Centrum Viktoria a Squash Klub Slovan Brno si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost HANYA corporation s.r.o. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení.
Časový předpoklad ukončení utkání v jednotlivých věkových kategoriích:
Sobota (bude odehráno celkem 150 utkání):
G11 - předpokládané ukončení zápasů 11.30 hod.
B11 - předpokládané ukončení zápasů 12.30 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 19.30 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 16.30 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 20.30 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 20.00 hod.
Neděle (bude odehráno celkem 160 utkání):
G13 - předpokládané ukončení zápasů 14.00 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 14.30 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 20.30 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 20.00 hod.
G23 - předpokládané ukončení zápasů 15.00 hod.
B23 - předpokládané ukončení zápasů 21.00 hod
Těšíme se na vaši účast.
G11 (8)G13 (15)G15 (17)G17 (16)G19 (14)G23 (5)B11 (10)B13 (17)B15 (19)B17 (25)B19 (13)B23 (3)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Karím Farrag | |||||
Karím Farrag | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karím Farrag | |||||
Filip Walter | 11/4, 11/3, 11/0 | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
Lukáš Krejčí | 11/4, 11/4, 11/2 | ||||
Karím Farrag | |||||
Matěj Bomba | 11/2, 11/3, 11/3 | ||||
Matěj Bomba | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Daniel Ivanco | |||||
bye | 11/4, 11/2, 11/4 | ||||
Daniel Ivanco | |||||
Daniel Ivanco | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karím Farrag | |||||
Karel Matoušek | 16/14, 9/11, 9/11, 11/5, 11/8 | ||||
Karel Matoušek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karel Matoušek | |||||
bye | 11/1, 11/5, 11/3 | ||||
Matěj Sedláček | |||||
Matěj Sedláček | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karel Matoušek | |||||
Ondřej Malina | 11/2, 11/2, 11/1 | ||||
Ondřej Malina | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Ondřej Slanina | |||||
bye | 11/4, 11/2, 11/9 | ||||
Ondřej Slanina | |||||
Ondřej Slanina | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karím Farrag | |||||
František Procházka | 11/6, 11/4, 14/12 | ||||
František Procházka | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
František Procházka | |||||
bye | 11/6, 11/3, 11/0 | ||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Vojtěch Martinovský | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
František Procházka | |||||
Martin Štěpán ml. | 11/3, 11/3, 11/3 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Mach | |||||
bye | 11/9, 11/6, 11/5 | ||||
Martin Mach | |||||
Martin Mach | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Tomáš Holinka | 7/11, 5/11, 11/6, 11/4, 11/1 | ||||
Tomáš Holinka | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
David Linhart | |||||
bye | 11/7, 11/3, 11/7 | ||||
David Linhart | |||||
David Linhart | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
Daniel Svoboda | 11/4, 11/6, 11/4 | ||||
Daniel Svoboda | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Faríd Farrag | |||||
bye | 11/4, 11/2, 11/3 | ||||
Faríd Farrag | |||||
Faríd Farrag | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Karel Matoušek | |||||
Karel Matoušek | |||||
11/7, 11/3, 11/5 | |||||
František Procházka | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Daniel Ivanco | |||||
Ondřej Slanina | |||||
13/11, 13/11, 11/9 | |||||
Ondřej Slanina | |||||
Martin Mach | |||||
11/8, 11/6, 11/4 | |||||
Martin Mach | |||||
Martin Mach | |||||
11/3, 11/1, 11/5 | |||||
David Linhart | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Daniel Ivanco | |||||
Daniel Ivanco | |||||
11/9, 12/10, 11/6 | |||||
David Linhart | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Lukáš Krejčí | |||||
Lukáš Krejčí | |||||
11/5, 11/3, 11/0 | |||||
Matěj Bomba | |||||
Lukáš Krejčí | |||||
11/1, 11/2, 11/3 | |||||
Matěj Sedláček | |||||
Ondřej Malina | |||||
11/3, 11/4, 4/11, 11/5 | |||||
Ondřej Malina | |||||
Lukáš Krejčí | |||||
8/11, 11/7, 5/11, 11/9, 11/7 | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
11/3, 5/11, 11/2, 11/6 | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
11/5, 11/3, 9/11, 8/11, 11/5 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
Daniel Svoboda | |||||
11/4, 11/2, 11/5 | |||||
Daniel Svoboda | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Ondřej Malina | |||||
Ondřej Malina | |||||
11/9, 12/10, 11/4 | |||||
Daniel Svoboda | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Matěj Bomba | |||||
Matěj Bomba | |||||
11/8, 11/9, 11/6 | |||||
Matěj Sedláček | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
11/3, 11/1, 11/9 | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
Vojtěch Martinovský | |||||
11/1, 11/5, 11/4 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Matěj Sedláček | |||||
Matěj Sedláček | |||||
11/2, 11/2, 11/5 | |||||
Tomáš Holinka | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Filip Walter | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Filip Walter | |||||
Filip Walter | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
Filip Walter | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
Filip Walter | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.