Ročník: 2003
Klub: Squash Moravská Slavia Brno, z.s.
Družstvo:Moravská Slavia Brno B
Registrační číslo: 7163
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.02.2024 | 594 | (-2) | 120 | (0) | ||
01.01.2024 | 592 | (6) | 120 | (0) | ||
01.12.2023 | 598 | (-19) | 120 | (-100) | ||
01.11.2023 | 579 | (-3) | 220 | (0) | ||
01.10.2023 | 576 | (0) | 220 | (0) | ||
01.09.2023 | 576 | (-1) | 220 | (0) | ||
01.08.2023 | 575 | (-2) | 220 | (0) | ||
01.07.2023 | 573 | (0) | 220 | (0) | ||
01.06.2023 | 573 | (3) | 220 | (0) | ||
01.05.2023 | 576 | (10) | 220 | (0) | ||
01.04.2023 | 586 | (-2) | 220 | (0) | ||
01.03.2023 | 584 | (27) | 220 | (120) | ||
01.02.2023 | 611 | (9) | 100 | (0) | ||
01.01.2023 | 620 | (-11) | 100 | (0) | ||
01.12.2022 | 609 | (-215) | 100 | (-681) | ||
01.11.2022 | 394 | (3) | 781 | (0) | ||
01.10.2022 | 397 | (-11) | 781 | (0) | ||
01.09.2022 | 386 | (1) | 781 | (0) | ||
01.08.2022 | 387 | (-1) | 781 | (0) | ||
01.07.2022 | 386 | (6) | 781 | (0) | ||
01.06.2022 | 392 | (14) | 781 | (0) | ||
01.05.2022 | 406 | (7) | 781 | (0) | ||
01.04.2022 | 413 | (-4) | 781 | (0) | ||
01.03.2022 | 409 | (-4) | 781 | (0) | ||
01.02.2022 | 405 | (26) | 781 | (0) | ||
01.01.2022 | 431 | (26) | 781 | (0) | ||
01.12.2021 | 457 | (-457) | 781 | (781) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 592 | 594 | 2024 | ||||||||||
2023 | 620 | 611 | 584 | 586 | 576 | 573 | 573 | 575 | 576 | 576 | 579 | 598 | 2023 |
2022 | 431 | 405 | 409 | 413 | 406 | 392 | 386 | 387 | 386 | 397 | 394 | 609 | 2022 |
2021 | 457 | 2021 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
3. liga muži D, 19.02.2023 | Body celkem: 15 | ||
Josef Lička | 1 : 3 | 15 | |
Jaroslav Špalek | 0 : 3 | 0 | |
3. liga muži D, 18.02.2023 | Body celkem: 105 | ||
Vladimír Vaněk | 3 : 2 | 45 | |
Rastislav Mrkvan | 3 : 1 | 60 | |
3. liga muži D, 26.11.2022 | Body celkem: 100 | ||
Filip Rozprým | 0 : 3 | 0 | |
Adam Horák | 3 : 1 | 100 | |
MČR juniorů 2022, (B19), 30.05.2022 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 3787 |
Jakub Felenda | 3 : 0 | 130 | 15. - 16. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Šimon Rynt | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Morenda - Muži C, 13.11.2021 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 739 | Body za soupeře: 42 | Body celkem: 781 |
Václav Máca | 3 : 0 | 21 | 15. - 16. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 4.2 | 13. - 16. |
Maroš Kucbel | 2 : 3 | 8.4 | 9. - 16. |
Stanislav Jurčík | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 8.4 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (B19), 08.10.2021 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 3964 | Body za soupeře: 78 | Body celkem: 4042 |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | |
Karel Wanke ml. | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Adam Gacek | 3 : 2 | 78 | |
HRADECKÝ CUP, (B19), 25.09.2021 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2143 | Body za soupeře: 30 | Body celkem: 2173 |
Jan Gerstdorf | 0 : 3 | 0 | 7. - 8. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Holuša | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP , (B19), 03.10.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2457 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2493 |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Hájek | 3 : 2 | 36 | |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | |
Junioři D B19 červen, (B19), 20.06.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PINEHILL MČR juniorů, (B19), 07.02.2020 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3657 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 3761 |
Štěpán Hájek | 3 : 1 | 104 | 15. - 16. |
František Procházka | 0 : 3 | 0 | 13. - 16. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (B17), 07.02.2020 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3862 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4044 |
Radim Jurášek | 3 : 1 | 104 | 13. - 14. |
Adam Horák | 3 : 2 | 78 | 13. - 16. |
Faríd Farrag | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Tomáš Holinka | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B19), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 3576 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 3660 |
Jan Netolička | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Jáchym Mraček | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 42 | čtvrtfinále |
Tobiáš Kout | 3 : 2 | 42 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B17), 11.01.2020 Pořadí: 12 |
Body za pořadí: 2847 | Body za soupeře: 162 | Body celkem: 3009 |
Jan Gerstdorf | 1 : 3 | 18 | 11. - 12. |
Radim Jurášek | 1 : 3 | 18 | 9. - 12. |
David Linhart | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Michal Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B19), 04.01.2020 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 2491 | Body za soupeře: 79 | Body celkem: 2570 |
Kristián Mraček | 0 : 3 | 0 | |
Ondřej Kutý | 3 : 1 | 39.36 | |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | |
Štěpán Hájek | 3 : 1 | 39.36 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři B, (B17), 04.01.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2383 |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Ondřej Kutý | 3 : 2 | 36 | 5. - 8. |
Mojmír Zálešák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
MSSJO 2019, (B19), 14.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 52 | Body celkem: 2644 |
Tomáš Hrubý | 1 : 3 | 16.8 | 7. - 8. |
Lukáš Stupka | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Luboš Walter ml. | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
David Priesel | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
MSSJO 2019, (B17), 14.12.2019 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2212 | Body za soupeře: 166 | Body celkem: 2378 |
Ondřej Kutý | 3 : 2 | 38.4 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 20. |
Dominik Davies | 3 : 0 | 64 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 17. - 32. |
Radim Jurášek | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
AB SQUASH CUP - junioři B, (B17), 04.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 158 | Body celkem: 2918 |
Vojtěch Martinovský | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Holinka | 3 : 0 | 50 | |
Adam Gacek | 3 : 0 | 60 | |
Lukáš Krišica | 3 : 1 | 48 | |
Prima stavebniny Cup, (B19), 27.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 58 | Body celkem: 3015 |
Adam Sinkule | 0 : 3 | 0 | |
Daniel Burkart | 0 : 3 | 0 | |
Marek Paták | 3 : 1 | 57.6 | |
Vojtěch Mohelník | 0 : 3 | 0 | |
Prima stavebniny Cup, (B17), 27.04.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 122 | Body celkem: 3079 |
Daniel Svoboda | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Matyáš Hrubý | 1 : 3 | 19.2 | semifinále |
Tomáš Holinka | 3 : 2 | 43.2 | čtvrtfinále |
Filip Uvíra | 3 : 0 | 60 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 06.04.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 2347 | Body za soupeře: 97 | Body celkem: 2444 |
Mojmír Zálešák | 1 : 3 | 12 | 5. - 6. |
Radim Jurášek | 3 : 0 | 60 | 5. - 8. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliáš Bencúr | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
Juniorské Béčko - Brno, (B19), 05.01.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2064 | Body za soupeře: 49 | Body celkem: 2113 |
Petr Kahle | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 0 | 49.2 | |
Juniorské Béčko - Brno, (B17), 05.01.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2760 | Body za soupeře: 70 | Body celkem: 2830 |
Viktor Nezveda | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | čtvrtfinále |
Mojmír Zálešák | 3 : 1 | 40 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (B17), 24.11.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2139 | Body za soupeře: 133 | Body celkem: 2272 |
Michal Jurášek | 3 : 0 | 70 | 13. - 14. |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 13. - 16. |
Vojtěch Haluza | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Martin Suk | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B19), 03.11.2018 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2532 | Body za soupeře: 84 | Body celkem: 2616 |
Martin Brňák | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Jarý | 3 : 2 | 36 | |
Leoš Gjumija ml. | 3 : 1 | 48 | |
ALBATROS MEDIA - Junioři B, (B17), 03.11.2018 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 1562 | Body za soupeře: 80 | Body celkem: 1642 |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 20 | 17. - 32. |
Matěj Bomba | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Turnaj junioři D B15 Moravská Slavia, (B15), 09.06.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 594 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 594 |
PRIMA stavebniny Cup, (B15), 21.04.2018 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (B15), 13.01.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3310 | Body za soupeře: 209 | Body celkem: 3519 |
Lukáš Krišica | 3 : 0 wo. | 55 | 13. - 14. |
Šimon Škurek | 3 : 0 | 110 | 13. - 16. |
Daniel Ivanco | 0 : 3 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Krejčí | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
HUSLÍK Cup, (B15), 25.11.2017 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 2674 |
Filip Walter | 3 : 1 | 57.6 | 17. - 18. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 17. - 32. |
Leoš Gjumija ml. | 2 : 3 | 28.8 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.