Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že turnaj bude začínat již ve čtvrtek 7.3.2019 pro kategorii mužů, bude uzávěrka přihlášek do všech kategorií posunuta oproti standardnímu termínu ve středu v 10:00 o 1 den na úterý 5.3.2019 v 10:00. Ženy a masters budou turnaj začínat v pátek 8.3.2019.
Časový rozvrh jednotlivých kategorií:
muži - čtvrtek 1. kolo, 2. kolo, pátek čtvrtfinále, sobota semifinále (18,30 a 19,15 hod, neděle finále 19,15 hod., o 3.místo 17,45 hod., o 7.místo 10,45 hod., o 5.místo 12,15 hod. (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráči budou hrát 2 zápasy ve čtvrtek, 2 zápasy v pátek a 1 zápas v sobotu)
- ženy - pátek 1. kolo, 2. kolo, sobota čtvrtfinále, semifinále (17,00 a 17,45 hod, neděle finále 18,30 hod., o 3.místo 17,00 hod., o 7.místo 10,00 hod., o 5.místo 11,30 hod. (jen zápasy o 1.-8. místo se budou dohrávat v neděli, ostatní zápasy skončí v sobotu s tím, že hráčky budou hrát 2 zápasy v pátek a 3 zápasy v sobotu)
- masters - pátek 1. kolo, čtvrtfinále, sobota semifinále, finále
Veřejné losování hlavních kategorií žen a mužů se uskuteční na skleněném kurtu v GaleriiHarfa ve středu 6.3.2019 před tiskovou konferenci a to od 10:00 hodin.
Výsledkový servis a časový harmonogram všech kategorií v aplikaci tournament software naleznete ZDE.
MČR - muži (32)M35+ (15)M40+ (16)M45+ (16)M50+ (8)M55+ (8)M60+ (2)M65+ (4)M70+ (0)M75+ (0)Z35+ (3)Z40+ (1)Z45+ (1)Z50+ (2)Z55+ (0)Z60+ (0)Z65+ (0)Z70+ (0)Z75+ (0)MČR - ženy (32)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Pavel Jakubů | ||||
Pavel Jakubů | ||||
Pavel Popelka | 11/1, 11/5, 11/9 | |||
Pavel Jakubů | ||||
Pavel Beneš | 11/9, 11/3, 11/7 | |||
Tomáš Valta | ||||
Tomáš Valta | 13/11, 11/7, 11/4 | |||
Pavel Jakubů | ||||
Vít Barnáš | 11/5, 5/11, 8/11, 12/10, 11/8 | |||
Petr Zlámal | ||||
Petr Zlámal | 11/8, 11/4, 11/6 | |||
Aleš Knotek | ||||
Aleš Knotek | 11/2, 11/6, 11/5 | |||
Aleš Knotek | ||||
Ladislav Burián | 6/11, 11/3, 9/11, 11/7, 11/8 | |||
Pavel Jakubů | ||||
Roman Kubričan | 11/5, 11/8, 11/7 | |||
Roman Kubričan | ||||
Rudolf Korbelář | 7/11, 11/7, 11/7, 11/5 | |||
Roman Kubričan | ||||
Milan Beránek | 11/8, 7/11, 11/4, 12/10 | |||
Milan Beránek | ||||
Jan Čaboun | 5/11, 11/7, 11/6, 11/9 | |||
Vlastimil Kozák | ||||
Tomáš Strmiska | 11/2, 11/4, 12/10 | |||
Tomáš Strmiska | ||||
Filip Hurta | 11/6, 11/9, 11/2 | |||
Vlastimil Kozák | ||||
Radek Dudešek | 11/5, 11/9, 11/8 | |||
Vlastimil Kozák | ||||
Vlastimil Kozák | 11/5, 11/3, 11/6 | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Aleš Knotek | ||||
Aleš Knotek | ||||
11/7, 11/5, 7/11, 11/4 | ||||
Roman Kubričan | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Tomáš Valta | ||||
Tomáš Valta | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Zlámal | ||||
Tomáš Strmiska | ||||
2/11, 11/6, 11/7, 9/11, 11/4 | ||||
Milan Beránek | ||||
Tomáš Strmiska | ||||
11/9, 11/6, 11/2 | ||||
Tomáš Strmiska | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Petr Zlámal | ||||
Milan Beránek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Milan Beránek | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
Pavel Popelka | ||||
Pavel Beneš | ||||
9/11, 8/11, 12/10, 11/5, 11/8 | ||||
Pavel Beneš | ||||
Ladislav Burián | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Vít Barnáš | ||||
Ladislav Burián | ||||
7/11, 11/6, 11/3, 11/5 | ||||
Ladislav Burián | ||||
Ladislav Burián | ||||
11/7, 11/6, 11/4 | ||||
Rudolf Korbelář | ||||
Rudolf Korbelář | ||||
11/4, 11/4, 11/5 | ||||
Jan Čaboun | ||||
Rudolf Korbelář | ||||
11/6, 8/11, 11/6, 11/1 | ||||
Filip Hurta | ||||
Radek Dudešek | ||||
13/11, 11/9, 4/11, 11/8 | ||||
Radek Dudešek | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Pavel Beneš | ||||
Radek Dudešek | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Radek Dudešek | ||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | ||
Pavel Popelka | ||||
Pavel Popelka | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Vít Barnáš | ||||
Filip Hurta | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Čaboun | ||||
Filip Hurta | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Hurta | ||||
15. - 16. | 16. místo | |||
Vít Barnáš | ||||
Vít Barnáš | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Čaboun | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.