Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost PNEUKOMPLET a partnerem Restaurace By The Way.
Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení a ve spolupráci s Restaurací By The Way také polední obědové menu za zvýhodněnou cenu. Finanční odměny pro kategori B19 a G19 v celkové výši 3600,-Kč.
kategorie G15 - Jasmína Absolonová, Alžběta Obrdlíková
kategorie B11 - Dominik Hrušecký
kategorie B13 - Jiří Hartmannkategorie B13 - Jiří Hartmann
kategorie B15 - Max Gál, Garcia Sean Louis Carmona
kategorie B19 - Marek Paták
SK ČASQ rozhodla, vzheldem k velkému počtu přihlášených hráčů na sobotu, o udělení výjimky ze Soutěžního a klasifikačního řádu ČASQ v tom, že zápasy jednotlivých kategorií v sobotu mohou být zahájeny již v 8,40 hodin.
S ohledem na odhlášení se hráčky nasazené na pozici č. 1 v kategorii G15 došlo na základě ustanovení čl. 121 Soutěžního a klasifikačního řádu ČASQ, k přelosování této kategorie.
G11 - předpokládané ukončení zápasů 12.30 hod.
B11 - předpokládané ukončení zápasů 12.15 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 20.45 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 19.30 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 16.00 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 20.15 hod.
G13 - předpokládané ukončení zápasů 15.15 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 17.00 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 15.45 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 17.30 hod.
G11 (10)G13 (8)G15 (13)G17 (15)G19 (9)B11 (15)B13 (18)B15 (24)B17 (17)B19 (15)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Marek Panáček | |||||
Marek Panáček | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Karím Farrag | 11/4, 11/4, 11/4 | ||||
Jakub Gogol | |||||
Jakub Gogol | 11/7, 11/9, 11/7 | ||||
Marek Panáček | |||||
Michal Jurášek | 11/4, 11/3, 11/6 | ||||
Michal Jurášek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Karel Matoušek | |||||
bye | 11/3, 11/8, 11/4 | ||||
Karel Matoušek | |||||
Karel Matoušek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Martin Štěpán ml. | 11/4, 11/4, 11/3 | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
bye | 11/1, 11/8, 11/0 | ||||
Leoš Gjumija ml. | |||||
Leoš Gjumija ml. | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Radim Jurášek | 11/9, 11/7, 11/3 | ||||
Radim Jurášek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jan Netolička | |||||
bye | 11/4, 11/8, 11/3 | ||||
Jan Netolička | |||||
Jan Netolička | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Martin Suk | 11/4, 11/8, 11/2 | ||||
Martin Suk | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Martin Suk | |||||
bye | 11/5, 11/8, 11/0 | ||||
Svatopluk Kreidl | |||||
Svatopluk Kreidl | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Alex Kelar | |||||
Vojtěch Haluza | 11/1, 11/4, 11/8 | ||||
Vojtěch Haluza | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Alex Kelar | |||||
bye | 11/5, 11/3, 11/6 | ||||
Alex Kelar | |||||
Alex Kelar | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Alex Kelar | |||||
Viktor Nezveda | 11/7, 11/6, 11/8 | ||||
Viktor Nezveda | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Viktor Nezveda | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
bye | |||||
Tomáš Holinka | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Viktor Nezveda | |||||
Tomáš Jarý | 11/9, 15/13, 11/7 | ||||
Tomáš Jarý | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
bye | 11/1, 11/0, 11/2 | ||||
Lukáš Krejčí | |||||
Lukáš Krejčí | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Martin Štěpán ml. | |||||
Martin Štěpán ml. | |||||
11/4, 11/6, 8/11, 11/5 | |||||
Viktor Nezveda | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Karel Matoušek | |||||
Karel Matoušek | |||||
11/9, 11/5, 11/7 | |||||
Jan Netolička | |||||
Karel Matoušek | |||||
11/8, 11/9, 11/8 | |||||
Martin Suk | |||||
Lukáš Krejčí | |||||
11/8, 11/7, 11/5 | |||||
Lukáš Krejčí | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Jan Netolička | |||||
Martin Suk | |||||
11/7, 12/10, 11/8 | |||||
Martin Suk | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Jakub Gogol | |||||
Jakub Gogol | |||||
11/3, 11/2, 11/1 | |||||
Michal Jurášek | |||||
Jakub Gogol | |||||
11/2, 11/3, 11/1 | |||||
Leoš Gjumija ml. | |||||
Leoš Gjumija ml. | |||||
13/11, 11/3, 11/1 | |||||
Radim Jurášek | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Svatopluk Kreidl | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
11/3, 11/4, 11/4 | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
Vojtěch Haluza | |||||
11/2, 11/4, 11/3 | |||||
bye | |||||
Tomáš Jarý | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Tomáš Jarý | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Leoš Gjumija ml. | |||||
Leoš Gjumija ml. | |||||
11/5, 11/9, 11/6 | |||||
Tomáš Jarý | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Michal Jurášek | |||||
Michal Jurášek | |||||
11/7, 6/11, 11/9, 9/11, 11/7 | |||||
Radim Jurášek | |||||
Svatopluk Kreidl | |||||
11/8, 11/6, 11/9 | |||||
Svatopluk Kreidl | |||||
Svatopluk Kreidl | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Radim Jurášek | |||||
Radim Jurášek | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Karím Farrag | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Karím Farrag | |||||
Karím Farrag | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Karím Farrag | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Karím Farrag | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Tomáš Holinka | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.