OSTRAVA SQUASH KLUB ve spolupráci se sportovním centrem FAJNE Ostrava Vás zvou na turnaj juniorů kategorie B.
Pro hráče na prvním místě budou připraveny poháry a věcné ceny.
Pro hráče na druhém a třetím místě budou připraveny medaile a věcné ceny.
Těšíme se na vás.
G11 (6)G13 (5)G15 (5)G17 (8)G19 (5)B11 (13)B13 (8)B15 (11)B17 (12)B19 (8)
1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|
Jan Netolička | ||||
Jan Netolička | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Jan Netolička | ||||
Eliáš Bencúr | 9/11, 11/8, 11/4, 11/5 | |||
Karel Wanke ml. | ||||
Karel Wanke ml. | 11/7, 11/8, 11/6 | |||
Jan Netolička | ||||
Mojmír Zálešák | 12/10, 11/9, 13/11 | |||
Matyáš Hrubý | ||||
Matyáš Hrubý | 11/4, 12/10, 11/4 | |||
Matyáš Hrubý | ||||
bye | 11/7, 11/4, 11/7 | |||
Adam Horák | ||||
Adam Horák | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Jan Netolička | ||||
Adam Gacek | 11/7, 11/9, 11/3 | |||
Adam Gacek | ||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
Adam Gacek | ||||
Michal Jurášek | 13/11, 11/5, 11/8 | |||
Michal Jurášek | ||||
Filip Uvíra | 11/9, 11/9, 11/9 | |||
Tomáš Holinka | ||||
Radim Jurášek | 11/9, 11/7, 7/11, 11/9 | |||
Radim Jurášek | ||||
Adam Hazucha | 11/8, 11/7, 11/5 | |||
Tomáš Holinka | ||||
bye | 11/4, 11/9, 11/2 | |||
Tomáš Holinka | ||||
Tomáš Holinka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||
3. - 4. | 3. místo | |||
Matyáš Hrubý | ||||
Matyáš Hrubý | ||||
11/8, 11/6, 11/8 | ||||
Adam Gacek | ||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | ||
Karel Wanke ml. | ||||
Karel Wanke ml. | ||||
11/5, 11/7, 11/3 | ||||
Adam Horák | ||||
Karel Wanke ml. | ||||
11/4, 12/10, 11/9 | ||||
Michal Jurášek | ||||
Michal Jurášek | ||||
11/7, 11/8, 9/11, 14/16, 11/6 | ||||
Radim Jurášek | ||||
7. - 8. | 7. místo | |||
Adam Horák | ||||
Adam Horák | ||||
11/4, 11/5, 11/4 | ||||
Radim Jurášek | ||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | |
bye | ||||
Eliáš Bencúr | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Eliáš Bencúr | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
11/6, 11/5, 9/11, 11/6 | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
Mojmír Zálešák | ||||
11/4, 11/2, 11/0 | ||||
bye | ||||
Filip Uvíra | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Filip Uvíra | ||||
Filip Uvíra | ||||
11/7, 11/3, 11/3 | ||||
Adam Hazucha | ||||
Adam Hazucha | ||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | ||||
11. - 12. | 11. místo | |||
Eliáš Bencúr | ||||
Eliáš Bencúr | ||||
11/5, 11/9, 11/9 | ||||
Adam Hazucha | ||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.