SquashArena si Vás tímto dovoluje pozvat na prosincový turnaj mužů kategorie A. Těšíme se na Vás, SquashArena Team:)
Pořadatel udělil divoké karty pro účast hráčům:
Adam Hexner
Milan Tecl
SK ČASQ udělila divokou kartu pro účast hráči:
Tomáš Hanzelka
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Jan Koukal | Squashová akademie, z.s. | 1 |
2. | Petr Martin | Squash centrum club HK z.s. | 2 |
3. | Martin Švec | Squash Viktoria, z.s. | 4 |
4. | Ondřej Ertl | Squash club Praha, z.s. | 6 |
5. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 7 |
6. | Petr Zatřepálek | Corkers Ostrava | 8 |
7. | Patrik Neuwirth | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 9 |
8. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 10 |
9. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 11 |
10. | Ondřej Pavelka | SC Otec | 12 |
11. | Jan Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 15 |
12. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 16 |
13. | Petr Steiner | SK Squash Modrý svět | 17 |
14. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 18 |
15. | Vojtěch Babišta | Squashclub Strahov z.s. | 19 |
16. | Marek Lapáček | 20 | |
17. | Petr Zlámal | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 21 |
18. | Pavel Jakubů | SC Otec | 24 |
19. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 29 |
20. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 30 |
21. | Ladislav Burián | Corkers Ostrava | 33 |
22. | Michal Valenta | SK HAMR, z.s. | 34 |
23. | Miroslav Kolář | SC Otec | 35 |
24. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 37 |
25. | Roman Hlaváč | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 40 |
26. | Martin Kubát | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | 42 |
27. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 43 |
28. | Marek Hlaváč | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 44 |
29. | Štěpán Václavek | SC Stroke Znojmo, z.s. | 49 |
30. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 52 |
31. | Martin Volf | SC Otec | 57 |
32. | Vojtěch Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 59 |
33. | Milan Průcha | SK US Praha, z.s. | 62 |
34. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 65 |
35. | Ondřej Vorlíček | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 66 |
36. | Jakub Stupka | Squashclub Strahov z.s. | 74 |
37. | Jakub Vaněk | SK HAMR, z.s. | 75 |
38. | Adam Hexner | SK SquashArena z.s. | 77 |
39. | Tomáš Hanzelka | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 82 |
40. | Milan Tecl | SK SquashArena z.s. | 101 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.