Profil hráče

Václav Uhlíř

Ročník: 1970
Klub: Squashclub Strahov z.s.
Družstvo:SC Strahov D
Registrační číslo: 2675

umístění

Aktuální umístění v žebříčku mužů: 80.
Nejlepší umístění v žebříčku mužů: 62. (09/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 35 let: 11. (11/2015)
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 40 let: 2. (10/2015)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 14.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 45 let: 1. (02/2019)
Aktuální umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 4.
Nejlepší umístění v žebříčku masters mužů nad 50 let: 1. (03/2020)

Pohyb na žebříčku

DatumPořadíBodyLigaTurnaje
01.11.2021 80 (12) 9840 (753)
01.10.2021 92 (2) 9087 (0)
01.09.2021 94 (0) 9087 (121)
01.08.2021 94 (0) 8966 (0)
01.07.2021 94 (-5) 8966 (-255)
01.06.2021 89 (0) 9221 (0)
01.03.2021 89 (-1) 9221 (0)
01.11.2020 88 (3) 9221 (255)
01.10.2020 91 (1) 8966 (300)
01.04.2020 92 (2) 8666 (-540)
01.03.2020 94 (-7) 9206 (-435)
01.02.2020 87 (1) 9641 (480)
01.01.2020 88 (-2) 9161 (-669)
01.12.2019 86 (-13) 9830 (-489)
01.11.2019 73 (5) 10319 (400)
01.10.2019 78 (-4) 9919 (-542)
01.09.2019 74 (0) 10461 (0)
01.08.2019 74 (0) 10461 (0)
01.07.2019 74 (0) 10461 (0)
01.06.2019 74 (2) 10461 (354)
01.05.2019 76 (-4) 10107 (-597)
01.04.2019 72 (7) 10704 (490)
01.03.2019 79 (2) 10214 (171)
01.02.2019 81 (-3) 10043 (-735)
01.01.2019 78 (-5) 10778 (-280)
01.12.2018 73 (5) 11058 (76)
01.11.2018 78 (-5) 10982 (-256)
01.10.2018 73 (4) 11238 (340)
01.09.2018 77 (0) 10898 (0)
01.08.2018 77 (0) 10898 (0)
01.07.2018 77 (-1) 10898 (0)
01.06.2018 76 (-4) 10898 (-327)
01.05.2018 72 (-1) 11225 (-105)
01.04.2018 71 (-1) 11330 (0)
01.03.2018 70 (-6) 11330 (0)
01.02.2018 64 (12) 11330 (609)
01.01.2018 76 (4) 10721 (180)
01.12.2017 80 (3) 10541 (196)
01.11.2017 83 (5) 10345 (757)
01.10.2017 88 (-2) 9588 (0)
01.09.2017 86 (-1) 9588 (0)
01.07.2017 85 (0) 9588 (0)
01.06.2017 85 (7) 9588 (763)
01.05.2017 92 (9) 8825 (828)
01.04.2017 101 (9) 7997 (519)
01.03.2017 110 (-4) 7478 (-512)
01.02.2017 106 (-11) 7990 (-374)
01.01.2017 95 (-3) 8364 (-160)
01.12.2016 92 (-7) 8524 (-306)
01.11.2016 85 (-6) 8830 (6)
01.10.2016 79 (7) 8824 (179)
01.09.2016 86 (0) 8645 (0)
01.06.2016 86 (-4) 8645 (-310)
01.05.2016 82 (-3) 8955 (60)
01.04.2016 79 (-3) 8895 (-120)
01.03.2016 76 (0) 9015 (25)
01.02.2016 76 (-2) 8990 (-380)
01.01.2016 74 (16) 9370 (5713)
01.12.2015 90 (38) 3657 (1250)
01.11.2015 128 (-28) 2407 (-639)
01.10.2015 100 (-38) 3046 (-1734)
01.09.2015 62 (0) 4780 (0)

vývoj na žebříčku

Historie v žebříčku

ledúnobředubkvěčervnčervncsrpzářříjlispro
2021898994949492802021
20208887949291882020
20197881797276747474747873862019
20187664707172767777777378732018
201795106110101928585868883802017
2016747676798286867985922016
201562100128902015

Seznam zápasů

soupeřvýsledekbodyzápas
 SquashEspecial - Muži C, 13.11.2021
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1169
Michal Kudela  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Ondřej Souhrada  1 : 2 11.52 5. - 8.
Jan Mašek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Zdeněk Barták  3 : 1 19.2 1. - 16.
Ondřej  Grabiáš  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Poděbrady OPEN 2021 - muži B, 06.11.2021
Pořadí: 16
Body za pořadí:
1309
Body za soupeře:
20
Body celkem:
1329
Filip Nosek  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Marek Koutník  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Martin Sopko  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Walter Herold  Veedla  0 : 3 0 1. - 16.
Josef Růžek  3 : 2 19.68 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021, 09.10.2021
Pořadí: 1
Body za pořadí:
1634
Body za soupeře:
108
Body celkem:
1742
Marek Koutník  3 : 1 33.6 finále
Petr Podaný  3 : 0 33.6 semifinále
Rudolf Korbelář  3 : 1 20.16 čtvrtfinále
Aleš Novák  3 : 2 12.6 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C , 18.09.2021
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
47
Body celkem:
1100
Hai Nguyen Nguyen  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Jakub Strauss  1 : 2 11.52 5. - 8.
Matěj Slabý  0 : 3 0 čtvrtfinále
Štěpán Holub  3 : 0 24 1. - 16.
Rudolf Korbelář  3 : 2 11.52 1. - 32.
 Hanya Corporatin Cup - Muži B, 14.08.2021
Pořadí: 10
Body za pořadí:
1161
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1217
Michal Jurášek  0 : 3 0 9. - 10.
Pavel Mráček  3 : 1 24.8 9. - 12.
Tomáš Tauš  3 : 2 18.6 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Strahov - Muži C, 24.07.2021
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
55
Body celkem:
1066
Miloš Pospíšil  2 : 1 14.4 9. - 10.
Martin Mazur  2 : 1 14.4 9. - 12.
Miroslav Kolář  2 : 0 wo. 12 9. - 16.
Filip Michalský  1 : 3 4.8 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 9.6 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2021, 12.06.2021
Pořadí: 18
Body za pořadí:
1242
Body za soupeře:
85
Body celkem:
1327
Tomáš Divák  1 : 2 13.12 17. - 18.
Petr Podaný  2 : 1 19.68 17. - 20.
Petr Nezveda  2 : 1 19.68 17. - 24.
Pavel Mráček  2 : 1 19.68 17. - 32.
Pavel Bodiš  2 : 3 13.12 1. - 32.
 Muži C Tornádo cup, 10.10.2020
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1165
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1246
Adolf Středa  2 : 3 13.44 3. - 4.
Martin Kříž  2 : 3 13.44 semifinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 25.2 čtvrtfinále
Štěpán Hájek  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 PODĚBRADY OPEN 2020- Muži B, 03.10.2020
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1276
Miloš Pospíšil  1 : 2 12 25. - 26.
 bye  2 : 0 wo. 15 25. - 28.
Ladislav Procházka  2 : 0 wo. 15 25. - 32.
Tomáš Herold  1 : 2 12 17. - 32.
František Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
 4. Arena Open Cup D turnaj květen, 29.05.2020
Pořadí: 11
Body za pořadí:
361
Body za soupeře:
0
Body celkem:
361
 HANYA corporation Cup - Muži B, 22.02.2020
Pořadí: 28
Body za pořadí:
949
Body za soupeře:
49
Body celkem:
998
Jaroslav Hemelka  0 : 2 wo. 0 27. - 28.
Petr Rohun  0 : 2 0 25. - 28.
 bye  2 : 0 wo. 16.4 25. - 32.
Miroslav Ondruška  0 : 2 0 17. - 32.
Michal Vaněk  2 : 3 13.12 1. - 32.
Dominik Blažíček  3 : 1 19.68 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - Muži C, 15.02.2020
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1172
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Tomáš Novák  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Miloš Liška  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
René Barník  3 : 2 14.4 1. - 16.
Michal Kudela  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C, 18.01.2020
Pořadí: 10
Body za pořadí:
978
Body za soupeře:
61
Body celkem:
1039
Petr Zatřepálek  0 : 2 0 9. - 10.
Tomáš Divák  2 : 1 14.4 9. - 12.
Alexander Kuklovský  2 : 0 24 9. - 16.
Michal Boška  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Císařovský  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR Muži C, 07.12.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
56
Body celkem:
1109
Zbyněk Bašta  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Josef Růžek  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Michal Kraus  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Císařovský  3 : 0 24 1. - 16.
Vlastimil Zeman  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Pivson Cup, 09.11.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
43
Body celkem:
1096
Petr Podaný  0 : 2 wo. 0 7. - 8.
Martin Kříž  0 : 2 wo. 0 5. - 8.
Jan Roll  0 : 3 0 čtvrtfinále
Rudolf Korbelář  3 : 0 24 1. - 16.
Vladimír Hotový  3 : 0 19.2 1. - 32.
 Squash Arena D říjen, 11.10.2019
Pořadí: 13
Body za pořadí:
343
Body za soupeře:
0
Body celkem:
343
 Muži C, 14.09.2019
Pořadí: 23
Body za pořadí:
707
Body za soupeře:
34
Body celkem:
741
David Svoboda  2 : 1 11.52 23. - 24.
Aleš Novák  0 : 2 0 21. - 24.
Šimon Makovský  0 : 2 0 17. - 24.
Radek Dudešek  2 : 1 11.52 17. - 32.
Zbyněk Bašta  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži B, 07.09.2019
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
72
Body celkem:
969
Bohuslav Zajkr  1 : 2 12 37. - 38.
Jan Nožka  2 : 1 18 37. - 40.
Martin Sopko  1 : 2 12 33. - 40.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Jan Roll  0 : 3 0 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D květen, 19.05.2019
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muži C, 11.05.2019
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
97
Body celkem:
1582
Tomáš Strmiska  3 : 2 23.04 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Robert Alexa  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Martin Němec  3 : 1 19.2 1. - 16.
Pavel Vlášek  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashAréna Muži C, 13.04.2019
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1228
Martin Schuller  0 : 2 0 5. - 6.
Milan Beránek  2 : 1 17.28 5. - 8.
František Procházka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Valta  3 : 2 14.4 1. - 16.
Pavel Brož  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Squash Arena D duben, 05.04.2019
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 SQUASH OHRADNÍ TOUR 2019 - Muži C, 02.03.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
923
Body za soupeře:
51
Body celkem:
974
Radek Dudešek  0 : 2 wo. 0 11. - 12.
Viktor Nezveda  1 : 2 9.6 9. - 12.
Tomáš Novák  2 : 1 14.4 9. - 16.
Luboš Walter ml.  1 : 3 4.8 1. - 16.
Martin Brňák  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mužské "Béčko" - Brno, 23.02.2019
Pořadí: 12
Body za pořadí:
1455
Body za soupeře:
86
Body celkem:
1541
Michal Vaněk  1 : 2 16.4 11. - 12.
Adam Sinkule  0 : 2 0 9. - 12.
Petr Rohun  2 : 1 24.6 9. - 16.
Dan Teuchner  0 : 3 0 1. - 16.
Jaroslav Hemelka  3 : 0 32.8 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 12.3 1. - 64.
 Huslík Cup, 09.02.2019
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1053
Body za soupeře:
52
Body celkem:
1105
Tomáš Sigmund  0 : 2 0 7. - 8.
Martin Kollár  0 : 2 0 5. - 8.
Jan Šťastník  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Tauš  3 : 0 24 1. - 16.
Martin Šimka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži C, 19.01.2019
Pořadí: 16
Body za pořadí:
837
Body za soupeře:
19
Body celkem:
856
Miroslav Kousalík  0 : 2 wo. 0 15. - 16.
Alexander Kuklovský  0 : 2 wo. 0 13. - 16.
Matěj Slabý  0 : 2 wo. 0 9. - 16.
Aleš Knotek  0 : 3 0 1. - 16.
Jan Špinka  3 : 2 11.52 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Muži B, 15.12.2018
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1312
Tomáš Havlík  0 : 2 0 25. - 26.
Karel Svoboda  2 : 1 24 25. - 28.
Jan Čaboun  2 : 0 wo. 20 25. - 32.
Roman Pross  1 : 2 16 17. - 32.
Petr Veselý st.  0 : 3 0 1. - 32.
Michal Šoman  3 : 0 30 1. - 64.
 Muži C Squash Bowling centrum, 08.12.2018
Pořadí: 7
Body za pořadí:
1105
Body za soupeře:
57
Body celkem:
1162
Martin Sopko  2 : 0 wo. 14.4 7. - 8.
Miroslav Kolář  0 : 2 0 5. - 8.
Tomáš Herold  1 : 3 5.76 čtvrtfinále
Tomáš Novák  3 : 2 14.4 1. - 16.
Josef Fanta  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 CNC PRODUKT CUP, 24.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1433
Body za soupeře:
81
Body celkem:
1514
Štefan  Hudák  1 : 2 14.88 5. - 6.
Lukáš  Kamp  2 : 1 22.32 5. - 8.
Dan Teuchner  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Sigmund  3 : 0 31 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 12.4 1. - 32.
 Muži C, 10.11.2018
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1242
Kristián Mráček  1 : 2 11.52 5. - 6.
Karel Kudláček  2 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Martin Vostatek  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Novák  3 : 0 24 1. - 16.
Ondřej Souhrada  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D říjen, 18.10.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HAMR sport HEAD - Muži C, 22.09.2018
Pořadí: 2
Body za pořadí:
1661
Body za soupeře:
109
Body celkem:
1770
Luboš Walter ml.  2 : 3 19.2 finále
Rudolf Korbelář  3 : 1 30.72 semifinále
Miroslav Kolář  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Milan Beránek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jakub Román  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ D TOUR , 19.08.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 HAMR VAŠE LIGA D, 20.05.2018
Pořadí: 1
Body za pořadí:
671
Body za soupeře:
0
Body celkem:
671
 SquashArena Muži C, 14.04.2018
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
83
Body celkem:
1435
Dalibor Procházka ml.  0 : 2 0 3. - 4.
Dan Kolínský  1 : 3 7.68 semifinále
Martin Kříž  3 : 0 28.8 čtvrtfinále
Alexander Kuklovský  3 : 0 24 1. - 16.
Ondrej Mazanec  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 24.03.2018
Pořadí: 46
Body za pořadí:
728
Body za soupeře:
57
Body celkem:
785
Bohuslav Zajkr  0 : 2 wo. 0 45. - 46.
Daniel Vrána  2 : 0 30 41. - 48.
Petr Podaný  0 : 2 0 41. - 48.
Jaroslav Sezemský  0 : 2 0 33. - 48.
 bye  2 : 0 wo. 15 33. - 64.
Pavel Bodiš  2 : 3 12 1. - 64.
 Elektro-Mahl s.r.o. turnaj muži C Hamr, 10.03.2018
Pořadí: 9
Body za pořadí:
1011
Body za soupeře:
75
Body celkem:
1086
Martin Paroulek  2 : 1 14.4 9. - 10.
Jáchym Mráček  2 : 1 14.4 9. - 12.
Martin Kříž  2 : 1 14.4 9. - 16.
Petr Podaný  2 : 3 9.6 1. - 16.
František Procházka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 STRAHOV MUŽI B, 24.02.2018
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1370
Filip Nosek  0 : 2 wo. 0 23. - 24.
Jan Ryšavý  0 : 2 wo. 0 21. - 24.
Jiří Dušek  1 : 2 16 17. - 24.
Ondřej Kožina  2 : 0 40 17. - 32.
Ladislav Procházka  0 : 3 0 1. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  3 : 1 24 1. - 64.
 SKUS - PETR´S CUP, 20.01.2018
Pořadí: 3
Body za pořadí:
1485
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1577
Martin Sopko  2 : 1 23.04 3. - 4.
Joseph White  0 : 3 0 semifinále
Roman Pross  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Pavel Popelka  3 : 1 19.2 1. - 16.
Botond-Töhötöm Nagy   3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj B, 06.01.2018
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
94
Body celkem:
1462
Adam Hexner  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Tomáš Herold  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Pavel Bodiš  1 : 2 16 17. - 24.
Aleš Novák  2 : 0 40 17. - 32.
Martin Volf  0 : 3 0 1. - 32.
Jan Jícha  3 : 2 18 1. - 64.
 HAMR VAŠE LIGA D, 17.12.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
494
Body za soupeře:
0
Body celkem:
494
 Muzi C, 09.12.2017
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
80
Body celkem:
896
Milan Tecl  2 : 0 19.2 17. - 18.
Vojtěch Hanzal  2 : 0 19.2 17. - 20.
Hai Nguyen Nguyen  2 : 1 11.52 17. - 24.
František Procházka  2 : 0 19.2 17. - 32.
Vojtěch Kolomičenko  1 : 3 3.84 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Apple Point - HAMR turnaj mužů B, 25.11.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1438
Martin Schuller  0 : 2 0 21. - 22.
Pavel Beneš  2 : 1 24 21. - 24.
Martin Kubát  0 : 2 0 17. - 24.
Tomáš Pluhař  2 : 0 wo. 20 17. - 32.
Jiří Dušek  1 : 3 8 1. - 32.
Martin Sochůrek  3 : 2 18 1. - 64.
 , 11.11.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
952
Body za soupeře:
42
Body celkem:
994
Matěj Slabý  2 : 0 wo. 12.6 7. - 8.
Lukáš Vrba  0 : 2 0 5. - 8.
Filip Bábovka  0 : 3 0 čtvrtfinále
Vojtěch Kolomičenko  3 : 0 21 1. - 16.
 bye  3 : 0 wo. 8.4 1. - 32.
 Turnaj muži D, 04.11.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 Credit Czech Poděbrady Open 2017 - muži B, 28.10.2017
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1368
Body za soupeře:
68
Body celkem:
1436
Michal Jirka  0 : 2 wo. 0 21. - 22.
Tomáš Strmiska  2 : 0 wo. 20 21. - 24.
Martin Sochůrek  0 : 2 0 17. - 24.
Martin Kříž  2 : 0 40 17. - 32.
Dalibor Procházka ml.  1 : 3 8 1. - 32.
 SQUASH OHRADNÍ TOUR - turnaj C - TisknuZaPul.cz, 07.10.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
78
Body celkem:
1430
Marek Hlaváč  1 : 2 15.36 3. - 4.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 semifinále
Tomáš Strmiska  3 : 2 17.28 čtvrtfinále
Lukáš Klinecký  3 : 1 19.2 1. - 16.
Jakub Román  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů D, 26.07.2017
Pořadí: 7
Body za pořadí:
415
Body za soupeře:
0
Body celkem:
415
 Mistrovský turnaj mužů D, 28.06.2017
Pořadí: 10
Body za pořadí:
372
Body za soupeře:
0
Body celkem:
372
 Strahov muži B, 27.05.2017
Pořadí: 14
Body za pořadí:
1693
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1757
David Orálek  0 : 3 0 13. - 14.
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 25 13. - 16.
Jaroslav Cerman  0 : 3 0 9. - 16.
Petr Marek  0 : 3 0 1. - 16.
Martin Kříž  3 : 2 24 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 15 1. - 64.
 Turnaj mužů D, 24.05.2017
Pořadí: 2
Body za pořadí:
594
Body za soupeře:
0
Body celkem:
594
 muži C, 13.05.2017
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
17
Body celkem:
706
Kristián Mráček  0 : 3 wo. 0 23. - 24.
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0 21. - 24.
Ondřej Švarc  0 : 3 wo. 0 17. - 24.
Lukáš Klinecký  3 : 0 wo. 9.6 17. - 32.
Jakub Vaněk  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 15.04.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
80
Body celkem:
1250
Pavel Beneš  2 : 3 11.52 5. - 6.
Martin Kříž  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jan Pleskot  0 : 3 0 čtvrtfinále
Pavel Bodiš  3 : 1 19.2 1. - 16.
Filip Šarboch  3 : 0 19.2 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 11.03.2017
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
58
Body celkem:
1410
Pavel Beneš  0 : 3 wo. 0 3. - 4.
Tomáš Herold  0 : 3 0 semifinále
Aleš Hantl  3 : 1 23.04 čtvrtfinále
Filip Nosek  3 : 1 19.2 1. - 16.
Daniel Petriľák  3 : 1 15.36 1. - 32.
 muži B, 25.02.2017
Pořadí: 40
Body za pořadí:
849
Body za soupeře:
42
Body celkem:
891
Matěj Slabý  0 : 3 wo. 0 39. - 40.
Lukáš Matoušek  0 : 3 wo. 0 37. - 40.
David Orálek  0 : 3 0 33. - 40.
Jiří Pinka  3 : 2 18 33. - 48.
Michal Šoman  3 : 2 18 33. - 64.
Roman Kubričan  1 : 3 6 1. - 64.
 muži C, 11.02.2017
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
70
Body celkem:
1240
Jan Sluka  1 : 3 5.76 5. - 6.
Filip Nosek  3 : 2 17.28 5. - 8.
Lukáš Levinský  0 : 3 0 čtvrtfinále
Tomáš Herold  3 : 0 24 1. - 16.
Jan Nožka  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 Strahov Muži C, 10.12.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
53
Body celkem:
869
Petr Podaný  3 : 2 11.52 17. - 18.
Martin Kříž  3 : 2 11.52 17. - 20.
Dalibor Procházka ml.  3 : 2 11.52 17. - 24.
Ondrej Mazanec  3 : 2 11.52 17. - 32.
Roman Pross  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 SquashArena B muži, 26.11.2016
Pořadí: 35
Body za pořadí:
970
Body za soupeře:
99
Body celkem:
1069
Robert Michalec  3 : 0 wo. 15 35. - 36.
Radek Dudešek  2 : 3 12 33. - 36.
Chris Owen  3 : 2 18 33. - 40.
Petr Podaný  3 : 2 18 33. - 48.
 bye  3 : 0 30 33. - 64.
Jiří Dušek  1 : 3 6 1. - 64.
 Evropská Muži C, 12.11.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
72
Body celkem:
1242
Martin Vostatek  0 : 3 0 5. - 6.
Adam Hexner  3 : 1 23.04 5. - 8.
Jan Ryšavý  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Jakub Vaněk  3 : 2 14.4 1. - 16.
Milan Vlasák  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 ALBATROS MEDIA - muži C, 08.10.2016
Pořadí: 15
Body za pořadí:
858
Body za soupeře:
44
Body celkem:
902
Josef Fanta  3 : 0 wo. 12 15. - 16.
Petr Podaný  2 : 3 9.6 13. - 16.
Tomáš Tlustý  0 : 3 0 9. - 16.
Roman Švec  0 : 3 0 1. - 16.
Tomáš Fencl  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 "Béčko" Squashové Akademie, 11.09.2016
Pořadí: 36
Body za pořadí:
946
Body za soupeře:
48
Body celkem:
994
Roman Kubričan  0 : 3 wo. 0 35. - 36.
Martin Schuller  0 : 3 0 33. - 36.
Michal Štěpán  3 : 2 18 33. - 40.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 48.
 bye  3 : 0 wo. 15 33. - 64.
Štěpán Marko  0 : 3 0 1. - 64.
 Petr´s CUP, 13.02.2016
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
54
Body celkem:
1224
Rudolf Korbelář  1 : 3 5.76 5. - 6.
Patrik Kobera  3 : 0 wo. 14.4 5. - 8.
Martin Paroulek  2 : 3 11.52 čtvrtfinále
Tomáš Strmiska  3 : 1 15.36 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži B, 30.01.2016
Pořadí: 25
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
112
Body celkem:
1363
Lumír Klímek  3 : 0 wo. 20 25. - 26.
Pavel Beneš  3 : 2 24 25. - 28.
Pavel Trávníček  3 : 0 wo. 20 25. - 32.
Marek Koutník  1 : 3 8 17. - 32.
Michal Jirka  2 : 3 16 1. - 32.
Petr Rohun  3 : 1 24 1. - 64.
 muži C, 16.01.2016
Pořadí: 17
Body za pořadí:
816
Body za soupeře:
61
Body celkem:
877
Kamil Staněk  3 : 2 11.52 17. - 18.
Filip Šilhavý  3 : 1 15.36 17. - 20.
Milan Tecl  3 : 1 15.36 17. - 24.
Josef Fanta  3 : 2 11.52 17. - 32.
Pavel Brož  0 : 3 0 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 05.12.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
53
Body celkem:
815
Robert Michalec  1 : 3 3.84 19. - 20.
Tomáš Zach  2 : 3 7.68 17. - 20.
Jaroslav Janda  3 : 1 15.36 17. - 24.
Michal Kraus  3 : 2 11.52 17. - 32.
Martin Sochůrek  2 : 3 7.68 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 7.2 1. - 64.
 muži C, 21.11.2015
Pořadí: 20
Body za pořadí:
762
Body za soupeře:
32
Body celkem:
794
Pavel Popelka  0 : 3 wo. 0 19. - 20.
Martin Sochůrek  0 : 3 wo. 0 17. - 20.
Filip Nosek  3 : 2 11.52 17. - 24.
Robert Michalec  3 : 2 11.52 17. - 32.
Aleš Knotek  0 : 3 0 1. - 32.
Aleš Hantl  3 : 2 8.64 1. - 64.
 muži B, 14.11.2015
Pořadí: 15
Body za pořadí:
1649
Body za soupeře:
91
Body celkem:
1740
Michal Valenta  3 : 0 wo. 25 15. - 16.
Petr Marek  0 : 3 wo. 0 13. - 16.
Patrik Rohun  1 : 3 10 9. - 16.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 16.
Radek Doucha  3 : 1 32 1. - 32.
Lumír Klímek  3 : 1 24 1. - 64.
 muži C, 10.10.2015
Pořadí: 10
Body za pořadí:
843
Body za soupeře:
53
Body celkem:
896
Robert Michalec  1 : 3 4.2 9. - 10.
Vratislav Morkus  3 : 2 12.6 9. - 12.
Jan Sluka  3 : 1 16.8 9. - 16.
Karel Kudláček  0 : 3 0 1. - 16.
Jiří Škop  3 : 1 13.44 1. - 32.
 bye  3 : 0 wo. 6.3 1. - 64.
 Mistrovský turnaj mužů B, 28.03.2015
Pořadí: 30
Body za pořadí:
902
Body za soupeře:
33
Body celkem:
935
 bye  3 :  0
Rudolf Korbelář  2 : 3 0
Ján Forgáč  0 : 3 0
Robert Michalec  0 : 3 wo. 0
Tomáš Herold  3 : 0 wo. 0
Ivan Eibner  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů A, 21.02.2015
Pořadí: 38
Body za pořadí:
1357
Body za soupeře:
92
Body celkem:
1449
Martin Honek  0 : 3 0
Josef Šebek  0 : 3 0
 bye  3 :  0
 bye  3 : 0
Ladislav Burián  0 : 3 0
Ján Fecák  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 17.01.2015
Pořadí: 46
Body za pořadí:
1211
Body za soupeře:
90
Body celkem:
1301
Ján Fecák  0 : 3 wo. 0
Peter Hrúzik  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Jan Daňsa  2 : 3 0
Radim Valášek  0 : 3 wo. 0
Petr Steiner  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 10.01.2015
Pořadí: 24
Body za pořadí:
1290
Body za soupeře:
29
Body celkem:
1319
Jakub Zahradník  1 : 3 0
Petr Podaný  0 : 3 wo. 0
 bye  3 :  0
Michal Viktora  0 : 3 0
Roman Kubričan  3 : 0 wo. 0
Filip Nosek  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 06.12.2014
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1900
Body za soupeře:
169
Body celkem:
2069
Jaroslav Sezemský  3 : 0 0
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
David Orálek  3 : 1 0
Martin Švec  0 : 3 0
Dan Teuchner  0 : 3 0
Tomáš Hanzelka  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 29.11.2014
Pořadí: 42
Body za pořadí:
805
Body za soupeře:
82
Body celkem:
887
Jiří Vágner  3 : 0 0
Jan Mastný  2 : 3 0
Dan Teuchner  0 : 3 0
Jan Hlavička  3 : 0 0
Pavel Beneš  1 : 3 0
Lukáš Klinecký  3 : 0 0
 Mistrovský turnaj mužů - A, 15.11.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
1798
Body za soupeře:
106
Body celkem:
1904
Martin Vaněk  3 : 1 0
Miroslav Kolář  0 : 3 0
Michal Bodiš  1 : 3 0
 bye  3 :  0
Petr Zlámal  0 : 3 0
Jan Čaboun  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - C, 25.10.2014
Pořadí: 28
Body za pořadí:
624
Body za soupeře:
19
Body celkem:
643
 bye  3 :  0
Marek Koutník  0 : 3 0
Vladimír Hotový  0 : 3 wo. 0
Vladimír Hlavatý  2 : 3 0
Milan Macura  3 : 0 wo. 0
Karel Václavek  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů - B, 20.09.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1838
Body za soupeře:
82
Body celkem:
1920
Vlastimil Kozák  0 : 3 0
Jaroslav Sezemský  3 : 2 0
Tomáš Strmiska  0 : 3 wo. 0
Jan Roll  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Tomáš Císařovský  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 10.05.2014
Pořadí: 8
Body za pořadí:
1692
Body za soupeře:
64
Body celkem:
1756
Pavel Jakubů  3 : 2 0
Dominik Šácha  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
David Orálek  1 : 3 0
Dominik Dubský  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 05.04.2014
Pořadí: 6
Body za pořadí:
1170
Body za soupeře:
51
Body celkem:
1221
Tomáš Tlustý  3 : 0 0
Michal Krautwurm  0 : 3 0
 bye  3 : 0
Zdeněk Jícha  3 : 2 0
Petr Marek  2 : 3 0
 Mistrovstký turnaj mužů C, 22.03.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
67
Body celkem:
1419
 bye  3 :  0
Pavel Vohánka  3 : 0 0
Martin Brož  3 : 0 0
Zdeněk Jícha  3 : 1 0
Jan Kubíček  1 : 3 0
Michal Valenta  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 01.03.2014
Pořadí: 11
Body za pořadí:
1499
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1558
Tomáš Tlustý  3 : 2 0
Jakub Kosinka  0 : 3 0
Lukáš Klinecký  3 : 2 0
Martin Vostatek  2 : 3 0
Martin Olič  3 : 0 wo. 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 22.02.2014
Pořadí: 5
Body za pořadí:
1251
Body za soupeře:
47
Body celkem:
1298
 bye  3 : 0
Tomáš Fecák  3 : 1 0
Jan Filounek  0 : 3 0
Tomáš Strmiska  3 : 2 0
Tomáš Pluhař  3 : 2 0
 Mistrovský turnaj mužů C, 18.01.2014
Pořadí: 4
Body za pořadí:
1352
Body za soupeře:
79
Body celkem:
1431
Radek Hlobík  3 : 2 0
Ladislav Procházka  2 : 3 0
 bye  3 : 0
Filip Nosek  3 : 0 0
Petr Podaný  3 : 1 0
Petr Marek  2 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 11.01.2014
Pořadí: 22
Body za pořadí:
1115
Body za soupeře:
47
Body celkem:
1162
Petr Marek  1 : 3 0
Jakub Zahradník  3 : 2 0
Jakub Štiller  1 : 3 0
Dominik Dubský  0 : 3 0
Petr Stryja  3 : 1 0
 Mistrovský turnaj muži C, 16.11.2013
Pořadí: 19
Body za pořadí:
780
Body za soupeře:
38
Body celkem:
818
Radomír Ungr  3 : 2 0
Jiří Vágner  3 : 2 0
Milan Tecl  2 : 3 0
Libor Přibyl  3 : 0 wo. 0
 bye  3 :  0
Dan Kolínský  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži B, 02.11.2013
Pořadí: 38
Body za pořadí:
897
Body za soupeře:
72
Body celkem:
969
 bye  3 :  0
Milan Vlasák  3 : 0 0
Michal Krautwurm  2 : 3 0
Jaroslav Dvořák  3 : 0 wo. 0
Jiří Vágner  0 : 3 wo. 0
Karel Kudláček  1 : 3 0
 Mistrovský turnaj mužů B, 12.10.2013
Pořadí: 26
Body za pořadí:
1222
Body za soupeře:
59
Body celkem:
1281
 bye  3 :  0
Jaroslav Čech  1 : 3 0
Michal Bodiš  0 : 3 0
Jakub Zahradník  3 : 2 0
Jakub Vaněk  3 : 2 0
Marek Hlaváč  0 : 3 0
 Mistrovský turnaj muži C, 14.09.2013
Pořadí: 24
Body za pořadí:
689
Body za soupeře:
20
Body celkem:
709
 bye  3 :  0
Petr Veselý  2 : 3 0
Pavel Vohánka  3 : 0 wo. 0
Alexander Kuklovský  0 : 3 wo. 0
Petr Marek  0 : 3 wo. 0
Jakub Kočárek  0 : 3 wo. 0
 Mistrovský turnaj muži B, 04.05.2013
Pořadí: 17
Body za pořadí:
1273
Body za soupeře:
114
Body celkem:
1387
 bye  3 : 0
Marek Fremel  2 : 3 0
Radomír Ungr  3 : 0 0
Jiří Krýsl  3 : 2 0
Jiří Gottlieb  3 : 0 0
Ján Fecák  3 : 0 0

Český squash je finančně podporován Národní sportovní agenturou

NSA

Partneři ČASQ

ASB Under Armour Dunlop
suitable
Vytvořilo APEX Solutions ve spolupráci s Grafickým studiem SUITABLE.CZ za finanční podpory FotoRobot