Zveme všechny na první áčkový turnaj nové sezóny.
Legenda:
seznam nasazených hráčů
max. počet hráčů
Hráč | Klub | Pořadí pro nasazení | |
---|---|---|---|
1. | Jan Koukal | Squashová akademie, z.s. | 1 |
2. | Petr Martin | Squash centrum club HK z.s. | 2 |
3. | Daniel Mekbib | Squash Viktoria, z.s. | 3 |
4. | Jakub Solnický | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 5 |
5. | Michal Jadrníček | Squash Viktoria, z.s. | 7 |
6. | Petr Zatřepálek | Corkers Ostrava | 9 |
7. | Jan Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 10 |
8. | David Zeman | Squashclub Strahov z.s. | 11 |
9. | Viktor Byrtus | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 12 |
10. | Michal Kareš | Squash centrum club HK z.s. | 13 |
11. | Petr Veselý st. | Squash Stará Praha, z.s. | 15 |
12. | Petr Steiner | SK Squash Modrý svět | 19 |
13. | Petr Kopecký | Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Zlín, z.s. | 20 |
14. | Ladislav Procházka | Sportovní klub Démoni České Budějovice, z.s. | 21 |
15. | Petr Zlámal | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 24 |
16. | Vojtěch Ryba | Squash Viktoria, z.s. | 25 |
17. | Lukáš Jelínek | Squashclub Strahov z.s. | 26 |
18. | Michal Valenta | SK HAMR, z.s. | 27 |
19. | Štěpán Václavek | SC Stroke Znojmo, z.s. | 28 |
20. | Martin Volf | SC Otec | 29 |
21. | Vlastimil Kozák | SK HAMR, z.s. | 30 |
22. | Jakub Vavřík | Squashclub Strahov z.s. | 31 |
23. | Marek Koutník | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 32 |
24. | Dominik Dubský | ixi club (TJ Čechie Cihelna) | 33 |
25. | Dan Kolínský | Squash club Háje z.s. | 35 |
26. | Miroslav Kolář | SC Otec | 36 |
27. | Marek Hlaváč | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 37 |
28. | Pavel Jakubů | SC Otec | 38 |
29. | Petr Marek | Squash centrum club HK z.s. | 39 |
30. | Michal Jirka | SK HAMR, z.s. | 40 |
31. | Filip Kočárek | Squashclub Strahov z.s. | 41 |
32. | Ondřej Vorlíček | 1.SQ TEPLICE, Z.S. | 42 |
33. | Jaroslav Čech | Squashclub Strahov z.s. | 44 |
34. | David Orálek | TORNÁDO SQUASH MOST, z.s. | 45 |
35. | Petr Volný | SK HAMR, z.s. | 46 |
36. | Michal Bodiš | SC Otec | 47 |
37. | Roman Kubričan | Squash klub Poděbrady, z.s. | 48 |
38. | Karel Kudláček | Squash klub Poděbrady, z.s. | 49 |
39. | Benjamin Bergel | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. | 52 |
40. | Jan Daňsa | SK US Praha, z.s. | 56 |
41. | Tomáš Strmiska | SK US Praha, z.s. | 60 |
42. | Tomáš Herold | SK US Praha, z.s. | 61 |
43. | Radim Valášek | SK US Praha, z.s. | 64 |
44. | Kamil Staněk | SquashYard | 65 |
45. | Zdeněk Suchan | SK Squash Modrý svět | 67 |
46. | Martin Schuller | SK HAMR, z.s. | 69 |
47. | Ondřej Kožina | Squash centrum club HK z.s. | 70 |
48. | Jan Čaboun | Squash Stará Praha, z.s. | 88 |
49. | Petr Veselý | SK HAMR, z.s. | 169 |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.