Squash Moravská Slavia Brno a Sportcentrum Ivanovice si Vás dovolují pozvat na squashový turnaj mužů kategorie "C" - VELKOU CENU MORAVSKÉ SLAVIE, který proběhne v sobotu 13. února ve Sportocentru Ivanovice.
Místo konání: SPORTCENTRUM IVANOVICE, Černohorská 245/22, Brno
Organizátor turnaje: Josef Augustin
Vrchní rozhodčí: Dana Honková
Počet kurtů: 4 kurty Fiberesin
Zdravotník: Úrazová nemocnice, Ponávka 139/6, Brno, tel. 545 538 111
Startovné: 500 Kč
Vítězové obdrží finanční výhru a věcné ceny od sponzorů
1. místo 2.000 Kč
2. místo 1.000 Kč
3. místo 500 Kč
Přihlašování do úterý 9. února, do 23:59 pomocí webové aplikace na stránkách ČASQ pod svým hráčským přístupem nebo prostřednictvím klubu, u kterého je hráč zaregistrován. Losuje sekretariát ČASQ, nasazení podle národního žebříčku ČASQ. Zahájení turnaje v sobotu v 9:00, závěrečná utkání dle počtu účastníků v neděli. Turnaj se dohrává do konečného umístění.
DŮLEŽITÉ: Mistrovské turnaje pořádané pod záštitou ČASQ se hrají s míčky DUNLOP. ČASQ doporučuje z důvodu bezpečnosti používat ochranné brýle, pro juniory do 19 let je používání brýlí povinné. Oba hráči z ukončeného utkání jsou povinni společně rozhodovat další utkání. Startující hrají na vlastní nebezpečí.
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Lukáš Kamp | |||||
Lukáš Kamp | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jiří Borovička | |||||
Martin Štěpán | 11/7, 7/11, 11/9, 6/11, 11/6 | ||||
Jiří Borovička | |||||
Jiří Borovička | 11/7, 12/10, 11/2 | ||||
Jiří Borovička | |||||
Leoš Gjumija st. | 11/6, 5/11, 11/8, 11/7 | ||||
Josef Nakládal | |||||
Josef Nakládal | 7/11, 8/11, 11/8, 11/7, 12/10 | ||||
Tomáš Wrona | |||||
Vít Zachodil | 13/11, 11/6, 11/3 | ||||
Tomáš Wrona | |||||
Tomáš Wrona | 11/4, 11/5, 11/3 | ||||
Zdeněk Suchan | |||||
Libor Přibyl | 15/13, 11/6, 11/5 | ||||
Libor Přibyl | |||||
Tomáš Citnar | 11/8, 11/8, 11/7 | ||||
Hynek Jičínský | |||||
Hynek Jičínský | 9/11, 11/8, 11/7, 5/11, 11/9 | ||||
Hynek Jičínský | |||||
Tomáš Havlík | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Zdeněk Suchan | |||||
Filip Rozprým | 11/4, 13/11, 9/11, 11/4 | ||||
Pavel Krajsa | |||||
Pavel Krajsa | 11/7, 4/11, 11/4, 8/11, 11/6 | ||||
Zdeněk Suchan | |||||
Ota Lizna | 11/8, 11/4, 11/6 | ||||
Zdeněk Suchan | |||||
Zdeněk Suchan | 11/9, 9/11, 11/9, 11/8 | ||||
Radovan Kojecký | |||||
Lumír Klímek | 12/10, 11/3, 11/1 | ||||
Lumír Klímek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Michal Štěpán | |||||
Michal Štěpán | 11/3, 11/9, 11/3 | ||||
Michal Štěpán | |||||
Aleš Tchuř | 11/7, 11/6, 13/11 | ||||
Marek Holuša | |||||
Miroslav Šenkeřík | 11/6, 11/4, 11/6 | ||||
Leoš Gjumija st. | |||||
Radek Paleček | 11/7, 11/9, 11/13, 11/7 | ||||
Marek Holuša | |||||
Martin Filip | 9/11, 11/8, 11/8, 11/4 | ||||
Marek Holuša | |||||
Marek Holuša | 7/11, 11/9, 5/11, 11/2, 11/4 | ||||
Radovan Kojecký | |||||
Radovan Kojecký | 11/7, 11/7, 11/4 | ||||
Radovan Kojecký | |||||
Miroslav Ondruška | 11/5, 11/6, 11/6 | ||||
Radovan Kojecký | |||||
Jiří Pinka | 11/2, 11/3, 11/4 | ||||
Jiří Pinka | |||||
Jaroslav Bělohlávek | 6/11, 11/8, 11/6, 7/11, 11/1 | ||||
Radovan Kojecký | |||||
Jan Hráček | 11/4, 12/10, 11/7 | ||||
Jan Hráček | |||||
Tomáš Sigmund | 11/7, 11/7, 11/3 | ||||
Jan Hráček | |||||
bye | 11/7, 11/2, 9/11, 11/6 | ||||
Martin Kollár | |||||
Martin Kollár | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Jiří Borovička | |||||
Marek Holuša | |||||
11/9, 11/5, 6/11, 11/7 | |||||
Marek Holuša | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Tomáš Wrona | |||||
Tomáš Wrona | |||||
11/3, 11/7, 8/11, 8/11, 11/7 | |||||
Hynek Jičínský | |||||
Tomáš Wrona | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Michal Štěpán | |||||
Michal Štěpán | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jan Hráček | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Hynek Jičínský | |||||
Hynek Jičínský | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Jan Hráček | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Lukáš Kamp | |||||
Lukáš Kamp | |||||
11/5, 10/12, 11/1, 4/11, 11/8 | |||||
Josef Nakládal | |||||
Libor Přibyl | |||||
11/7, 7/11, 11/6, 11/9 | |||||
Libor Přibyl | |||||
Libor Přibyl | |||||
7/111, 14/12, 11/8, 11/7 | |||||
Pavel Krajsa | |||||
Martin Kollár | |||||
11/4, 11/9, 11/6 | |||||
Lumír Klímek | |||||
Lumír Klímek | |||||
11/3, 11/8, 13/11 | |||||
Miroslav Šenkeřík | |||||
Martin Kollár | |||||
11/2, 11/8, 8/11, 11/7 | |||||
Jiří Pinka | |||||
Martin Kollár | |||||
11/8, 11/8, 11/7 | |||||
Martin Kollár | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Lukáš Kamp | |||||
Lumír Klímek | |||||
12/10, 11/4, 11/7 | |||||
Lumír Klímek | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Josef Nakládal | |||||
Pavel Krajsa | |||||
11/7, 18/16, 10/12, 4/11, 11/5 | |||||
Pavel Krajsa | |||||
Jiří Pinka | |||||
7/11, 13/11, 11/5, 11/3 | |||||
Miroslav Šenkeřík | |||||
Jiří Pinka | |||||
11/8, 7/11, 11/5, 7/11, 11/4 | |||||
Jiří Pinka | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Josef Nakládal | |||||
Miroslav Šenkeřík | |||||
11/0, 11/3, 9/11, 11/7 | |||||
Miroslav Šenkeřík | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Martin Štěpán | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Martin Štěpán | |||||
Martin Štěpán | |||||
4/11, 11/6, 11/7, 11/6 | |||||
Leoš Gjumija st. | |||||
Leoš Gjumija st. | |||||
11/2, 12/10, 11/4 | |||||
Vít Zachodil | |||||
Ota Lizna | |||||
11/9, 11/5, 11/7 | |||||
Tomáš Citnar | |||||
Tomáš Citnar | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Ota Lizna | |||||
11/8, 11/7, 11/7 | |||||
Filip Rozprým | |||||
Ota Lizna | |||||
11/7, 13/15, 9/11, 11/1, 11/8 | |||||
Ota Lizna | |||||
Ota Lizna | |||||
11/7, 11/9, 11/4 | |||||
bye | |||||
Aleš Tchuř | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Aleš Tchuř | |||||
Martin Filip | |||||
11/8, 11/9, 11/5 | |||||
Radek Paleček | |||||
Martin Filip | |||||
11/7, 11/7, 11/9 | |||||
Martin Filip | |||||
Tomáš Sigmund | |||||
7/11, 11/8, 11/5, 11/9 | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
11/9, 11/6, 12/10 | |||||
Jaroslav Bělohlávek | |||||
Tomáš Sigmund | |||||
11/9, 11/8, 9/11, 5/11, 11/6 | |||||
Tomáš Sigmund | |||||
Tomáš Sigmund | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
19. - 20. | 19. místo | ||||
Martin Štěpán | |||||
Martin Filip | |||||
11/6, 11/13, 17/15, 9/11, 11/7 | |||||
Martin Filip | |||||
21. - 24. | 21. - 22. | 21. místo | |||
Leoš Gjumija st. | |||||
Tomáš Citnar | |||||
11/7, 11/4, 11/6 | |||||
Tomáš Citnar | |||||
Tomáš Citnar | |||||
11/5, 11/7, 11/6 | |||||
Aleš Tchuř | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
11/8, 5/11, 11/3, 7/11, 11/7 | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
23. - 24. | 23. místo | ||||
Leoš Gjumija st. | |||||
Aleš Tchuř | |||||
11/6, 11/4, 6/11, 11/7 | |||||
Aleš Tchuř | |||||
25. - 32. | 25. - 28. | 25. - 26. | 25. místo | ||
bye | |||||
Vít Zachodil | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Vít Zachodil | |||||
Filip Rozprým | |||||
11/3, 11/8, 11/4 | |||||
bye | |||||
Filip Rozprým | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Filip Rozprým | |||||
Filip Rozprým | |||||
8/11, 11/6, 11/7, 10/12, 11/6 | |||||
bye | |||||
Radek Paleček | |||||
11/0, 11/0, 11/0 | |||||
Radek Paleček | |||||
Radek Paleček | |||||
9/11, 10/12, 11/2, 11/9, 11/9 | |||||
Jaroslav Bělohlávek | |||||
Jaroslav Bělohlávek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
27. - 28. | 27. místo | ||||
Vít Zachodil | |||||
Jaroslav Bělohlávek | |||||
11/3, 11/9, 11/7 | |||||
Jaroslav Bělohlávek | |||||
29. - 32. | 29. - 30. | 29. místo | |||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.