Ročník: 1981
Klub: Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s.
Družstvo:SK Démoni ČB
Registrační číslo: 1067
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 32 | (1) | 17710 | (839) | ||
01.04.2024 | 33 | (8) | 16871 | (2003) | ||
01.03.2024 | 41 | (2) | 14868 | (596) | ||
01.02.2024 | 43 | (-13) | 14272 | (-1842) | ||
01.01.2024 | 30 | (2) | 16114 | (-679) | ||
01.12.2023 | 32 | (-1) | 16793 | (-429) | ||
01.11.2023 | 31 | (-8) | 17222 | (-3526) | ||
01.10.2023 | 23 | (6) | 20748 | (2250) | ||
01.09.2023 | 29 | (0) | 18498 | (0) | ||
01.08.2023 | 29 | (0) | 18498 | (0) | ||
01.07.2023 | 29 | (0) | 18498 | (0) | ||
01.06.2023 | 29 | (-1) | 18498 | (0) | ||
01.05.2023 | 28 | (-2) | 18498 | (-600) | ||
01.04.2023 | 26 | (-6) | 19098 | (-2716) | ||
01.03.2023 | 20 | (-1) | 21814 | (-514) | ||
01.02.2023 | 19 | (4) | 22328 | (189) | ||
01.01.2023 | 23 | (-1) | 22139 | (29) | ||
01.12.2022 | 22 | (0) | 22110 | (635) | ||
01.11.2022 | 22 | (3) | 21475 | (861) | ||
01.10.2022 | 25 | (1) | 20614 | (0) | ||
01.09.2022 | 26 | (0) | 20614 | (0) | ||
01.08.2022 | 26 | (0) | 20614 | (0) | ||
01.07.2022 | 26 | (3) | 20614 | (-55) | ||
01.06.2022 | 29 | (3) | 20669 | (0) | ||
01.05.2022 | 32 | (1) | 20669 | (1200) | ||
01.04.2022 | 33 | (0) | 19469 | (411) | ||
01.03.2022 | 33 | (4) | 19058 | (881) | ||
01.02.2022 | 37 | (2) | 18177 | (-175) | ||
01.01.2022 | 39 | (3) | 18352 | (180) | ||
01.12.2021 | 42 | (-2) | 18172 | (103) | ||
01.11.2021 | 40 | (1) | 18069 | (360) | ||
01.10.2021 | 41 | (-1) | 17709 | (-11) | ||
01.09.2021 | 40 | (-3) | 17720 | (0) | ||
01.08.2021 | 37 | (0) | 17720 | (0) | ||
01.07.2021 | 37 | (-3) | 17720 | (-351) | ||
01.06.2021 | 34 | (0) | 18071 | (0) | ||
01.03.2021 | 34 | (0) | 18071 | (0) | ||
01.11.2020 | 34 | (-2) | 18071 | (0) | ||
01.10.2020 | 32 | (-1) | 18071 | (0) | ||
01.04.2020 | 31 | (2) | 18071 | (-315) | ||
01.03.2020 | 33 | (-4) | 18386 | (0) | ||
01.02.2020 | 29 | (-1) | 18386 | (-240) | ||
01.01.2020 | 28 | (-1) | 18626 | (-528) | ||
01.12.2019 | 27 | (-1) | 19154 | (256) | ||
01.11.2019 | 26 | (2) | 18898 | (-852) | ||
01.10.2019 | 28 | (0) | 19750 | (-342) | ||
01.09.2019 | 28 | (0) | 20092 | (0) | ||
01.08.2019 | 28 | (0) | 20092 | (0) | ||
01.07.2019 | 28 | (0) | 20092 | (0) | ||
01.06.2019 | 28 | (0) | 20092 | (223) | ||
01.05.2019 | 28 | (2) | 19869 | (-24) | ||
01.04.2019 | 30 | (-2) | 19893 | (0) | ||
01.03.2019 | 28 | (-1) | 19893 | (-393) | ||
01.02.2019 | 27 | (0) | 20286 | (177) | ||
01.01.2019 | 27 | (2) | 20109 | (471) | ||
01.12.2018 | 29 | (-3) | 19638 | (-1287) | ||
01.11.2018 | 26 | (0) | 20925 | (788) | ||
01.10.2018 | 26 | (-1) | 20137 | (-794) | ||
01.09.2018 | 25 | (0) | 20931 | (0) | ||
01.08.2018 | 25 | (0) | 20931 | (0) | ||
01.07.2018 | 25 | (0) | 20931 | (0) | ||
01.06.2018 | 25 | (-2) | 20931 | (-1201) | ||
01.05.2018 | 23 | (1) | 22132 | (0) | ||
01.04.2018 | 24 | (-3) | 22132 | (-60) | ||
01.03.2018 | 21 | (0) | 22192 | (463) | ||
01.02.2018 | 21 | (-4) | 21729 | (-1049) | ||
01.01.2018 | 17 | (3) | 22778 | (-305) | ||
01.12.2017 | 20 | (1) | 23083 | (205) | ||
01.11.2017 | 21 | (1) | 22878 | (0) | ||
01.10.2017 | 22 | (0) | 22878 | (316) | ||
01.09.2017 | 22 | (0) | 22562 | (0) | ||
01.07.2017 | 22 | (0) | 22562 | (0) | ||
01.06.2017 | 22 | (2) | 22562 | (720) | ||
01.05.2017 | 24 | (-2) | 21842 | (-104) | ||
01.04.2017 | 22 | (0) | 21946 | (-306) | ||
01.03.2017 | 22 | (-1) | 22252 | (0) | ||
01.02.2017 | 21 | (3) | 22252 | (952) | ||
01.01.2017 | 24 | (0) | 21300 | (-234) | ||
01.12.2016 | 24 | (-2) | 21534 | (407) | ||
01.11.2016 | 22 | (-1) | 21127 | (-656) | ||
01.10.2016 | 21 | (0) | 21783 | (-181) | ||
01.09.2016 | 21 | (0) | 21964 | (0) | ||
01.06.2016 | 21 | (0) | 21964 | (-363) | ||
01.05.2016 | 21 | (1) | 22327 | (60) | ||
01.04.2016 | 22 | (0) | 22267 | (564) | ||
01.03.2016 | 22 | (-1) | 21703 | (-240) | ||
01.02.2016 | 21 | (-1) | 21943 | (355) | ||
01.01.2016 | 20 | (-2) | 21588 | (9210) | ||
01.12.2015 | 18 | (-2) | 12378 | (-96) | ||
01.11.2015 | 16 | (6) | 12474 | (2085) | ||
01.10.2015 | 22 | (11) | 10389 | (1444) | ||
01.09.2015 | 33 | (0) | 8945 | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 30 | 43 | 41 | 33 | 32 | 2024 | |||||||
2023 | 23 | 19 | 20 | 26 | 28 | 29 | 29 | 29 | 29 | 23 | 31 | 32 | 2023 |
2022 | 39 | 37 | 33 | 33 | 32 | 29 | 26 | 26 | 26 | 25 | 22 | 22 | 2022 |
2021 | 34 | 34 | 37 | 37 | 40 | 41 | 40 | 42 | 2021 | ||||
2020 | 28 | 29 | 33 | 31 | 32 | 34 | 2020 | ||||||
2019 | 27 | 27 | 28 | 30 | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 28 | 26 | 27 | 2019 |
2018 | 17 | 21 | 21 | 24 | 23 | 25 | 25 | 25 | 25 | 26 | 26 | 29 | 2018 |
2017 | 24 | 21 | 22 | 22 | 24 | 22 | 22 | 22 | 22 | 21 | 20 | 2017 | |
2016 | 20 | 21 | 22 | 22 | 21 | 21 | 21 | 21 | 22 | 24 | 2016 | ||
2015 | 33 | 22 | 16 | 18 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
RESTAART béčko, 27.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2491 |
Šimon Rynt | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Bomba | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
SquashArena turnaj D 4/24, 19.04.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
HRADECKÝ CUP MUŽI, 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2808 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | finále |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Jakub Strauss | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Kukaň | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
HAMR SPORT - Muži B, 24.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Michal Bodiš | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tomáš Novák | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Radek Hlobik | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Walter Herold Veedla | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
SquashArena turnaj D 2/24, 16.02.2024 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 805 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 805 |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 13.01.2024 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1052 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1052 |
Lukáš Stupka | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Tomáš Kukaň | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Lukáš Matoušek | 1 : 2 | 0 | 17. - 24. |
Josef Fanta | 2 : 1 | 0 | 17. - 32. |
Martin Schuller | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
ALBATROS MEDIA - Muži B, 16.12.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 1692 |
Petr Veselý st. | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Vlastimil Kozák | 1 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Zdeněk Barták | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B, 04.11.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3219 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3219 |
Ondřej Pavelka | 3 : 0 | 0 | finále |
Petr Zlámal | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Jakub Stupka | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2250 |
Jakub Zapala | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Alex Kelar | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
HRADECKÝ CUP , 25.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1979 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2159 |
Eva Feřteková | 3 : 0 | 50 | 9. - 10. |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 50 | 9. - 12. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Walter Herold Veedla | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023!, 21.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 134 | Body celkem: 2894 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Tomáš Novák | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Radek Dudešek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Strahov Muži B, 17.12.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 2371 |
Tomáš Novák | 2 : 0 | 60 | 7. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Vojtěch Martinovský | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Adolf Středa | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Štěpán Janega | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
ELEKTRO MAHL - MUŽI B, 05.11.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2868 |
Marek Koutník | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Šimon Rynt | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
SBCentrum muži B, 08.10.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2926 |
Michal Bodiš | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Pavel Jakubů | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Císařovský | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.03.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 184 | Body celkem: 2716 |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
František Procházka | 2 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Josef Růžek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B, 26.02.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2913 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Petr Veselý st. | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Josef Fanta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 22.01.2022 Pořadí: 29 |
Body za pořadí: 2237 | Body za soupeře: 108 | Body celkem: 2345 |
Miloš Liška | 2 : 0 | 72 | 29. - 30. |
bye | 2 : 0 wo. | 36 | 29. - 32. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 25. - 32. |
Martin Volf | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Leandro Romiglio | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Oxytherapy Squash Open, 08.01.2022 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 85 | Body celkem: 1870 |
Jakub Zapala | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Michal Jirka | 2 : 1 | 30 | 9. - 16. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media Muži B, 18.12.2021 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 1736 | Body za soupeře: 175 | Body celkem: 1911 |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 50 | 13. - 14. |
Pavel Bodiš | 2 : 0 | 50 | 13. - 16. |
Petr Marek | 1 : 2 | 20 | 9. - 16. |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vít Zachodil | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HANYA CUP - Muži A, 04.12.2021 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 2278 | Body za soupeře: 64 | Body celkem: 2342 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 13.11.2021 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2094 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2305 |
Michal Bodiš | 2 : 0 | 64 | 19. - 20. |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 25.6 | 17. - 20. |
Hai Nguyen Nguyen | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 103 | Body celkem: 2353 |
Walter Herold Veedla | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | semifinále |
Kristián Mraček | 3 : 2 | 29.52 | čtvrtfinále |
Michal Kudela | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tomáš Divák | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR, 02.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 1914 | Body za soupeře: 118 | Body celkem: 2032 |
Dalibor Procházka ml. | 1 : 2 | 19.68 | 5. - 6. |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 49.2 | 5. - 8. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Linhart | 3 : 1 | 32.8 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1785 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 3 wo. | 0 | 3. - 4. |
František Procházka | 2 : 3 | 19.84 | semifinále |
Tomáš Havlík | 3 : 0 | 37.2 | čtvrtfinále |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 31 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.4 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 2360 |
Kristián Mraček | 1 : 3 | 13.12 | 3. - 4. |
Roman Švec | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Martin Štěpán ml. | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Václav Uhlíř | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Josef Fanta | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Milan Beránek | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1273 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 1416 |
Stanislav Jurčík | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 18. |
Martin Kollár | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 20. |
Martin Šimka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 24. |
Jiří Pinka | 2 : 0 | 32.8 | 17. - 32. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 18.01.2020 Pořadí: 26 |
Body za pořadí: 2092 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2250 |
Pavel Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 26. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 48 | 25. - 28. |
Petr Veselý | 2 : 1 | 48 | 25. - 32. |
Dan Teuchner | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 2 : 3 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
TORNÁDO CUP 2020 - Muži B, 04.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2902 |
Marek Koutník | 1 : 3 | 16 | 3. - 4. |
Petr Veselý st. | 1 : 3 | 16 | semifinále |
Petr Podaný | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Martin Sopko | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 07.12.2019 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 2018 | Body za soupeře: 144 | Body celkem: 2162 |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 23. - 24. |
Michal Jirka | 0 : 2 wo. | 0 | 21. - 24. |
Ondřej Pavelka | 1 : 2 | 28.8 | 17. - 24. |
Miroslav Kolář | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Karím Farrag | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Vojtěch Hanzal | 3 : 1 | 43.2 | 1. - 64. |
Muži B - Poděbrady , 23.11.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2380 |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Ondřej Pavelka | 1 : 3 | 13.12 | semifinále |
Petr Veselý | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Hai Nguyen Nguyen | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 1 | 26.24 | 1. - 32. |
Strahov Muži A, 09.11.2019 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2414 | Body za soupeře: 241 | Body celkem: 2655 |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 18. |
Michal Kareš | 2 : 0 | 72 | 17. - 20. |
Šimon Makovský | 2 : 1 | 43.2 | 17. - 24. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 72 | 17. - 32. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Jakub Vavřík | 3 : 0 | 54 | 1. - 64. |
Memoriál Jany Kosinkové, 19.10.2019 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 1505 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 1621 |
Tomáš Herold | 2 : 0 wo. | 21 | 25. - 26. |
Jiří Dušek | 2 : 0 | 42 | 25. - 28. |
Vlastimil Kozák | 2 : 0 | 42 | 25. - 32. |
Jakub Zapala | 0 : 2 | 0 | 17. - 32. |
Jaroslav Cerman | 1 : 3 | 11.2 | 1. - 32. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2173 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 wo. | 0 | 7. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 8. |
Petr Steiner | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Vojtěch Hanzal | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Milan Beránek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 2711 |
Dan Teuchner | 2 : 0 wo. | 30 | 5. - 6. |
Tomáš Herold | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Sopko | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Muži B - Strahov, 23.03.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 141 | Body celkem: 2488 |
Jaroslav Cerman | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 36 | 5. - 8. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Jiroušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HRADECKÝ OLIVER CUP, 23.02.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2076 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 2202 |
Pavel Jakubů | 1 : 2 | 24 | 7. - 8. |
Michal Bodiš | 0 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Viktor Nezveda | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, 19.01.2019 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2773 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 2993 |
Michal Jirka | 3 : 1 | 72 | 13. - 14. |
Petr Marek | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Vavřík | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
Tornádo cup 2019, 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 149 | Body celkem: 2399 |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Marek Koutník | 2 : 3 | 26.24 | semifinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Tomáš Strmiska | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Martin Kříž | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Muži B, 15.12.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 225 | Body celkem: 2757 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 | 60 | 5. - 6. |
Petr Nohel ml. | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Daňsa | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Miroslav Kousalík | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov - muži A, 08.12.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2408 | Body za soupeře: 142 | Body celkem: 2550 |
Matej Hrnčiřík | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Walter Herold Veedla | 2 : 0 | 80 | 13. - 16. |
Benjamin Bergel | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Dalibor Procházka ml. | 3 : 2 | 38.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 24 | 1. - 64. |
Prima stavebniny Cup, 10.11.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2195 | Body za soupeře: 129 | Body celkem: 2324 |
Michal Bodiš | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Jirka | 1 : 2 | 28 | 9. - 12. |
Dávid Kubíček | 2 : 0 wo. | 35 | 9. - 16. |
Daniel Mekbib | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 1 | 44.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 21 | 1. - 64. |
HAMR HEAD muži B, 27.10.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3056 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3251 |
Martin Volf | 3 : 1 | 64 | 3. - 4. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 36 | čtvrtfinále |
Matyáš Dufek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Chris Owen | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov muži A, 22.09.2018 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2830 |
Filip Kočárek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Petr Martin | 2 : 0 wo. | 45 | 13. - 16. |
Joseph White | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Pavel Jakubů | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Huslík Cup, 08.09.2018 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 105 | Body celkem: 1890 |
Dalibor Procházka ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Jirka | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Adam Sinkule | 2 : 0 | 50 | 9. - 16. |
Petr Nohel ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Muži B, 26.05.2018 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 31 | Body celkem: 1079 |
Chris Owen | 0 : 2 wo. | 0 | 31. - 32. |
Michal Šoman ml. | 0 : 2 wo. | 0 | 29. - 32. |
Jiří Pinka | 0 : 2 wo. | 0 | 25. - 32. |
Milan Beránek | 0 : 2 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jan Daňsa | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Albatros Media - Muži "B", 28.04.2018 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 165 | Body celkem: 2512 |
Pavel Jakubů | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Adam Sinkule | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 171 | Body celkem: 1733 |
Martin Sopko | 2 : 0 | 40 | 17. - 18. |
Petr Volný | 2 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
Martin Sochůrek | 2 : 0 | 40 | 17. - 24. |
Michal Jirka | 2 : 0 | 40 | 17. - 32. |
Petr Nohel ml. | 2 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 145 | Body celkem: 2905 |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 wo. | 0 | 3. - 4. |
Martin Volf | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
Dan Teuchner | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Václav Uhlíř | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
TECNIFIBER CUP Squashové Akademie, 20.01.2018 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 2816 |
Michal Kareš | 2 : 0 | 90 | 15. - 16. |
Filip Kočárek | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Marek Koutník | 0 : 2 | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018 Pořadí: 16 |
Body za pořadí: 1605 | Body za soupeře: 67 | Body celkem: 1672 |
Petr Podaný | 0 : 2 wo. | 0 | 15. - 16. |
David Orálek | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 16. |
Kamil Staněk | 0 : 2 wo. | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Cerman | 2 : 3 | 20 | 1. - 16. |
Adam Sinkule | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Strahov muži "A", 09.12.2017 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2153 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 2307 |
Ondřej Pavelka | 0 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Pavel Jakubů | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 20. |
Kamil Staněk | 2 : 1 | 38.4 | 17. - 24. |
Ondřej Kožina | 2 : 0 | 64 | 17. - 32. |
Marek Panáček | 1 : 3 | 12.8 | 1. - 32. |
Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 159 | Body celkem: 2356 |
Ondřej Pavelka | 2 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Petr Marek | 1 : 2 | 24 | 5. - 8. |
Harry Londy | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jiří Dušek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Tomáš Pluhař | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
HUSLÍK Cup, 11.11.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3398 | Body za soupeře: 213 | Body celkem: 3611 |
Vojtěch Ryba | 0 : 2 wo. | 0 | 11. - 12. |
Harry Londy | 0 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Filip Kočárek | 2 : 0 | 110 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Radovan Kojecký | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 33 | 1. - 64. |
Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 116 | Body celkem: 2463 |
Michal Kareš | 0 : 2 wo. | 0 | 5. - 6. |
Roman Kubričan | 2 : 1 | 36 | 5. - 8. |
Filip Kočárek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Volf | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
Memoriál Jany Kosinkové, 07.10.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2035 | Body za soupeře: 114 | Body celkem: 2149 |
Vlastimil Kozák | 0 : 2 wo. | 0 | 19. - 20. |
Jakub Vavřík | 0 : 2 | 0 | 17. - 20. |
Petr Volný | 2 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 2 : 0 wo. | 24 | 17. - 32. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 25.6 | 1. - 32. |
Strahov muži A, 23.09.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3091 |
Lukáš Jelínek | 2 : 0 wo. | 50 | 15. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Vojtěch Ryba | 1 : 2 | 40 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
1. Mistrovský turnaj mužů kategorie B, 09.09.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 188 | Body celkem: 2996 |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 | 0 | finále |
Petr Marek | 3 : 1 | 52.48 | semifinále |
Jan Čaboun | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 12.3 | 1. - 64. |
Strahov muži B, 27.05.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 3444 | Body za soupeře: 269 | Body celkem: 3713 |
Lukáš Jelínek | 2 : 3 | 40 | finále |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 64 | semifinále |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
David Orálek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Martin Němec | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
KABEL - A.T. Cup, 13.05.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 161 | Body celkem: 2300 |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Jakub Wasilewski | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Martin Kollár | 3 : 0 | 56 | 1. - 32. |
OC Arkady squash cup 2017, 15.04.2017 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2282 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 2412 |
Filip Kočárek | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Marek Lapáček | 2 : 3 | 28.8 | 17. - 20. |
Kamil Staněk | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 24. |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 43.2 | 17. - 32. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Albatros Media muži "B", 01.04.2017 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 2197 | Body za soupeře: 131 | Body celkem: 2328 |
Filip Kočárek | 3 : 0 wo. | 30 | 7. - 8. |
Matouš Sochůrek | 1 : 3 | 12 | 5. - 8. |
Lukáš Jelínek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Nosek | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 2 | 24 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Hamr sport - muži B, 25.03.2017 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 1785 | Body za soupeře: 110 | Body celkem: 1895 |
Pavel Jakubů | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 20 | 9. - 12. |
Karel Kudláček | 3 : 0 wo. | 25 | 9. - 16. |
Lukáš Jelínek | 1 : 3 | 10 | 1. - 16. |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži B, 25.02.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 155 | Body celkem: 2502 |
Petr Zlámal | 2 : 3 | 24 | 5. - 6. |
Štěpán Václavek | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Jaroslav Kaleta | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
Squashová Akademie muži A, 21.01.2017 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 312 | Body celkem: 3865 |
Vlastimil Kozák | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Martin Švec | 3 : 0 wo. | 60 | 13. - 16. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Jakub Zapala | 3 : 0 | 96 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
KABEL-A.T. CUP, 10.12.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2627 | Body za soupeře: 180 | Body celkem: 2807 |
Ondřej Ertl | 3 : 0 wo. | 45 | 15. - 16. |
Dominik Dubský | 2 : 3 | 36 | 13. - 16. |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
SquashArena B muži, 26.11.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 135 | Body celkem: 2895 |
Jakub Stupka | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Vojtěch Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Ondřej Pavelka | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
David Orálek | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Lukáš Matoušek | 3 : 1 | 32 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži A, 12.11.2016 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3135 | Body za soupeře: 183 | Body celkem: 3318 |
Petr Martin | 3 : 0 wo. | 55 | 15. - 16. |
Viktor Byrtus | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Jaroslav Čech | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Michal Jadrníček | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
Michal Kareš | 3 : 2 | 52.8 | 1. - 32. |
Martin Schuller | 3 : 1 | 52.8 | 1. - 64. |
PRIMA STAVEBNINY CUP, 29.10.2016 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 137 | Body celkem: 2484 |
Ladislav Burián | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Miroslav Kolář | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Jakub Zapala | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
Filip Nosek | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A", 08.10.2016 Pořadí: 20 |
Body za pořadí: 2512 | Body za soupeře: 174 | Body celkem: 2686 |
Dominik Dubský | 0 : 3 wo. | 0 | 19. - 20. |
Matouš Sochůrek | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 20. |
Michal Bodiš | 3 : 1 | 64 | 17. - 24. |
Petr Volný | 3 : 1 | 64 | 17. - 32. |
Marek Wojnarski | 1 : 3 | 16 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
Strahov A, 24.09.2016 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 117 | Body celkem: 2964 |
Petr Steiner | 0 : 3 wo. | 0 | 11. - 12. |
Michal Kareš | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Lukáš Jelínek | 3 : 0 wo. | 45 | 9. - 16. |
Jakub Solnický | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
"Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016 Pořadí: 32 |
Body za pořadí: 1048 | Body za soupeře: 8 | Body celkem: 1056 |
Filip Nosek | 0 : 3 wo. | 0 | 31. - 32. |
Zdeněk Suchan | 0 : 3 wo. | 0 | 29. - 32. |
Robert Michalec | 0 : 3 wo. | 0 | 25. - 32. |
Marek Hlaváč | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 8 | 1. - 32. |
Petr's Cup - muži B, 28.05.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 2808 | Body za soupeře: 185 | Body celkem: 2993 |
Marek Koutník | 2 : 3 | 32.8 | finále |
Jakub Vavřík | 3 : 2 | 39.36 | semifinále |
Aleš Kubíček | 3 : 1 | 39.36 | čtvrtfinále |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 32.8 | 1. - 32. |
Albatros Media - muži "A", 09.04.2016 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2700 | Body za soupeře: 211 | Body celkem: 2911 |
Petr Zlámal | 1 : 3 | 18 | 13. - 14. |
Matouš Sochůrek | 3 : 0 | 90 | 13. - 16. |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Michal Kareš | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Tomáš Strmiska | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 27 | 1. - 64. |
Samsung MČR ženy, muži, masters 2016, 03.03.2016 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2993 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 3201 |
Michal Bodiš | 2 : 3 | 41.6 | 21. - 22. |
Štěpán Václavek | 3 : 2 | 62.4 | 21. - 24. |
Dominik Dubský | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Martin Volf | 3 : 0 | 104 | 17. - 32. |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
YONTA CUP, 13.02.2016 Pořadí: 34 |
Body za pořadí: 1656 | Body za soupeře: 240 | Body celkem: 1896 |
Michal Jirka | 1 : 3 | 12 | 33. - 34. |
Jan Daňsa | 3 : 1 | 48 | 33. - 36. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 | 60 | 33. - 40. |
Jiří Knap | 3 : 2 | 36 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 | 60 | 33. - 64. |
Filip Kočárek | 2 : 3 | 24 | 1. - 64. |
muži B, 30.01.2016 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2913 |
Marek Lapáček | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
David Zeman | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Michal Jirka | 3 : 1 | 48 | čtvrtfinále |
Tomáš Herold | 3 : 0 | 50 | 1. - 16. |
Ondřej Kožina | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
muži A, 16.01.2016 Pořadí: 33 |
Body za pořadí: 1696 | Body za soupeře: 228 | Body celkem: 1924 |
Michal Jirka | 3 : 1 | 48 | 33. - 34. |
Ján Fecák | 3 : 1 | 48 | 33. - 36. |
Roman Kubričan | 3 : 0 | 60 | 33. - 40. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 48. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 33. - 64. |
Petr Marek | 1 : 3 | 12 | 1. - 64. |
muži A, 05.12.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 2891 | Body za soupeře: 254 | Body celkem: 3145 |
Štěpán Václavek | 3 : 1 | 80 | 15. - 16. |
Ondřej Pavelka | 2 : 3 | 40 | 13. - 16. |
Jan Ryba | 2 : 3 | 40 | 9. - 16. |
Martin Švec | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Milan Průcha | 3 : 1 | 64 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
muži A, 21.11.2015 Pořadí: 22 |
Body za pořadí: 2366 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2558 |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | 21. - 22. |
Michal Jirka | 3 : 1 | 64 | 21. - 24. |
Petr Marek | 0 : 3 | 0 | 17. - 24. |
Martin Schuller | 3 : 0 | 80 | 17. - 32. |
Ondřej Uherka | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Roman Kubričan | 3 : 1 | 48 | 1. - 64. |
muži B, 31.10.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 146 | Body celkem: 2637 |
Patrik Rohun | 3 : 2 | 39.36 | 3. - 4. |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Josef Šebek | 3 : 0 | 49.2 | čtvrtfinále |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 41 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 16.4 | 1. - 32. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ, 10.10.2015 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 3567 |
David Orálek | 3 : 0 wo. | 60 | 15. - 16. |
Vojtěch Babišta | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Lukáš Levinský | 2 : 3 | 48 | 9. - 16. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Michal Jirka | 3 : 2 | 57.6 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 64. |
Muži B, 26.09.2015 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 2474 |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Hanzelka | 3 : 0 wo. | 30 | 5. - 8. |
Jiří Vlček | 1 : 3 | 12 | čtvrtfinále |
Filip Kočárek | 3 : 2 | 30 | 1. - 16. |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 40 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 15 | 1. - 64. |
SquashArena Praha muži A, 12.09.2015 Pořadí: 18 |
Body za pořadí: 2881 | Body za soupeře: 264 | Body celkem: 3145 |
Jan Ryba | 0 : 3 | 0 | 17. - 18. |
Ján Fecák | 3 : 0 | 88 | 17. - 20. |
Petr Kopecký | 3 : 0 | 88 | 17. - 24. |
Roman Hlaváč | 3 : 0 | 88 | 17. - 32. |
Petr Martin | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Mistrovský turnaj mužů A, 16.05.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 216 | Body celkem: 3056 |
Jan Koukal | 0 : 3 | 0 | |
Pavel Beneš | 3 : 0 | 0 | |
Petr Kopecký | 3 : 1 | 0 | |
Pavel Jakubů | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 02.05.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1685 | Body za soupeře: 113 | Body celkem: 1798 |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 1 | 0 | |
Aleš Kubíček | 3 : 0 | 0 | |
Dominik Dubský | 1 : 3 | 0 | |
Petr Marek | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 1613 | Body za soupeře: 127 | Body celkem: 1740 |
bye | 3 : | 0 | |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 0 | |
Petr Marek | 1 : 3 | 0 | |
Tomáš Fecák | 3 : 0 | 0 | |
Ján Fecák | 3 : 1 | 0 | |
Milan Průcha | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 14.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 1634 | Body za soupeře: 51 | Body celkem: 1685 |
Zdeněk Suchan | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Míka | 3 : 1 | 0 | |
Radek Novotný | 3 : 0 | 0 | |
Petr Veselý | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů B, 28.02.2015 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 1692 | Body za soupeře: 68 | Body celkem: 1760 |
Pavel Popelka | 3 : 0 | 0 | |
Dan Kolínský | 3 : 1 | 0 | |
Jan Čaboun | 2 : 3 | 0 | |
Jakub Vavřík | 0 : 3 wo. | 0 | |
Petr Martin | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 17.01.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1432 | Body za soupeře: 82 | Body celkem: 1514 |
Jiří Jílek | 3 : 0 | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Alexander Kuklovský | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Michal Krautwurm | 3 : 1 | 0 | |
Jakub Kosinka | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - C, 06.12.2014 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 1352 | Body za soupeře: 76 | Body celkem: 1428 |
Pavel Bodiš | 3 : 0 | 0 | |
Richard Nádvorník | 3 : 1 | 0 | |
Štěpán Václavek | 2 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Martin Sochůrek | 3 : 0 | 0 | |
Petr Martin | 2 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů - B, 11.10.2014 Pořadí: 24 |
Body za pořadí: 1290 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1330 |
Martin Vostatek | 3 : 0 wo. | 0 | |
Lukáš Klinecký | 0 : 3 wo. | 0 | |
Tomáš Strmiska | 0 : 3 wo. | 0 | |
Dan Kolínský | 0 : 3 wo. | 0 | |
Robert Michalec | 3 : 0 | 0 | |
Lukáš Levinský | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 17.05.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 1105 | Body za soupeře: 40 | Body celkem: 1145 |
bye | 3 : | 0 | |
Martin Kříž | 3 : 0 | 0 | |
Jan Filounek | 0 : 3 | 0 | |
Jiří Vlček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Souhrada | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 1251 | Body za soupeře: 99 | Body celkem: 1350 |
bye | 3 : 0 | ||
Jan Škarda | 3 : 0 | 0 | |
Petr Vosátka | 3 : 0 | 0 | |
Jan Kubíček | 2 : 3 | 0 | |
Zdeněk Jícha | 3 : 0 | 0 | |
Pavel Trávníček | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 1661 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 1749 |
bye | 3 : | 0 | |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 0 | |
Jan Ryšavý | 3 : 0 | 0 | |
Kamil Staněk | 3 : 0 | 0 | |
Václav Uhlíř | 3 : 2 | 0 | |
Jan Veselý | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 1693 | Body za soupeře: 91 | Body celkem: 1784 |
Radim Valášek | 3 : 0 | 0 | |
Tomáš Herold | 3 : 1 | 0 | |
Jaroslav Příhoda | 0 : 3 | 0 | |
Marek Hlaváč | 1 : 3 | 0 | |
Lukáš Levinský | 3 : 0 wo. | 0 | |
Michal Bodiš | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 25.05.2013 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 953 | Body za soupeře: 100 | Body celkem: 1053 |
Michal Jirka | 3 : 1 | 0 | |
Marek Fremel | 2 : 3 | 0 | |
Tomáš Tlustý | 3 : 0 | 0 | |
Jiří Gottlieb | 3 : 0 | 0 | |
Milan Vlasák | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2250 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2336 |
Petr Veselý st. | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Petr Podaný | 3 : 0 | 0 | |
Michal Jirka | 3 : 1 | 0 | |
Roman Kubričan | 3 : 2 | 0 | |
Vlastimil Kozák | 0 : 3 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.