Squashový turnaj mužů kategorie B se bude odehrávat ve squashcentrech OMEGA centrum sportu a zdraví, Legionářská 1299/19, Olomouc (3 kurty) a BEST Sportcentrum, Dolní Hejčínská 36, Olomouc (2 kurty). Centra jsou vzdálena cca 1 minutu pěším přesunem. Ve sportcentru BEST se bude hrát pouze při vyšším počtu účastníků (24 a více) o umístění od 17.místa.
Pořadatel uděluje divoké karty hráčům:
Tomáš Vysloužil (Squashový klub mládeže Olomouc)
Jakub Gogol (OSTRAVA SQUASH KLUB)
Pozn.: Hráči získají vstup do mokré zóny OMEGA centra po celý den konání turnaje.
Číslo účtu pro úhradu startovného 2001879001/5500
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Martin Ředina | |||||
Martin Ředina | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Ředina | |||||
Alex Kelar | 11/7, 11/6, 8/11, 11/7 | ||||
Alex Kelar | |||||
Boris Heneš | 11/1, 11/8, 11/6 | ||||
Martin Ředina | |||||
Vít Zachodil | 11/3, 11/8, 11/8 | ||||
Vít Zachodil | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Tomáš Sigmund | |||||
bye | 11/8, 11/1, 11/7 | ||||
Tomáš Sigmund | |||||
Tomáš Sigmund | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Martin Štěpán ml. | 11/7, 6/11, 9/11, 11/7, 11/7 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/6, 11/7, 11/2 | ||||
Miroslav Ondruška | |||||
Miroslav Ondruška | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Tomáš Vysloužil | 11/5, 11/7, 11/9 | ||||
Tomáš Vysloužil | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jiří Dušek | |||||
bye | 11/5, 11/6, 11/5 | ||||
Jiří Dušek | |||||
Jiří Dušek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Gogol | |||||
Petr Kopecký | 11/7, 11/6, 11/0 | ||||
Petr Kopecký | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Kopecký | |||||
bye | 11/6, 11/7, 11/7 | ||||
Ondřej Ryšavý | |||||
Ondřej Ryšavý | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Gogol | |||||
Jakub Gogol | 11/3, 11/1, 11/8 | ||||
Jakub Gogol | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Gogol | |||||
bye | 11/3, 11/1, 11/3 | ||||
Michal Vaněk | |||||
Michal Vaněk | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Gogol | |||||
Jan Ryšavý | 11/9, 11/9, 11/2 | ||||
Jan Ryšavý | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Ryšavý | |||||
bye | 11/5, 11/6, 11/7 | ||||
Martin Janečka | |||||
Martin Janečka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Zapala | |||||
Aleš Tchuř | 13/11, 11/5, 11/7 | ||||
Aleš Tchuř | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Zapala | |||||
bye | 11/4, 11/1, 11/2 | ||||
Jakub Zapala | |||||
Jakub Zapala | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Martin Ředina | |||||
Martin Ředina | |||||
13/11, 4/11, 11/7, 11/8 | |||||
Jakub Zapala | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Tomáš Sigmund | |||||
Jiří Dušek | |||||
11/2, 11/7, 11/7 | |||||
Jiří Dušek | |||||
Petr Kopecký | |||||
11/5, 11/4, 11/9 | |||||
Petr Kopecký | |||||
Petr Kopecký | |||||
11/6, 11/2, 11/6 | |||||
Jan Ryšavý | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Tomáš Sigmund | |||||
Tomáš Sigmund | |||||
11/4, 11/8, 11/2 | |||||
Jan Ryšavý | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Alex Kelar | |||||
Alex Kelar | |||||
11/8, 11/3, 11/5 | |||||
Vít Zachodil | |||||
Alex Kelar | |||||
11/13, 11/8, 11/4, 11/3 | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
Tomáš Vysloužil | |||||
11/6, 3/11, 10/12, 11/7, 11/9 | |||||
Tomáš Vysloužil | |||||
Alex Kelar | |||||
9/11, 11/9, 10/12, 13/11, 14/12 | |||||
Ondřej Ryšavý | |||||
Michal Vaněk | |||||
11/2, 11/5, 11/9 | |||||
Michal Vaněk | |||||
Michal Vaněk | |||||
11/9, 9/11, 11/8, 12/10 | |||||
Martin Janečka | |||||
Aleš Tchuř | |||||
11/4, 11/7, 10/12, 11/3 | |||||
Aleš Tchuř | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Tomáš Vysloužil | |||||
Aleš Tchuř | |||||
11/6, 11/5, 11/7 | |||||
Aleš Tchuř | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Vít Zachodil | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
5/11, 11/7, 11/4, 11/5 | |||||
Miroslav Ondruška | |||||
Ondřej Ryšavý | |||||
11/6, 8/11, 14/12, 11/6 | |||||
Ondřej Ryšavý | |||||
Ondřej Ryšavý | |||||
11/7, 11/8, 9/11, 11/7 | |||||
Martin Janečka | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Vít Zachodil | |||||
Martin Janečka | |||||
11/6, 11/9, 10/12, 11/6 | |||||
Martin Janečka | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Boris Heneš | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Boris Heneš | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.