Ročník: 2008
Klub: Squash klub Poděbrady, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7102
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.05.2024 | 25 | (0) | 10174 | (-2471) | ||
01.04.2024 | 25 | (1) | 12645 | (0) | ||
01.03.2024 | 26 | (-1) | 12645 | (0) | ||
01.02.2024 | 25 | (7) | 12645 | (5023) | ||
01.01.2024 | 32 | (12) | 7622 | (5151) | ||
01.12.2023 | 44 | (0) | 2471 | (0) | ||
01.11.2023 | 44 | (-9) | 2471 | (-3322) | ||
01.10.2023 | 35 | (-8) | 5793 | (-3296) | ||
01.09.2023 | 27 | (0) | 9089 | (0) | ||
01.08.2023 | 27 | (0) | 9089 | (0) | ||
01.07.2023 | 27 | (1) | 9089 | (0) | ||
01.06.2023 | 28 | (-4) | 9089 | (0) | ||
01.05.2023 | 24 | (1) | 9089 | (2397) | ||
01.04.2023 | 25 | (3) | 6692 | (0) | ||
01.03.2023 | 28 | (2) | 6692 | (0) | ||
01.02.2023 | 30 | (-3) | 6692 | (-1424) | ||
01.01.2023 | 27 | (-1) | 8116 | (0) | ||
01.12.2022 | 26 | (-1) | 8116 | (0) | ||
01.11.2022 | 25 | (4) | 8116 | (3322) | ||
01.10.2022 | 29 | (11) | 4794 | (3370) | ||
01.09.2022 | 40 | (1) | 1424 | (0) | ||
01.08.2022 | 41 | (0) | 1424 | (0) | ||
01.07.2022 | 41 | (0) | 1424 | (0) | ||
01.06.2022 | 41 | (0) | 1424 | (0) | ||
01.05.2022 | 41 | (-1) | 1424 | (0) | ||
01.04.2022 | 40 | (6) | 1424 | (0) | ||
01.03.2022 | 46 | (8) | 1424 | (0) | ||
01.02.2022 | 54 | (-54) | 1424 | (1424) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 32 | 25 | 26 | 25 | 25 | 2024 | |||||||
2023 | 27 | 30 | 28 | 25 | 24 | 28 | 27 | 27 | 27 | 35 | 44 | 44 | 2023 |
2022 | 54 | 46 | 40 | 41 | 41 | 41 | 41 | 40 | 29 | 25 | 26 | 2022 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (G17), 02.02.2024 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6456 |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 2 | 0 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G17), 04.11.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Anna Zelenková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (G17), 14.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2023, (G15), 03.02.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 754 | Body celkem: 10970 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 260 | finále |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G17), 07.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 38 | Body celkem: 3232 |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
Johana Jedličková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Neya Forgáčová | 0 : 3 wo. | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 07.01.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 516 | Body celkem: 8592 |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 160 | finále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 96 | čtvrtfinále |
Monika Moltašová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 19.11.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4252 |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Zelenková | 2 : 3 | 33.6 | |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 67.2 | |
Aneta Sezemská | 2 : 3 | 33.6 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 19.11.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 250 | Body celkem: 4929 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 72 | |
Anna Zelenková | 3 : 1 | 57.6 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 120 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G17), 17.09.2022 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Terezie Weiszová | 0 : 3 wo. | 0 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (G15), 17.09.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3505 | Body za soupeře: 200 | Body celkem: 3705 |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 100 | 9. - 10. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 12. |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 9. - 16. |
Johana Jedličková | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G17), 30.05.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 380 | Body celkem: 6224 |
Klára Nováková | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 6. |
Zuzana Outratová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Elen Gebauerová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2022, (G15), 30.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 494 | Body celkem: 8963 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Junioři A, (G15), 15.01.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6244 | Body za soupeře: 418 | Body celkem: 6662 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 176 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Neya Forgáčová | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2021, (G15), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 7479 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 130 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 65 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2021, (G13), 08.10.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 647 | Body celkem: 10863 |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 260 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | semifinále |
Sofie Hogenová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (G17), 25.09.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 3336 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3432 |
Tereza Tichá | 3 : 1 | 76.8 | |
Klára Nováková | 1 : 3 | 19.2 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (G15), 21.08.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 4977 |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 84 | |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 84 | |
Denisa Otáhalová | 2 : 3 | 33.6 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 84 | |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G15), 26.06.2021 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 424 | Body celkem: 6969 |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 160 | finále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Prima stavebniny Cup - Junioři A, (G17), 26.06.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 140 | Body celkem: 4337 |
Klára Nováková | 3 : 2 | 54 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 86.4 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
HRADECKÝ CUP , (G15), 03.10.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 86 | Body celkem: 2763 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Otáhalová | 1 : 3 | 14.4 | |
Jana Brodová | 3 : 0 | 72 | |
HRADECKÝ CUP , (G13), 03.10.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 490 | Body celkem: 8566 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 160 | finále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G15), 07.02.2020 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 130 | Body celkem: 4809 |
Anna Pavelková | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
PINEHILL MČR juniorů, (G13), 07.02.2020 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 286 | Body celkem: 5649 |
Anna Plzáková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 6. |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G15), 11.01.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 2957 | Body za soupeře: 36 | Body celkem: 2993 |
Eva Klimešová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 wo. | 36 | |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 7778 |
Ella Pelikánová | 3 : 1 | 144 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G15), 23.11.2019 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3436 | Body za soupeře: 214 | Body celkem: 3650 |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 6. |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Aneta Sezemská | 1 : 3 | 19.2 | čtvrtfinále |
Stela Davies | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G13), 23.11.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 320 | Body celkem: 5551 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 144 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
HUSLÍK CUP - Junioři A, (G13), 26.10.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5377 | Body za soupeře: 408 | Body celkem: 5785 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 115.2 | 5. - 6. |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G15), 25.05.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 126 | Body celkem: 3486 |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 | 0 | |
Stela Davies | 3 : 0 | 90 | |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 36 | |
ALBATROS MEDIA Junior A, (G13), 25.05.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 194 | Body celkem: 4391 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
HRADECKÝ CUP, (G15), 16.03.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 154 | Body celkem: 3391 |
Stela Davies | 3 : 0 | 70 | |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Lindovská | 3 : 0 | 84 | |
HRADECKÝ CUP, (G13), 16.03.2019 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 196 | Body celkem: 4887 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | finále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 112 | semifinále |
Bára Chaloupková | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
MČR juniorů 2019, (G13), 01.02.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 442 | Body celkem: 6286 |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Leona El Nakhala | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Ella Pelikánová | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
MČR juniorů 2019, (G11), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 536 | Body celkem: 7820 |
Denisa Otáhalová | 3 : 1 | 166.4 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
Marie Kňazovčíková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (G13), 12.01.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Jurigová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
AMMBRA CUP Junioři A, (G11), 12.01.2019 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 466 | Body celkem: 8542 |
Karolína Sikorová | 3 : 0 | 200 | finále |
Denisa Otáhalová | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
PNEUKOMPLET Cup, (G13), 24.11.2018 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 4232 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
PNEUKOMPLET Cup, (G11), 24.11.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 367 | Body celkem: 7069 |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 192 | 3. - 4. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Anna Plzáková | 3 : 1 | 115.2 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 60 | 1. - 16. |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G13), 06.10.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 96 | Body celkem: 3290 |
Barbora Vodičková | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Leona El Nakhala | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Velká ceny Prahy - junioři A, (G11), 06.10.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 5649 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | finále |
Valentýna Boháčová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G13), 15.09.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 43 | Body celkem: 3624 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 0 : 3 | 0 | |
Leona El Nakhala | 2 : 3 | 43.2 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G11), 15.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 4691 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 4859 |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 84 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 84 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
PRIMA stavebniny Cup, (G11), 21.04.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 324 | Body celkem: 6407 |
Jana Brodová | 3 : 0 | 90 | |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 90 | |
Nikol Kubíčková | 3 : 0 | 144 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Albatros Media - Junior "A", (G13), 18.03.2018 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3699 | Body za soupeře: 50 | Body celkem: 3749 |
Aneta Sezemská | 0 : 3 | 0 | |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 wo. | 50 | |
Albatros Media - Junior "A", (G11), 17.03.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4666 | Body za soupeře: 224 | Body celkem: 4890 |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 128 | 3. - 4. |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Hana Klimšová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Mistrovství republiky juniorů, (G11), 02.02.2018 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 255 | Body celkem: 5240 |
Karolína Sikorová | 3 : 1 | 124.8 | 7. - 8. |
Michaela Herberová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Nikol Štěpánová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Natálie Ivancová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G11), 16.12.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 2677 | Body za soupeře: 101 | Body celkem: 2778 |
Michaela Herberová | 2 : 3 | 28.8 | čtvrtfinále |
Anna Plzáková | 3 : 0 | 72 | |
HUSLÍK Cup, (G11), 25.11.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 54 | Body celkem: 3906 |
Ella Pelikánová | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Natálie Ivancová | 3 : 0 wo. | 54 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.