1. třída ČASQ
Příjmení a jméno Platnost licence do:
Cerman Jaroslav21.04.2028
Fořter Tomáš21.04.2028
Nádaský PatrikNeaktivní
Roll Jan31.12.2026
Sezemský Jaroslav21.04.2028
Sládeček PavelNeaktivní
Šácha Dominik31.12.2026
Uherka Ondřej21.04.2028
2. třída ČASQ
Příjmení a jméno Platnost licence do:
Adámková Romana11.12.2024
Barnáš VítNeaktivní
Bodiš Pavel20.10.2025
Břeň Jan11.12.2024
Cvikl TomášNeaktivní
Čerňanský FilipNeaktivní
Dubec LubošNeaktivní
Dušek Přemek07.06.2026
Fajkoš PetrNeaktivní
Felfel AntonínNeaktivní
Fruhvirt StanislavNeaktivní
Fuksa RadekNeaktivní
Hájková Dana11.12.2024
Herles VladislavNeaktivní
Holinka Pavel07.06.2026
Hrázská Michaela01.07.2027
Janů DagmarNeaktivní
Jelínek Lukáš21.03.2027
Jiras JindřichNeaktivní
Jirka Michal21.03.2027
Kaleta JaroslavNeaktivní
Koranda IvoNeaktivní
Kostolanský MartinNeaktivní
Král Aleš01.07.2027
Kubáň TomášNeaktivní
Kudláček PavelNeaktivní
Kuntoš JiříNeaktivní
Lorinčík DušanNeaktivní
Marko ŠtěpánNeaktivní
Martin PetrNeaktivní
Martin Petr31.03.2025
Mařík VítNeaktivní
Masarčin MiroslavNeaktivní
Matoušek PetrNeaktivní
Mihulová Klára01.07.2027
Mutina Jan11.12.2024
Novotný VladimírPozastaveno
Příhoda Jaroslav01.07.2027
Rule MartinNeaktivní
Říha JanNeaktivní
Skoumal KarelNeaktivní
Steiner Petr11.12.2024
Stupka JakubNeaktivní
Šmeralová JanaNeaktivní
Švec Roman11.12.2024
Talpa DavidNeaktivní
Tesárek LadislavNeaktivní
Turský RobertNeaktivní
Veselý JanNeaktivní
Viktora MichalNeaktivní
Vlček JiříPozastaveno
Vlček DobroslavNeaktivní
Vojtovič MichalNeaktivní
Voplakal MichalNeaktivní
Voplakalová PavlínaNeaktivní
Walter st. Luboš11.12.2024
Wanke Karel21.11.2022
Zajpt JaroslavNeaktivní
Zoubek MichalNeaktivní
3. třída ČASQ
Příjmení a jméno Platnost licence do:
Alexa RobertNeaktivní
Bajgar TomášNeaktivní
Baranec JozefNeaktivní
Bartoš PŕemyslNeaktivní
Bašta MartinNeaktivní
Brodová Barbora15.07.2023
Brtek MarcelNeaktivní
Byrtus Viktor25.06.2024
Cimr JiříNeaktivní
Čapková VeronikaNeaktivní
Čekan TomášNeaktivní
Čepelíková JanaPozastaveno
Češek IvoNeaktivní
Davídková MartinaNeaktivní
Elznicová TerezaPozastaveno
Ertl OndřejNeaktivní
Feřteková Eva25.06.2024
Fiala Jan15.07.2023
Fiala KarelNeaktivní
Fialová LucieNeaktivní
Fremel MarekNeaktivní
Gříbek MartinNeaktivní
Habiger JozefNeaktivní
Haman RastislavNeaktivní
Helešic RobertNeaktivní
Hlačík JaroslavNeaktivní
Hlásek MiroslavNeaktivní
Hlaváček RadovanNeaktivní
Hlaváčková MilenaNeaktivní
Hlavatá BlankaNeaktivní
Hlavatý JiříNeaktivní
Horák Adam01.06.2026
Hrubý AlešNeaktivní
Hübscher Ondřej24.11.2028
Hůrek JiříNeaktivní
Hušek PetrNeaktivní
Hynková BarboraNeaktivní
Chmelík DanielNeaktivní
Chytil AlešNeaktivní
Jansa PavelNeaktivní
Jičínský HynekPozastaveno
Kantor MartinPozastaveno
Khan AzamPozastaveno
Klásek JanNeaktivní
Kocourek Jan05.06.2025
Kořán David Neaktivní
Koukal JanPozastaveno
Kounovská YvonnaPozastaveno
Kováč KarolNeaktivní
Kravák MojmírNeaktivní
Kristl MarekNeaktivní
Kroftová DenisaPozastaveno
Krpálek LadislavNeaktivní
Kříž MartinPozastaveno
Kříž VladislavNeaktivní
Kubíček Aleš15.07.2023
Kugler TomášNeaktivní
Lestly Tadeáš25.06.2024
Lizna OtaNeaktivní
Luksová LuciePozastaveno
Majdeková Zuzana05.06.2025
Malý RudolfNeaktivní
Mareš PřemekNeaktivní
Mašek MartinNeaktivní
Mekbib Daniel25.06.2024
Michalský FilipNeaktivní
Molík AlešNeaktivní
Moravec LubošPozastaveno
Mucha OndřejNeaktivní
Nagy AlexanderNeaktivní
Netolička Jan15.07.2023
Novotný RadekNeaktivní
Outratová Zuzana15.05.2026
Pala LubomírNeaktivní
Pavlusová Kateřina15.07.2023
Pelech PatrikNeaktivní
Pitule LukášNeaktivní
Popadinec PetrNeaktivní
Pospíšil Miloš25.06.2024
Procházka Jiří15.07.2023
Procházka ml. Dalibor25.06.2024
Rada JanNeaktivní
Roll PetrNeaktivní
Růžička DanielNeaktivní
Ryba Vojtěch15.05.2026
Ryšavý JanNeaktivní
Říha PavelNeaktivní
Sadílek TomášNeaktivní
Serme Anna25.06.2024
Schneider MichaelNeaktivní
Schneiderka PavelNeaktivní
Siegelová Tereza 15.07.2023
Sikora Miroslav15.07.2023
Sinkule Adam25.06.2024
Skalický PetrNeaktivní
Sládeček MartinNeaktivní
Sládeček ml. PavelNeaktivní
Směšný MilanNeaktivní
Solnický Jakub25.06.2024
Spáčil JurajPozastaveno
Spěvák MichalNeaktivní
Staszko BogdanNeaktivní
Steger IgorNeaktivní
Suchel RomanNeaktivní
Suchý MartinPozastaveno
Šalamoun LubomírNeaktivní
Šauer MilošNeaktivní
Šebela JiříNeaktivní
Šichnárek JakubNeaktivní
Široká Tereza26.07.2027
Šverma JosefNeaktivní
Tománek David Neaktivní
Tupý StanislavNeaktivní
Urbánek TomášNeaktivní
Václavek OldřichNeaktivní
Vavřík Jakub15.05.2026
Veselý st. PetrNeaktivní
Víteček OldřichNeaktivní
Záhornický TomášNeaktivní
Zamastil VladimírNeaktivní
Zdubová Tereza15.07.2023
Žák PatrikNeaktivní
4. třída ČASQ
Příjmení a jméno Platnost licence do:
Adamíková Alena -
Bábovka Filip -
Bareš Jaroslav -
Bartoš Martin -
Bendl Petr -
Beneš Pavel -
Bernat Roman -
Blažek Pavel -
Blažek Miroslav -
Borovička Karel -
Boška Michal -
Brantová Magda -
Burián Ladislav -
Burica Miroslav -
Cechmeister Bohuslav -
Čapka Robert -
Čech Jan -
Čtvrtníčková Tereza -
Datel Jan -
Doležal Jakub -
Duchoňová Květa -
Duksa Jarmil -
Dvouletý Richard -
Fanta Josef -
Fiala Tomáš -
Fialová Kristýna -
Filip Petr -
Flemr Marcel -
Franta Michal -
Frömmer Ondřej -
Gába Miroslav -
Gallatová Eva -
Gottwald Michal -
Hálek David -
Hanzelka Tomáš -
Havelka Milan -
Hemelka Jaroslav -
Hirmer Robert -
Hliněný Petr -
Hlisnikovský Petr -
Horák Tomáš -
Horák Aleš -
Hrnčiřík Matej -
Hrnčiříková Kristýna -
Hruška Zdeněk -
Chmela Zbyněk -
Chmelíková Marie -
Janeček David -
Janoštík Ivo -
Janowiak Karel -
Jánský Ondřej -
Janů Radek -
Jenčík Jiří -
Jílek Jan -
Jílek Michal -
Jindra Jan -
Jirásek Vítězslav -
Jurovčík Lubomír -
Kainzová Veronika -
Kareš Jakub -
Kašpárek Jiří -
Kazík Vítězslav -
Kejíková Dominika -
Klabanová Alena -
Klímek Lumír -
Kobera Patrik -
Kočárek Filip -
Kolajta Pavel -
Kolářová Olga -
Kopecký Petr -
Kousal Jiří -
Kozáková Adéla -
Kracík Pavel -
Kračman Antonín -
Krátký Jaroslav -
Krča Štěpán -
Kroutil Daniel -
Krul Miloš -
Krunka Petr -
Křepelka Petr -
Křížková Lenka -
Kubíček Jan -
Kuchař Pavel -
Kujawa Roman -
Kulka Filip -
Lhoták Vítězslav -
Loudová Michaela -
Lovicar Adam -
Lovicar Zdeněk -
Macíček Michal -
Machovský Pavel -
Malý Petr -
Martinková Terezie -
Martinová Michaela -
Matějka Milan -
Matocha Rostislav -
Matula Milan -
Merenda Pavel -
Mikle ?tefan -
Mikulka Martin -
Morava Pavel -
Mrňa Vojtěch -
Nagyová Irena -
Nehasil Martin -
Nejedlý Vladimír -
Netušil Michal -
Neuwirth Patrik -
Nezveda Petr -
Nezveda Viktor -
Novák Jakub -
Nožka Libor -
Ondruška Miroslav -
Pacek Anton -
Paldusová Veronika -
Panáčková Patricie -
Papš Martin -
Petr Dušan -
Polanská Nikola -
Pospíšil Martin -
Procházka Matej -
Průcha Milan -
Přichystal Petr -
Psotta Jakub -
Rambousek Jan -
Rathouská Olga -
Reinbergr Tomáš -
Reková Nela -
Reková Martina -
Rohun Petr -
Ryba Jan -
Řezníček Pavel -
Schneider Patrik -
Sigačevová Jana -
Siňár Stanislav -
Sládek Ivo -
Souhrada Ondřej -
Soustružník Michal -
Steiner Jiří -
Studenec Tomáš -
Sukdol Petr -
Sváček Václav -
Svobodová Petra -
Svobodová Renata -
Svrlansky Robert -
Šáchová Lucie -
Šefl Zdeněk -
Šenkeřík Miroslav -
Šišková Ludmila -
Škuta Roman -
Šnýdl David -
Špalek Jaroslav -
Štěpánek Antonín -
Štolfa Kryšpín -
Švec Martin -
Takács Martin -
Tecl Milan -
Tolar Aleš -
Trávníček Pavel -
Uhlíř Václav -
Unzeitigová Adéla -
Vaněk Martin -
Věříšová Nikola -
Veselý Libor -
Veselý Petr -
Vida Dalibor -
Višněvský Andrej -
Vokáčová Jana -
Volf Martin -
Volfová Michaela -
Vosáhlo Michal -
Vyroubal Vlastimil -
Walter Jan -
Wiesner Bedřich -
Zach Tomáš -
Zamastilová Pavlína -
Zeman Jiří -
Zemek Michal -
Zoubková Natalija -
Žůrek Jakub -
Žvaková Aneta -

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

HLAVNÍ PARTNER ČESKÉHO SQUASHE

AUTOCONT

PARTNEŘI ČESKÉHO SQUASHE

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot