Profil hráče

Dominik Hrušecký

Ročník: 2008
Klub: Squash Viktoria, z.s.
Družstvo:
Registrační číslo: 7383

umístění

Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 11 let: 11. (10/2019)
Aktuální umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 12.
Nejlepší umístění v žebříčku chlapců do 13 let: 12. (10/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.09.2015 (0) (0)

vývoj na žebříčku

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B13), 26.10.2019
Pořadí: 18
Body za pořadí:
3093
Body za soupeře:
240
Body celkem:
3333
Andrej Hausknotz  0 : 3 0 17. - 18.
Antonín Beneš  3 : 0 96 17. - 20.
Antonín Kachlíř  3 : 0 96 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 48 17. - 32.
Dominik Forgač  0 : 3 0 1. - 32.
 HUSLÍK CUP - Junioři A, (B11), 26.10.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3760
Body za soupeře:
324
Body celkem:
4084
Thomas Koukola  3 : 0 120 11. - 12.
Jakub Novák  2 : 3 48 9. - 12.
 bye  3 : 0 wo. 60 9. - 16.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Jašek  3 : 0 96 1. - 32.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B13), 25.05.2019
Pořadí: 10
Body za pořadí:
2716
Body za soupeře:
104
Body celkem:
2820
Jiří Hartmann  0 : 3 0 9. - 10.
Max Pelikán  3 : 2 48 9. - 12.
Filip Walter  3 : 0 wo. 40 9. - 16.
Antonín Beneš  1 : 3 16 1. - 16.
 ALBATROS MEDIA Junior A, (B11), 25.05.2019
Pořadí: 9
Body za pořadí:
4080
Body za soupeře:
336
Body celkem:
4416
Jonáš Pavelka  3 : 1 96 9. - 10.
Jan Vaněk  3 : 0 120 9. - 12.
Adam Gerstdorf  3 : 1 96 9. - 16.
Jiří Hartmann  1 : 3 24 1. - 16.
 Prima stavebniny Cup, (B11), 27.04.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
4666
Body za soupeře:
240
Body celkem:
4906
Jan Vaněk  3 : 2 76.8 3. - 4.
Dominik Forgač  1 : 3 25.6 semifinále
Max Pelikán  3 : 2 57.6 čtvrtfinále
Štěpán Škurek  3 : 0 80 1. - 16.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 12.01.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
2847
Body za soupeře:
126
Body celkem:
2973
Jan Bravenec  0 : 3 0 11. - 12.
Radek Ďurán  1 : 3 18 9. - 12.
Jakub Kroupa  3 : 1 72 9. - 16.
Mikuláš Janda  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 36 1. - 32.
 AMMBRA CUP Junioři A, (B11), 12.01.2019
Pořadí: 11
Body za pořadí:
3230
Body za soupeře:
130
Body celkem:
3360
Jan Vaněk  3 : 1 80 11. - 12.
Adam Gerstdorf  0 : 3 0 9. - 12.
Andrej Butsa  3 : 0 wo. 50 9. - 16.
Lukáš Rychtařík  0 : 3 0 1. - 16.
 PNEUKOMPLET Cup, (B11), 24.11.2018
Pořadí: 8
Body za pořadí:
3360
Body za soupeře:
119
Body celkem:
3479
Antonín Kachlíř  2 : 3 43.2 7. - 8.
Antonín Beneš  1 : 3 21.6 5. - 8.
Adam Burget  0 : 3 0 čtvrtfinále
Max Pelikán  3 : 2 54 1. - 16.
 PRIMA stavebniny Cup, (B11), 21.04.2018
Pořadí: 17
Body za pořadí:
2480
Body za soupeře:
216
Body celkem:
2696
Matěj Kročil  3 : 0 72 17. - 18.
Sebastien Šíma  3 : 0 72 17. - 20.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 24.
 bye  3 : 0 wo. 36 17. - 32.
Jiří Hartmann  0 : 3 0 1. - 32.

Partneři ČASQ

Dunlop Sazka Under Armour
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot