Muži A Muži B Muži C Muži D Ženy A Ženy B Jun. A Jun. B Extraliga Muži Extraliga Ženy Liga Muži Liga Ženy Trenéři Rozhodčí
Termín | Kategorie | Název | Pořadatel (Místo) |
|
---|---|---|---|---|
září 2021 | ||||
03.09.-05.09.2021 | DM1 | Extraliga mužů 2020/2021 | Squashcentrum Strahov, Praha, | |
03.09.-05.09.2021 | DZ1 | Extraliga žen 2020/2021 | Squashcentrum Strahov, Praha, | |
04.09.-05.09.2021 | JB | HANYA corporation cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.09.-11.09.2021 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
11.09.-12.09.2021 | MRJ | ALBATROS MEDIA - MČR družstev juniorů 2021 | Squash Bowling Centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
11.09.-12.09.2021 | MRU23 | MČR U23 2021 | Squash Bowling Centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
11.09.-11.09.2021 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
18.09.-19.09.2021 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
18.09.-18.09.2021 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
18.09.-18.09.2021 | MC | ELEKTRO MAHL - HAMR Muži C | ELEKTRO MAHL - HAMRsport Muži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
18.09.-19.09.2021 | ZA | "KIK SQUASH OPEN" | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
25.09.-26.09.2021 | JA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
25.09.-25.09.2021 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2021 - PODZIMNÍ MASTERS | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
říjen 2021 | ||||
02.10.-02.10.2021 | MB | POTISKOMANIE.CZ Muži B HAMR | Hamrsport Záběhlice (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
02.10.-02.10.2021 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
02.10.-02.10.2021 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2021 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Přihl. hráči |
08.10.-10.10.2021 | MRJ | MČR juniorů 2021 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.10.-09.10.2021 | MC | Sadská Open 2021 | Sadská Open 2021 (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
09.10.-09.10.2021 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2021 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
09.10.-09.10.2021 | MC | IMPEXTA ČRO Cup 2021 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
16.10.-17.10.2021 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
16.10.-17.10.2021 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
16.10.-17.10.2021 | JB | Velká cena Prahy | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
21.10.-24.10.2021 | MR | MČR žen, mužů a masters 2021 | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
listopad 2021 | ||||
06.11.-07.11.2021 | JA | Czech junior open 2021 | Squash Bowling Centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
06.11.-06.11.2021 | MB | Poděbrady OPEN 2021 - muži B | Bowling squash Relax Poděbrady (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Výsledky |
06.11.-06.11.2021 | MB | Ostravský Kahan - Muži B | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
06.11.-06.11.2021 | ZB | Ženy B | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Přihl. hráči |
13.11.-14.11.2021 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MC | SquashEspecial - Muži C | Squash Bowling centrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MC | Muži C | Ostravský Kahan - Muži C (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MC | Morenda - Muži C | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.11.-14.11.2021 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
20.11.-21.11.2021 | DM1 | Extraliga muži | ||
20.11.-21.11.2021 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
20.11.-21.11.2021 | JB | Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
23.11.-23.11.2021 | DM1 | Extraliga muži | ||
27.11.-28.11.2021 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
27.11.-28.11.2021 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
prosinec 2021 | ||||
04.12.-05.12.2021 | MA | HANYA CUP - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
04.12.-04.12.2021 | MC | FIDOR cup - Muži C | Sportovní Centrum FIDOR (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
04.12.-04.12.2021 | MC | Strahov - muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
04.12.-05.12.2021 | ZA | ERIN´S FLAG IRISH PUB - ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.12.-12.12.2021 | JA | Moravian Silesian Squash Junior open 2021 | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
11.12.-11.12.2021 | V | Masters HAMR | MASTERS HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
18.12.-19.12.2021 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
18.12.-18.12.2021 | MB | Albatros Media Muži B | Squash Bowling centrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
18.12.-18.12.2021 | ZB | Ženy B | ||
leden 2022 | ||||
08.01.-09.01.2022 | JB | Prima Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
08.01.-08.01.2022 | MB | ČESKÁ PRŮMYSLOVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA CUP 2022 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Výsledky |
08.01.-08.01.2022 | MB | Oxytherapy Squash Open | HECTOR SPORT CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
08.01.-08.01.2022 | ZB | Ženy B | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
15.01.-16.01.2022 | JA | Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
15.01.-15.01.2022 | V | Bástr Cup - Masters | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
21.01.-23.01.2022 | JM | Czech Junior Open 2022 | Česká asociace squashe, | Propozice |
22.01.-23.01.2022 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
22.01.-22.01.2022 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
22.01.-22.01.2022 | MC | Muži C JEREMI sport | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
22.01.-22.01.2022 | MC | Sadská Open - muži C | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
22.01.-23.01.2022 | ZA | AB SQUASH CUP - ženy A | AB SQUASH CUP - ženy A (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Přihl. hráči |
29.01.-30.01.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
29.01.-30.01.2022 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
únor 2022 | ||||
05.02.-06.02.2022 | JA | DIETZ CUP - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.02.-13.02.2022 | MA | Muži A | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2022 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C - 2022 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2022 | MC | Ostravský Kahan 2022 - Muži C | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2022 | MC | Muži C - Squashový turnaj ve Vyškově | Squashový turnaj kat. C ve Vyškově (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Výsledky |
12.02.-13.02.2022 | ZA | Ženy A | SC FAJNE (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
15.02.-15.02.2022 | DM1 | Extraliga muži | ||
19.02.-20.02.2022 | DM1 | Extraliga muži | ||
19.02.-20.02.2022 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
26.02.-27.02.2022 | JB | HRADECKÝ CUP JB | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
26.02.-26.02.2022 | MB | ERIN´S FLAG IRISH PUB - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.02.-26.02.2022 | ZB | LADIES PRAGUE UNITED OPEN 2022 | Squash Haštal (SK Prague United, z.s. Praha) | Propozice Výsledky |
březen 2022 | ||||
03.03.-06.03.2022 | MR | MČR žen, mužů a masters 2022 | Sportovní centrum Hector, SBC (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
12.03.-13.03.2022 | JA | AMMBRA CUP junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | MB | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | ZB | Ženy B | ||
24.03.-24.03.2022 | DM1 | Extraliga muži | Viktoria Brno Sportprofit, | |
26.03.-27.03.2022 | JB | AMMBRA CUP junioři B | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | DR Development Cup - Muži C | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | Muži C - HAMR sport POTISKOMANIE.CZ | Muži C HAMR sport POTISKOMANIE.CZ (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | IMPEXTA CUP 2022 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Přihl. hráči |
duben 2022 | ||||
02.04.-02.04.2022 | MB | Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ | Muži B HAMR sport - POTISKOMANIE.CZ (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
02.04.-02.04.2022 | MB | Morenda - Muži B | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
02.04.-02.04.2022 | ZB | Ženy B | ||
08.04.-17.04.2022 | ME | U19 Individual & Team Championships 2022 | ||
09.04.-10.04.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev muži | ||
09.04.-10.04.2022 | DZ | 1. liga družstev ženy | ||
09.04.-10.04.2022 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
12.04.-12.04.2022 | DM1 | Extraliga muži | Buldoci SCC HK, Praha Hector, | |
16.04.-17.04.2022 | DM1 | Extraliga muži | ||
16.04.-17.04.2022 | DZ1 | Extraliga ženy | ||
16.04.-17.04.2022 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
23.04.-24.04.2022 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
23.04.-23.04.2022 | MC | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
23.04.-23.04.2022 | MC | iRadio21_muži C | SQUASH centrum Hájek (Sportovní Klub Sport drive, z.s. Praha 9) | Propozice Výsledky |
23.04.-23.04.2022 | MC | Muži C | GALVA Muži C Olomouc (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
23.04.-24.04.2022 | ZA | Ženy A | (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-30.04.2022 | ME | European Women Team Championships 2022 | ||
27.04.-30.04.2022 | ME | European Men Team Championships 2022 | ||
30.04.-01.05.2022 | MRJ | MČR družstev juniorů 2022 | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
30.04.-30.04.2022 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Aprílové masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
květen 2022 | ||||
07.05.-08.05.2022 | MA | Prima stavebniny Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.05.-07.05.2022 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
07.05.-07.05.2022 | MC | Strahov - muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.05.-08.05.2022 | ZA | Bastr Cup - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.05.-15.05.2022 | ME | European Junior U15/U17 Team Championships 2022 | ||
14.05.-15.05.2022 | DM1 | Play off mužů 2021/2022 | Squash Viktoria, z.s., | |
14.05.-15.05.2022 | DZ | Baráže žen | Squash Viktoria, z.s., | |
14.05.-15.05.2022 | DZ1 | Play off žen 2021/2022 | Squash Viktoria, z.s., | |
15.05.-15.05.2022 | DM | Baráže mužů | Squash Viktoria, z.s., | |
21.05.-22.05.2022 | JB | Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
21.05.-21.05.2022 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
21.05.-21.05.2022 | MB | B turnaj muži-SquashArena 21.5.2022 | SquashArena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
21.05.-22.05.2022 | MRU23 | MČR U23 2022 | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
21.05.-21.05.2022 | ZB | Ženy B | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
27.05.-29.05.2022 | MRJ | MČR juniorů 2022 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
červen 2022 | ||||
04.06.-04.06.2022 | Č | MISTROVSTVÍ ČR ve squashové čtyřhře 2022 | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
22.06.-25.06.2022 | ME | European Masters Individual Championships 2022 | ||
září 2022 | ||||
03.09.-03.09.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
03.09.-03.09.2022 | MB | Strahov - Muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
03.09.-03.09.2022 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
03.09.-03.09.2022 | MC | Strahov - Muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
03.09.-03.09.2022 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
03.09.-03.09.2022 | ZB | Strahov - Ženy B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
09.09.-11.09.2022 | JM | Welsh Junior Open 2022 (GP) | ||
10.09.-11.09.2022 | JB | DR DEVELOPMENT Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.09.-11.09.2022 | OST | Kemp juniorské reprezentace | Ostrava, FAJNE, | |
10.09.-10.09.2022 | V | PNEUKOMPLET Cup - Masters | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
16.09.-18.09.2022 | VM | Belgian Masters 2022 (MO) - ZRUŠENO | ||
16.09.-16.09.2022 | TR | Dialogy: Psychologie trenéra | ČTA Nymburk, | Propozice |
16.09.-16.09.2022 | TR | Silové schopnosti a jejich rozvoj v tréninku dětí | UK FTVS, | Propozice |
16.09.-16.09.2022 | TR | Dialogy: Fyziologie výkonu | ČTA Nymburk, | Propozice |
16.09.-16.09.2022 | TR | Dialogy: Posturální funkce | ČTA Nymburk, | Propozice |
17.09.-18.09.2022 | JA | ALBATROS MEDIA JUNIOR "A" | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
17.09.-17.09.2022 | TR | Dialogy: Výživa a pitný režim | ČTA Nymburk, | Propozice |
17.09.-17.09.2022 | TR | Rychlostní schopnosti a jejich rozvoj v tréninku d | UK FTVS, | Propozice |
18.09.-18.09.2022 | TR | Dialogy: Hodnotový leadership | ČTA Nymburk, | Propozice |
23.09.-25.09.2022 | JM | Danish Junior Open 2022 (GP) | ||
24.09.-25.09.2022 | MA | FAJNE Áčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
24.09.-24.09.2022 | TR | Nutriční poradenství v praxi | UK FTVS Praha, | Propozice |
24.09.-24.09.2022 | ZA | FAJNE Áčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
24.09.-25.09.2022 | ROZ | Kurz rozhodčích III. třídy | Ostrava, SC FAJNE, | Propozice |
25.09.-25.09.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
29.09.-01.12.0222 | TR | Sportovci v právu | UK FTVS Praha, | Propozice |
29.09.-30.09.2022 | MRA | Akademické mistrovství ČR 2022 | Squashclub Strahov, | Propozice |
30.09.-02.10.2022 | JM | Slovak Junior Open 2022 (JO) | ||
říjen 2022 | ||||
01.10.-02.10.2022 | DM1 | Extraliga mužů | ||
01.10.-02.10.2022 | DZ1 | Extraliga žen | ||
01.10.-02.10.2022 | JB | JUNIORSKÝ TURNAJ - B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
01.10.-03.10.2022 | VM | German Masters 2022 (GP) | ||
06.10.-09.10.2022 | JM | Nordic Junior Open 2022 (SS) | ||
08.10.-08.10.2022 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
08.10.-08.10.2022 | MB | SBCentrum muži B | SB centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
08.10.-08.10.2022 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
08.10.-08.10.2022 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2022 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
08.10.-08.10.2022 | ZB | GALVA Ženy B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
08.10.-08.10.2022 | ZB | SBCentrum ženy B | SB centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
14.10.-16.10.2022 | TR | 6th ESF Coaching Conference | Vídeň, Rakousko, | Propozice |
15.10.-16.10.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
15.10.-16.10.2022 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
21.10.-23.10.2022 | VM | Polish Masters 2022 (MO) | ||
22.10.-23.10.2022 | JA | Prima stavebniny cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
26.10.-28.10.2022 | OST | Kemp juniorské reprezentace | Viktoria Brno, | |
29.10.-30.10.2022 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
29.10.-29.10.2022 | ZA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
30.10.-30.10.2022 | MB | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
listopad 2022 | ||||
04.11.-06.11.2018 | JM | Belgian Junior Open 2022 (SS) - ZRUŠENO | ||
05.11.-06.11.2022 | JB | HRADECKÝ CUP | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MB | Morenda - Muži B | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MB | ELEKTRO MAHL - MUŽI B | ELEKTRO MAHL- MUŽI B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MC | Muži C a PSA Czech Open | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | MC | Muži C - Čimice | Squash Sport Čimice (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
05.11.-05.11.2022 | ZB | Morenda - Ženy B | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
05.11.-05.11.2022 | ZB | ELEKTRO MAHL - ŽENY B | ELEKTRO MAHL / REKLAMALEVNEJI.CZ - ŽENY B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
11.11.-13.11.2022 | JM | Malta Masters Open 2022 | ||
11.11.-13.11.2022 | JM | Polish Junior Open 2022 (GP) | ||
12.11.-13.11.2022 | MA | M&S fair Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
12.11.-12.11.2022 | ZA | Erins´s Flag Irish Pub - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.11.-13.11.2022 | MB | Dietz Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
18.11.-20.11.2022 | JM | Irish Junior Open 2022 (GP) | ||
18.11.-20.11.2022 | VM | Dutch Masters 2022 (GP) | ||
18.11.-18.11.2022 | TR | FUNKČNÍ a INTERVALOVÝ trénink | Brno, MUNI Fakulta sportovních studií , | Propozice |
19.11.-20.11.2022 | DZ1 | Extraliga žen | ||
19.11.-20.11.2022 | JA | ALBATROS MEDIA JUNIOR "A" | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
19.11.-19.11.2022 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2022 - Podzimní masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
26.11.-27.11.2022 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
26.11.-26.11.2022 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
prosinec 2022 | ||||
01.12.-04.12.2022 | JM | Swiss Junior Open 2022 (SS) | ||
02.12.-04.12.2022 | VM | Welsh Masters Open 2022 (MO) | ||
03.12.-04.12.2022 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
03.12.-03.12.2022 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
03.12.-04.12.2022 | ROZ | Kurz rozhodčích III. třídy | Praha, Strahov, | Propozice |
04.12.-04.12.2022 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
04.12.-04.12.2022 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | Praha, Strahov, | Propozice |
09.12.-09.12.2022 | MIX | Smíšená liga | Squash Viktoria, | |
09.12.-10.12.2022 | TR | DIAGNOSTIKA SPORTOVNÍCH PŘEDPOKLADŮ A VÝBĚR SPORTO | Praha, UK FTVS, | Propozice |
10.12.-11.12.2022 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
13.12.-13.12.2022 | MIX | Smíšená liga | OSTRAVA SQUASH KLUB, | |
14.12.-14.12.2022 | TR | Konference MOSTY | Praha, ČTA, | Propozice |
16.12.-18.12.2022 | VM | Slovakian Masters Open 2022 (MO) | ||
17.12.-17.12.2022 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2022 | MB | Strahov Muži B | Strahclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2022 | MC | IMPEXTA CUP 2022 | SBA Sportcentrum Havránek (SBA Squash club, z.s. Ostrava - Zábřeh) | Propozice Přihl. hráči |
17.12.-17.12.2022 | MC | ALBATROS MEDIA - Muži C | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
17.12.-17.12.2022 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
17.12.-17.12.2022 | ZB | Strahov - ženy B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
28.12.-30.12.2022 | JM | Scottish Junior Open 2022 (GP) | ||
leden 2023 | ||||
04.01.-08.01.2023 | JM | British Junior Open 2023 (SS) | ||
06.01.-06.01.2023 | MIX | Smíšená liga | Ostrava Squash Klub, | |
07.01.-08.01.2023 | JA | AMMBRA CUP Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
07.01.-07.01.2023 | V | Masters HAMR | Masters HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
14.01.-15.01.2023 | MA | PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
14.01.-14.01.2023 | ZA | BÁSTR CUP - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
15.01.-15.01.2023 | MB | Dietz Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
19.01.-22.01.2023 | JM | Czech Junior Open 2023 (SS) | Česká asociace squashe, | |
19.01.-22.01.2023 | JM | Czech Junior Open 2023 (SS) | Česká asociace squashe, | |
21.01.-21.01.2023 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
21.01.-21.01.2023 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži B 2023! | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
21.01.-21.01.2023 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
21.01.-21.01.2023 | MC | Muži C | Jeremi Sport (SK JEREMI, z.s. Praha 5) | Propozice Výsledky |
21.01.-21.01.2023 | ZB | GALVA Ženy B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
21.01.-21.01.2023 | ZB | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Ženy B 2023! | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
28.01.-29.01.2023 | DM1 | Extraliga mužů | ||
28.01.-29.01.2023 | DZ1 | Extraliga žen | ||
28.01.-29.01.2023 | JB | Juniorské Béčko - Brno | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
únor 2023 | ||||
03.02.-05.02.2023 | MRJ | MČR juniorů 2023 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.02.-07.02.2023 | MIX | Smíšená liga | Squashclub Strahov, | |
11.02.-12.02.2023 | MA | FAJNE Áčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
11.02.-11.02.2023 | ZA | FAJNE Áčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
12.02.-12.02.2023 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
16.02.-19.02.2023 | JM | French Junior Open 2023 (SS) | ||
18.02.-19.02.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
18.02.-18.02.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
23.02.-26.02.2023 | JM | German Junior Open 2023 (SS) | ||
25.02.-26.02.2023 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MB | Freshbox Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MB | HRADECKÝ CUP | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MC | MORENDA - MUŽI C | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | MC | RESTAART céčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
25.02.-25.02.2023 | ZB | ERIN´S Cup - Ženy B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
25.02.-25.02.2023 | ZB | HRADECKÝ CUP ženy | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
březen 2023 | ||||
03.03.-05.03.2023 | JM | Austrian Junior Open 2023 (GP) | ||
11.03.-12.03.2023 | MR | MČR žen, mužů a masters 2023 | Galerie Harfa (skleněný kurt), Hector sport centre, Squash Bowling Centrum (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
18.03.-19.03.2023 | JB | AB Squash Cup - junioři B | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MC | FIDOR cup | SC FIDOR Opava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Přihl. hráči |
18.03.-18.03.2023 | MC | PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR | PoctiveDezerty.cz Muži C - HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
18.03.-19.03.2023 | OST | Kemp juniorské reprezentace - U17/U19 | SBC Praha, | |
18.03.-18.03.2023 | ZB | FAJNE Béčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Přihl. hráči |
18.03.-18.03.2023 | ZB | PoctiveDezerty.cz Ženy B - HAMR | PoctiveDezerty.cz ženy B - HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Přihl. hráči |
24.03.-26.03.2023 | JM | Norwegian Junior Open 2023 (JO) | ||
25.03.-26.03.2023 | DM1 | Extraliga mužů | ||
25.03.-26.03.2023 | DZ1 | Extraliga žen | ||
25.03.-26.03.2023 | JA | AMMBRA CUP Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
31.03.-31.03.2023 | MIX | Smíšená liga | SCC HK, SBC Chodov, | |
duben 2023 | ||||
01.04.-02.04.2023 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
01.04.-09.04.2023 | ME | U19 Individual & Team Championships 2023 | ||
01.04.-01.04.2023 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
02.04.-02.04.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.04.-07.04.2023 | MIX | Smíšená liga | 16:00, Squash Viktoria, | |
15.04.-16.04.2023 | JA | HRADECKÝ CUP JA | SQ Centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
22.04.-23.04.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
22.04.-23.04.2023 | OST | Kemp juniorské reprezentace - U11/U13/U15/U17 | HECTOR Praha, | |
26.04.-29.04.2023 | ME | European Women Team Championships 2023 | ||
26.04.-29.04.2023 | ME | European Men Team Championships 2022 | ||
27.04.-27.04.2023 | TR | Webinář Testing - What you need to know | Praha, UK FTVS, | Propozice |
29.04.-29.04.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
29.04.-30.04.2023 | JB | Strahov - junioři B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | MB | PRIMA STAVEBNINY CUP - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | MB | RESTAART béčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | MC | Muži C | Squash centrum Vyškov (SQ Haná Vyškov Vyškov) | Propozice Přihl. hráči |
29.04.-29.04.2023 | MC | Muži C Čimice | Čimické Céčko (SK Squash Sport Čimice, z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
29.04.-29.04.2023 | ZB | BÁSTR CUP - Ženy B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
29.04.-29.04.2023 | ZB | Ženy B - Restaart Pardubice | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
květen 2023 | ||||
06.05.-07.05.2023 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
06.05.-07.05.2023 | MA | DIETZ Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
06.05.-06.05.2023 | ZA | ERIN´S Cup - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.05.-07.05.2023 | MB | Freshbox Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
11.05.-14.05.2023 | EICC | ESF European Mixed Team U15&U17 Championships 2023 | Hector Sport Centre, Infinit STEP (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Přihl. hráči |
11.05.-14.05.2023 | TR | Školení trenérů III. třídy ČASQ a WSC level 1 | Praha, Haštal, | Propozice |
12.05.-13.05.2023 | TR | Kompenzační cvičení u dětí a mládeže ve sportovní | Praha, UK FTVS, | Propozice |
13.05.-14.05.2023 | ME | Mezistátní utkání U11/U13 2023 | ||
13.05.-13.05.2023 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Jarní masters | Squash Ohradní (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
20.05.-21.05.2023 | DM | Baráže mužů | FAJNE Ostrava, | PropoziceVýsledky |
20.05.-21.05.2023 | DM1 | Play off mužů 2022/2023 | FAJNE Ostrava, | PropoziceVýsledky |
20.05.-21.05.2023 | DM1 | Play out mužů 2022/2023 | FAJNE Ostrava, | Propozice |
20.05.-21.05.2023 | DZ | Baráže žen | FAJNE Ostrava, | |
20.05.-21.05.2023 | DZ1 | Play off žen 2022/2023 | FAJNE Ostrava, | PropoziceVýsledky |
20.05.-21.05.2023 | JB | CARTEL PASKOV CUP | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
27.05.-27.05.2023 | MB | Squasharena Muži B 27.5.2023 | Squasharena (SK SquashArena z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
27.05.-27.05.2023 | MB | Muži B | ||
27.05.-27.05.2023 | MC | Strahov - muži C | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
27.05.-27.05.2023 | MC | Muži C | ||
27.05.-27.05.2023 | MIX | Finále smíšené ligy 2022/2023 | SBCentrum Chodov, | PropoziceVýsledky |
27.05.-28.05.2023 | MRJ | MČR družstev juniorů 2023 | SBCentrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
27.05.-27.05.2023 | ZB | Ženy B | ||
27.05.-27.05.2023 | ZB | Ženy B | ||
28.05.-28.05.2023 | MRU23 | MČR U23 2023 žen | SBCentrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
28.05.-28.05.2023 | MRU23 | MČR U23 2023 mužů | SBCentrum Chodov (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
červen 2023 | ||||
02.06.-02.06.2023 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | Skype, | Propozice |
03.06.-03.06.2023 | Č | MČR čtyřhry 2023 | Bowling Squash Sadská (Squash klub Poděbrady, z.s. Poděbrady) | Propozice Přihl. hráči |
08.06.-09.06.2023 | MRA | Akademické mistrovství ČR 2023 | Squashclub Strahov, | Propozice |
15.06.-18.06.2023 | JM | Italian Junior Open 2023 (GP) | ||
18.06.-18.06.2023 | DM | Baráže mužů | Sadská, | |
26.06.-09.07.2023 | OST | European Masters Games 2023 | Propozice | |
29.06.-03.07.2023 | JM | European Junior Open 2023 (SS) | ||
červenec 2023 | ||||
06.07.-09.07.2023 | JM | Dutch Junior Open 2023 (SS) | ||
srpen 2023 | ||||
22.08.-25.08.2023 | EICC | Mistrovství Evropy 2023 | Vratislav, Polsko, | |
září 2023 | ||||
02.09.-02.09.2023 | MB | Muži B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
02.09.-02.09.2023 | ZB | Ženy B | Squashcentrum Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
06.09.-09.09.2023 | EICC | Mistrovství Evropy Masters 2023 | Hamburk, Německo, | |
14.09.-14.09.2023 | TR | Prevence rizik v práci s dětmi a mladými dospělými | Fakulta sportovních studií MU Brno, | Propozice |
16.09.-17.09.2023 | JA | ALBATROS MEDIA - Junioři A | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
21.09.-21.09.2023 | TR | PSYCHOMOTORIKA VE VZDĚLÁVÁNÍ | UK FTVS Praha, | Propozice |
23.09.-24.09.2023 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
23.09.-23.09.2023 | MC | MORENDA - MUŽI C | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
23.09.-23.09.2023 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
24.09.-24.09.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
29.09.-01.10.2023 | JM | Slovak Junior Open 2023 (JO) | ||
30.09.-30.09.2023 | MB | GALVA Muži B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Výsledky |
30.09.-01.10.2023 | TK | Kemp kuniorské reprezentace | Ostrava, FAJNE, | |
30.09.-30.09.2023 | TR | KURZ ZVLÁDÁNÍ STRESU | UK FTVS Praha, | Propozice |
30.09.-30.09.2023 | ZB | GALVA Ženy B Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
říjen 2023 | ||||
02.10.-02.10.2023 | MIX | Extraliga smíšených družstev | Viktoria Brno Sportprofit, | |
03.10.-03.10.2023 | MIX | Extraliga smíšených družstev | SC FAJNE, | |
03.10.-03.10.2023 | MIX | Extraliga smíšených družstev | SC Strahov A, | |
05.10.-08.10.2023 | JM | Nordic Junior Open 2023 (SS) | ||
07.10.-08.10.2023 | JB | Velká cena Prahy | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
07.10.-07.10.2023 | V | Masters HAMR | Masters HAMR (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
12.10.-22.10.2023 | TR | VÝŽIVA A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ 2023 | UK FTVS Praha, | Propozice |
13.10.-15.10.2023 | JM | Hungarian Junior Open 2023 | ||
13.10.-14.10.2023 | TR | SPORTOVNÍ PŘÍPRAVA DĚTÍ 2023 | UK FTVS Praha, | Propozice |
14.10.-15.10.2023 | JA | DR Development Cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
19.10.-22.10.2023 | VM | Irish Masters 2023 (GP) | ||
21.10.-22.10.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
21.10.-22.10.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
24.10.-24.10.2023 | TR | Mentální příprava pro sportovní trenéry I | SMT Academy Praha, | Propozice |
27.10.-29.10.2023 | VM | Polish Masters 2023 (MO) | ||
27.10.-29.10.2023 | VM | Malta Junior Open 2023 | ||
28.10.-29.10.2023 | MA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
28.10.-28.10.2023 | MC | FAJNE Céčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
28.10.-28.10.2023 | ZA | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "ženy A" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
29.10.-29.10.2023 | MB | MEMORIÁL JANY KOSINKOVÉ "muži B" | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
listopad 2023 | ||||
02.11.-05.11.2023 | JM | Belgian Junior Open 2023 (SS) | ||
03.11.-05.11.2023 | JM | Malta Masters Open 2023 | ||
03.11.-04.11.2023 | TR | Diagnostika pohyb.předpokladů a výběr sport.talent | UK FTVS Praha, | Propozice |
03.11.-12.11.2023 | TR | Vědecký základ sportovního tréninku LICENCE B | Fakulta sportovních studií MU Brno, | Propozice |
04.11.-05.11.2023 | JA | HRADECKÝ CUP | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
04.11.-04.11.2023 | MB | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Muži B (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
04.11.-04.11.2023 | MB | Promedeus Cup MB a PSA Czech Open 2023 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
04.11.-04.11.2023 | ZB | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Ženy B | SQUASH OHRADNÍ TOUR 2023 - Ženy B (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
09.11.-12.11.2023 | JM | Polish Junior Open 2023 (GP) | ||
11.11.-12.11.2023 | MA | Strahov - muži A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
11.11.-11.11.2023 | MC | GALVA Muži C Olomouc | OMEGA centrum sportu a zdraví (Squashový klub mládeže Olomouc, z.s. Olomouc) | Propozice Přihl. hráči |
11.11.-11.11.2023 | ZA | Strahov - ženy A | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
12.11.-12.11.2023 | MB | Strahov - muži B | Squashclub Strahov (Squashclub Strahov z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
17.11.-19.11.2023 | JM | Irish Junior Open 2023 (GP) | ||
17.11.-18.11.2023 | TK | Kemp juniorské reprezentace | Hradec Králové, | |
17.11.-19.11.2023 | VM | Dutch Masters 2023 (GP) | ||
18.11.-19.11.2023 | JB | Juniorské Béčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
18.11.-18.11.2023 | V | Masters FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
19.11.-19.11.2023 | DZ1 | Extraliga ženy 2023/2024 | SCC Hradec Králové, | |
20.11.-20.11.2023 | MIX | SC FAJNE vs SC STRAHOV B | Ostrava FAJNE 17:00, | |
22.11.-22.11.2023 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SQUASHEXPERT.CZ Haštal A | Praha SBC 17:00, | |
23.11.-23.11.2023 | MIX | VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT vs SC STRAHOV A | Brno Vodařská 17:00, | |
24.11.-24.11.2023 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SC STRAHOV A | Praha HECTOR 17:00, | |
25.11.-26.11.2023 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
25.11.-26.11.2023 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
28.11.-28.11.2023 | MIX | VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT vs SC FAJNE | Brno Vodařská 18:00, | |
28.11.-28.11.2023 | MIX | SC STRAHOV B vs SQUASHEXPERT.CZ Haštal A | Praha Strahov 18:00, | |
30.11.-03.12.2023 | JM | Swiss Junior Open 2023 (SS) | ||
prosinec 2023 | ||||
01.12.-13.12.2023 | VM | Slovakian Masters Open 2023 (MO) | ||
02.12.-03.12.2023 | JB | Juniorské B-éčko na Morendě | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
02.12.-03.12.2023 | MA | DR Development Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
02.12.-02.12.2023 | MC | Muži C SB Centrum | Squash Bowling centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
02.12.-02.12.2023 | ZA | Promedeus Cup - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
03.12.-03.12.2023 | MB | Dietz Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
09.12.-10.12.2023 | JA | CARTEL PASKOV CUP - junioři A | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (AB Squash klub, z.s. Opava) | Propozice Výsledky |
15.12.-15.12.2023 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | ČASQ v Brně, | Propozice |
16.12.-16.12.2023 | MB | ALBATROS MEDIA - Muži B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
16.12.-16.12.2023 | MB | SLOVÁCKÝ SQUASH OTVÍRÁK 2023 | Sportovní hala Uherské Hradiště (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
16.12.-16.12.2023 | ZB | ALBATROS MEDIA - Ženy B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
28.12.-30.12.2023 | JM | Scottish Junior Open 2023 (GP) | ||
leden 2024 | ||||
03.01.-07.01.2024 | JM | British Junior Open 2024 (SS) | ||
06.01.-07.01.2024 | JB | DR Development Cup - Junioři B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
06.01.-07.01.2024 | MA | Squash Arena Liberec - MA | Squash Arena Liberec (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2024 | MC | FIDOR CUP 2024 - Muži C | SC FIDOR - Opava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Výsledky |
06.01.-06.01.2024 | ZA | Squash Arena Liberec - ŽA | Squash Arena Liberec (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
07.01.-07.01.2024 | MB | Squash Arena Liberec - MB | Sqush Arena Liberec (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
12.01.-12.01.2024 | MIX | SC STRAHOV B vs VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT | Praha Strahov 18:00, | |
12.01.-12.01.2024 | MIX | SQUASHEXPERT.CZ Haštal A vs SC STRAHOV A | Praha Haštal 18:00, | |
12.01.-12.01.2024 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SC FAJNE | SCC Hradec Králové 18:00, | |
12.01.-12.01.2024 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | ČASQ v Ostravě, | |
13.01.-14.01.2024 | JA | Juniorské Áčko FAJNE OSTRAVA | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
13.01.-13.01.2024 | MB | ELEKTRO MAHL - MUŽI B | ELEKTRO MAHL - MUŽI B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
13.01.-13.01.2024 | MB | Muži B - Morenďácké mužské Béééčko | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
13.01.-13.01.2024 | MIX | Smíšená extraliga družstev | Squashclub Strahov, | |
13.01.-13.01.2024 | ZB | ELEKTRO MAHL - Ženy B | ELEKTRO MAHL - ženy B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
14.01.-14.01.2024 | MIX | Smíšená extraliga družstev | Squash Stará Praha, | |
18.01.-21.01.2024 | JM | Czech Junior Open 2024 (SS) | Česká asociace squashe, | |
19.01.-21.01.2024 | VM | Portuguese Masters Open 2024 (MO) | ||
20.01.-20.01.2024 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024 | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters 2024 (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
27.01.-28.01.2024 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
27.01.-28.01.2024 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
únor 2024 | ||||
02.02.-04.02.2024 | JM | Slovenian Junior Open 2023 | ||
02.02.-04.02.2024 | MRJ | BESTBUILD Mistrovství republiky juniorů 2024 | Centrum Viktoria Vodařská 2 619 00 Brno tel.:776282575 (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.02.-11.02.2024 | MA | FAJNE Áčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
10.02.-10.02.2024 | MC | RESTAART céčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Výsledky |
10.02.-10.02.2024 | ZA | FAJNE Áčko ženy | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
11.02.-11.02.2024 | MB | FAJNE Béčko muži | Sportovní centrum FAJNE Ostrava (OSTRAVA SQUASH KLUB z.s. Ostrava - Poruba) | Propozice Výsledky |
15.02.-18.02.2024 | JM | French Junior Open 2024 (SS) | ||
15.02.-18.02.2024 | TR | WSF level 2 Coaching course | WSF a ČASQ v Praze, | |
17.02.-18.02.2024 | DZ1 | Extraliga ženy 2023/2024 | ||
17.02.-18.02.2024 | JB | Albatros Media - Junioři B | Squash Bowling centrum (Squash Especial, z.s. Praha 4) | Propozice Výsledky |
22.02.-25.02.2024 | JM | German Junior Open 2024 (SS) | ||
24.02.-24.02.2024 | MB | HAMR SPORT - Muži B | HAMR SPORT - Muži B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
24.02.-24.02.2024 | MB | ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
24.02.-24.02.2024 | ZB | HAMR SPORT - Ženy B | HAMR SPORT - Ženy B (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
27.02.-27.02.2024 | MIX | SQUASHEXPERT.CZ HAŠTAL A vs SC STRAHOV B | Praha Haštal 18:00, | |
27.02.-27.02.2024 | MIX | SC STRAHOV A vs. SCC HK - BULDOCI | Praha Strahov 18:00, | |
březen 2024 | ||||
06.03.-09.03.2024 | MR | MČR žen, mužů a masters 2024 | MČR žen, mužů a masters 2024 (Česká asociace squashe Praha) | Propozice Výsledky |
08.03.-10.03.2024 | JM | Austrian Junior Open 2024 (GP) | ||
11.03.-11.03.2024 | MIX | SC FAJNE vs. VIKTORIA BRNO SPORTPROFIT | Ostrava Fajne 18:00, | |
12.03.-12.03.2024 | MIX | SC Strahov A vs SQUASH STARÁ PRAHA | Squash Strahov 18:00, | |
12.03.-12.03.2024 | MIX | SC FAJNE vs SCC HK - Buldoci | Ostrava Fajne 18:00, | |
13.03.-13.03.2024 | MIX | Viktoria Brno Sportprofit vs SC STRAHOV B | Viktoria Brno 16:45, | |
15.03.-17.03.2024 | JM | Croatian Junior Open 2024 (GP) | ||
16.03.-17.03.2024 | JB | O NEJLEPŠÍHO ŠOHAJE A DCÉRKU VE SQUASHI | Sportovní hala Uherské Hradiště (TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. Uherské Hradiště) | Propozice Výsledky |
16.03.-16.03.2024 | MC | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Muži C 2024 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Výsledky |
16.03.-18.03.2024 | VM | Spanish Masters Open 2024 (MO) | ||
23.03.-24.03.2024 | JA | Junioři A | Squash Bowling Centrum (Squash club Háje z.s. Praha 8) | Propozice Výsledky |
23.03.-23.03.2024 | MB | HRADECKÝ CUP MUŽI | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
23.03.-23.03.2024 | MB | ZETSPOL CZ CUP - OSTRAVA | Squash Centrum Ostrava - Mariánské Hory (Spolek sportu Ostrava Ostrava) | Propozice Výsledky |
23.03.-31.03.2024 | ME | U19 Individual & Team Championships 2024 | ||
23.03.-23.03.2024 | ZB | HRADECKÝ CUP ŽENY | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Přihl. hráči |
29.03.-31.03.2024 | JM | Ukrainian Junior Open 2024 | ||
duben 2024 | ||||
03.04.-03.04.2024 | MIX | Viktoria Brno Sportprofit vs Squash Stará Praha | Viktoria Brno 17:00, | |
04.04.-07.04.2024 | VM | Slovenian Masters Open 2024 (MO) | ||
06.04.-07.04.2024 | JB | HRADECKÝ CUP JUNIORŮ | SQ centrum s.r.o. (Squash centrum club HK z.s. Hradec Králové 12) | Propozice Výsledky |
06.04.-07.04.2024 | MA | Prima Stavebniny Cup - Muži A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
06.04.-06.04.2024 | MC | HAMR SPORT Muži C | HAMR SPORT Muži C (SK HAMR, z.s. Praha 10) | Propozice Výsledky |
06.04.-06.04.2024 | ZA | BASTR CUP - Ženy A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
07.04.-07.04.2024 | MB | DIETZ Cup - Muži B | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Výsledky |
10.04.-10.04.2024 | MIX | SCC HK - BULDOCI vs SC Strahov B | SBCentrum Chodov 18:00, | |
12.04.-14.04.2024 | JM | Norwegian Junior Open 2024 | ||
12.04.-14.04.2024 | VM | Swiss Masters Open 2024 (MO) | ||
13.04.-14.04.2024 | DM | 1., 2., 3. liga družstev mužů | ||
13.04.-14.04.2024 | DZ | 1. liga družstev žen | ||
16.04.-16.04.2024 | MIX | SC FAJNE vs SC Strahov A | Ostrava Fajne 18:00, | |
19.04.-21.04.2024 | VM | Hungarian Masters Open 2024 (MO) | ||
20.04.-21.04.2024 | JA | Freshbox Cup - Junioři A | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
20.04.-20.04.2024 | V | SQUASH OHRADNÍ TOUR - Masters duben 2024 | SQUASH OHRADNÍ (SquashYard Praha 4) | Propozice Přihl. hráči |
21.04.-21.04.2024 | MRU23 | BESTBUILD Mistrovství republiky U23 | Centrum Viktoria (Squash Viktoria, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-28.04.2024 | DZ1 | Extraliga ženy 2023/2024 | ||
27.04.-27.04.2024 | MB | Muži B - Mrenďácké B-čko | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-27.04.2024 | MB | RESTAART béčko | RESTAART SPORTOVNÍ CENTRUM (Squashová akademie, z.s. Praha 6) | Propozice Přihl. hráči |
27.04.-28.04.2024 | TK | Kemp juniorské reprezentace | Uherské Hradiště, | |
27.04.-27.04.2024 | ZB | Ženy B - Morenďácké ženské B-čko | Sportcentrum Ivanovice (Squash Moravská Slavia Brno, z.s. Brno) | Propozice Přihl. hráči |
květen 2024 | ||||
01.05.-04.05.2024 | ME | European Women Team Championships 2024 | ||
01.05.-04.05.2024 | ME | European Men Team Championships 2024 | ||
04.05.-05.05.2024 | JA | Junioři A | Squash Especial, z.s., | |
08.05.-11.05.2024 | EICC | ESF European Mixed Team U15 & U17 Championships 2 | ||
10.05.-11.05.2024 | ME | Mezistátní utkání U11/U13 2024 | ||
10.05.-12.05.2024 | VM | Gibraltar Masters Open 2024 (MO) | ||
11.05.-12.05.2024 | MA | Muži A | Squashclub Strahov z.s., | |
11.05.-11.05.2024 | MC | FIDOR CUP - Muži C | SC FIDOR Opava (Squash Klub Krnov z.s. Krnov) | Propozice Přihl. hráči |
11.05.-11.05.2024 | ZA | Ženy A | Squashclub Strahov z.s., | |
12.05.-12.05.2024 | MB | Muži B | Squashclub Strahov z.s., | |
18.05.-19.05.2024 | DM | Baráže mužské ligy | Squash Moravská Slavia Brno, | |
18.05.-19.05.2024 | DZ | Baráž 1. ligy žen | ||
18.05.-19.05.2024 | DZ1 | Play off extraligy žen | Squash Moravská Slavia Brno, | |
18.05.-19.05.2024 | JB | Junioři B | Squash Moravská Slavia Brno, z.s., | |
24.05.-26.05.2024 | VM | Luxembourg Masters Open 2024 (MO) | ||
25.05.-25.05.2024 | MB | Muži B | SK SquashArena z.s., | |
25.05.-25.05.2024 | MB | Muži B | TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s., | |
25.05.-26.05.2024 | MIX | Play off smíšené ligy | OSTRAVA SQUASH KLUB, | |
25.05.-26.05.2024 | MRJ | Mistrovství republiky družstev juniorů 2024 | OSTRAVA SQUASH KLUB z.s., | |
25.05.-25.05.2024 | ZB | Ženy B | SK SquashArena z.s., | |
31.05.-31.05.2024 | TR | Školení trenérů mládeže LSCM | ČASQ v Praze, | |
červen 2024 | ||||
01.06.-02.06.2024 | Č | MČR čtyřhry 2024 | Squash klub Poděbrady, z.s., | |
07.06.-09.06.2024 | VM | Croatian Masters Open 2024 (MO) | ||
08.06.-08.06.2024 | OST | Valná hromada ČASQ | ||
13.06.-16.06.2024 | JM | Italian Junior Open 2024 | ||
14.06.-16.06.2024 | VM | Danish Masters Open 2024 (MO) | ||
21.06.-23.06.2024 | JM | Portuguese Junior Open 2024 | ||
27.06.-01.07.2024 | JM | European Junior Open 2024 | ||
červenec 2024 | ||||
04.07.-07.07.2024 | JM | Dutch Junior Open 2024 | ||
05.07.-07.07.2024 | VM | French Masters Open 2024 (MO) |
2015
Tato sekce je určena pro registrované hráče a kluby.
Po přihlášení hráče je možné hlásit se na turnaje a žádat o přestupy a hostování. Kapitáni družstev zde zadávají výsledky ligy. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po přihlášení klubu je možné provádět registraci klubu pro příslušnou sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, soupisky), žádat o pořadatelství turnajů, zadávat propozice turnajů, potvrzovat přestupy a hostování hráčů, zadávat výsledky z ligy a turnajů a komentáře a hodnocení uspořádaných turnajů. Pro vygenerování přístupových údajů, kontaktujte, prosím, ČASQ.