Tomáš Strmiska | 0 : 3 | 0 | |||||
Dan Teuchner | 0 : 3 | 0 | |||||
bye | 3 : | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů - C, 13.09.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 818 | Body za soupeře: 37 | Body celkem: 855 | ||||
Filip Juránek | 3 : 0 | 0 | |||||
Libor Přibyl | 0 : 3 | 0 | |||||
Michal Zoubek | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Miroslav Šenkeřík | 3 : 1 | 0 | |||||
Miroslav Sikora | 0 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů B, 29.03.2014 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 1210 | Body za soupeře: 65 | Body celkem: 1275 | ||||
bye | 3 : | 0 | |||||
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | |||||
Tomáš Fecák | 3 : 1 | 0 | |||||
Milan Vlasák | 0 : 3 | 0 | |||||
Jiří Vágner | 3 : 1 | 0 | |||||
bye | 3 : 0 | ||||||
Mistrovství republiky masters - M40, (M40+), 06.03.2014 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 3503 | Body za soupeře: 102 | Body celkem: 3605 | ||||
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |||||
Martin Muller | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Ladislav Tesárek | 0 : 3 wo. | 0 | |||||
Michal Šoman | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1380 | Body za soupeře: 48 | Body celkem: 1428 | ||||
Jaroslav Sezemský | 0 : 3 | 0 | |||||
Ondrej Mazanec | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Jan Kubíček | 0 : 3 | 0 | |||||
Robert Michalec | 3 : 1 | 0 | |||||
Radomír Ungr | 2 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj masters - M40, (M40+), 09.02.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 115 | Body celkem: 3691 | ||||
Martin Trávník | 3 : 0 | 0 | |||||
Milan Tecl | 0 : 3 | 0 | |||||
Radomír Hrdlička | 1 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj masters - M35, (M35+), 09.02.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2971 | Body za soupeře: 187 | Body celkem: 3158 | ||||
Pavel Vohánka | 3 : 1 | 0 | |||||
Milan Tecl | 2 : 3 | 0 | |||||
Pavel Vlášek | 3 : 0 | 0 | |||||
Tomáš Valta | 0 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj muži C, 18.01.2014 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 891 | Body za soupeře: 20 | Body celkem: 911 | ||||
bye | 3 : 0 | ||||||
Ladislav Adámek | 3 : 1 | 0 | |||||
Dominik Knap | 0 : 3 | 0 | |||||
Pavel Krajsa | 3 : 0 | 0 | |||||
Matěj Vrbka | 0 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 997 | Body za soupeře: 44 | Body celkem: 1041 | ||||
Radomír Ungr | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Jiří Vágner | 3 : 0 | 0 | |||||
Ivan Eibner | 1 : 3 | 0 | |||||
Jeffrey Gelfand | 1 : 3 | 0 | |||||
Václav Uhlíř | 1 : 3 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013 Pořadí: 21 |
Body za pořadí: 566 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 588 | ||||
bye | 3 : | 0 | |||||
Roman Moravec | 1 : 3 | 0 | |||||
Luděk Král | 1 : 3 | 0 | |||||
Michal Niesner | 3 : 0 | 0 | |||||
Ladislav Novák | 3 : 0 | 0 | |||||
Petr Šimeček | 3 : 0 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj muži C, 26.10.2013 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 723 | Body za soupeře: 22 | Body celkem: 745 | ||||
Martin Kniezek | 3 : 0 | 0 | |||||
Vlastimil Vyroubal | 1 : 3 | 0 | |||||
Benjamin Bergel | 1 : 3 | 0 | |||||
Adam Janíček | 3 : 0 wo. | 0 | |||||
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |||||
Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 952 | Body za soupeře: 24 | Body celkem: 976 | ||||
Miroslav Krejčí | 3 : 0 | 0 | |||||
Daniel Kantor | 0 : 3 | 0 | |||||
Denisa Tichá | 3 : 0 | 0 | |||||
Benjamin Bergel | 3 : 2 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.