Ročník: 2002
Klub: Squashový klub mládeže Olomouc, z.s.
Družstvo:MCO Olomouc
Registrační číslo: 4287
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.04.2024 | 7 | (0) | 32321 | (-2309) | ||
01.03.2024 | 7 | (-2) | 34630 | (-739) | ||
01.02.2024 | 5 | (0) | 35369 | (-1512) | ||
01.01.2024 | 5 | (0) | 36881 | (0) | ||
01.12.2023 | 5 | (1) | 36881 | (-3626) | ||
01.11.2023 | 6 | (-1) | 40507 | (774) | ||
01.10.2023 | 5 | (1) | 39733 | (-631) | ||
01.09.2023 | 6 | (0) | 40364 | (0) | ||
01.08.2023 | 6 | (0) | 40364 | (0) | ||
01.07.2023 | 6 | (0) | 40364 | (0) | ||
01.06.2023 | 6 | (0) | 40364 | (-361) | ||
01.05.2023 | 6 | (0) | 40725 | (-520) | ||
01.04.2023 | 6 | (0) | 41245 | (1430) | ||
01.03.2023 | 6 | (0) | 39815 | (95) | ||
01.02.2023 | 6 | (-1) | 39720 | (4295) | ||
01.01.2023 | 5 | (1) | 35425 | (0) | ||
01.12.2022 | 6 | (2) | 35425 | (4201) | ||
01.11.2022 | 8 | (-1) | 31224 | (-1590) | ||
01.10.2022 | 7 | (1) | 32814 | (1439) | ||
01.09.2022 | 8 | (1) | 31375 | (-34) | ||
01.08.2022 | 9 | (0) | 31409 | (0) | ||
01.07.2022 | 9 | (0) | 31409 | (0) | ||
01.06.2022 | 9 | (-2) | 31409 | (-3628) | ||
01.05.2022 | 7 | (0) | 35037 | (-860) | ||
01.04.2022 | 7 | (-2) | 35897 | (-426) | ||
01.03.2022 | 5 | (1) | 36323 | (-1572) | ||
01.02.2022 | 6 | (1) | 37895 | (0) | ||
01.01.2022 | 7 | (0) | 37895 | (0) | ||
01.12.2021 | 7 | (-1) | 37895 | (-1074) | ||
01.11.2021 | 6 | (2) | 38969 | (2094) | ||
01.10.2021 | 8 | (-1) | 36875 | (580) | ||
01.09.2021 | 7 | (0) | 36295 | (0) | ||
01.08.2021 | 7 | (0) | 36295 | (0) | ||
01.07.2021 | 7 | (1) | 36295 | (0) | ||
01.06.2021 | 8 | (0) | 36295 | (0) | ||
01.03.2021 | 8 | (0) | 36295 | (0) | ||
01.11.2020 | 8 | (0) | 36295 | (1592) | ||
01.10.2020 | 8 | (0) | 34703 | (1620) | ||
01.04.2020 | 8 | (1) | 33083 | (2054) | ||
01.03.2020 | 9 | (7) | 31029 | (10956) | ||
01.02.2020 | 16 | (-1) | 20073 | (0) | ||
01.01.2020 | 15 | (-1) | 20073 | (-1673) | ||
01.12.2019 | 14 | (5) | 21746 | (3892) | ||
01.11.2019 | 19 | (9) | 17854 | (6076) | ||
01.10.2019 | 28 | (4) | 11778 | (3265) | ||
01.09.2019 | 32 | (0) | 8513 | (0) | ||
01.08.2019 | 32 | (0) | 8513 | (0) | ||
01.07.2019 | 32 | (0) | 8513 | (0) | ||
01.06.2019 | 32 | (2) | 8513 | (0) | ||
01.05.2019 | 34 | (-4) | 8513 | (-2400) | ||
01.04.2019 | 30 | (0) | 10913 | (0) | ||
01.03.2019 | 30 | (1) | 10913 | (0) | ||
01.02.2019 | 31 | (-1) | 10913 | (-840) | ||
01.01.2019 | 30 | (3) | 11753 | (2749) | ||
01.12.2018 | 33 | (4) | 9004 | (-18) | ||
01.11.2018 | 37 | (2) | 9022 | (-120) | ||
01.10.2018 | 39 | (-8) | 9142 | (-3610) | ||
01.09.2018 | 31 | (0) | 12752 | (0) | ||
01.08.2018 | 31 | (0) | 12752 | (0) | ||
01.07.2018 | 31 | (0) | 12752 | (0) | ||
01.06.2018 | 31 | (0) | 12752 | (0) | ||
01.05.2018 | 31 | (-2) | 12752 | (-780) | ||
01.04.2018 | 29 | (0) | 13532 | (0) | ||
01.03.2018 | 29 | (-3) | 13532 | (-2508) | ||
01.02.2018 | 26 | (1) | 16040 | (0) | ||
01.01.2018 | 27 | (0) | 16040 | (-588) | ||
01.12.2017 | 27 | (5) | 16628 | (2042) | ||
01.11.2017 | 32 | (1) | 14586 | (1260) | ||
01.10.2017 | 33 | (6) | 13326 | (3610) | ||
01.09.2017 | 39 | (0) | 9716 | (0) | ||
01.07.2017 | 39 | (0) | 9716 | (0) | ||
01.06.2017 | 39 | (0) | 9716 | (0) | ||
01.05.2017 | 39 | (4) | 9716 | (1700) | ||
01.04.2017 | 43 | (2) | 8016 | (0) | ||
01.03.2017 | 45 | (5) | 8016 | (1308) | ||
01.02.2017 | 50 | (-2) | 6708 | (0) | ||
01.01.2017 | 48 | (10) | 6708 | (2308) | ||
01.12.2016 | 58 | (-12) | 4400 | (-1286) | ||
01.11.2016 | 46 | (5) | 5686 | (-100) | ||
01.10.2016 | 51 | (1) | 5786 | (0) | ||
01.09.2016 | 52 | (0) | 5786 | (0) | ||
01.06.2016 | 52 | (-3) | 5786 | (0) | ||
01.05.2016 | 49 | (5) | 5786 | (720) | ||
01.04.2016 | 54 | (2) | 5066 | (0) | ||
01.03.2016 | 56 | (8) | 5066 | (1200) | ||
01.02.2016 | 64 | (-2) | 3866 | (0) | ||
01.01.2016 | 62 | (-11) | 3866 | (456) | ||
01.12.2015 | 51 | (31) | 3410 | (2530) | ||
01.11.2015 | 82 | (-82) | 880 | (880) | ||
01.09.2015 | (0) | (0) |
led | úno | bře | dub | kvě | červn | červnc | srp | zář | říj | lis | pro | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 5 | 5 | 7 | 7 | 2024 | ||||||||
2023 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 5 | 2023 |
2022 | 7 | 6 | 5 | 7 | 7 | 9 | 9 | 9 | 8 | 7 | 8 | 6 | 2022 |
2021 | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 8 | 6 | 7 | 2021 | ||||
2020 | 15 | 16 | 9 | 8 | 8 | 8 | 2020 | ||||||
2019 | 30 | 31 | 30 | 30 | 34 | 32 | 32 | 32 | 32 | 28 | 19 | 14 | 2019 |
2018 | 27 | 26 | 29 | 29 | 31 | 31 | 31 | 31 | 31 | 39 | 37 | 33 | 2018 |
2017 | 48 | 50 | 45 | 43 | 39 | 39 | 39 | 39 | 33 | 32 | 27 | 2017 | |
2016 | 62 | 64 | 56 | 54 | 49 | 52 | 52 | 51 | 46 | 58 | 2016 | ||
2015 | 82 | 51 | 2015 |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
Extraliga ženy 2023/2024, 28.04.2024 | Body celkem: 1980 | ||
Veronika Gaultier | 3 : 1 | 880 | |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 27.04.2024 | Body celkem: 1300 | ||
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 1300 | |
BESTBUILD Mistrovství republiky U23, (), 21.04.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
1. liga muži B, 14.04.2024 | Body celkem: 200 | ||
Petr Zlámal | 1 : 3 | 100 | |
Adam Sinkule | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži B, 13.04.2024 | Body celkem: 1000 | ||
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 500 | |
Lukáš Kučiak | 3 : 0 | 500 | |
Smíšená liga 2023/2024, 03.04.2024 | Body celkem: 1300 | ||
Riana Alexová | 3 : 0 | 1300 | |
Muži B, 23.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Martin Kantor | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 0 | 5. - 8. |
Martin Sládeček | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2024, 06.03.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Eva Feřteková | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
FAJNE Áčko ženy, 10.02.2024 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3360 |
Tereza Elznicová | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Olga Kolářová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 2 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 28.01.2024 | Body celkem: 900 | ||
Lukáš Kamp | 3 : 0 | 500 | |
Miroslav Kolář | 3 : 1 | 400 | |
1. liga muži B, 27.01.2024 | Body celkem: 400 | ||
Petr Volný | 3 : 1 | 400 | |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | |
Squash Arena Liberec - ŽA, 06.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | finále |
Olga Kolářová | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Veronika Gaultier | 3 : 1 | 0 | 1. - 16. |
Promedeus Cup - Ženy A, 02.12.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 17. - 32. |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 32. |
1. liga muži B, 26.11.2023 | Body celkem: 600 | ||
Martin Kříž | 3 : 0 | 500 | |
Tomáš Novák | 1 : 3 | 100 | |
1. liga muži B, 25.11.2023 | Body celkem: 500 | ||
Stanislav Jurčík | 3 : 0 | 500 | |
David Linhart | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2023/2024, 19.11.2023 | Body celkem: 0 | ||
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Strahov - ženy A, 11.11.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4637 |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Orla Diamantino | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Svobodová | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A", 28.10.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Eva Feřteková | 3 : 2 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Laura - Liisa Lilleleht | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
1. liga muži B, 22.10.2023 | Body celkem: 400 | ||
Aleš Knotek | 1 : 3 | 100 | |
Lukáš Kamp | 3 : 2 | 300 | |
1. liga muži B, 21.10.2023 | Body celkem: 0 | ||
Petr Volný | 0 : 3 | 0 | |
Matyáš Dufek | 0 : 3 | 0 | |
Smíšená liga 2023/2024, 03.10.2023 | Body celkem: 260 | ||
Jacqueline Peychär | 1 : 3 | 260 | |
GALVA Muži B Olomouc, 30.09.2023 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 373 |
Martin Kantor | 2 : 1 | 0 | 17. - 18. |
Michal Štěpán | 2 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Petr Vosátka | 2 : 0 | 0 | 17. - 24. |
David Neugebauer | 2 : 0 | 0 | 17. - 32. |
Martin Sládeček | 2 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 64. |
Strahov - ženy A, 23.09.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Tereza Elznicová | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Johana Jedličková | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
MČR U23 2023 žen, (), 28.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 198 | Body celkem: 6654 |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Klára Nováková | 3 : 0 | 156 | |
Riana Alexová | 1 : 3 | 41.6 | |
Finále smíšené ligy 2022/2023, 27.05.2023 | Body celkem: 1040 | ||
Riana Alexová | 3 : 1 | 1040 | |
Play off žen 2022/2023 - finále, 21.05.2023 | Body celkem: 0 | ||
Kateřina Týcová | 0 : 3 | 0 | |
Play off žen 2022/2023 - semifinále, 20.05.2023 | Body celkem: 780 | ||
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 780 | |
Ženy A, 06.05.2023 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 35 | Body celkem: 2627 |
Annabelle Diamantino | 0 : 3 wo. | 0 | 7. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 23.04.2023 | Body celkem: 900 | ||
Matěj Bomba | 3 : 1 | 400 | |
Jan Dřevíkovský | 3 : 0 | 500 | |
1. liga muži A, 22.04.2023 | Body celkem: 0 | ||
Marek Hlaváč | 0 : 3 | 0 | |
Tomáš Novák | 0 : 3 | 0 | |
Smíšená liga 2022/2023, 07.04.2023 | Body celkem: 780 | ||
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 2 | 780 | |
Strahov - ženy A, 01.04.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 294 | Body celkem: 4328 |
Michaela Čepová | 3 : 2 | 67.2 | 3. - 4. |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 44.8 | semifinále |
Denisa Otáhalová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
Jana Šmeralová | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 28 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2022/2023, 26.03.2023 | Body celkem: 1300 | ||
Anna Plačková | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 25.03.2023 | Body celkem: 780 | ||
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 260 | |
Natálie Babjuková | 2 : 3 | 520 | |
MČR žen, mužů a masters 2023, 09.03.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 229 | Body celkem: 5214 |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 93.6 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
1. liga muži A, 19.02.2023 | Body celkem: 500 | ||
Jaroslav Sezemský | 3 : 0 | 500 | |
Petr Kopecký | 0 : 3 | 0 | |
1. liga muži A, 18.02.2023 | Body celkem: 200 | ||
Martin Schuller | 0 : 3 | 0 | |
Jakub Zapala | 2 : 3 | 200 | |
FAJNE Áčko ženy, 11.02.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 316 | Body celkem: 4936 |
Riana Alexová | 3 : 1 | 96 | 5. - 6. |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2022/2023, 29.01.2023 | Body celkem: 1040 | ||
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 1040 | |
Kateřina Týcová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 28.01.2023 | Body celkem: 1300 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1300 | |
BÁSTR CUP - Ženy A, 14.01.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4273 | Body za soupeře: 202 | Body celkem: 4475 |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 0 wo. | 66 | 7. - 8. |
Riana Alexová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 26.4 | čtvrtfinále |
Anna Zelenková | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
Smíšená liga 2022/2023, 06.01.2023 | Body celkem: 780 | ||
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 780 | |
Smíšená liga 2022/2023, 13.12.2022 | Body celkem: 260 | ||
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 260 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 20.11.2022 | Body celkem: 2340 | ||
Marika Doubravová | 3 : 1 | 1040 | |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 19.11.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1300 | |
Tereza Elznicová | 0 : 3 | 0 | |
Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A, 12.11.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 5663 |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | finále |
Natálie Babjuková | 3 : 1 | 102.4 | semifinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
GALVA Muži B Olomouc, 08.10.2022 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 553 |
Jiří Pinka | 3 : 2 | 0 | 5. - 6. |
Miroslav Ondruška | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Jakub Zapala | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Petr Rohun | 3 : 2 | 0 | 1. - 16. |
Tomáš Tauš | 3 : 0 | 0 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2022/2023, 02.10.2022 | Body celkem: 260 | ||
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 260 | |
Extraliga ženy 2022/2023, 01.10.2022 | Body celkem: 1820 | ||
Tereza Elznicová | 3 : 2 | 780 | |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 1 | 1040 | |
FAJNE Áčko ženy, 24.09.2022 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 191 | Body celkem: 4828 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
FAJNE Béčko muži, 03.09.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 461 |
Jiří Pinka | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Havlík | 3 : 2 | 0 | 9. - 12. |
Roman Moravec | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Lukáš Kamp | 2 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
MČR U23 2022, (), 21.05.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 458 | Body celkem: 8927 |
Tereza Tichá | 3 : 0 | 208 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 208 | |
Karolína Šrámková | 1 : 3 | 41.6 | |
Bastr Cup - Ženy A, 07.05.2022 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 270 | Body celkem: 4949 |
Tereza Elznicová | 3 : 2 | 72 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 96 | semifinále |
Kateřina Muchová | 3 : 0 | 72 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 16. |
Muži C, 23.04.2022 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 644 |
Petr Rohun | 3 : 1 | 0 | 3. - 4. |
Jiří Dušek | 1 : 3 | 0 | semifinále |
Lukáš Kamp | 3 : 1 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Pekárek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2021/2022, 17.04.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 16.04.2022 | Body celkem: 260 | ||
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 260 | |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2022, 03.03.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 130 | 9. - 10. |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 2 | 78 | 9. - 12. |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 78 | 9. - 16. |
Karolína Šrámková | 2 : 3 | 52 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 52 | 1. - 32. |
Extraliga ženy 2021/2022, 20.02.2022 | Body celkem: 1040 | ||
Tereza Elznicová | 1 : 3 | 260 | |
Marika Doubravová | 3 : 2 | 780 | |
Extraliga ženy 2021/2022, 19.02.2022 | Body celkem: 1300 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 1300 | |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A, 12.02.2022 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3801 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 108 | 7. - 8. |
Karolína Šrámková | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 1 : 3 | 21.6 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
FAJNE Céčko muži, 22.01.2022 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 0 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 713 |
Martin Kantor | 2 : 3 | 0 | finále |
Pavel Cigánek | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Aleš Tchuř | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Michal Farník | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Strahov - ženy A, 13.11.2021 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 205 | Body celkem: 4842 |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 28.8 | 3. - 4. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 86.4 | čtvrtfinále |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
MČR žen, mužů a masters 2021, 21.10.2021 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 5363 | Body za soupeře: 307 | Body celkem: 5670 |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 31.2 | 5. - 6. |
Tereza Elznicová | 3 : 2 | 93.6 | 5. - 8. |
Olga Kolářová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 52 | 1. - 32. |
MČR juniorů 2021, (G19), 08.10.2021 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 374 | Body celkem: 7658 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 156 | |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 62.4 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 156 | |
"KIK SQUASH OPEN", 18.09.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 195 | Body celkem: 3389 |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 96 | 7. - 8. |
Olga Kolářová | 1 : 3 | 19.2 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Aneta Sezemská | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
MČR U23 2021, (), 11.09.2021 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 364 | Body celkem: 8833 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | finále |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Klára Nováková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
BÁSTR CUP - Ženy A, 28.08.2021 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 3423 |
Karolína Šrámková | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 35 | 1. - 16. |
Strahov - ženy A, 20.06.2021 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 179 | Body celkem: 3373 |
Klára Doležalová | 3 : 1 | 76.8 | 7. - 8. |
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 3 | 38.4 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Extraliga ženy 2020/2021, 16.05.2021 | Body celkem: 1540 | ||
Marika Doubravová | 3 : 1 | 880 | |
Karolína Šrámková | 3 : 2 | 660 | |
Extraliga ženy 2020/2021, 15.05.2021 | Body celkem: 2180 | ||
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 880 | |
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 1300 | |
Extraliga ženy 2020/2021, 14.05.2021 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
Ženy A, 10.10.2020 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4857 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Karolína Holinková | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Tereza Elznicová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Sonja Schwarzer | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 36 | 1. - 32. |
MČR U23 2020, (), 12.09.2020 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 8750 |
Riana Alexová | 3 : 0 | 156 | |
Tamara Holzbauerová | 3 : 1 | 124.8 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 06.08.2020 | Body celkem: 1100 | ||
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 05.08.2020 | Body celkem: 1320 | ||
Petra Václavková | 3 : 0 | 1100 | |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 220 | |
Play off extraliga ženy - finále, 20.05.2020 | Body celkem: 0 | ||
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | |
MČR žen, mužů a masters 2020, 05.03.2020 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 5250 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 wo. | 78 | 7. - 8. |
Kateřina Týcová | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 104 | 1. - 16. |
Tereza Šlehoferová | 3 : 1 | 83.2 | 1. - 32. |
LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2020, 22.02.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 265 | Body celkem: 4213 |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 100 | finále |
Sonja Schwarzer | 3 : 0 | 80 | semifinále |
Karolína Füzy | 3 : 0 | 60 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 25 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2020, 15.02.2020 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3801 | Body za soupeře: 422 | Body celkem: 4223 |
Marika Doubravová | 2 : 0 | 110 | 9. - 10. |
Vendula Boháčová | 2 : 0 | 110 | 9. - 12. |
Lucie Luksová | 2 : 0 | 110 | 9. - 16. |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 22 | 1. - 16. |
Petra Václavková | 3 : 1 | 70.4 | 1. - 32. |
PINEHILL MČR juniorů, (G19), 07.02.2020 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 473 | Body celkem: 6317 |
Veronika Vejrostová | 3 : 0 | 156 | 5. - 6. |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 31.2 | čtvrtfinále |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 02.02.2020 | Body celkem: 1800 | ||
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 900 | |
Ella Pelikánová | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 01.02.2020 | Body celkem: 900 | ||
Hana Vavříková | 3 : 0 | 900 | |
AMMBRA CUP Junioři A, (G19), 11.01.2020 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 5994 |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 84 | |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 84 | |
Daniela Dohnalová | 3 : 0 | 84 | |
Marie Kubíková | 3 : 0 | 84 | |
Strahov Ženy A, 07.12.2019 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 3360 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 3536 |
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 3 | 43.2 | 7. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 43.2 | 5. - 8. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Michaela Doležalová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA Junioři A, (G19), 23.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3237 | Body za soupeře: 168 | Body celkem: 3405 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 84 | 5. - 6. |
Barbora Brodová | 3 : 1 | 67.2 | 5. - 8. |
Tamara Holzbauerová | 1 : 3 | 16.8 | čtvrtfinále |
Extraliga Ženy 2019/2020, 17.11.2019 | Body celkem: 1080 | ||
Marika Doubravová | 1 : 3 | 180 | |
Veronika Malinowská | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 16.11.2019 | Body celkem: 1100 | ||
Tereza Elznicová | 3 : 1 | 880 | |
Ella Gálová | 1 : 3 | 220 | |
AB SQUASH CUP -ženy A, 09.11.2019 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4620 | Body za soupeře: 396 | Body celkem: 5016 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 2 | 72 | 5. - 6. |
Klára Mihulová | 3 : 0 | 120 | 5. - 8. |
Natálie Babjuková | 1 : 3 | 24 | čtvrtfinále |
Tereza Elznicová | 3 : 0 | 100 | 1. - 16. |
Romana Adámková | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
Adidas Woman Cup, 19.10.2019 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 261 | Body celkem: 3196 |
Ella Gálová | 3 : 0 wo. | 45 | 11. - 12. |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 36 | 9. - 12. |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 90 | 9. - 16. |
Eva Feřteková | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Riana Alexová | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
Extraliga Ženy 2019/2020, 13.10.2019 | Body celkem: 1620 | ||
Aneta Kumstová | 3 : 1 | 720 | |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 900 | |
Extraliga Ženy 2019/2020, 12.10.2019 | Body celkem: 1260 | ||
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 900 | |
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 3 | 360 | |
TYČINKY HAVLÍK Junior cup 2019, (G19), 28.09.2019 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 88 | Body celkem: 3282 |
Riana Alexová | 3 : 0 wo. | 48 | 7. - 8. |
Sofie Hausknotzová | 0 : 3 wo. | 0 | 5. - 8. |
Ella Gálová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Bástr Cup ženy "A", 14.09.2019 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 3045 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 3265 |
Tereza Elznicová | 2 : 3 | 36 | 9. - 10. |
Kristýna Hrnčiříková | 3 : 2 | 54 | 9. - 12. |
Nikola Věříšová | 3 : 2 | 54 | 9. - 16. |
Andrea Malinová | 1 : 3 | 18 | 1. - 16. |
Riana Alexová | 3 : 1 | 57.6 | 1. - 32. |
MČR mužů a žen do 23 let 2019, (), 26.05.2019 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 6456 | Body za soupeře: 156 | Body celkem: 6612 |
Sofie Hausknotzová | 3 : 0 | 156 | |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
MČR juniorů 2019, (G17), 01.02.2019 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 512 | Body celkem: 7796 |
Riana Alexová | 3 : 0 | 208 | 3. - 4. |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 83.2 | semifinále |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G19), 15.12.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 5614 |
Tereza Šlehoferová | 2 : 3 | 64 | finále |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN 2018 - Junioř, (G17), 15.12.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 530 | Body celkem: 8606 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 200 | finále |
Riana Alexová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Eliška Mecová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
AB SQUASH CUP - ženy A, 08.12.2018 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 3553 | Body za soupeře: 336 | Body celkem: 3889 |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 120 | 13. - 14. |
Anežka Stöckelová | 3 : 0 | 120 | 13. - 16. |
Denisa Rohunová | 1 : 3 | 24 | 9. - 16. |
Tereza Svobodová | 1 : 3 | 24 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | 1. - 32. |
1. liga ženy, 01.12.2018 | Body celkem: 1500 | ||
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 500 | |
Tereza Šišková | 3 : 0 | 500 | |
Markéta Křížová | 3 : 0 | 500 | |
PNEUKOMPLET Cup, (G19), 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 353 | Body celkem: 7690 |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 90 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 90 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 144 | |
Tereza Zdubová | 1 : 3 | 28.8 | |
PNEUKOMPLET Cup, (G17), 24.11.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 450 | Body celkem: 8526 |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 120 | finále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Valerie Hradilová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
BÁSTR CUP, 10.11.2018 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2935 | Body za soupeře: 189 | Body celkem: 3124 |
Tereza Zdubová | 3 : 0 wo. | 45 | 11. - 12. |
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Klára Mihulová | 3 : 1 | 72 | 9. - 16. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 72 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G19), 15.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 6371 |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 72 | |
Riana Alexová | 3 : 1 | 72 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 144 | |
ALBATROS MEDIA JUNIOR A, (G17), 15.09.2018 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6452 |
Eliška Jičínská | 2 : 3 | 72 | finále |
Riana Alexová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
1. Liga Ženy B, 08.04.2018 | Body celkem: 1200 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 600 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 07.04.2018 | Body celkem: 1200 | ||
Barbora Brodová | 3 : 0 | 600 | |
Kateřina Štromerová | 3 : 0 | 600 | |
Mistrovství republiky juniorů, (G17), 02.02.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 10216 | Body za soupeře: 585 | Body celkem: 10801 |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 156 | finále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 208 | semifinále |
Sarah Bala | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
1. Liga Ženy B, 28.01.2018 | Body celkem: 360 | ||
Zuzana Severinová | 3 : 2 | 360 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
1. Liga Ženy B, 27.01.2018 | Body celkem: 480 | ||
Eliška Jičínská | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Severinová | 3 : 1 | 480 | |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G17), 14.01.2018 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 4034 | Body za soupeře: 218 | Body celkem: 4252 |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 112 | 3. - 4. |
Eliška Jičínská | 1 : 3 | 22.4 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 84 | čtvrtfinále |
MORAVIAN SILESIAN SQUASH JUNIOR OPEN, (G19), 13.01.2018 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4967 |
Marie Jičínská | 3 : 0 | 72 | |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 72 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 72 | |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 72 | |
Velká cena Prahy, (G17), 17.12.2017 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 4597 | Body za soupeře: 251 | Body celkem: 4848 |
Tamara Holzbauerová | 2 : 3 | 52.8 | 5. - 6. |
Sarah Bala | 3 : 0 | 132 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 66 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy, (G19), 16.12.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 297 | Body celkem: 5955 |
Kateřina Pavlusová | 3 : 0 | 70 | |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 70 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 1 | 89.6 | |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 67.2 | |
1. Liga Ženy B, 03.12.2017 | Body celkem: 1200 | ||
Klára Mihulová | 3 : 0 | 600 | |
Martina Formánková | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 02.12.2017 | Body celkem: 1800 | ||
Martina Formánková | 3 : 0 | 600 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 600 | |
Lucie Luksová | 3 : 0 | 600 | |
HUSLÍK Cup, (G17), 26.11.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 15. - 16. |
Riana Alexová | 0 : 3 wo. | 0 | 13. - 16. |
Klara Herzog | 0 : 3 wo. | 0 | 9. - 16. |
Veronika Vejrostová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
HUSLÍK Cup, (G19), 25.11.2017 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 220 | Body celkem: 4857 |
Tereza Zdubová | 2 : 3 | 57.6 | 3. - 4. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 54 | 1. - 16. |
KABEL - A.T. Cup, 11.11.2017 Pořadí: 14 |
Body za pořadí: 2972 | Body za soupeře: 170 | Body celkem: 3142 |
Nikola Věříšová | 0 : 2 wo. | 0 | 13. - 14. |
Ella Gálová | 2 : 0 wo. | 50 | 13. - 16. |
Denisa Kroftová | 1 : 2 | 40 | 9. - 16. |
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Romana Adámková | 3 : 0 | 80 | 1. - 32. |
1. Liga Ženy B, 22.10.2017 | Body celkem: 1200 | ||
Zuzana Severinová | 3 : 0 | 600 | |
Romana Adámková | 3 : 0 | 600 | |
1. Liga Ženy B, 21.10.2017 | Body celkem: 840 | ||
Lucie Luksová | 3 : 0 | 600 | |
Klára Mihulová | 2 : 3 | 240 | |
Excelent Cup , 23.09.2017 Pořadí: 15 |
Body za pořadí: 3365 | Body za soupeře: 245 | Body celkem: 3610 |
Kristýna Vohánková | 2 : 0 | 120 | 15. - 16. |
Hana Vavříková | 0 : 2 | 0 | 13. - 16. |
Denisa Linhartová | 1 : 2 | 48 | 9. - 16. |
Anna Serme | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ella Gálová | 3 : 1 | 76.8 | 1. - 32. |
TECOM CUP JA, (G19), 16.09.2017 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 284 | Body celkem: 4481 |
Marie Jičínská | 3 : 1 | 86.4 | 5. - 6. |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Hana Matoušková | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
TECOM CUP JA, (G17), 16.09.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 341 | Body celkem: 6886 |
Tereza Zdubová | 3 : 2 | 96 | finále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Ella Gálová | 3 : 1 | 76.8 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Albatros Media - junioři "A", (G19), 06.05.2017 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Barbora Brodová | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
Extraliga Ženy 2016/2017, 23.04.2017 | Body celkem: 1980 | ||
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 880 | |
Petra Václavková | 3 : 0 | 1100 | |
Extraliga Ženy 2016/2017, 22.04.2017 | Body celkem: 440 | ||
Denisa Kroftová | 2 : 3 | 440 | |
HANYA CUP junioři A, (G19), 01.04.2017 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 221 | Body celkem: 5646 |
Tereza Urbanová | 3 : 0 | 80 | |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 64 | |
Denisa Rohunová | 3 : 2 | 76.8 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
HANYA CUP junioři A, (G17), 01.04.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 441 | Body celkem: 7778 |
Eliška Jičínská | 3 : 1 | 144 | finále |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Alžběta Dufková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Extraliga Ženy 2016/2017, 26.02.2017 | Body celkem: 0 | ||
Zuzana Lambl Kubáňová | 0 : 3 | 0 | |
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | |
AB SQUASH CUP - ženy A, 11.02.2017 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2508 |
Natálie Babjuková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 2 | 42 | 9. - 12. |
Anežka Stöckelová | 3 : 1 | 56 | 9. - 16. |
Kristýna Hrnčiříková | 2 : 3 | 28 | 1. - 16. |
Klaudyna Zarówna | 3 : 2 | 33.6 | 1. - 32. |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G17), 03.02.2017 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 317 | Body celkem: 7601 |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 130 | |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 104 | |
Michaela Čepová | 1 : 3 | 41.6 | |
Tereza Šlehoferová | 1 : 3 | 41.6 | |
Mistrovství ČR juniorů 2017, (G15), 03.02.2017 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 696 | Body celkem: 10096 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 240 | finále |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 192 | semifinále |
Martina Prokšová | 3 : 0 | 144 | čtvrtfinále |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 120 | 1. - 16. |
Velká cena Prahy 2016, (G17), 17.12.2016 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
Sarah Bala | 0 : 3 wo. | 0 | |
Velká cena Prahy 2016, (G15), 17.12.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 456 | Body celkem: 8532 |
Eliška Jičínská | 3 : 2 | 120 | finále |
Klára Köhlerová | 3 : 2 | 96 | semifinále |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
Ella Gálová | 3 : 1 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 32. |
Veem Trading Cup, 10.12.2016 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 192 | Body celkem: 2908 |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 9. - 10. |
Denisa Rohunová | 3 : 1 | 64 | 9. - 12. |
Romana Adámková | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Denisa Kroftová | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Karolína Füzy | 3 : 0 | 64 | 1. - 32. |
Pohár Olomouckého kraje, (G17), 26.11.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6695 | Body za soupeře: 410 | Body celkem: 7105 |
Tereza Šlehoferová | 2 : 3 | 80 | finále |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 160 | semifinále |
Nela Reková | 3 : 0 | 120 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 50 | 1. - 16. |
Pohár Olomouckého kraje, (G15), 26.11.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 493 | Body celkem: 7830 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 180 | finále |
Klára Köhlerová | 3 : 1 | 115.2 | semifinále |
Adéla Mastná | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
Extraliga Ženy 2016/2017, 20.11.2016 | Body celkem: 1100 | ||
Veronika Paldusová | 3 : 0 | 1100 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2016/2017, 19.11.2016 | Body celkem: 0 | ||
Eva Feřteková | 0 : 3 | 0 | |
Denisa Kroftová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2016/2017, 16.10.2016 | Body celkem: 520 | ||
Paulina Krzywicka | 0 : 3 | 0 | |
Petra Václavková | 2 : 3 | 520 | |
Extraliga Ženy 2016/2017, 15.10.2016 | Body celkem: 260 | ||
Tereza Svobodová | 0 : 3 | 0 | |
Linda Hrúziková | 1 : 3 | 260 | |
Morenda Brno JA, (G17), 01.10.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 3744 | Body za soupeře: 232 | Body celkem: 3976 |
Klára Köhlerová | 3 : 2 | 57.6 | 5. - 6. |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 96 | 5. - 8. |
Tereza Šlehoferová | 2 : 3 | 38.4 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Morenda Brno JA, (G15), 01.10.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 424 | Body celkem: 6969 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 160 | finále |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G17), 17.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 373 | Body celkem: 6918 |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 160 | finále |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 76.8 | semifinále |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 40 | 1. - 16. |
Chodovské A, (G15), 17.09.2016 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 477 | Body celkem: 7814 |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 180 | finále |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Kateřina Konečná | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
1. liga Ženy C 2015/2016, 17.04.2016 | Body celkem: 120 | ||
Romana Adámková | 1 : 3 | 120 | |
1. liga Ženy C 2015/2016, 16.04.2016 | Body celkem: 600 | ||
Jana Kovaříková | 3 : 0 | 600 | |
Klára Mihulová | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2015/2016, 28.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
Eliška Jirásková | 0 : 3 | 0 | |
Extraliga Ženy 2015/2016, 27.02.2016 | Body celkem: 0 | ||
Denisa Kroftová | 0 : 3 | 0 | |
1. liga Ženy C 2015/2016, 21.02.2016 | Body celkem: 240 | ||
Veronika Paldusová | 2 : 3 | 240 | |
1. liga Ženy C 2015/2016, 20.02.2016 | Body celkem: 960 | ||
Sandra Jüttnerová | 3 : 0 | 600 | |
Romana Adámková | 3 : 2 | 360 | |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G17), 05.02.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 5844 | Body za soupeře: 411 | Body celkem: 6255 |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 124.8 | 5. - 6. |
Patricie Petriľáková | 3 : 0 | 156 | 5. - 8. |
Denisa Rohunová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Nela Reková | 3 : 0 | 130 | 1. - 16. |
Mistrovství České republiky juniorů 2016, (G15), 05.02.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 8469 | Body za soupeře: 346 | Body celkem: 8815 |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | finále |
Markéta Zemanová | 3 : 2 | 124.8 | semifinále |
Veronika Bušková | 3 : 0 | 156 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 65 | 1. - 16. |
junioři A, (G17), 09.01.2016 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 288 | Body celkem: 4485 |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 108 | 5. - 8. |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Anežka Stöckelová | 3 : 1 | 72 | 1. - 16. |
junioři A, (G15), 09.01.2016 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 451 | Body celkem: 7711 |
Tereza Šlehoferová | 2 : 3 | 88 | finále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 176 | semifinále |
Martina Prokšová | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 55 | 1. - 16. |
1. liga Ženy C 2015/2016, 13.12.2015 | Body celkem: 600 | ||
Veronika Badalová | 0 : 3 | 0 | |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 600 | |
1. liga Ženy C 2015/2016, 12.12.2015 | Body celkem: 0 | ||
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
junioři A, (G17), 28.11.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 299 | Body celkem: 5530 |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 115.2 | 3. - 4. |
Denisa Rohunová | 1 : 3 | 28.8 | semifinále |
Anežka Stöckelová | 3 : 2 | 64.8 | čtvrtfinále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
junioři A, (G15), 28.11.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 7260 | Body za soupeře: 471 | Body celkem: 7731 |
Tereza Šlehoferová | 1 : 3 | 44 | finále |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 140.8 | semifinále |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 132 | čtvrtfinále |
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 110 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 44 | 1. - 32. |
ženy A, 21.11.2015 Pořadí: 25 |
Body za pořadí: 2148 | Body za soupeře: 238 | Body celkem: 2386 |
Denisa Linhartová ml. | 3 : 0 | 80 | 25. - 26. |
Kateřina Muchová | 3 : 2 | 48 | 25. - 28. |
Lucie Luksová | 3 : 1 | 64 | 25. - 32. |
Patricie Panáčková | 1 : 3 | 16 | 17. - 32. |
Kristýna Hrnčiříková | 0 : 3 | 0 | 1. - 32. |
bye | 3 : 0 wo. | 30 | 1. - 64. |
1. liga Ženy C 2015/2016, 25.10.2015 | Body celkem: 480 | ||
Michaela Hrázská | 1 : 3 | 80 | |
Sandra Jüttnerová | 3 : 0 | 400 | |
1. liga Ženy C 2015/2016, 24.10.2015 | Body celkem: 400 | ||
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 400 | |
junioři A, (G17), 03.10.2015 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 263 | Body celkem: 4460 |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 108 | 5. - 6. |
Marie Jičínská | 3 : 2 | 64.8 | 5. - 8. |
Anežka Stöckelová | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 90 | 1. - 16. |
junioři A, (G15), 03.10.2015 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4637 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 4790 |
Tereza Šlehoferová | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Veronika Bušková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Hradecko - Pardubický Cup, (G17), 05.09.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 5425 | Body za soupeře: 186 | Body celkem: 5611 |
Kristýna Fialová | 0 : 3 | 0 | finále |
Zuzana Bartíková | 3 : 0 | 128 | semifinále |
Patricie Petriľáková | 3 : 2 | 57.6 | čtvrtfinále |
Hradecko - Pardubický Cup, (G15), 05.09.2015 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 369 | Body celkem: 6452 |
Tereza Šlehoferová | 2 : 3 | 72 | finále |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 144 | semifinále |
Nela Reková | 3 : 0 | 108 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 45 | 1. - 16. |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 25.04.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 443 | Body celkem: 7780 |
Tereza Šlehoferová | 3 : 1 | 0 | |
Zuzana Bartíková | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Sarah Bala | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 21.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 402 | Body celkem: 6060 |
bye | 3 : | 0 | |
Riana Alexová | 3 : 0 | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 0 | |
Klára Köhlerová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 21.03.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 5658 | Body za soupeře: 407 | Body celkem: 6065 |
bye | 3 : | 0 | |
Sarah Bala | 3 : 0 | 0 | |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Zdubová | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G13), 05.02.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 9400 | Body za soupeře: 576 | Body celkem: 9976 |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Julie Trollerová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G15), 05.02.2015 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 6702 | Body za soupeře: 343 | Body celkem: 7045 |
Sarah Bala | 3 : 0 | 0 | |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 24.01.2015 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8076 | Body za soupeře: 521 | Body celkem: 8597 |
Anežka Stöckelová | 3 : 1 | 0 | |
Sarah Bala | 3 : 0 | 0 | |
Natálie Kolarczyková | 3 : 0 | 0 | |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 20.12.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 360 | Body celkem: 6905 |
Veronika Bušková | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Branná | 3 : 0 | 0 | |
Klára Köhlerová | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 20.12.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5758 | Body za soupeře: 262 | Body celkem: 6020 |
bye | 3 : | 0 | |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 04.10.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 502 | Body celkem: 7839 |
Kateřina Drábiková | 3 : 0 | 0 | |
Eliška Jičínská | 3 : 0 | 0 | |
Markéta Zemanová | 3 : 1 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 04.10.2014 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 370 | Body celkem: 5601 |
bye | 3 : 0 | ||
Klára Hamáčková | 3 : 0 | 0 | |
Anežka Stöckelová | 1 : 3 | 0 | |
Tereza Zdubová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU13, (G13), 17.05.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 478 | Body celkem: 7023 |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Ella Gálová | 3 : 0 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - GU15, (G15), 17.05.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 6545 | Body za soupeře: 333 | Body celkem: 6878 |
Sarah Bala | 3 : 0 | 0 | |
Zuzana Bartíková | 3 : 0 | 0 | |
Anežka Stöckelová | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 26.04.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 435 | Body celkem: 7772 |
bye | 3 : | 0 | |
Natálie Kolarczyková | 3 : 0 | 0 | |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 2 | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU15, (G11), 06.02.2014 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4789 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 4971 |
Sarah Bala | 3 : 0 | 0 | |
Denisa Rohunová | 0 : 3 | 0 | |
Anežka Stöckelová | 0 : 3 | 0 | |
Tereza Zdubová | 3 : 0 wo. | 0 | |
Mistrovství republiky juniorů - GU13, (G11), 06.02.2014 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 8977 | Body za soupeře: 544 | Body celkem: 9521 |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 0 | |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Šlehoferová | 3 : 0 | 0 | |
bye | 3 : | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 21.12.2013 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2840 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2840 |
Tamara Holzbauerová | 0 : 3 wo. | 0 | |
Eliška Jičínská | 0 : 3 wo. | 0 | |
Sarah Bala | 0 : 3 wo. | 0 | |
Klára Hamáčková | 0 : 3 wo. | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 21.12.2013 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3194 | Body za soupeře: 259 | Body celkem: 3453 |
Štěpánka Vránová | 3 : 0 | 0 | |
Marie Jičínská | 1 : 3 | 0 | |
Anežka Stöckelová | 1 : 3 | 0 | |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 09.11.2013 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 176 | Body celkem: 4312 |
Markéta Zemanová | 3 : 0 | 0 | |
Marie Jičínská | 3 : 1 | 0 | |
Denisa Rohunová | 0 : 3 | 0 | |
Zuzana Bartíková | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 09.11.2013 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 357 | Body celkem: 6440 |
Tamara Holzbauerová | 3 : 0 | 0 | |
Paula Procházková | 3 : 0 | 0 | |
Zuzana Bartíková | 3 : 1 | 0 | |
Tereza Zdubová | 0 : 3 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - G13, (G13), 12.10.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 354 | Body celkem: 4302 |
Nela Reková | 3 : 0 | 0 | |
Tereza Jelínková | 3 : 0 | 0 | |
Vendula Boháčová | 3 : 0 | 0 | |
Barbora Brodová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů B - G15, (G15), 12.10.2013 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 3948 | Body za soupeře: 193 | Body celkem: 4141 |
Štěpánka Vránová | 3 : 0 | 0 | |
Nela Reková | 3 : 1 | 0 | |
Vanda Lukavcová | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G13, (G13), 05.10.2013 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 319 | Body celkem: 5550 |
Tereza Jelínková | 3 : 0 | 0 | |
Michaela Čepová | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Nela Reková | 3 : 0 | 0 | |
Mistrovský turnaj juniorů A - G15, (G15), 05.10.2013 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 153 | Body celkem: 2627 |
Zuzana Bartíková | 1 : 3 | 0 | |
Anežka Stöckelová | 0 : 3 | 0 | |
bye | 3 : 0 | ||
Štěpánka Vránová | 3 : 0 | 0 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.