Hlavním partnerem turnaje mužů C na Hamru je společnost Elektro-Mahl s.r.o.
Těšíme na Vás SK HAMR z.s.
SK ČASQ rozhodla o konání turnaje se všemi přihlášenými hráči.
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | František Procházka | Squash Stará Praha, z.s. | 65 |
2. | Martin Sopko | SquashYard | 71 |
3. | Petr Podaný | Squash Stará Praha, z.s. | 74 |
4. | Adam Jiroušek | Squash centrum club HK z.s. | 88 |
5. | Martin Kříž | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 91 |
6. | Matěj Slabý | SC Otec | 94 |
7. | Radek Dudešek | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 95 |
8. | Rudolf Korbelář | Squash centrum club HK z.s. | 96 |
9. | Tomáš Valta | SquashYard | 98 |
10. | Josef Fanta | SK HAMR, z.s. | 102 |
11. | Tomáš Císařovský | Squash prisoners z.s. | 109 |
12. | Walter Herold Veedla | Squashclub Strahov z.s. | 112 |
13. | Aleš Novák | SquashYard | 115 |
14. | Jan Špinka | SK US Praha, z.s. | 116 |
15. | Martin Němec | Spolek sportu Ostrava | 118 |
16. | Petr Zatřepálek | Corkers Ostrava | 126 |
17. | Jan Nožka | SK HAMR, z.s. | 130 |
18. | Jaroslav Sezemský | Squash Especial, z.s. | 131 |
19. | Jan Roll | Squash Stará Praha, z.s. | 138 |
20. | Robert Alexa | Squash Viktoria, z.s. | 153 |
21. | Šimon Makovský | Squash centrum club HK z.s. | 159 |
22. | Martin Brňák | Squash Especial, z.s. | 162 |
23. | Michal Tůma | Squashclub Strahov z.s. | 175 |
24. | Michal Kraus | Squash Stará Praha, z.s. | 182 |
25. | Radek Hlobik | Squash Especial, z.s. | 185 |
26. | Adolf Středa | Squash Stará Praha, z.s. | 198 |
27. | Štěpán Janega | SK HAMR, z.s. | 203 |
28. | Štěpán Holub | Squash prisoners z.s. | 205 |
29. | Pavel Vlášek | SK HAMR, z.s. | 206 |
30. | David Svoboda | SquashYard | 208 |
31. | Adam Čumpel | SK HAMR, z.s. | 214 |
32. | Pavel Mraček | Squashclub Strahov z.s. | 215 |
33. | Kosta Baltas | SK HAMR, z.s. | 220 |
34. | Tomáš Hájek | Squash prisoners z.s. | 239 |
35. | Zdeněk Barták | Squash klub Poděbrady, z.s. | 265 |
36. | Milan Prokop | Squash prisoners z.s. | 278 |
37. | Tomáš Zahradník | Squash prisoners z.s. | 284 |
38. | Petr Vosátka | SK Prague United, z.s. | 286 |
39. | Miroslav Kubálek | Squash prisoners z.s. | 294 |
40. | Petr Hubatka | Squash club Háje z.s. | 296 |
41. | Lukáš Stupka | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 330 |
42. | Lukáš Vrba | SQUASH Plzeň, z.s. | 353 |
43. | Zbyněk Bašta | Squash klub Poděbrady, z.s. | 354 |
44. | Vladimír Hlavatý | Squash klub Poděbrady, z.s. | 365 |
45. | Tomáš Pluhař | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 383 |
46. | Daniel Svoboda | Squashová akademie, z.s. | 389 |
47. | René Barník | SquashYard | 391 |
48. | Miloš Pospíšil | SquashYard | 441 |
49. | Karel Koubek | Squash Stará Praha, z.s. | 461 |
50. | Patrik Valter | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 517 |
51. | Tomáš Divák | Squash club Háje z.s. | 529 |
52. | Pavel Zdeněk | Squash Especial, z.s. | 562 |
53. | Josef Růžek | Squash klub Poděbrady, z.s. | 678 |
54. | Alfréd Nezveda | Sportovní Klub Sport drive, z.s. | - |
55. | Mojmír Zálešák | Squash Moravská Slavia Brno, z.s. | - |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.