Squash Viktoria a Centrum Viktoria si Vás dovolují pozvat na turnaj juniorů kategorie A, jehož hlavním partnerem je společnost HUSLÍK a partnerem SALMING. Pro účastníky turnaje bude zajištěno občerstvení. Program turnaje bude upřesněn po vylosování.
SK ČASQ rozhodla, vzheldem k velkému počtu
přihlášených hráčů na sobotu, o udělení výjimky ze Soutěžního a
klasifikačního řádu ČASQ v tom, že zápasy jednotlivých kategorií v
sobotu mohou být zahájeny již v 8,30 hodin.
Současně SK ČASQ rozhodla o udělení divoké karty pro nasazení v turnaji kategorie chlapců do 11-ti let pro hráče Martina Štěpána ml. a to za pozici č.2, a současně před pozici č.3, žebříčku juniorů do 11-ti let.
Upozorňujeme všechny účastníky, že vzhledem k velkému počtu přihlášených hráčů bude turnaj zahájen v sobotu již v 8,30 hod. (na základě rozhodnutí SK ČASQ).
G11 - předpokládané ukončení zápasů 11.30 hod.
B11 - předpokládané ukončení zápasů 13.00 hod.
G15 - předpokládané ukončení zápasů 20.00 hod.
B15 - předpokládané ukončení zápasů 21.00 hod.
G19 - předpokládané ukončení zápasů 20.30 hod.
B19 - předpokládané ukončení zápasů 21.30 hod.
G13 - předpokládané ukončení zápasů 18.00 hod.
B13 - předpokládané ukončení zápasů 19.00 hod.
G17 - předpokládané ukončení zápasů 17.30 hod.
B17 - předpokládané ukončení zápasů 18.30 hod.
Jako rozhodčí byli na turnaj Komisí rozhodčích ČASQ nominováni Roman Švec a Vojtěch Ryba.
G11 (8)G13 (13)G15 (14)G17 (15)G19 (11)B11 (24)B13 (24)B15 (21)B17 (14)B19 (18)
1. - 32. | 1. - 16. | čtvrtfinále | semifinále | finále | 1. místo |
---|---|---|---|---|---|
Matouš Sochůrek | |||||
Matouš Sochůrek | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matouš Sochůrek | |||||
Adam Jiroušek | 11/4, 11/8, 11/3 | ||||
Adam Jiroušek | |||||
Vojtěch Hanzal | 11/6, 9/11, 11/7, 11/9 | ||||
Matouš Sochůrek | |||||
Matěj Černý | 11/2, 11/5, 11/3 | ||||
Matěj Černý | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Dalibor Procházka ml. | |||||
bye | 11/2, 11/2, 11/2 | ||||
Dalibor Procházka ml. | |||||
Dalibor Procházka ml. | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matouš Sochůrek | |||||
Petr Nohel ml. | 11/6, 11/7, 11/2 | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
bye | 11/3, 11/3, 11/3 | ||||
Josef Růžek | |||||
Josef Růžek | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
Matěj Sezemský | 9/11, 11/6, 7/11, 11/4, 11/8 | ||||
Matěj Sezemský | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Adam Sinkule | |||||
bye | 11/9, 11/2, 11/1 | ||||
Adam Sinkule | |||||
Adam Sinkule | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Matouš Sochůrek | |||||
Benjamin Bergel | 11/3, 11/9, 11/5 | ||||
Benjamin Bergel | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Benjamin Bergel | |||||
bye | 11/0, 11/1, 11/0 | ||||
Petr Kahle | |||||
Petr Kahle | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Marek Panáček | 11/5, 11/5, 11/7 | ||||
Marek Panáček | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
bye | 11/5, 11/6, 11/6 | ||||
Filip Strouhal | |||||
Filip Strouhal | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Marek Panáček | |||||
Jakub Slavíček | 11/6, 11/9, 15/17, 12/10 | ||||
Jakub Slavíček | |||||
bye | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Jakub Slavíček | |||||
bye | 11/4, 11/2, 11/3 | ||||
Michal Mikulec | |||||
Michal Mikulec | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
Vojtěch Ryba | |||||
Luboš Walter ml. | 11/4, 11/4, 11/1 | ||||
Luboš Walter ml. | |||||
Michal Macíček | 11/6, 11/7, 11/8 | ||||
Vojtěch Ryba | |||||
bye | 11/5, 11/7, 11/7 | ||||
Vojtěch Ryba | |||||
Vojtěch Ryba | 11/0, 11/0, 11/0 scr. | ||||
3. - 4. | 3. místo | ||||
Petr Nohel ml. | |||||
Petr Nohel ml. | |||||
11/8, 13/11, 6/11, 12/10 | |||||
Vojtěch Ryba | |||||
5. - 8. | 5. - 6. | 5. místo | |||
Dalibor Procházka ml. | |||||
Adam Sinkule | |||||
11/7, 9/11, 8/11, 11/9, 11/9 | |||||
Adam Sinkule | |||||
Benjamin Bergel | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Benjamin Bergel | |||||
Benjamin Bergel | |||||
11/5, 11/2, 11/3 | |||||
Jakub Slavíček | |||||
7. - 8. | 7. místo | ||||
Dalibor Procházka ml. | |||||
Dalibor Procházka ml. | |||||
11/8, 11/8, 6/11, 11/2 | |||||
Jakub Slavíček | |||||
9. - 16. | 9. - 12. | 9. - 10. | 9. místo | ||
Adam Jiroušek | |||||
Adam Jiroušek | |||||
11/0, 11/1, 11/1 | |||||
Matěj Černý | |||||
Adam Jiroušek | |||||
13/11, 5/11, 9/11, 11/6, 11/7 | |||||
Josef Růžek | |||||
Matěj Sezemský | |||||
11/4, 11/5, 11/6 | |||||
Matěj Sezemský | |||||
Filip Strouhal | |||||
11/3, 11/8, 11/8 | |||||
Petr Kahle | |||||
Filip Strouhal | |||||
11/1, 11/1, 11/1 | |||||
Filip Strouhal | |||||
Filip Strouhal | |||||
11/7, 13/11, 11/1 | |||||
Michal Mikulec | |||||
Luboš Walter ml. | |||||
11/4, 11/1, 12/10 | |||||
Luboš Walter ml. | |||||
11. - 12. | 11. místo | ||||
Matěj Sezemský | |||||
Matěj Sezemský | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Luboš Walter ml. | |||||
13. - 16. | 13. - 14. | 13. místo | |||
Matěj Černý | |||||
Matěj Černý | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Josef Růžek | |||||
Michal Mikulec | |||||
14/12, 11/3, 11/4 | |||||
Petr Kahle | |||||
Michal Mikulec | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Michal Mikulec | |||||
15. - 16. | 16. místo | ||||
Josef Růžek | |||||
Petr Kahle | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Petr Kahle | |||||
17. - 32. | 17. - 24. | 17. - 20. | 17. - 18. | 17. místo | |
bye | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Vojtěch Hanzal | |||||
9/11, 12/10, 9/11, 11/9, 11/6 | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Michal Macíček | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
bye | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
Michal Macíček | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
Michal Macíček | |||||
Michal Macíček | |||||
11/0, 11/0, 11/0 scr. | |||||
bye | |||||
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.