Výsledky
-- zvolte část pavouka -- o 3. místo o 5. místo o 7. místo o 9. místo o 11. místo o 13. místo o 15. místo o 17. místo o 19. místo o 21. místo o 23. místo o 25. místo o 27. místo
1. - 32. 1. - 16. čtvrtfinále semifinále finále 1. místo
Martin Sládeček
Martin Sládeček
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Martin Sládeček
Jan Netolička 11/5, 11/7, 11/5
Jan Netolička
Ondřej Ryšavý 11/8, 11/9, 12/10
Martin Sládeček
Martin Pekárek 9/11, 11/8, 11/4, 11/4
Martin Janečka
Martin Janečka 11/6, 11/4, 11/4
Filip Nosek
Marián Hauser 11/7, 6/11, 11/4, 11/3
Filip Nosek
Filip Nosek 11/4, 11/7, 11/3
Pavel Sládeček ml.
Jiří Pinka 11/2, 11/4, 11/1
Jiří Pinka
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Pavel Sládeček ml.
David Neugebauer 11/2, 11/8, 11/3
Pavel Sládeček ml.
Pavel Sládeček ml. 11/2, 11/0, 11/2
Pavel Sládeček ml.
Matěj Černý 11/3, 11/3, 11/6
Pavel Cigánek
Pavel Cigánek 11/3, 11/6, 11/2
Michal Štěpán
bye 11/3, 11/5, 11/7
Michal Štěpán
Michal Štěpán 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Pavel Sládeček ml.
Tomáš Sigmund 11/5, 11/8, 11/5
Tomáš Sigmund
bye 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Tomáš Sigmund
Miroslav Ondruška 11/3, 11/6, 11/5
Michal Farník
Michal Farník 8/11, 12/10, 11/3, 11/7
Tomáš Sigmund
Boris Heneš 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Boris Heneš
Petr Poupě 11/7, 11/4, 11/4
Marcel Ujfaluši
Aleš Tchuř 12/10, 11/8, 3/11, 11/9
Marcel Ujfaluši
Marcel Ujfaluši 11/13, 11/8, 11/8, 8/11, 11/6
Filip Strouhal
Tomáš Tauš 11/0, 11/1, 11/6
Lumír Klímek
Lumír Klímek 8/11, 11/7, 11/5, 9/11, 11/7
Filip Strouhal
bye 11/7, 11/5, 11/3
Filip Strouhal
Filip Strouhal 11/0, 11/0, 11/0 scr.
Filip Strouhal
Lukáš Morávek 11/4, 11/4, 11/7
Lukáš Morávek
Robert Bravenec 8/11, 12/14, 11/7, 13/11, 13/11
Lukáš Kamp
bye 11/4, 11/4, 11/1
Lukáš Kamp
Lukáš Kamp 11/0, 11/0, 11/0 scr.
3. - 4. 3. místo
Martin Sládeček
Martin Sládeček
11/5, 11/7, 11/9
Tomáš Sigmund
5. - 8. 5. - 6. 5. místo
Filip Nosek
Michal Štěpán
8/11, 11/9, 13/11
Michal Štěpán
Michal Štěpán
9/11, 13/11, 11/8
Marcel Ujfaluši
Lukáš Kamp
11/0, 11/0 scr.
Lukáš Kamp
7. - 8. 7. místo
Filip Nosek
Filip Nosek
11/0, 11/0 scr.
Marcel Ujfaluši
9. - 16. 9. - 12. 9. - 10. 9. místo
Jan Netolička
Jan Netolička
11/8, 11/7
Martin Janečka
Pavel Cigánek
12/10, 11/9
Jiří Pinka
Pavel Cigánek
11/7, 11/7
Pavel Cigánek
Pavel Cigánek
11/9, 11/9
Michal Farník
Michal Farník
11/8, 8/11, 11/7
Boris Heneš
Michal Farník
14/12, 8/11, 11/9
Lumír Klímek
Lumír Klímek
11/1, 11/2
Lukáš Morávek
11. - 12. 11. místo
Jan Netolička
Lumír Klímek
11/0, 11/0 scr.
Lumír Klímek
13. - 16. 13. - 14. 13. místo
Martin Janečka
Jiří Pinka
11/3, 11/1
Jiří Pinka
Jiří Pinka
11/5, 12/10
Boris Heneš
Boris Heneš
11/9, 11/8
Lukáš Morávek
15. - 16. 16. místo
Martin Janečka
Martin Janečka
11/7, 14/12
Lukáš Morávek
17. - 32. 17. - 24. 17. - 20. 17. - 18. 17. místo
bye
Ondřej Ryšavý
11/0, 11/0 scr.
Ondřej Ryšavý
Ondřej Ryšavý
8/11, 12/10, 11/8
Martin Pekárek
Marián Hauser
11/3, 12/10
Marián Hauser
David Neugebauer
15/13, 12/10
bye
David Neugebauer
11/0, 11/0 scr.
David Neugebauer
David Neugebauer
12/10, 11/7
Matěj Černý
Matěj Černý
11/0, 11/0 scr.
bye
David Neugebauer
11/9, 3/11, 11/7
bye
Miroslav Ondruška
11/0, 11/0 scr.
Miroslav Ondruška
Aleš Tchuř
11/3, 11/7
Petr Poupě
Aleš Tchuř
11/3, 11/7
Aleš Tchuř
Tomáš Tauš
11/7, 8/11, 11/9
Tomáš Tauš
Tomáš Tauš
11/0, 11/0 scr.
bye
Tomáš Tauš
11/9, 11/8
Robert Bravenec
Robert Bravenec
11/0, 11/0 scr.
bye
19. - 20. 19. místo
Ondřej Ryšavý
Aleš Tchuř
11/2, 9/11, 12/10
Aleš Tchuř
21. - 24. 21. - 22. 21. místo
Marián Hauser
Matěj Černý
11/0, 11/0 scr.
Matěj Černý
Miroslav Ondruška
11/9, 11/6
Miroslav Ondruška
Miroslav Ondruška
13/11, 11/8
Robert Bravenec
23. - 24. 23. místo
Marián Hauser
Robert Bravenec
11/0, 11/0 scr.
Robert Bravenec
25. - 32. 25. - 28. 25. - 26. 25. místo
bye
Martin Pekárek
11/0, 11/0 scr.
Martin Pekárek
Martin Pekárek
11/0, 11/0 scr.
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye
Petr Poupě
11/5, 11/8
bye
Petr Poupě
11/0, 11/0 scr.
Petr Poupě
Petr Poupě
11/0, 11/0 scr.
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye
27. - 28. 27. místo
bye
bye
11/0, 11/0 scr.
bye