Ročník: 2012
Klub: Spolek sportu Ostrava
Družstvo:
Registrační číslo: 7128
Datum | Pořadí | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.09.2015 | (0) | (0) |
soupeř | výsledek | body | zápas |
---|---|---|---|
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 04.05.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jan Jašek ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Šimon Herodes | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Freshbox Cup - Junioři A, (B13), 20.04.2024 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 3184 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 3184 |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 9. - 10. |
Filip Varga | 3 : 1 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Vavřík | 3 : 0 | 0 | 9. - 16. |
Jan Jašek ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Junioři A, (B13), 23.03.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Jan Jašek ml. | 0 : 3 | 0 | finále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Michael Kopciuch | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Iakov Kadishnov | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024, (B13), 02.02.2024 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 7284 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7284 |
Jan Šimek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 13.01.2024 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | finále |
Filip Varga | 3 : 1 | 0 | semifinále |
David Varga | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
CARTEL PASKOV CUP - junioři A , (B13), 09.12.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 7337 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 7337 |
Tobiáš Tománek | 3 : 0 | 0 | finále |
Filip Moltaš | 3 : 2 | 0 | semifinále |
Jáchym Daněk | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Tobiáš Vintr | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP, (B13), 04.11.2023 Pořadí: |
Body za pořadí: | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 0 |
bye | 0 : 3 wo. | 0 | 1. - 16. |
DR Development Cup - Junioři A, (B13), 14.10.2023 Pořadí: 2 |
Body za pořadí: 6083 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 6083 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | finále |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 0 | semifinále |
Filip Varga | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 16. |
ALBATROS MEDIA - Junioři A, (B13), 16.09.2023 Pořadí: 3 |
Body za pořadí: 5231 | Body za soupeře: 0 | Body celkem: 5231 |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 0 | 3. - 4. |
Martin Jašek | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 0 | čtvrtfinále |
Martin Leon Zoubek | 3 : 0 | 0 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 0 | 1. - 32. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 06.05.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 4344 |
Tadeáš Kvěch | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Max Pelikán | 0 : 3 | 0 | semifinále |
Jan Zapletal | 3 : 0 | 96 | čtvrtfinále |
Leon Weidenhausen | 3 : 0 | 80 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
HRADECKÝ CUP JA, (B13), 15.04.2023 Pořadí: 1 |
Body za pořadí: 4679 | Body za soupeře: 281 | Body celkem: 4960 |
Oskar Humlíček | 3 : 1 | 48 | |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 60 | |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 96 | |
Benedikt Bořil | 3 : 1 | 76.8 | |
MČR juniorů 2023, (B13), 03.02.2023 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 4434 | Body za soupeře: 390 | Body celkem: 4824 |
Oskar Humlíček | 3 : 1 | 104 | 9. - 10. |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 130 | 9. - 12. |
Antonín Urban | 3 : 0 | 130 | 9. - 16. |
Přemysl Prokop | 1 : 3 | 26 | 1. - 16. |
AMMBRA CUP Junioři A, (B13), 07.01.2023 Pořadí: 4 |
Body za pořadí: 4136 | Body za soupeře: 138 | Body celkem: 4274 |
Thomas Koukola | 0 : 3 | 0 | 3. - 4. |
Přemysl Prokop | 1 : 3 | 25.6 | semifinále |
bye | 3 : 0 wo. | 48 | čtvrtfinále |
Oskar Humlíček | 3 : 1 | 64 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 10.12.2022 Pořadí: 10 |
Body za pořadí: 2716 | Body za soupeře: 208 | Body celkem: 2924 |
Jiří Hadrava | 1 : 3 | 16 | 9. - 10. |
Štěpán Holman | 3 : 0 | 80 | 9. - 12. |
Oskar Humlíček | 3 : 1 | 64 | 9. - 16. |
Ondřej Zapletal | 1 : 3 | 16 | 1. - 16. |
bye | 3 : 0 wo. | 32 | 1. - 32. |
ALBATROS MEDIA JUNIOR "A", (B13), 17.09.2022 Pořadí: 8 |
Body za pořadí: 2592 | Body za soupeře: 104 | Body celkem: 2696 |
Benedikt Bořil | 2 : 3 | 33.6 | 7. - 8. |
Petr Líkař | 0 : 3 | 0 | 5. - 8. |
Matyáš Závacký | 0 : 3 | 0 | čtvrtfinále |
Matěj Šádek | 3 : 0 | 70 | 1. - 16. |
Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA, (B13), 16.04.2022 Pořadí: 9 |
Body za pořadí: 2456 | Body za soupeře: 182 | Body celkem: 2638 |
Jan Jašek ml. | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 70 | |
Jakub Schorník | 3 : 1 | 56 | |
Ondřej Zapletal | 3 : 1 | 56 | |
DIETZ CUP - Junioři A, (B13), 05.02.2022 Pořadí: 13 |
Body za pořadí: 2474 | Body za soupeře: 136 | Body celkem: 2610 |
Ondřej Němec | 3 : 0 | 80 | 13. - 14. |
Matěj Kudr | 3 : 0 wo. | 40 | 13. - 16. |
Dominik Fukar | 1 : 3 | 16 | 9. - 16. |
Dominik Novák | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
Moravian Silesian Squash Junior open 2021, (B13), 11.12.2021 Pořadí: 11 |
Body za pořadí: 2618 | Body za soupeře: 160 | Body celkem: 2778 |
Jakub Schorník | 3 : 0 | 80 | 11. - 12. |
Matěj Pospíšil | 0 : 3 | 0 | 9. - 12. |
Tomáš Raška | 3 : 0 | 80 | 9. - 16. |
Antonín Kachlíř | 0 : 3 | 0 | 1. - 16. |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.