Ročník: 2013
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 8347
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2480 |
Alex Nosek | 3 : 2 | 0 | 17. - 18. |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Jonáš Drapák | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Iakov Kadishnov | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B11), 04.05.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Iakov Kadishnov | 0 : 3 | 0 | finále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Alex Pavel | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 17 |
Body za pořadí: 2480 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2480 |
Antonín Pekárek | 3 : 1 | 0 | 17. - 18. |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 17. - 20. |
Miroslav Bureš | 3 : 0 | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Tobiáš Vintr | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B11), 20.04.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Hamřík | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Junioři A, (B13), 23.03.2024 Pořadí: 19 |
Body za pořadí: 2348 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 2348 |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 19. - 20. |
Danijar Ehrenstein | 1 : 3 | 0 | 17. - 20. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 24. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 17. - 32. |
Alex Nosek | 1 : 3 | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B11), 23.03.2024 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Martin Leon Zoubek | 3 : 1 | 0 | 5. - 8. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Mikuláš Musil | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B11), 02.02.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 4985 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4985 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Vítek Vizibla | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Martin Leon Zoubek | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Oldřich Osička | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B11), 13.01.2024 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | 7. - 8. |
Antonín Pekárek | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B11), 09.12.2023 Pořadí: 5 |
Body za pořadí: 4197 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 4197 |
Antonín Pekárek | 3 : 0 | 0 | 5. - 6. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Martin Leon Zoubek | 1 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Novosad | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
HRADECKÝ CUP, (B11), 04.11.2023 Pořadí: 6 |
Body za pořadí: 3852 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3852 |
Jan Šimek | 0 : 3 | 0 | 5. - 6. |
Filip Šámal | 3 : 0 | 0 | 5. - 8. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 wo. | 0 | |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
DR Development Cup - Junioři A, (B11), 14.10.2023 Pořadí: 7 |
Body za pořadí: 3581 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3581 |
Tomáš Vavřík | 3 : 1 | 0 | 7. - 8. |
Ondřej Přádka | 2 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Štěpán Holman | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Tomáš Nedbálek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.