Squashclub Strahov a Squashcentrum Strahov si Vás dovolují pozvat na turnaj mužů kategorie "A".
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Mahesh Mangaonkar | Squashclub Strahov z.s. | 1 |
2. | Jan Koukal | Squashová akademie, z.s. | 1 |
3. | Petr Martin | Squash centrum club HK z.s. | 2 |
4. | Jakub Solnický | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 5 |
5. | Ondřej Uherka | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. | 6 |
6. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 7 |
7. | Ondřej Ertl | Squash club Praha, z.s. | 8 |
8. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 9 |
9. | Petr Zatřepálek | Corkers Ostrava | 10 |
10. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 11 |
11. | Jan Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 12 |
12. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 13 |
13. | Viktor Byrtus | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 16 |
14. | Vojtěch Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 17 |
15. | Matej Hrnčiřík | Squash Viktoria, z.s. | 17 |
16. | Marek Lapáček | 19 | |
17. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 21 |
18. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 22 |
19. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 24 |
20. | Dominik Dubský | ixi club (TJ Čechie Cihelna) | 25 |
21. | Petr Zlámal | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 26 |
22. | Ondřej Vorlíček | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 27 |
23. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 28 |
24. | Štěpán Václavek | SC Stroke Znojmo, z.s. | 30 |
25. | Michal Bodiš | SC Otec | 31 |
26. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 32 |
27. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 33 |
28. | Ladislav Burián | Corkers Ostrava | 34 |
29. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 35 |
30. | Dan Kolínský | Squash club Háje z.s. | 36 |
31. | Martin Volf | SC Otec | 37 |
32. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 38 |
33. | Marek Hlaváč | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 40 |
34. | Miroslav Kolář | SC Otec | 41 |
35. | Pavel Jakubů | SC Otec | 43 |
36. | Karel Kudláček | Squash klub Poděbrady, z.s. | 45 |
37. | Benjamin Bergel | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 46 |
38. | Petr Volný | SK HAMR, z.s. | 48 |
39. | Jakub Stupka | Squashclub Strahov z.s. | 49 |
40. | Roman Kubričan | Squash klub Poděbrady, z.s. | 50 |
41. | Radovan Kojecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 51 |
42. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 52 |
43. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 53 |
44. | Radim Valášek | SK US Praha, z.s. | 56 |
45. | Kamil Staněk | SquashYard | 59 |
46. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 62 |
47. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 63 |
48. | Harry Londy | Squashclub Strahov z.s. | 64 |
49. | Ondřej Souhrada | SK Prague United, z.s. | 67 |
50. | Jan Čaboun | Squash Stará Praha, z.s. | 110 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.